Felder Group Polska Sp. z o.o.

Żory

Opinie o Felder Group Polska Sp. z o.o.

ogłoszenie 2017-04-24 20:03
Teraz szukają tłumaczy znających język, którym posługuje się trotel. Poszedł tak daleko w swój własny, przez siebie wymyślony dialekt, że nikt nie rozumie co mówi. Szczególną trudność sprawia mu odpowiedź na pytanie o pieniądze... Próbowali po polsku, rosyjsku, niemiecku, angielsku, czesku ale bezskutecznie, nie rozumie ani słowa. Jeśli znasz język trotli wyślij CV na donosze@failure.com.pl CV musi być po trotlowemu bo inaczej nie będziemy brali go pod uwagę:) Uwaga mercedes wyglądający jak skoda na gaz do dyspozycji... :)
bidoki 2017-04-24 20:08
szef jeździ E klasą??? To co to za firma?? Mój szef jeździ s klasą!
konusy 2017-04-24 20:13
w S klasie nie sięga nogami do pedałów i gazu nie da się zamontować :)
E klasa 2017-04-24 20:22
kupcie sobie nowe sweterki bo od lat nosicie te same powyciągane... Widziałem jak kupujecie pasztet z promocji w biedronce a opowiadacie o mercedesach... Pewnie niemiec płakał jak oddawał :) Ile dałeś za instalacje LPG do merca? :)
niemiec 2017-04-24 20:28
oh ja, naturliś! Płakałem jak trotlowi sprzedałem mojego merca! Kto by pomyślał, że w 10 lat przejechał tylko 65 000 km
gazownik 2017-04-24 20:32
mówiłem trotlowi, że gazu LPG nie wsadza się do diesla ale się uparł... Wcześniej lał olej kujawski do baku ale promocja w biedrze się skończyła :)
trotel 2017-04-24 22:01
moja auto jest wery gut bo to mercejdis bync w wersji business LPG turbo dizel. Wszystkie niemce płakały jak żem brał i goniły mje do granicy bo sie rozmyśliły a tera dzwonio czasem co by posłuchać jak silnik chodzi na gazie. To je dobra ałto tylko ten niemiec jakiś czarnawy był i jakby po tureckiemu godoł jak spawał... yyy znaczy sprzedawał:)
E klasa dla cieniasa :) 2017-04-25 14:06
jak on dosięga do pedałów w E klasie? Pewnie ten jego misiewicz musi go wozić teraz? :)
Niemiec płakał jak oddawał i ledwo udało się zamontować LPG do diesla :)
szef szefów 2017-04-25 14:15
mój szef jeździ S klasa, co to za szef w E klasie po niemcu :)
Nie poszedłbym tam pracować nawet gdyby dawali ferrari...
prawda demaskuje kłamców 2017-04-25 15:38
Nie radzę wierzyć w bajki wypisywane tu przez jakiegoś człowieczka z tej firmy. Od lat ta sama osoba wciela się na tym forum w różne postaci, głównie w zachwyconych pracowników. Prawda jest zgoła inna . Oni non stop szukają następnego naiwnego do roboty. Nie polecam.
Felder Group Polska Sp. z o.o. 2017-04-25 18:20 [pracodawca]
Niezmiernie jest nam przykro że Pani/Pan tak myśli o pracownikach naszej firmy.
My jesteśmy przekonani, że nasi pracownicy są osobami niezależnymi
i podejmującymi samodzielne decyzje o pracy w naszej firmie.
pan/pani 2017-04-25 19:19
Nie oszukuj i szanuj pracowników a nie będzie ci przykro panie/pani trotel. Samodzielnie ale nie świadomi wielu faktów które ukrywasz pisząc nieprawdę. Teraz już nawet płacisz portalowi GOWORK za usuwanie niewygodnych dla ciepie trotlu wpisy. Po co? Prawda boli? To zacznij postępować uczciwie. Jest wiele innych miejsc w sieci gdzie ludzie mogą, i będą promować twoją firmę :) Wszystkim zapłacisz? Wpisy o mercedesach mówią o tobie twoich pracownikach wszystko... Nie trzeba ci lepszej reklamy panie/pani trotel.
detrotlyzacja 2017-04-25 19:31
Widzisz trotel, jak miło kiedy ktoś ciecie traktuje tak jak ty innych? Jak się z tym czujesz? Nawet w porshe będziesz tylko trotlem, mercedes nic nie zmienia.
Dariusz 2017-04-29 13:03
Felder Group ma potencjał i perspektywy rozwoju a dla ludzi to gwarancja stabilności pracy. To jest powód , że składam cv do firmy. Czytałem wpisy na forum i myślę, że pochodzą od złośliwych ludzi i tyle!.
bla bla 2017-05-03 18:14
Najwieksza beka to z kierownika z poznania ,szmieszny czlowieczek ktory wozi sie merolkiem i udaje kumatego a tak na serio to nie wie skad sie wzial i co w firmie robi .....
Karolina 2017-05-07 18:10
Widziałam ofertę pracy dla pracownika biurowego w Rybniku. Może ktoś mógłby dodać w tym temacie jakaś informację?
Felder Group Polska Sp. z o.o. 2017-05-08 08:24 [pracodawca]
Więcej informacji można uzyskać po przesłaniu CV
Prosimy o wysłanie CV i listu motywacyjnego na adres: cv@felder.pl lub przez portal gowork
Poszukujemy do centrali w Żorach
PRACOWNIKA BIUROWEGO
OBOWIĄZKI
kontakt z klientem w celu realizacji zleceń
przygotowywanie dokumentów handlowych
zamawianie maszyn w firmie macierzystej w Austrii
WYMAGANIA
wykształcenie minimum średnie
znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
OFERUJEMY
zatrudnienie na pełnym etacie, na umowie o pracę
indywidualne przyuczenie do obowiązków
pracę w koleżeńskim i zaangażowanym zespole
długoterminową pracę w prężnie działającej firmie, o ugruntowanej pozycji rynkowej
Felek 2017-05-17 22:40
Felder Group ma dużą listę ofert pracy. Zastanawiam się jaki jest tego powód? Nowy oddział czy jakaś rewolucja? Może ktoś coś wie i mógłby napisać kilka słów?
Felek 2017-05-19 06:18
Odpowiedź to bardzo duża rotacja pracowników i słabe warunki.
Stary Felderowiec 2017-05-20 21:08
Firma Felder jest najszybciej rozwijającą się firmą z branży. Faktycznie handlowcy pracują na własnej działalności. Firma dopłaca do wynagrodzenia kwotę na opłatę ZUS. Ma to swoje wady - ograniczenie świadczeń emerytalnych w przyszłości. Ale chyba nikt nie liczy na wys. emeryturę z ZUS. Działalność to też profity. Możesz robić zakupy z odzyskaniem kosztów ,paliwo , koszty eksploatacji itd.
Firma Felder zatrudnia FACHOWCÓW i ci zarabiają bardzo dobrze. Jeżeli umawiasz się na konkretny rezultat twojej pracy i go realizujesz to zarabiasz konkretnie, wielokrotność średniej krajowej.
Jeżeli jesteś "super fachowcem" na rozmowie kwalifikacyjnej ,a nie ma efektów twojej pracy przez kilka miesięcy to tobie dziękują.
Nie ukrywam, że pracuję ponad 3 lata i kilkunastu "tzw. fachowców" się przewinęło, ale też bardzo dużo ludzi pracuje całymi latami.
Felek 2017-05-23 22:07
Felder Group Polska jest dobra, rozwojową firmą i myślę, że nie zmienia tego próby oczerniania firmy. Jak w każdej firmie tak i tu znajdą się osoby, których celem nadrzędnym jest dokuczenie tylko dlatego, że sami nie pracują dobrze. Komentowanie i obijanie się to ich praca.
stary felderowiec 2017-05-24 21:48
beznadziejna firma, najgorsza w jakiej kiedykolwiek pracowałem i do tego oszukali mnie a teraz usuwaja niewygodne dla nich komentarze!!! Uwaga na tą firę, nie poleca i przestrzegam!!! Radzę poczytać to forum od początku bo dwie gwiazdki na pięć i ponad 1400 wpisów, głównie negatywnych świadczy o czymś...
szansonista 2017-05-24 22:43
ta firma to DRAMAT!!! Nie polecam!!! Moim zdaniem kłamią tu.
Krasnik 2017-05-25 23:23
"stary felderowiec" w jaki sposób ciebie oszukali ?
Felder Group Polska Sp. z o.o. 2017-05-26 17:18 [pracodawca]
Witamy, zarzut o oszustwo wysunięty w stosunku do naszej firmy jest bardzo powazny i szkalujący dobre imię naszej firmy. Zawsze wywiązujemy z zobowiązań wynikających z umów, zarówno z naszymi pracownikami jak i klientami. Chcielibyśmy poznać konkretne okoliczności i przyczyny, które sprawiły, że Państwo stawiacie taki zarzut. Stąd też prosimy o ich podanie na info@felder.pl abyśmy mogli tę sytuację wyjaśnić.
August 2017-05-26 20:59
Felder Group Polska Sp. z o.o. z tego co mi wiadomo naprawdę dobrze się rozkręca, wszystko jest tutaj zdecydowanie na swoim miejscu, moim zdaniem warto się tym zainteresować.
Kandydat 2017-05-27 21:48
Jestem po 2 rozmowie, byłem w Żorach, rozmawiałem osobiście z kierownikiem sprzedaży, otrzymałem odpowiedzi na wszystkie pytania, jeżeli Felder zdecyduje się żeby mnie zatrudnić to nie widzę powodu dla którego miał bym odmówić, na żywo wszystko wygląda pozytywnie, opisywane tutaj negatywnie aspekty współpracy wydają się wielce przesadzone długo o nich rozmawialiśmy, tak na marginesie z byłym już pracodawcą rozstałem się raczej neutralnie wyjaśniliśmy sobie wszystko podczas ostatniej rozmowy dziwi mnie fakt wyżywania się na byłym pracodawcy i współpracownikach anonimowo w internecie, to mogą robić tylko słabi, małostkowi, zakompleksieni ludzie którzy czy w tej czy w innej firmie nie będą w stanie nic osiągnąć z takim podejściem, to moje skromne zdanie. Pozdrawiam osoby z Felder które poznałem bez względu na to czy będziemy współpracować czy nie.
Felek 2017-06-18 09:23
Czy jesteście pewni, że nie można powiedzieć coś pozytywnego na temat firmy? Może jednak są tematy warte wspomnienia, może tylko złość wzięła przewagę? Firma ma tak długą tradycję, jest specjalista w swojej branży, może warto zawalczyć o miejsca pracy?
były pracownik 2017-06-19 20:14
Michał czy jak raczej wolisz "felek" ależ oczywiście, że feler ma też wiele pozytywów o których warto napisać i oto kilka z nich:
1. nie pracuję już tam,
2. skoro tam nie pracuje to nie możecie mnie więcej oszwabić,
3. skoro nie oszwabicie mnie to nie narzekam na zarobki i wiem za co pracuję,
4. nie muszę patrzeć na dwa konusy bo siedzicie w żorach a ja gdzieś indziej,
5. wy pracujecie tam a ja gdzieś indziej,
6. koledzy z felera nie donoszą na mnie bo donoszą na siebie na wzajem,
7. ludzie bez kręgosłupów mogą u was znaleźć zatrudnienie mimo, że nikt inny ich nie chce,
8. lepiej żeby wszystkie niedorajdy siedziały u was niż mają pełzać po innych firmach
Z braku czasu i chęci pozostanę przy 8 ale może ktoś coś doda dla misia pysie?
dyr. handlowy Rafał Ciećko 2017-06-19 22:41
najbardziej pozytywną rzeczą w felderze jest to, że nie trzeba w nim pracować... można pracować gdzieś indziej... to w sumie jedyny pozytyw jaki dostrzegam w tej firmie
Felek 2017-06-21 09:30
Jeśli jest tak zła atmosfera jak piszecie to może warto rozmawiać z szefostwem? Ciężko pracuje sie w takich warunkach. Pracowałem w firmie i było super.
W koncu przejrzalem na oczy,szkoda ze tak pozno 2017-06-21 10:56
Brawo panowie ????, 8 przykazań felera , wszystko sie zgadza , pracowalem tam 6 lat
kręgowego 2017-06-21 16:04
Michał a ty czasem nie siedzisz obok "szefostwa" najbliżej? (przepraszam wszystkich szefów za nazywanie trotla szefem) Nadal tam pracujesz od 15lat przecież?
Mareczek 2017-06-24 15:08
Może mi ktoś wyjaśnić jaka jest przyczyna, że Felder ma tak długą listę ofert pracy? Jakieś nowe projekty, nowe umowy? Interesuję się firmą ponieważ mam zamiar aplikować na stanowisko technika serwisu. Jakie umowy firma podpisuje z nowymi kandydatami?
Ahtung 2017-06-25 06:32
Długa historia ofert wynika z bardzo dużej rotacji pracowników a rotacja wynika między innymi z bardzo złej atmosfery w firmie i beznadziejnie złych warunków.
Nie ma umowy o pracę, jest własna działalność gospodarcza. Masa ludzi skarży się też na system naliczania prowizji, wypłaty i tego jak firma ich traktuje np na odchodne.
Poczytaj przyjacielu co tu piszą... Ja nie polecam i przestrzegam przed współpracą z nimi.
Janek 2017-06-29 13:52
Przykład biuro we Wrześni ,które sie sypie.Ostatnio dwóch pracowników odeszło ,następny jest już jedną nogą w innej firmie więc zamykają oddział we Wrześni i może poszukają jakąś norę w okolicy....
Myśle ,że w innych oddziałach jest podobnie.
Felder Group Polska Sp. z o.o. 2017-06-29 17:35 [pracodawca]
Biuro we Wrześni nie jest zamykane, tyko zostanie przeniesione do nowej, lepszej siedziby z biurem dla sprzedawców, zapleczem socjalnym oraz salonem dla klientów. Faktem jest, że dwóch pracowników odeszło i jest nam bardzo przykro z tego powodu. O tym, że ktoś „jest jedną nogą w innej firmie” nic nam nie wiadomo. Jeśli tak rzeczywiście jest to prosimy, aby ta osoba zanim podejmie decyzję o odejściu skontaktowała się z nami. W rozmowie może uda nam się znaleźć rozwiązanie satysfakcjonujące obie strony.
felierowiec 2017-06-29 23:09
to teraz komunikujesz się z pracownikami przez gowork? Dobry pomysł bo wszyscy tu i tak siedzą i szukają nowej pracy. (usunięte przez administratora) Tam większość jest jedną nogą w innej firmie a ich konta na pracuj, praca albo gowork nie stygną nawet na chwilę...
Felder Group Polska Sp. z o.o. 2017-06-30 09:33 [pracodawca]
Uważamy, że spotkania i osobista rozmowa to najlepsza platforma komunikacji z pracownikami, z której też na bieżąco korzystamy.
KACY 2017-07-03 12:06
Proszę o rzetelną informację jaki samochód otrzymuję Doradca Techniczno - Handlowy ?
A także jakie są realne zarobki w tej firmie na powyższym stanowisku?
DZIĘKUJĘ
adrian 2017-07-03 18:52
Jeśli ci zapłacą to między 1800 a 2000 na rękę po opłaceniu us i zus oraz rapid na gaz, 180000 - 200000 przebiegu w bieda edyszyn z szybami na korbę i z kratką... Tam szef ma starą E klasę i kupuje pasztet z promocji w biedrze, więc czego się spodziewasz?
Stary niedźwiedź mocno śpi 2017-07-03 19:24
Na poczatek Panda po gradobiciu a jak sie sprawdzisz to w nagrode zmienisz opony z letnich na zimowe i umyjesz grilla. Jak jestes specjalista o ktorych rozpisywali sie wyzej to bedziesz zarabial 5 tys. na reke po paru latach w najlepszym miesiacu.
Felder Group Polska Sp. z o.o. 2017-07-04 15:19 [pracodawca]
Nasi doradcy techniczni do dyspozycji otrzymują następujące samochody: Skoda FABIA lub RAPID, Peugoet 301 albo Mercedesy klasy A. Nasza firma kupuje wyłącznie nowe samochody, a obecnie w skład naszej floty wchodzą samochody 2-3 letnie lub młodsze.
Chętnie udzielimy Panu szczegółowych informacji o warunkach zatrudnienia oraz wysokości wynagrodzenia podczas indywidualnej rozmowy kwalifikacyjnej, dlatego zachęcamy do kontaktu mailowego pod adresem info@felder-group.com lub telefonicznego 32/453 14 72
Ten 2017-07-04 16:41
Hobbystyczne wypisywanie głupot na temat byłego pracodawcy może się kojarzyć z tym, że ktoś jest chory psychicznie, albo dostaje za to pieniądze od konkurencji.
Owszem, rozstania ze starym pracodawcą są ciężkie, czasem można się podenerwować. Ale potem każdy normalny człowiek odpuszcza i żyje szczęśliwym życiem.
Felek 2017-07-05 11:12
Każdy ma prawo pisać swoją opinię bez względu na wszystko, to jest demokracja
Pracujący 2017-07-05 16:29
Felder to jest bardzo dobry pracodawca. Płaci za każdą minutę w pracy, rozlicza się z każdej złotówki. W kwestii urlopu można się dogadać ze swoimi kierownikiem . Nie trzeba robić wiecznych nagdodzin, bo można się wyrobić, z tym czego ode oczekują w wyznaczonym czasie, czasem trzeba trochę zostać. W Żorach pracuje się dobrze , bo jest fajna atmosfera, nie ma zawiści i wyścigu szczurów. Pomimo tego, że jest sporo pracy pomagamy sobie nawzajem i między działami. W pozostałych przedstawicielstwach, to już zależy od ludzi, bo po prostu trzeba się umieć między sobą dogadać i chcieć współpracować. Rotacja w przedstawicielach handlowych się zdarza, ale to taki typ i rodzaj pracy. Nikt nie jest związany z jedną firmą na całe życie. Próbujesz, akceptujesz to czego oczekuje pracodawca, zostajesz. Jeśli coś jednak nie pasuje, to szukasz dalej.
Oświecony 2017-07-05 19:50
Prawda jest taka i większość sie zgodzi procz Michaela i jego wcielen,ze bardziej dziadowej firmy handlowej nie znalem i mam nadzieje ze juz nie poznam.
Ferdynand 2017-07-16 11:18
Szukając pracy byłem na wielu forach pracowniczych i powiem szczerze, że wszędzie z małymi wyjątkami ludzie oskarżają firmy. Może i tu nie jest idealnie ale wydaje mi się, że dla utrzymania miejsca pracy warto wiele poświęcić tym bardziej, że firma ma swoją pozycję.
Były 2017-07-19 00:30
Podstawowa zasada nie ma złych kierowników są tylko zli sprzedawcy , nawet jeśli przewyższają tych poprzednich wiedzą kulturą i zachowaniem.
Nielubięprostaków 2017-07-22 00:54
Nic dodać nic ująć. Trafione w sedno problemu.
Zostaw swoją opinię o Felder Group Polska Sp. z o.o. - Żory
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Felder Group Polska Sp. z o.o.