Opinie o Small Planet Airlines w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Small Planet Airlines. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Small Planet Airlines o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Linie lotnicze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Small Planet Airlines w Warszawa

Przestrzegam

500 euro,to żadne net salary! Istnieje KONIECZNOŚć ODPROWADZENIE PODATKU I OPŁACENIA SKŁADEK-w tym zdrowotnych/LUB PROWADZENIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI. Przy kosztach dojazdu ok. 800-1000 zł/mc-dochód nie starczy nawet na pokrycie czystych kosztów. Kara skarbówki-która będzie sprawdzać osoby zatrudnione PRZEZ CYPRYJSKĄ firmę w związku z pracą w charakterze cabin crew attedant dla SAP- do 5 000złoty.PONADTO-UMOWA, W CAŁOŚCI PO ANGIELSKU-zdecydowanie przeznaczona jest dla tych którzy języka nie znają. Po jej podpisaniu w ok. 3 sytuacjach-pracownik może być obarczony karą wysokości 3000 EURO!!!!!!!!, w tym za przerwanie pracy przed terminem. co jeszcze? Acha w wersji pierwotnej oferty umowy-mowa o 60 godzinach i tu oczywiście chodzi od/do zamknięcia/otwarcia drzwi samolotu- BEZ BORDINGU i POSTOJÓW DO 24H!!!!!!!!!!!!!!!W umowie właściwej-mowa już 100 godzinach podstawowych. ACHA-I JESZCZE NAJWAŻNIEJSZE-TRZEBA PODPISAĆ NIEOGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ FINANSOWĄ. Osoby które podpisały tego typu "umowy"-nie wiedzą co czynią. Napewno nie rozumieją treści. MOŻNA BY TEŻ ZASTANOWIĆ SIĘ NAD KOMPETENCJAMI PILOTÓW PRACUJĄCYCH dla tej linii, biorąc pod uwagę, że udowodniono, że główną przyczyną katastrof lotniczych-obecnie jest problem z komunikacją-znajomością języka angielskiego. Odradzam Small Planet jako formę transportu wakacyjnego. Chyba że ktoś sporty ekstremalne

olafasola
@Przestrzegam

Napiszę tylko jedno - straszne pierdoły piszesz, widocznie nie masz pojęcia o pracy w tej firmie.

Flyhigh

Bylam na rekrutacji, niestety warunki ktore oferujemy sa bardzo słabe w porównaniu do innych linii, kolejny duży minus to brak polskiej umowy :/

aneczka

Odradzam. Bardzo źle traktują ludzi. Wynagrodzenie śmiesznie niskie w porównaniu z innymi liniami. Oszukują i olewają człowieka na każdym kroku.

sergiej

Zadziwiacie mnie naprawde za 60 godzin pracy 500 euro i tona ręke + dodatki i to dla was mało ?? Przecież to nawet nie jest pół etatu...

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Small Planet Airlines? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Financial Crime Manager? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
marzenkqa

500 euro za 60 godzin to malo? to ja nie wiem ile chcesz zarabia.. tj by zarabia 2000 zl w Polsce za mniej niz pol etatu!! wiec nie wydaje mi sie ze to malo.. a to sa zarobki na sam poczatek.. samej podstawy bez premii..

latam_bo_lubie
@marzenkqa

A wiesz ile się zarabia w innych liniach? Śpieszę z odpowiedzią. W znienawidzonym przez wielu ludzi RYR za 60h dostaję ok. 1200€, czyli prawie 2,5x więcej niż w Small Planet. Poza tym, 60h to nie jest całkowity czas pracy, tylko nalot. W praktyce wyjdzie ok. 90h. Pracowałaś kiedykolwiek w jakichś liniach lotniczych? Wiesz jak pracuje się w powietrzu? Wiesz jak organizm reaguje 40 000 stóp nad ziemią? To, że w Polsce zarobki są śmiesznie niskie to nie znaczy, że trzeba się godzić na mizerne warunki jakie oferuje Small Planet.

mala884
@latam_bo_lubie

w RyR za 60h nalotu nie dostaje się 1200 euro nie wiem skad wy macie takie informacje Wszytsko zalezy od bazy.. ale za 60h nalotu ozna zaorbic max 700 euro

stewardesa ryr
@mala884

Ja pracuje w Ryanair i za 60h dostaje 1200e za ok 85h 1500e. Ludzie na starych kontraktach dostaja jeszcze wiecej. I jestem na poludniu Hiszpani gdzie zycie nie jest relatywnie tanie.

stewardesa ryr
@mala884

a i jak ktos pisze ze 500e to jest duzo to śmiech na sali! Chyba nic nie wiesz o tej pracy i nie porownoj pracy biurowej 60h do 60h godzin lotów gdzie w zeczywistosci wychodzi z tego 90h pracy w calosci. Jak chcesz to idz pracuj za darmo i nie wypisuj glupot.

Lucy02
@stewardesa ryr

W small planet przy bazie w Niemczech za 0-40/50h dostajesz 1700e za wiecej 2000e+, dodatkowo nie placisz za szkolenie jak w ryanair co jest zalosne ani nie placisz za mundur. Nie wiem jak trzeba byc zdesperowanym zeby isc do ryanair

Stewardesa
@marzenkqa

Tak, za prace na pokladzie 500 eur za 70 godz to malo.... jesli mowisz ze to ok tzn ze nie masz pojecia o pracy na pokladzie samolotu.....

ggg

tzn ile sie tam zarabia?

flyingb

pensja to smiech na sali! maja czlowieka za nic i tak traktuja. odradzam prace w tych pseudo liniach.

Kaśia

bardzo mizerne warunki finansowe..jedyny plus ładne samoloty.

Zostaw merytoryczną opinię o Small Planet Airlines - Warszawa

Small Planet Airlines