Felder Group Polska Sp. z o.o.

Opinie o Felder Group Polska Sp. z o.o.

Mlody_ser.

Mysle ze stawki sa dla serwisantow jednakowe. Poczatek taki sam, pozniej w zaleznosci od podnoszonych kwalifikacji. Wiem ze serwisanci pracujacy ponad 5 lat maja dodatkowo za staz drobne kwoty.

zapytaj feldera

michał nie pij bo utrudnia ci to czytanie i poprawne pisanie. Co my tu jeszcze robimy pytasz? No my tu czekamy na ciebei... Do jutra michał.

zapytaj feldera

Odpowiednie? Co znaczy odpowiednie? Ile, za co, średnio? Konkretnie. Bo ciagle udajesz poszukującego pracy a wiemy, że jesteś wiernym psem trotla w randze dyrektora. Czemu od tylu lat ciagle szukacie prcownikow na wszystkie rejony i stanowiska? Skąd tyle negatywnych opini i w ogóle tyle opini? Większość dobrych firm ma kilka a te ch...e mają prawie 900 w większości negatywnych wpisów? Jak to się dzieje?

zapytaj feldera

co łaska a nawet czasem bóg zapłać... Ale większość twoich zarobków zależy od: czy cię lubią, czy donosisz, czy myślisz samodzielnie, czy wolisz zbiorowo albo jak myślą za ciebie. Reszta w rękach pana... pana trotla i jego misia:) Pochwa lony

Mlody_ser.

Jak sie przyjmiesz do Feldera to na poczatek zostanie 3400 zł na rekę, pozniej stawka rośnie w miare robienia kursów na poszczególne maszyny. Mozna dojść do 4500,- zł. Robota ciekawa, polecam

Mlody_ser.

Niestety jak ktos cos rozsadnego napisze, to zaraz pojawia się 5-8 wpisow glupot "kopiuj-wklej".

FELDER

Widziałeś? Gdzie? To ja większej kasy tu nigdy nie widziałem a robie już w tym bałaganie z 10 lat. W telewizji widziałeś czy w radiu mówili ile na konto przelewają pracownikom? A może wierzysz w te oszustwa, które wypisują w internecie żeby zwabić następnych naiwnych murzynów do homonta? To gdzie misiu?:)

FELDER

@WERT No nic dziwnego, że widziałeś u nas ofertę jako Mobilny Serwisant Obrabiarek do drewna bo ostatnio wylaliśmy na zbity ryj kilku gagatków bo ośmielili się sami myśleć i jeszcze mówili o tym głośno... Tak naprawdę na początek nowym damy 1800 a później max 2200 - 2500 za 200 godzin na własnej działalności ale piszemy że 3000 bo więcej frajerów się złapie na ogłoszenie. Samochód służbowy jest bo bilety na PKS wychodziły za drogo a i tak przy takich zarobkach nie stać ich na prywatne podróże a i czasu nie ma bo jak trafi się miesiąc to 250 godzin zrobią. Także polecamy tą robotę bo lubimy się znęcać nad desperatami a ci starzy już nam się znudzili albo ich (usunięte przez administratora)

andrzej

Nie no oczywiście, jasna sprawa z 1800 na 2000 po zaledwie 3 latach... Warto czekać... Już zwolniłem się z banku i wysłałem do was CV!!! No i wiadomo ten mercedes kusi... Co że za 1800 będę przymierał głodem, ale za to sąsiada zczyści jak zobaczy mojego merola stojącego pod blokiem.

FELDER

No nic dziwnego, że szukamy nowych bo ostatnio wylaliśmy na zbity ryj kilku gagatków bo ośmielili się sami myśleć i jeszcze mówili o tym głośno... Tak naprawdę na początek nowym damy 1800 a później max 2200 - 2500 za 200 godzin na własnej działalności ale piszemy że 3000 to więcej frajerów się złapie na ogłoszenie. Samochód służbowy jest bo bilety na PKS wychodziły drogo a i tak przy takich zarobkach nie stać ich na prywatne użytkowanie a i czasu nie ma bo jak trafi się miesiąc to 250 godzin zrobią. Także polecamy robotę bo lubimy się znęcać nad desperatami.

arek

no nie? Zmienia samochody i rozumie ,że auto kosztuje w zakupie, serwisowaniu i spala paliwo a nie rozumie, że życie kosztuje, nie tanieje, ceny rosną, ludzie idą do przodu, potrzebują więcej i trzeba im płacić adekwatnie do kosztów życia a nie swoich wyobrażeń o zarobkach w innych firmach. Co z tego że jadę porshe jak zarabiam 2000? Prosta sprawa trotle, policz ile km może przejechać prywatnie samochodem służbowym wasz pracownik za swoje realne zarobki a nie te ściemy o 3 czy 4 tyś. Podziel te 2500 zł na stawkę za kilometr, myślisz że to uczciwe? Tylko nie chrzań, że gdzieś płacą mniej bo zapewniam cię, że gdzie indziej płacą też lepiej i na każde biadolenie, że mało ja znajdę argument ze dużo... Jeśli jest tak źle z płacą i zarobkami to nie dziwi się, że handlowiec nie może wyrobić planu i sprzedać maszyn.

andrzej

Tak 1800zł na własnej działalności. To najlepsza oferta na rynku, ba na świecie nawet :) Gdzie dadzą ci takie niesamowite piniendze jak nie w felderze... 1800zł to szał prawdziwy... Rzucam robotę w baku i idę do feldera!!! Jupiii!!!

Mlody_ser.

Serwisant jak zrobi kursy na wszystkie maszyny zarabia 4500 zł na reke. Trwa to ze 3 lata

FELDER

No nic dziwnego bo ostatnio wylaliśmy na zbity ryj kilku gagatków bo ośmielili się sami myśleć i jeszcze mówili o tym głośno... Tak naprawdę na początek nowym damy 1800 a później max 2200 - 2500 za 200 godzin na własnej działalności ale piszemy że 3000 to więcej frajerów się złapie na ogłoszenie. Samochód służbowy jest bo bilety na PKS wychodziły drogo a i tak przy takich zarobkach nie stać ich na prywatne użytkowanie a i czasu nie ma bo jak trafi się miesiąc to 250 godzin zrobią. Także polecamy robotę bo lubimy się znęcać nad desperatami.

felder

hail feilier

Znajomość komputera? Znam przynajmniej dwa komputery bo swój i żony, liczy się to u was za dwa?:) A czemu znowu dajecie ogłoszenie na całą Polskę, wszyscy się zwolnili i trzeba następnych czy zwolniliście tych podejrzanych o samodzielne myślenie i nikt wam nie został?:)

były

Wierz mi że zarobisz tu połowę tego co gdzie indziej za tą samą prace a napewno gdzie indziej masz większe szanse na normalną, stabilną pracę z perspetywami i przyjazną atmosferę. Szukaj dalej, nie ma co iść do bylejakiej roboty na miesiąc.

były

Słuchaj wiejski majstrze z krainy wungla kopanego ja wiem że twój świat kończy się na felderze ale obudź się bo jest 2016 rok. Skoro tak ciężko zarobić 3000zł to jak ten kraj w ogóle istnieje skoro tylko nieliczni zarabiają 700 euro a reszta nawet tego nie? Skąd mieszkania, domy, samochody? Jak przy takiej marnej zdolności kredytowej bank udzieli kredytu na mieszkanie...??? Może w Żorach trójka to szał ale jak z taką kwotą utrzymać rodzinę w Katowicach, Wrocławiu, Warszawie, Gdańsku? Takie żałosne ciecie jak wy wmawiacie ludziom że tyrać po 200 h trzeba za 3000 bo nikt więcej nie zapłaci i że to kupa kasy... Nic przez tyle lat się nie zmieniło... ceny, koszty w górę a ty nadal płacisz te swoje 3000 na własnej działalności jeszcze... Dziadu jeden dziwisz się że nikt nie chce do pracy przyjść do ciebie? Że idą do konkurencji? Zmieniłeś już te stare pandy na lepsze auta to zmień też te śmieszne 3000zł na własnej działalności bo wstyd jak panda z kratką na gaz robiąca 300 000km. Rzygać się chce od takich firm...

XX0
@były

"byly" żal mi ciebie

XX0
@były

Jest zarabiscie. Przesadzili mnie na Mercedes A. Dodali roboty z maszynami Format-4, teraz to juz ponad 5-ke na reke bedzie. Wyjazd na 60-lecie firmy sie szykuje. Bedzie dobra zabawa. "BYLY" Mercedesa sluzbowego juz nie bedzie.

mongoł z f...a

do misia

Michale tak długo siedzisz w felderze, że już straciłeś kontakt z rzeczywistością a i wiedzę o świecie z poza feldera czerpiesz chyba od kolegów z firmy. Maximum 3000 zł za minimum 200 h na własnej działalności bez prawa i przywilejów pracownika etatowego to niby praca dla ambitnych? Pamiętajmy że na te 3000 trzeba zap...ć i nie co miesiąc tyle zarobisz, czasem 2000 czasem 2500 a i zachorować ci nie wolno, o urlopie zapomnij, opłać księgową i co zostanie? Tak uczciwie, średnio rocznie przeciętny (nie fumfel albo krewny trotla, twój albo jakiegoś układowicza) ile zarobi jeśli przetrwa rok? Nurtuje mnie jedno pytanie: a co jak młody kawaler z serwisu dorośnie i postanowi wyprowadzić się od mamy, zrobi jakiejś Śląskiej babie dzieciaka, ślub i trzeba mieszkanie teraz kupić albo wynająć? A tu 3000zł, samochód służbowy droższy niż taksówka, brak czasu by dorobić? Liczyć że bliźniaki się trafia i 500 plus będzie? Już wiadomo kto głosował na pis i prezydenta na 4 litery:)

do pachołka trotla

To kogo wy szukacie? Tylko kawalerów zaraz po szkole mieszkających z rodzicami? Nie tylko na Śląsk szukacie ludzi z tego co widzę. Stary tam jest tysiące firm, mam ci wymieniać? Firma w której ja pracuje jest na Dolnym Śląsku i płaci sporo powyżej 3000zł a Śląsk to nie jedyny region w Polsce, taki człowiek bez rodziny i zobowiązań prędzej wyjedzie do innego miasta albo kraju żeby zarobić niż pójdzie do was tyrać... Czyli żeruje na ludziach płacąc im grosze bo uważasz ze nie mają wyboru? To się nazywa wyzysk Michał! Inna sprawa że szukasz mało ambitnych lubiących zap...ć za grosze i stąd tak ciężko wam kogoś znaleźć a ci co już są w trakcie pracy nabierają ambicji i uciekają. Nawet podpisywanie lojalek nikogo nie zatrzyma...

Mlody_ser.

Bedzie tak jak na rozmowie kwalifikacyjnej, jeśli ciebie zaprosza. Na wslasnej dzialanosci zostanie na poczatek 3400 zł na ręke. W czasie szkolenia zwiedzisz cala Polskę, u mnie tak bylo. Polecam prace. Mozna sie dużo nauczyć.

pierdu pierdu
@Mlody_ser.

strasznie mnie drażni w tej firmie, że wymaga się od pracowników żeby siedzieli cicho, nie odzywali się bo tego nie można, tamtego nie wypada a jak powiesz za dużo albo komuś komu nie trzeba to się narazisz i wylecisz albo narobisz sobie problemów. Tu się w stosunku do pracowników używa epitetów, traktuje jak gówniarzy mówiąc o bucie, dyscyplinie i o tym co wypada mówić a co nie. Tak to sobie bachory w domu i starą dyscyplinuj jak zupa jest za słona a mielony przypalony a nie dorosłych ludzi... Burak to zawsze wszystkich traktuje swoją miarą.

Zostaw merytoryczną opinię o Felder Group Polska Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Felder Group Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Felder Group Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Felder Group Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Felder Group Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Felder Group Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Felder Group Polska Sp. z o.o.