Opinie o Small Planet Airlines w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Small Planet Airlines. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Small Planet Airlines o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Linie lotnicze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Small Planet Airlines w Warszawa

Zuzanna

@Mary03 długo już pracujesz w firmie Small Planet Airlines? Możesz opowiedzieć coś więcej o warunkach panujących w firmie?

Mary03

@Lucy 02 - szkoda że nie traktują w takim razie pracowników w polsce yak jak w Niemczech. W Polsce dostajesz niecałe 500 euro na start, może jak bedzie dobry sezon to zarobisz 700-800 euro i to prtzez jakąs lewaą firmę w Emiratach arabskich.

lucy02
@Mary03

wow, ale lipa! jednak dobrze znac jezyki i pracowac gdzie indziej niz PL ;p

Ala

Czy może ktoś się wypowiedzieć jak wygląda obecnie sytuacja z zarobkami i warunkami?. Na stronie chwalą się wzrostem dochodów.

rafał
@Ala

haha to dobrze że wzrastają dochody, będzie z czego zapłacić odszkodowania za 30godzinne opóźniena z zeszłego roku :) nie myśl że pracownicy coś z tego dostaną

Aneta

Czy ktoś pracujący obecnie w tej firmie mógłby się wypowiedzieć ? Zastanawia mnie zagrożenie karą do 3000 EUR w paru przypadkach i nie wiem jak to się odnosi do rzeczywistości ??

anna
@Aneta

w ogóle odradzam tą firmę, jestem na drodze sądowej z nimi

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Small Planet Airlines? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Financial Crime Manager? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
chciałabym

A czy są jakieś egzaminy z pływania? Na czym polegają?

maro

Na jakim poziomie trzeba znać język angielski, żeby móc dostać się do pracy na stanowisko In-House Lawyer?

prawnik 72

Szanowni Państwo :) jeśli chodzi o odprowadzanie podatków z zarobkow uzyskanych na Cyprze , juz tłumaczę, osoby ktore podpisały umowe ze smoll planet na Cyprze "NIE " MUSZA odprowadzac podatkow oraz rozliczac sie z US w Polsce , mowi o tym U M O W A między Rządem Rzeczypospolitej Polskiej a Rządem Republiki Cypru w sprawie unikania podwojnego opodatkowania w zakresie podatku od dochodu i majątku, prosze wejśc na stronę Ministerstwa Finansow i zapoznac sie z art 15 ust 3 -która brzmi :3. Bez wzgledu na poprzednie postanowienia niniejszego artykuiu wynagrodzenia z pracy najemnej, wykonywanej na pokiadzie statku, samolotu lub pojazdu drogowego eksploatowanego w komunikacji miedzynarodowej, mogq być opodatkowane w tym Umawiajqcym sie Panstwie, w ktorym miebci sie siedziba prawna przedsiebiorstwa. Więc prosze nie wprowadzac w błąd osób chcacych podjac prace w tej firmie, jedynym minusem jest to że nie posiadacie ubezpieczenia , i nalezy samemu opłacac skladki zus , lub korzystać z opieki medycznej prywatnie.

@prawnik 72

Nie kompromituj się...

Agnes

Jakich niezłych zarobków? Jakie benefity? Dziewczyno, co ty piszesz? Psie pieniądze płacą i biorą do pracy ludzi, których nikt już nigdzie nie chce. Praca na sezon. Bez żadnych perspektyw. Dno i wodorosty.

waldi

Latając z nimi przygotujcie się na długie oczekiwania, bo są zwykle opóźnieni o kilka godzin w każdą stronę. Nie dbają o bezpieczeństwo. Pilot powiedział, że latał z uszkodzoną anteną wiele razy i dopiero we Wrocławiu to wyryli. Ciekawe co nie wyryli? Nigdy więcej tej linii lotniczej.

waldi

Głupoty piszesz. Na Cyprze ŻADNE podatki nie są odprowadzane. Rozliczasz się z dochodu z naszym US a jeżeli tego nie zrobisz a oni to wykryją, kary są bardzo wysokie. Znam dokładnie sprawę i wszystkim normalnym ludziom odradzam pracę w tej firmie. Proponują najgorsze warunki finansowe. Żadnego ubezpieczenia. Jedynie prywatną podstawową opiekę, za którą samemu i tak trzeba samemu dopłacać. Praca "na sezon", na kilka miesięcy. Odradzam. Żadnych perspektyw.

AleJaja

ZUS...jeśli ktoś potrzebuje opłacać składkę zdrowotną to może robić to dobrowolnie... Fakt faktem SP nie opłaca tego za pracownika. A podatek...z racji umowy na Cyprze, nie jest opłacany w Polsce. Nawet w rozliczeniu rocznym pracownik nie jest zobowiązany do zapłaty podatku, gdyż ten został opłacony na Cyprze (jeśli pracowaliśmy tylko dla SmallPlanet). Miesięcznie nie płacimy nic. W stosunku rocznym - w zależności czy robiliśmy coś jeszcze (na polskiej umowie) oprócz latania w SP.

nowa

Również chciałabym się dowiedzieć jak wygląda sprawa z tymi podatkami, składkami? dostałam umowę i widze ze oni nic nie placa, wszystko musimy odprowadzać sami. Jakto wygląda? Gdzie zalatwic? wiem ze us, zus ale co powiedzieć, jakie dokumenty? moglby ktoś powiedzieć, jak to wszystko zalatwil, kto już tam pracuje? Baaaaaardzo proszę, bardzo ważne i pilne!

Nowa

Czesc, chcialam zaytac czy podpisałes juz umowe,ja tez wlasnie na nia czekam trochę mnie przeraża co tu widzę na forum...w przyszłym tygodniu zaczyna sie juz szkolenie a ja nie mam pojecia co i jak , za wiele informacji nie otrzymalam, co z ubezpieczeniem zus ? Oferują jedynie prywatne ubezpieczenie. Co Z podatkami, gdzie placone przez kogo? Jesli samemu trzeba pokrywac koszta to troche.słabo,moze ktos kto cos o tym wie moglby sie wypowiedziec..?

Paffkens

Mógłby ktoś mi zdradzić jak wyglądają takie koszty ubezpieczenia, ZUSu itd w przypadku takiego kontraktu ze Small Planet miesięcznie?

niezdecydowany

dostałem właśnie ofertę pracy i umowę. Wszystko co napisał "przestrzegam" niestety się zgadza...

lol

byś mógł dosięgnąć i otworzyć podręczny luk bagażowy w kabinie

alice

Pracuje teraz w banku, swiatowej korporacji. Zarabiam 3500 na reke. Serdecznie tej pracy nie znosze i wreszcie mam odwage, zeby sprobowac podazac marzeniami i miec gdzies excela i to, co pomysla ludzie i wreszcie zostac stewardessa. Czy moglabys potwierdzic, czy przynajmniej zarobie tyle samo co w obecnej pracy?

Steward

Witam, właśnie oczekuje na umowe od Small Planet i chciałbym dowiedzieć się od kogoś kto pracuje w tych liniach jak wygląda sprawa podatków, zusów i ubezpieczenia gdyż byłem w zusie zasięgnąć informacji i Pani nie potrafiła odpowiedzieć na to pytanie ponieważ umowe podpisuje się z fimrą na Cyprze, pracuje się dla litewskich linii lotniczych, a baze wylotową ma sie w Polsce więc pytanie według przepisów którego kraju należy odprowadzać świadczenia? Bardzo proszę o szybką odpowiedź

olafasola

Dosyć duże ;) i potwierdzam, warunki finansowe są dobre.

Zostaw merytoryczną opinię o Small Planet Airlines - Warszawa

Small Planet Airlines