Felder Group Polska Sp. z o.o.

Opinie o Felder Group Polska Sp. z o.o.

pan trotel

To zależy... a bierzeszpan do mordy?

pan Irek

pani ano mówię o ulubionej lokalizacji misia i innych czyli w okrężnicy trotla.

pan trotel

panie irku u nas bez głębokiego gardła, zdolności wchodzenia do okrężnicy przełożonego po szyję i luźny zwieracz to nie ma pan szans sorry!

pan feler

Panie Irku a czy ma pan głębokie gardło? Jest to niezbedny warunek współpracy z nami.

ty

no tak, oczywiście bardzo cenimy kwalifikacje takie jak: donosicielstwo, uległość, umiejętność podporządkowania się ludziom glupszym od siebie. Taki komplet cech gwarantują u nas karierę i zajście na szczyty w hierarchii.

ty

zapomniałem dodać, zwkły cieć bez znajomości nawet podstaw ortografii i ledwo potrafiacy się wysławiać też ma u nas zapewnioną robotę jako jakiś prezes albo dyrektor

szukam sprzedam zamienię

no nie wiem, dla mnie ta firma jest bardzo podejrzana. Ja bym sie w to nie pakował tym bardziej że nie dostaniesz umowy tak od razu tylko po latach własnej działalności. Jestem młody ale muszę myśleć o przyszłości i później o emeryturze a tu ani nie zarobię ani przyszłości nie ma.

szukam pracy i babyna jedną noc

nie ,bo ta firma ma dużo złych opini na go work i nie podoba mi się to co o niej piszą. W każdej pracy mobilnego serwisanta albo mobilnego handlowca dają samochód i telefon bo chyba taxówką nie będą jeździć! W innych firmach dają jeszcze laptopa! A podobno w tej pracy za samochód i telefon trzeba dawać d...:)

gała za 20 zł

No ja też nie, jakaś marna ta firma i strasznie kłamią podobno.

i pies kota

Dokładnie, ja też nie. Założysz działalność a zaraz cię wywalą, tylko koszty zbędne. Mówię zdecydowane NIE takim ofertom pracy! hej hej:)

SKRUSZONY MICHAŁ

Sumienie mnie gryzie przez te moje kłamstwa i podszywanie się pod ludzi szukających pracy... Tak to ja pisałem te wszystkie dobre opinie o tej firmie, to ja udawałem serwisantów, handlowców zachwyconych tą pracą i ja udawalem zaciekawionych naszą ofertą, poszukujących pracy ludzi. PRZEPRASZAM WSZYSTKICH ale niestety nadal musze to robić bo mi mój pan trotle kazał a ja sam już kłamię nałogowo, zwłaszcza o pieniądzach i pracy... już nie potrafię inaczej!!!

prawda

To kogo wy szukacie? Tylko kawalerów zaraz po szkole mieszkających z rodzicami? Nie tylko na Śląsk szukacie ludzi z tego co widzę. Stary tam jest tysiące firm, mam ci wymieniać? Firma w której ja pracuje jest na Dolnym Śląsku i płaci sporo powyżej 3000zł a Śląsk to nie jedyny region w Polsce, taki człowiek bez rodziny i zobowiązań prędzej wyjedzie do innego miasta albo kraju żeby zarobić niż pójdzie do was tyrać... Czyli żeruje na ludziach płacąc im grosze bo uważasz ze nie mają wyboru? To się nazywa wyzysk Michał! Inna sprawa że szukasz mało ambitnych lubiących zap...ć za grosze i stąd tak ciężko wam kogoś znaleźć a ci co już są w trakcie pracy nabierają ambicji i uciekają. Nawet podpisywanie lojalek nikogo nie zatrzyma...

MICHAŁ

FELDER

Realne stawki: co łaska a nawet czasem bóg zapłać... Ale większość twoich zarobków zależy od: czy cię lubią, czy donosisz, czy myślisz samodzielnie, czy wolisz zbiorowo albo jak myślą za ciebie. Reszta w rękach pana... pana trotla i jego misia:)

Mlody_ser.
@FELDER

"FELDER" ty chyba nie jestes przy zmyslach, ludzie tutaj chca sie dowiedziec rzetelnych informacji. Praca jest interesujaca, z prezesem rozmawialem 2 razy podczas podpisywania umowy nic szczegolnego, zarobki jak dla mnie dobre.

FELDER

bo my lubimy jak nas gnębią pokurcze i oszukańcy... sado-maso i lubimy beznadziejnie zarabiać żeby ciągnąć hajs z MOPSu. A kto mówi że my tam jeszcze robimy?

zapytaj feldera

No nic dziwnego, że widziałeś u nas ofertę jako Mobilny Serwisant Obrabiarek do drewna bo ostatnio wylaliśmy na zbity ryj kilku gagatków bo ośmielili się sami myśleć i jeszcze mówili o tym głośno... Tak naprawdę na początek nowym damy 1800 a później max 2200 - 2500 za 200 godzin na własnej działalności ale piszemy że 3000 bo więcej frajerów się złapie na ogłoszenie. Samochód służbowy jest bo bilety na PKS wychodziły za drogo a i tak przy takich zarobkach nie stać ich na prywatne podróże a i czasu nie ma bo jak trafi się miesiąc to 250 godzin zrobią. Także polecamy tą robotę bo lubimy się znęcać nad desperatami a ci starzy już nam się znudzili albo ich wy wiecie co :)

wielebny

były

pierdu pierdu

Michale tak długo siedzisz w felderze, że już straciłeś kontakt z rzeczywistością a i wiedzę o świecie z poza feldera czerpiesz chyba od kolegów z firmy. Maximum 3000 zł za minimum 200 h na własnej działalności bez prawa i przywilejów pracownika etatowego to niby praca dla ambitnych? Pamiętajmy że na te 3000 trzeba z(usunięte przez administratora)i nie co miesiąc tyle zarobisz, czasem 2000 czasem 2500 a i zachorować ci nie wolno, o urlopie zapomnij, opłać księgową i co zostanie? Tak uczciwie, średnio rocznie przeciętny (nie fumfel albo krewny trotla, twój albo jakiegoś układowicza) ile zarobi jeśli przetrwa rok? Nurtuje mnie jedno pytanie: a co jak młody kawaler z serwisu dorośnie i postanowi wyprowadzić się od mamy, zrobi jakiejś Śląskiej babie dzieciaka, ślub i trzeba mieszkanie teraz kupić albo wynająć? A tu 3000zł, samochód służbowy droższy niż taksówka, brak czasu by dorobić? Liczyć że bliźniaki się trafia i 500 plus będzie? Już wiadomo kto głosował na pis i prezydenta na 4 litery:)

FELDER

No nic dziwnego, że szukamy nowych bo ostatnio wylaliśmy na zbity ryj kilku gagatków bo ośmielili się sami myśleć i jeszcze mówili o tym głośno... Tak naprawdę na początek nowym damy 1800 a później max 2200 - 2500 za 200 godzin na własnej działalności ale piszemy że 3000 to więcej frajerów się złapie na ogłoszenie. Samochód służbowy jest bo bilety na PKS wychodziły drogo a i tak przy takich zarobkach nie stać ich na prywatne użytkowanie a i czasu nie ma bo jak trafi się miesiąc to 250 godzin zrobią. Także polecamy robotę bo lubimy się znęcać nad desperatami.

Zostaw merytoryczną opinię o Felder Group Polska Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Felder Group Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Felder Group Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Felder Group Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Felder Group Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Felder Group Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Felder Group Polska Sp. z o.o.