logo FELDER Group Polska Sp. z o.o.

FELDER Group Polska Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o FELDER Group Polska Sp. z o.o.

miki 2010-09-21 14:30
niestety ale dobre w tej firmie już minęło.liczą się tylko statystyki a nie człowiek.są gps-y,kamery,mikrofony i mamienie nowych ludzi o szansie wysokich zarobków. zobaczycie że ogłoszeń o rekrutacji bedzie coraz więcej bo kilkuletni pracownicy zaczynają odchodzić. smutne bo myślałem że to firma z przyszłością:(
MIKI FIKI 2011-02-16 01:06
TAK MIKI ZOSTANĄ TYLKO NAJLEPSI , CIENIASY MUSZĄ ODEJŚĆ HE HE HE
RIKI TIKI 2011-03-09 15:45
MIKI FIKI - 2011-02-16 01:06:34

TAK MIKI ZOSTANĄ TYLKO NAJLEPSI , CIENIASY MUSZĄ ODEJŚĆ HE HE HE

CIENIASY ZOSTAJĄ BO NIGDZIE INDZIEJ ICH NIE CHCĄ HE HE HE
trotel malutki 2017-04-25 22:10
Najgorszanfirma w jakiej kiedykolwiek pracowałem, wszystkie złe cech złej pracy w jednej firmie... Szkoda gadać, trzeba szukać dalej i się nie poddawać... Są jeszcze dobre firmy, które nie muszą cenzurować opinii o sobie i płacić za kasowanie tych niewygodnych. Firmy feler zdecydowanie nie polecam!
Andrzej 2017-04-26 06:06
Zgadzam się z poprzednim wpisem. Wybór tej firmy jako pracodawcy i własnej działalności jako formy zatrudnienia to najgorsza kombinacja z możliwych jaką zdażyło mi się kiedykolwiek popełnić. Nie podobał mi się też sposób w jaki traktowano mnie i moich kolegów a historie jakie tam słyszałem nie mogły mieć miejsca w żadnej innej firmie. I te telefony do klientów jak w call center: tyle i tyle telefonow codziennie a wizyta ma trwać tyle i tyle a GPS czuwa. Okropna firma, nie polecam. Ktoś tam leczy swoje kompleksy przy pomocy pracowników. Za krótkie nóżki żeby sięgać do pedałów w mercedesie po którym niemiec płakał jak oddawał:)
Zostaw swoją opinię o FELDER Group Polska Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FELDER Group Polska Sp. z o.o.