Opinie o Small Planet Airlines w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Small Planet Airlines. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Small Planet Airlines o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Linie lotnicze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Small Planet Airlines w Warszawa

Zuzanna

@Ewkastewka, czy możesz w sposób bardziej szczegółowy wyrazić swoją opinie na temat pracy w firmie Small Planet Airlines? Dlaczego tak uważasz? Twoja opinia w chwili obecnej jest mało merytoryczna i nie jest poparta żadnymi konkretnymi argumentami. Uzasadnij swoją wypowiedź.

Ewkastewka

Dajcie sobie wreszcie spokój z tą firmą! Latanie w tej firmie jest dla wieśniaków... Lepsze to, niż dojenie krów. Nie ma czym się podniecać. Dziadostwo i tyle! Aplikujcie do normalnych linii.

Zuzanna

Widzę tu wiele nowych komentarzy z ostatniego miesiąca, może napiszecie coś o temacie dodatków socjalnych w firmie Small Planet Airlines? Chętnie dowiemy się, jakie to benefity oferuję ten pracodawca. @Zuzka, widzę, iż byłaś zainteresowana pracą w firmie Small Planet Airlines, czy jesteś już po szkoleniu? Jeśli tak, proszę przedstaw nam jak ono przebiegło oraz z jakim podejściem do nowych pracowników spotkałaś się w tej firmie. Twój kolejny komentarz będzie bardzo pomocny w tym wątku dla wielu osób.

Damek

Hej czy jest ktoś kto zaczyna szkolenie w Warszawie 25.04

Zuzka
@Damek

Ja planuje Może napisz na maila alicjakowalska2014@wp.pl

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Small Planet Airlines? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Financial Crime Manager? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
anna1991

Po ilu dniach dostaliście wyniki?

Zuza

Witam Czy mógłby mi ktoś powiedzieć czy trzeba podpisać że SP jakiś długofalowy kontrakt jak się zdecydujesz na pracę czy można zrezygnować niedługo po szkoleniu i czy to szkolenie można wykorzystać we wszystkich innych liniach lotniczych?

Zuzanna

@Wiktor, widzę, że byłeś zainteresowany pracą w firmie Small Planet Airlines. Możesz nam napisać na jakie stanowisko aplikowałeś? A może już dawno zacząłeś pracę, tak więc podziel się z nami jak przebiegł dla Ciebie proces rekrutacji? Takie informacje będą na wagę złota, dla osób które myślą o podjęciu pracy w tej firmie. @Madlennaaa, zachęcam również Ciebie, na temat opinii jak przebiegł twój proces rekrutacji w firmie Small Planet Airlines. Takie informacje będą dla nas bardzo cenne.

Wiktor

Czy warto próbować aplikować nie mając większego doświadczenia?

Madlennaaa
@Wiktor

Ja aplikowalam choć tez nie mam większego doświadczenia, warto spróbowac, a orientujecie sie czy to praca na wakacje czy na dłuższy okres? Nie pisze nic na ile bo np.z enterair mają ofertę na wakacje

TakaJa

Firma ta nie daje normalnych etatów. Umowa realizowana jest przez Dubaj. Żadnych świadczeń dla pracowników. Zero logiki i logistyki. Do ostatniego dnia nie wiadomo, czy przedłużą "umowę" na zimę. Pensje to śmiech na sali. Nawet w porównaniu z Ryanem to Small sięga dna i wodorostów. Najgorsze linie w jakich miałam okazję pracować. Wszystkim zainteresowanym odradzam.

Ktos
@TakaJa

Jeżeli nie dostałas przedłużenia na zimę, to znaczy że po prostu byłas dramatycznie słabym pracownikiem, bo cała reszta normalnie pracujących została na zimę. Ale tak, najlepiej zwalić winę na cały swiat.

olek
@Ktos

Zgadzam się. Skoro nie dostałaś przedłużenia na zimę to albo była dramatycznie słaba albo coś przeskrobałaś...hmm?

Aneta
@olek

Olek, czy wiesz może jak wygląda teraz spotkanie rekrutacyjne? miałam już rozmowę telefoniczną kwalifikacyjną i dostałam zaproszenie na spotkanie w Warszawie.

@Aneta

Lepiej daj sobie spokój. Złóż CV do LOTu.

Zuzanna

@anna piszesz o warunkach jakie przedstawiono Ci podczas rekrutacji. A czy mogłabyś powiedzieć coś więcej o przebiegu samej rozmowy kwalifikacyjnej? Myślę, że warto trochę więcej o tym etapie porozmawiać. Widzę, że w ogłoszeniu o pracę nie wymieniono wielkich wymagań. Co jednak warto wiedzieć, by mieć większe szansę na pracę? Uważacie, że ciężko jest się do Small Planet Airlines dostać?

no oo
@Zuzanna

Zuzanno, poczytaj to forum, zobaczysz wtedy że CC nie zawsze oznacza call centre. A wymagania niskie bo kim niby jest stewardesa?

fly
@Zuzanna

A ja tak Ci odpowiem. Jestem w innej linii czarterowej i do nas przychodzą osoby wlaśnie ze smallplanet i to bardzo dużo osób. Od small dostajesz umowe zagraniczną. Musisz sama sobie płacić składki lub kombinować w postaci posiadania statusu studenta i wtedy to co zarobisz dostajesz na ręke. W sezonie letnim jest dużo lotów ale gdy przychodzi sozon zimowy połowa osób nie dostaje przedłużenia umowy, a reszta pracuje za granicą na przykład na trzy miesiące w Kambodży.

Flying
@fly

A ja Ci powiem tak, żeby dostać przedłużenie wystarczyło być przeciętnym pracownikiem znam kilka osob które przeszły do enter air lub do travel service i jest to na przykład chłopak który zachowywał sie jakby zjadł wszystkie rozumy pouczal instruktorow, rozsiewal plotki. Dlatego jesli ktoś do was trafil to najprawdopodobniej był to najgorszy pracownik. Akurat Kambodża to spełnienie marzen dla wszystkich ktorzy tam polecieli pół roku w ciepłym kraju za super pieniadze. Reszta albo ma pobyty na cape verde, w Paryżu, Dubaju albo siedzi w domu i dostaje za to pieniądze, raczej nikt nie czuje się pokrzywdzony.

Xxx
@Flying

Tak tylko small jakoś nie zapewnia polskich umów, tylko kombinują na ich wygodę. I nie masz racji, że przychodzą najgorsze osoby. Przynajmniej u nas jest odpowiednia selekcja. Macie mały udział bardzo w Polsce i ratują was w zimie inne linie, które potrzebują dodatkowych wykonawców. Dlatego biura podróży nie podpisują z wami dużych umów.

ona
@Xxx

Do innych czarterów odchodzą tylko przypadki, które nie dostały przedłużenia na zimę. A oznacza to, że byli baardzo marnymi pracownikami... Jesli już ktoś sensowny odchodzi od nas ze Smalla to do Lotu...

Zuzanna

@TakaJa na jakim stanowisku pracowałaś? Wspominasz o braku świadczeń dla pracowników. Jednak widzę, że pojawiła się na początku miesiąca oferta pracy (Crew Resource Specialist Assistant - HR ) i w w niej pracodawca oferuje m.in. atrakcyjny pakiet benefitów. Choć nie ma informacji o tym, co on zawiera.

Zuzanna

@Stewa rozumiem, że pracowałaś w call center firmy. Mogłabyś powiedzieć cos więcej na temat tego jak wygląda praca w tym dziale firmy?

Stewa

Najgorsze linie w jakich pracowałam. Szef CC ok ale cała reszta to dno a zwłaszcza paniusie litwinki.

Zuzanna

@anyone czyli proces rekrutacji jest długotrwały. A jak oceniasz jego trudność? Rozumiem, że do pracy jest dużo chętnych. Na jakie stanowisko Ty się starałeś/starałaś?

anyone

@Zuzanna jeśli zaproszą cię na rozmowe to przekonasz się sama. Trzeba zarezerwować cały dzień, zostawić im wszystkie dokumenty z danymi osobowymi włącznie z kopiami świadectw pracy, wypisać wszystkie dane włącznie z tymi wrażliwymi, bo MOŻE cie zatrudnią..

Zuzanna

@Toja a jak wyglądał sam proces rekrutacji?

Dominikana

Czy ktoś mi powie czy musimy się z tego rozliczać w Polsce? Dostałam tylko 40 euro w poprzednim roku za kilka dni szkolenia i nie wiem czy nam to ująć w rozliczeniu. Ktoś pomoże?

Toja

Ktoś brał udział wbAssesment ? Naspraszali ludzi A potem ze człowiek za młody to po co robią sztuczny tłum Z dnia na dzień zaprosili Wszystkie papiery kazali przynieść Z pracy musiałam wziąć wolne biegiem wniosek na paszport złożyć bo kazali bo stracił ważność Śmiech na sali ... Kazali otworzyć działalność żeby zatrudnić się u nich Tatuaże są akceptowane ??

stewa
@Toja

Ściema. Small nie zatrudnia przez kontrakt zagraniczny nie przez własną działalnosc.

Zuzanna

@zdesperowanapowodzenia na dzisiejszej rozmowie. Podziel się z nami jak przebiegał proces rekrutacyjny do firmy. Może też do dobrego zaprezentowania się przydadzą Ci się wskazówki z naszego bloga: http://www.praca.blog.gowork.pl/3-wskazowki-ktore-pozwola-lepiej-wypasc-na-rozmowie-kwalifikacyjnej/

zdesperowana

powie mi jak to teraz wyglada w SP? Jutro ide na rekrutacje...

Zostaw merytoryczną opinię o Small Planet Airlines - Warszawa

Small Planet Airlines