Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Small Planet Airlines

Pracowałeś w firmie Small Planet Airlines i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Kaśia - 2013-12-13 23:08:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
bardzo mizerne warunki finansowe..jedyny plus ładne samoloty.
zdjecie uzytkownika
flyingb - 2014-01-31 15:51:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
pensja to smiech na sali! maja czlowieka za nic i tak traktuja. odradzam prace w tych pseudo liniach.
zdjecie uzytkownika
ggg - 2014-04-07 18:35:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
tzn ile sie tam zarabia?
zdjecie uzytkownika
marzenkqa - 2014-04-14 22:24:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
500 euro za 60 godzin to malo? to ja nie wiem ile chcesz zarabia.. tj by zarabia 2000 zl w Polsce za mniej niz pol etatu!! wiec nie wydaje mi sie ze to malo.. a to sa zarobki na sam poczatek.. samej podstawy bez premii..
zdjecie uzytkownika
sergiej - 2014-04-17 14:45:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Zadziwiacie mnie naprawde za 60 godzin pracy 500 euro i tona ręke + dodatki i to dla was mało ?? Przecież to nawet nie jest pół etatu...
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Small Planet Airlines

Twoj email:
Wiadomość: