Felder Group Polska Sp. z o.o.

Żory

Opinie o Felder Group Polska Sp. z o.o.

wert 2016-07-29 14:55:08
to znak nieuchronnie zbliżającego się końca
Felder 2016-07-29 15:22:46
Witamy wszystkich, firma aktualnie zatrudnia ok. 100 osób, pracujących w 10 przedstawicielstwach. Po przejściu okresu próbnego rotacja personelu jest bardzo niska. Zarobki w firmie mają następujące wahania: pracownik biurowy w dziale serwisu i handlowym zarabia od 1,5 do 3,5 tys. netto, handlowiec zarabia od 3,5 do 8 tys. netto, w dziale serwisu technik pracujący w terenie zarabia od 3.0 tys do 4,5 tys netto. Handlowcy i serwisanci prowadzą 1 osobowe firmy. Cały personel firmy odbywa ciągle, cykliczne szkolenia podnoszące kwalifikacje.
OBECNIE SZUKAMY SERWISANTÓW MASZYN CNC na woj. małopolskie, śląskie, świętokrzyskie. W razie pytań prosimy o bezpośrednie pytania na: cv@felder.pl
Felder 2016-07-29 17:55:41
Ale przed wysłaniem swojego CV trzeba wiedzieć, że to WŁASNA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA a w ogłoszeniu można napisać co tylko komu przyjdzie do głowy. Treść ogłoszenia nie jest wiążąca w żaden sposób. Liczy się tylko to co jest napisane w umowie zawartej miedzy pracownikiem a pracodawcą w tym wypadku firmą FELDER GROUP POLSKA. Moje kilkadziesiąt wcześniejszych pytań nie doczekało się żadnej odpowiedzi a jedynie zostało usunięte z forum prawdopodobnie na wniosek firmy FELDER.
kse kse 2016-07-29 17:57:51
ale w sumie to ja już tu poczytałem sobie i nie jestem więcej zainteresowany tą ofertą bo to WŁASNA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA a w ogłoszeniu można napisać co tylko komu przyjdzie do głowy. Treść ogłoszenia nie jest wiążąca w żaden sposób. Liczy się tylko to co jest napisane w umowie zawartej miedzy pracownikiem a pracodawcą w tym wypadku firmą FELDER GROUP POLSKA. Moje kilkadziesiąt wcześniejszych pytań nie doczekało się żadnej odpowiedzi a jedynie zostało usunięte z forum prawdopodobnie na wniosek firmy FELDER.
high 2016-07-30 12:28:11
eee ale właśnie wyczytałem prawdopodobnie dla czego nie chcą nic napisać o warunkach i umowie... to WŁASNA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA a w ogłoszeniu można napisać co tylko komu przyjdzie do głowy. Treść ogłoszenia nie jest wiążąca w żaden sposób. Liczy się tylko to co jest napisane w umowie zawartej miedzy pracownikiem a pracodawcą w tym wypadku firmą FELDER GROUP POLSKA. Moje kilkadziesiąt wcześniejszych pytań nie doczekało się żadnej odpowiedzi a jedynie zostało usunięte z forum prawdopodobnie na wniosek firmy FELDER.
baran 2016-07-30 17:31:36
nieznajomy 2016-07-30 19:31:02
... 2016-08-12 00:17:40
hahaha dobre
jhhhh 2016-08-12 10:43:14
ale wcześniej poczytajcie co tu piszą bo to WŁASNA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA a w ogłoszeniu można napisać co tylko komu przyjdzie do głowy. Treść ogłoszenia nie jest wiążąca w żaden sposób. Liczy się tylko to co jest napisane w umowie zawartej miedzy pracownikiem a pracodawcą w tym wypadku firmą FELDER GROUP POLSKA. Moje kilkadziesiąt wcześniejszych pytań nie doczekało się żadnej odpowiedzi a jedynie zostało usunięte z forum prawdopodobnie na wniosek firmy FELDER.
masakra 2016-08-12 11:06:54
ale nie ulega wątpliwości, że powinni informować w ogłoszeniu o faktycznych warunkach żeby nie tracić czasu chodząc na rozmowy o pracę skoro to umowa w oparciu o WŁASNA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA a w ogłoszeniu można napisać co tylko komu przyjdzie do głowy. Treść ogłoszenia nie jest wiążąca w żaden sposób. Liczy się tylko to co jest napisane w umowie zawartej miedzy pracownikiem a pracodawcą w tym wypadku firmą FELDER GROUP POLSKA. Moje kilkadziesiąt wcześniejszych pytań nie doczekało się żadnej odpowiedzi a jedynie zostało usunięte z forum prawdopodobnie na wniosek firmy FELDER.
Po raz kolejny pytam: w jaki sposób wynagrodzenie w wysokości 3000zł netto zostało zapisane (zagwarantowane) w umowie z FELDER, czy jest to wynagrodzenie podstawowe, premia, czy coś innego (co innego)? Interesuje mnie również na podstawie jakiej umowy odbywa się współpraca z firmą FELDER, czy jest to umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, współpraca na podstawie własnej działalności gospodarczej (firm - firmie) albo coś innego (co innego)? Z tego co wiem w grę wchodzi jedynie współpraca w oparciu o własną działalność gospodarczą (firma - firmie). Taka umowa niesie za sobą zupełnie inne warunki współpracy niż jest to w umowie o pracę. Interesuje mnie w szczególności w jaki sposób zostały w umowie zagwarantowane zarobki w wysokości 3000zł netto? Wszelkie wątpliwości rozwiałby cytat z umowy zawieranej między FELDER a pracownikiem w szczególności ten fragment w którym mowa o wynagrodzeniu. Jeśli FELDER nie ma nic do ukrycia to nie powinien być to problem? Nudzi już fakt, że ciągle zwodzą i kłamią zamiast napisać wprost jaka umowa, jaka kasa i na jakich zasadach oraz ja zagwarantowane są te rzekome zarobki! A ci durnie wciąż swoje kłamstwa piszą i oszukują zamiast przynajmniej zamknąć mordy i siedzieć cicho cygany jedne!
kopl 2016-08-12 12:12:37
tylko co ukrywają, czemu nie piszą prawdy? nie ulega wątpliwości, że powinni informować w ogłoszeniu o faktycznych warunkach żeby nie tracić czasu chodząc na rozmowy o pracę skoro to umowa w oparciu o WŁASNA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA a w ogłoszeniu można napisać co tylko komu przyjdzie do głowy. Treść ogłoszenia nie jest wiążąca w żaden sposób. Liczy się tylko to co jest napisane w umowie zawartej miedzy pracownikiem a pracodawcą w tym wypadku firmą FELDER GROUP POLSKA. Moje kilkadziesiąt wcześniejszych pytań nie doczekało się żadnej odpowiedzi a jedynie zostało usunięte z forum prawdopodobnie na wniosek firmy FELDER.
Ztyk 2016-08-12 13:47:56
Wiadomo jak tam jest źle tylko nam, tym co tam pracują albo pracowali a szukając pracy nie wiesz o niej nic i dla tego nie ulega wątpliwości, że powinni informować w ogłoszeniu o faktycznych warunkach żeby nie tracić czasu chodząc na rozmowy o pracę skoro to umowa w oparciu o WŁASNA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA a w ogłoszeniu można napisać co tylko komu przyjdzie do głowy. Treść ogłoszenia nie jest wiążąca w żaden sposób. Liczy się tylko to co jest napisane w umowie zawartej miedzy pracownikiem a pracodawcą w tym wypadku firmą FELDER GROUP POLSKA. Moje kilkadziesiąt wcześniejszych pytań nie doczekało się żadnej odpowiedzi a jedynie zostało usunięte z forum prawdopodobnie na wniosek firmy FELDER.
Po raz kolejny pytam: w jaki sposób wynagrodzenie w wysokości 3000zł netto zostało zapisane (zagwarantowane) w umowie z FELDER, czy jest to wynagrodzenie podstawowe, premia, czy coś innego (co innego)? Interesuje mnie również na podstawie jakiej umowy odbywa się współpraca z firmą FELDER, czy jest to umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, współpraca na podstawie własnej działalności gospodarczej (firm - firmie) albo coś innego (co innego)? Z tego co wiem w grę wchodzi jedynie współpraca w oparciu o własną działalność gospodarczą (firma - firmie). Taka umowa niesie za sobą zupełnie inne warunki współpracy niż jest to w umowie o pracę. Interesuje mnie w szczególności w jaki sposób zostały w umowie zagwarantowane zarobki w wysokości 3000zł netto? Wszelkie wątpliwości rozwiałby cytat z umowy zawieranej między FELDER a pracownikiem w szczególności ten fragment w którym mowa o wynagrodzeniu. Jeśli FELDER nie ma nic do ukrycia to nie powinien być to problem? Oryginalne plany, odważne kroki? Co ty gadasz Michał, słońce ci pali na głowę? Zaczynasz popadać w paranoiczny fanatyzm... Znajdź w końcu hobby, skończ z masturbacją i alkoholem:)
633-12 2016-08-17 21:22:06
Chyba najbardziej aktywne forum na tej stronie.
Z czego to wynika?
Dla mnie jakiś były pracownik prowadzi prywatna wojenkę.

Dla mnie Felder to dobra szkoła życia, słabi nie mają szans.
Nie jest łatwo, ale ambitni i dobrzy maja szansę sporo się nauczyć i coś znaczyć w branży.
Felder 2016-08-18 16:25:59
Witamy wszystkich, firma aktualnie zatrudnia ok. 100 osób, pracujących w 10 przedstawicielstwach. Po przejściu okresu próbnego rotacja personelu jest bardzo niska. Zarobki w firmie mają następujące wahania: pracownik biurowy w dziale serwisu i handlowym zarabia od 1,5 do 3,5 tys. netto, handlowiec zarabia od 3,5 do 8 tys. netto, w dziale serwisu technik pracujący w terenie zarabia od 3.0 tys do 4,5 tys netto. Handlowcy i serwisanci prowadzą 1 osobowe firmy ( własna działalność gospodarcza ).
Cały personel firmy odbywa ciągle, cykliczne szkolenia podnoszące kwalifikacje.
OBECNIE SZUKAMY SERWISANTA MASZYN CNC na woj. śląskie. W razie pytań prosimy o bezpośrednie pytania na: cv@felder.pl
babbi90 2016-08-18 19:52:11
Felder 2016-08-25 15:53:10
OBECNIE SZUKAMY SERWISANTÓW MASZYN CNC: woj. śląskie siedziba ŻORY. W razie pytań prosimy o bezpośrednie pytania na: cv@felder.pl
Felder 2016-08-25 16:51:35
Po raz kolejny pytam: w jaki sposób wynagrodzenie w wysokości 3000zł netto zostało zapisane (zagwarantowane) w umowie z FELDER, czy jest to wynagrodzenie podstawowe, premia, czy coś innego (co innego)? Interesuje mnie również na podstawie jakiej umowy odbywa się współpraca z firmą FELDER, czy jest to umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, współpraca na podstawie własnej działalności gospodarczej (firma - firmie) albo coś innego (co innego)? Z tego co wiem w grę wchodzi jedynie współpraca w oparciu o własną działalność gospodarczą (firma - firmie). Taka umowa niesie za sobą zupełnie inne warunki współpracy niż jest to w umowie o pracę. Interesuje mnie w szczególności w jaki sposób zostały w umowie zagwarantowane zarobki w wysokości 3000zł netto? Wszelkie wątpliwości rozwiałby cytat z umowy zawieranej między FELDER a pracownikiem w szczególności ten fragment w którym mowa o wynagrodzeniu. Jeśli FELDER nie ma nic do ukrycia to nie powinien być to problem?
elo 2016-08-25 16:58:19
Felder 2016-08-26 09:12:13
Firma przekroczyła zatrudnienie ponad 100 osób. Szukamy serwisanta CNC do pracy w woj. śląskim. Dalsze informacje: cv@felder.pl
FELDER 2016-08-26 14:02:14
A jednocześnie chcieliśmy poinformować, że powinniśmy informować w ogłoszeniu o faktycznych warunkach żeby nie tracić czasu chodząc na rozmowy o pracę skoro to umowa w oparciu o WŁASNA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA a w ogłoszeniu można napisać co tylko komu przyjdzie do głowy. Treść ogłoszenia nie jest wiążąca w żaden sposób. Liczy się tylko to co jest napisane w umowie zawartej miedzy pracownikiem a pracodawcą w tym wypadku firmą FELDER GROUP POLSKA. Moje kilkadziesiąt wcześniejszych pytań nie doczekało się żadnej odpowiedzi a jedynie zostało usunięte z forum prawdopodobnie na wniosek firmy FELDER.
kami-la 2016-08-26 14:06:22
A nie, już nic, sorry już poczytałam tu trochę i moje pytanie jak i zainteresowanie tą ofertąjest nieaktualne! poDokładnie tak, powinni informować w ogłoszeniu o faktycznych warunkach żeby nie tracić czasu chodząc na rozmowy o pracę skoro to umowa w oparciu o WŁASNA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA a w ogłoszeniu można napisać co tylko komu przyjdzie do głowy. Treść ogłoszenia nie jest wiążąca w żaden sposób. Liczy się tylko to co jest napisane w umowie zawartej miedzy pracownikiem a pracodawcą w tym wypadku firmą FELDER GROUP POLSKA. Moje kilkadziesiąt wcześniejszych pytań nie doczekało się żadnej odpowiedzi a jedynie zostało usunięte z forum prawdopodobnie na wniosek firmy FELDER.
Po raz kolejny pytam: w jaki sposób wynagrodzenie w wysokości 3000zł netto zostało zapisane (zagwarantowane) w umowie z FELDER, czy jest to wynagrodzenie podstawowe, premia, czy coś innego (co innego)? Interesuje mnie również na podstawie jakiej umowy odbywa się współpraca z firmą FELDER, czy jest to umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, współpraca na podstawie własnej działalności gospodarczej (firma - firmie) albo coś innego (co innego)? Z tego co wiem w grę wchodzi jedynie współpraca w oparciu o własną działalność gospodarczą (firma - firmie). Taka umowa niesie za sobą zupełnie inne warunki współpracy niż jest to w umowie o pracę. Interesuje mnie w szczególności w jaki sposób zostały w umowie zagwarantowane zarobki w wysokości 3000zł netto? Wszelkie wątpliwości rozwiałby cytat z umowy zawieranej między FELDER a pracownikiem w szczególności ten fragment w którym mowa o wynagrodzeniu. Jeśli FELDER nie ma nic do ukrycia to nie powinien być to problem chyba? Prawda Felderze? winni informować w ogłoszeniu o faktycznych warunkach żeby nie tracić czasu chodząc na rozmowy o pracę skoro to umowa w oparciu o WŁASNA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA a w ogłoszeniu można napisać co tylko komu przyjdzie do głowy. Treść ogłoszenia nie jest wiążąca w żaden sposób. Liczy się tylko to co jest napisane w umowie zawartej miedzy pracownikiem a pracodawcą w tym wypadku firmą FELDER GROUP POLSKA. Moje kilkadziesiąt wcześniejszych pytań nie doczekało się żadnej odpowiedzi a jedynie zostało usunięte z forum prawdopodobnie na wniosek firmy FELDER.
Felder 2016-08-29 06:38:58
Felder 2016-08-29 12:24:54
chcieliśmy jednocześnie poinformować, że powinniśmy informować w ogłoszeniu o faktycznych warunkach żeby nie tracić czasu chodząc na rozmowy o pracę skoro to umowa w oparciu o WŁASNA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA a w ogłoszeniu można napisać co tylko komu przyjdzie do głowy. Treść ogłoszenia nie jest wiążąca w żaden sposób. Liczy się tylko to co jest napisane w umowie zawartej miedzy pracownikiem a pracodawcą w tym wypadku firmą FELDER GROUP POLSKA. Moje kilkadziesiąt wcześniejszych pytań nie doczekało się żadnej odpowiedzi a jedynie zostało usunięte z forum prawdopodobnie na wniosek firmy FELDER.
da 2016-08-29 12:26:34
Ale powinni informować w ogłoszeniu o faktycznych warunkach żeby nie tracić czasu chodząc na rozmowy o pracę skoro to umowa w oparciu o WŁASNA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA a w ogłoszeniu można napisać co tylko komu przyjdzie do głowy. Treść ogłoszenia nie jest wiążąca w żaden sposób. Liczy się tylko to co jest napisane w umowie zawartej miedzy pracownikiem a pracodawcą w tym wypadku firmą FELDER GROUP POLSKA. Moje kilkadziesiąt wcześniejszych pytań nie doczekało się żadnej odpowiedzi a jedynie zostało usunięte z forum prawdopodobnie na wniosek firmy FELDER.
Miś K....wiś i Trotel K...otel:) 2016-08-29 17:09:59
Przymus? Nie, żaden przymus. Dobry obyczaj, kultura, szacunek do drugiego człowieka, przyzwoitość, UCZCIWOŚĆ! Takie rzeczy wracają do ciebie podobnie jak chamstwo, prostactwo, nieuczciwość i głupota. Zdaje się, że do was już wróciło conieco:) Można być k....ą albo nią nie być... Przymusu nie ma, można, nie trzeba. Zrozumienie tego będzie dla was przełomowe ale długo na to trzeba jeszcze poczekać...
Felder 2016-08-29 17:11:52
Felder 2016-08-31 11:41:42
Dawid 2016-08-31 20:07:04
Felder 2016-08-31 20:09:02
Jednak musimy informować w ogłoszeniu o faktycznych warunkach żeby nie tracić czasu chodząc na rozmowy o pracę skoro to umowa w oparciu o WŁASNA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA a w ogłoszeniu można napisać co tylko komu przyjdzie do głowy. Treść ogłoszenia nie jest wiążąca w żaden sposób. Liczy się tylko to co jest napisane w umowie zawartej miedzy pracownikiem a pracodawcą w tym wypadku firmą FELDER GROUP POLSKA. Moje kilkadziesiąt wcześniejszych pytań nie doczekało się żadnej odpowiedzi a jedynie zostało usunięte z forum prawdopodobnie na wniosek firmy FELDER.
77777 2016-10-20 17:11:55
Michał co ty za brednie pleciesz, napisz jak naprawdę zarabiają ci twoi poganiacze, który pracownik biurowy ma 3,5 tys na ręke no chyba ze mówisz o pani kierownik tej od przystawek :) a który to przedstawiciel ma 8 tys? chyba ten co siedzi obok twojego stołka i na stanowisko kierownika dostoł się rychlo wczas rzecz jasna za pośrednictwem swojej żonki. ludzie ta firma to żenada zatrudniają ludzi tylko z polecenia. a jak już kiery trefi tam z drogi to go i tak wypier... po jakimś roku - bo niby [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] szef karzełek zamiast zając się sprawami oczywistymi ti siedzi w kajucie i czyta co tam pracownicy pisza na sometime :)
dejcie se spokój z tą firmą
Felder 2016-10-21 17:21:59
OBECNIE SZUKAMY SERWISANTA MASZYN CNC: woj. podlaskie. W razie pytań prosimy o bezpośrednie pytania na: cv@felder.pl
Felder 2016-10-22 06:37:23
noname 2016-10-22 18:06:45
tylko proszę napisać że od tego trzeba odliczyć Zus nawet 1200 zł oraz podatek 30 % plus księgowa
Felder 2016-11-06 11:07:48
OBECNIE SZUKAMY SERWISANTÓW MASZYN CNC: w okolicach Warszawy. W razie pytań prosimy o bezpośrednie pytania na: cv@felder.pl
Abraham 2016-11-06 17:30:30
Ciekawą praktyką, jest również nie informowanie o przymusie podpisania lojalki za którą się nic nie dostaje, potencjalny pracownik(niewolnik) z założoną już działalnością dowiaduje się o tym w Żorach gdy przyjedzie na szkolenie.
FELDER 2016-11-06 22:02:17
Abraham 2016-11-08 18:26:29
Felder 2016-11-09 08:40:24
Felder 2016-11-09 16:58:38
Zainteresowany 2016-11-29 10:05:49
Chciałbym spytać czy potencjalni serwisanci też podpisują lojalki i czy faktycznie jest tak, że na rozmowie nie są o tym informowani dopiero jak założą działalność i przyjadą na szkolenie? Jeśli to prawda to czy firma płaci dodatkowe wynagrodzenie za umowy lojalnościowe?
Felder 2016-12-02 12:02:28
Witam ! Jeśli jesteś wykwalifikowanym fachowcem z doświadczenie to nic nie podpisujesz i zarabiasz 4000zł nareke.
Felder 2016-12-02 19:08:16
Żartowałem!!! Dymniemy cie tak jak dziesiątki innych:) Poczytaj co tu piszą i nie wygłupiaj się! Kwalifikacje oceniają nieudacznicy bojący się mądrzejszych od siebie:) To dno nie praca i każdy podpisuje lojalkę, musi mieć działalność gospodarczą a za lojalkę nic nie płacą... żadna lojalka nie ma żadnej mocy chyba, że firma płaci przez cały okres jej obowiązywania... w innym razie proponuję podetrzeć się nią i wepchnąć trotlowi i misiowi do ryja... zjedzą ze smakiem bo to ścierwojady:)
Felder 2016-12-04 13:37:00
Felder 2016-12-04 14:15:25
Zostaw swoją opinię o Felder Group Polska Sp. z o.o. - Żory
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Felder Group Polska Sp. z o.o.