Felder Group Polska Sp. z o.o.

Opinie o Felder Group Polska Sp. z o.o.

Wojtek

Ale z drugiej strony w ogłoszeniu można napisać co tylko komu przyjdzie do głowy. Treść ogłoszenia nie jest wiążąca w żaden sposób. Liczy się tylko to co jest napisane w umowie zawartej miedzy pracownikiem a pracodawcą w tym wypadku firmą FELDER GROUP POLSKA. Moje kilkadziesiąt wcześniejszych pytań nie doczekało się żadnej odpowiedzi a jedynie zostało usunięte z forum prawdopodobnie na wniosek firmy FELDER. Po raz kolejny pytam: w jaki sposób wynagrodzenie w wysokości 3000zł netto zostało zapisane (zagwarantowane) w umowie z FELDER, czy jest to wynagrodzenie podstawowe, premia, czy coś innego (co innego)? Interesuje mnie również na podstawie jakiej umowy odbywa się współpraca z firmą FELDER, czy jest to umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, współpraca na podstawie własnej działalności gospodarczej (firm - firmie) albo coś innego (co innego)? Z tego co wiem w grę wchodzi jedynie współpraca w oparciu o własną działalność gospodarczą (firma - firmie). Taka umowa niesie za sobą zupełnie inne warunki współpracy niż jest to w umowie o pracę. Interesuje mnie w szczególności w jaki sposób zostały w umowie zagwarantowane zarobki w wysokości 3000zł netto? Wszelkie wątpliwości rozwiałby cytat z umowy zawieranej między FELDER a pracownikiem w szczególności ten fragment w którym mowa o wynagrodzeniu. Jeśli FELDER nie ma nic do ukrycia to nie powinien być to problem?

Miś

ale pytanie czemu oni nie zagwarantują w ogłoszeniu tych 3000zł na rękę, nie napiszą ile płacą i na jaką umowę zatrudniają i ile u nich osób przechodzi pomyślnie okres próbny no i oczywiście w jaki sposób na umowie zawartej na własnej działalności gospodarczej oni gwarantują te słynne 3000 zł na rękę co miesiąc? Mi to się jednak wydaje, że to WŁASNA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA na minimalnym ZUSie, bez żadnych świadczeń i gwarancji w przeciwieństwie do tego jak jest w wypadku normalnej umowy o pracę!!!!! Ja bym nie ryzykował, czytałem już ty różne opinie oszukanych ludzi!!! ;) Współpraca na własnej działalności gospodarczej to RAK, PATOLOGIA tocząca nas POLAKÓW!!! Nie będzie niemiec pluł nam w twarz a ... :)

Pol

nurtuje mnie tylko jedno pytanie, czemu oni nie zagwarantują w ogłoszeniu tych 3000zł na rękę, nie napiszą ile płacą i na jaką umowę zatrudniają i ile u nich osób przechodzi pomyślnie okres próbny no i oczywiście w jaki sposób na umowie zawartej na własnej działalności gospodarczej oni gwarantują te słynne 3000 zł na rękę co miesiąc? Mi to się jednak wydaje, że to WŁASNA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA na minimalnym ZUSie, bez żadnych świadczeń i gwarancji w przeciwieństwie do tego jak jest w wypadku normalnej umowy o pracę!!!!! Ja bym nie ryzykował, czytałem już ty różne opinie oszukanych ludzi!!! ;) Współpraca na własnej działalności gospodarczej to RAK, PATOLOGIA tocząca nas POLAKÓW!!! Nie będzie niemiec pluł nam w twarz a ... :)

Jaki

Idz na rozmowę jeden z drugim, a nie trujcie tu jak (usunięte przez administratora) :(

Wal

ale z drugiej strony nikt też nie mówi jaką dają umowę i czy nie jest to czasem umowa na własnej działalności gospodarczej (bo raczej jest) a unikanie przez nich wszelkich odpowiedzi na pytanie o umowę, zapisy w umowie o wynagrodzeniu, długość trwania okresu próbnego i ile osób go przechodzi no i te słynne już 3000 zł nie wzbudza chyba niczyjego zaufania i stąd same negatywne wpisy. Nawet ci co pisali pozytywnie teraz piszą negatywnie jak np ja. Chyba się nie zdecyduje mimo wakacji!

M

Ale z drugiej strony nikt też nie mowi jaką dają umowę i czy nie jest to czasem umowa na własnej działalności gospodarczej (bo raczej jest) a unikanie przez nich wszelkich odpowiedzi na pytanie o umowę, zapisy w umowie o wynagrodzeniu, długość trwania okresu próbnego i ile osób go przechodzi no i te słynne już 3000 zł nie wzbudza chyba niczyjego zaufania i stąd same negatywne wpisy. Nawet ci co pisali pozytywnie teraz piszą negatywnie jak np ja. Dziwi też fakt, zarząd nazywa się rzarzad:) Chyba się nie zdecyduje mimo wakacji!

niektórych niczego nie nauczysz...

W ogłoszeniu można napisać co tylko komu przyjdzie do głowy. Treść ogłoszenia nie jest wiążąca w żaden sposób. Liczy się tylko to co jest napisane w umowie zawartej miedzy pracownikiem a pracodawcą w tym wypadku firmą FELDER GROUP POLSKA. Moje kilkadziesiąt wcześniejszych pytań nie doczekało się żadnej odpowiedzi a jedynie zostało usunięte z forum prawdopodobnie na wniosek firmy FELDER. Po raz kolejny pytam: w jaki sposób wynagrodzenie w wysokości 3000zł netto zostało zapisane (zagwarantowane) w umowie z FELDER, czy jest to wynagrodzenie podstawowe, premia, czy coś innego (co innego)? Interesuje mnie również na podstawie jakiej umowy odbywa się współpraca z firmą FELDER, czy jest to umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, współpraca na podstawie własnej działalności gospodarczej (firm - firmie) albo coś innego (co innego)? Z tego co wiem w grę wchodzi jedynie współpraca w oparciu o własną działalność gospodarczą (firma - firmie). Taka umowa niesie za sobą zupełnie inne warunki współpracy niż jest to w umowie o pracę. Interesuje mnie w szczególności w jaki sposób zostały w umowie zagwarantowane zarobki w wysokości 3000zł netto? Wszelkie wątpliwości rozwiałby cytat z umowy zawieranej między FELDER a pracownikiem w szczególności ten fragment w którym mowa o wynagrodzeniu. Jeśli FELDER nie ma nic do ukrycia to nie powinien być to problem?

Felder

Witamy wszystkich, firma aktualnie zatrudnia ok. 100 osób, pracujących w 10 przedstawicielstwach. Po przejściu okresu próbnego rotacja personelu jest bardzo niska. Zarobki w firmie mają następujące wahania: pracownik biurowy w dziale serwisu i handlowym zarabia od 1,5 do 3,5 tys. netto, handlowiec zarabia od 3,5 do 8 tys. netto, w dziale serwisu technik pracujący w terenie zarabia od 3.0 tys do 4,5 tys netto. Cały personel firmy odbywa ciągle, cykliczne szkolenia podnoszące kwalifikacje. OBECNIE SZUKAMY SERWISANTÓW MASZYN CNC na woj. małopolskie, śląskie, świętokrzyskie. W razie pytań prosimy o bezpośrednie pytania na: cv@felder.pl

kam

i nikt też nie mowi jaką dają umowę i czy nie jest to czasem umowa na własnej działalności gospodarczej (bo raczej jest) a unikanie przez nich wszelkich odpowiedzi na pytanie o umowę, zapisy w umowie o wynagrodzeniu, długość trwania okresu próbnego i ile osób go przechodzi no i te słynne już 3000 zł nie wzbudza chyba niczyjego zaufania i stąd same negatywne wpisy. Nawet ci co pisali pozytywnie teraz piszą negatywnie jak np ja. Dziwi też fakt, zarząd nazywa się rzarzad:)

Cin

z tym że nie ma żadnej pewności że ktokolwiek dostanie te 3 tys a ta firma unika odpowiedzi. Przecież w ogłoszeniu mogli napisać cokolwiek bo w ogłoszeniu można napisać co tylko komu przyjdzie do głowy. Treść ogłoszenia nie jest wiążąca w żaden sposób. Liczy się tylko to co jest napisane w umowie zawartej miedzy pracownikiem a pracodawcą w tym wypadku firmą FELDER GROUP POLSKA. Moje kilkadziesiąt wcześniejszych pytań nie doczekało się żadnej odpowiedzi a jedynie zostało usunięte z forum prawdopodobnie na wniosek firmy FELDER. Po raz kolejny pytam: w jaki sposób wynagrodzenie w wysokości 3000zł netto zostało zapisane (zagwarantowane) w umowie z FELDER, czy jest to wynagrodzenie podstawowe, premia, czy coś innego (co innego)? Interesuje mnie również na podstawie jakiej umowy odbywa się współpraca z firmą FELDER, czy jest to umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, współpraca na podstawie własnej działalności gospodarczej (firm - firmie) albo coś innego (co innego)? Z tego co wiem w grę wchodzi jedynie współpraca w oparciu o własną działalność gospodarczą (firma - firmie). Taka umowa niesie za sobą zupełnie inne warunki współpracy niż jest to w umowie o pracę. Interesuje mnie w szczególności w jaki sposób zostały w umowie zagwarantowane zarobki w wysokości 3000zł netto? Wszelkie wątpliwości rozwiałby cytat z umowy zawieranej między FELDER a pracownikiem w szczególności ten fragment w którym mowa o wynagrodzeniu. Jeśli FELDER nie ma nic do ukrycia to nie powinien być to problem?

er

ewew

fill

chociaż muszę przyznać, że ta firma jest mocno podejrzana, bo wiele osób pyta się tu o takie podstawowe sprawy jak umowa czy okres próbny albo jakaś gwarancja tych zarobków a oni nic, unikają odpowiedzi i tylko jakiś ich troll internetowy, wynajęty żeby zakrzykiwać negatywne opinie ciągle wypisuje tu klamliwą propagandę. Pewnie te 3000 to tylko ściema a zatrudniają na własnej działalności czyli bardzo niekorzystnie. Szkoda czasu. Wiele porządnych firm szuka ludzi wiec dziękuję!

jagoda

chociaż po chwili zastanowienia i przeczytaniu kilku wpisów zmieniłam zdanie, to całkowicie możliwe, po takiej firmie co unika odpowiedzi na zasadnicze pytania nie można oczekiwać uczciwości i tego że piszą prawdę a ich obietnice są coś warte. Siostry koleżanki mąż tam pracował kiedyś i potwierdza że nie warto polecać tego pracodawcy.

xxx

Ponadprzeciętne? To jakie są przeciętne, 1200zł? Zarobki są marne, atmosfera morowa jak w kostnicy a premie! Co to premie?

POMIJASZ PODSTAWOWE INFORMACJE

Tyle wiesz o firmie FELDER GROUP Polska, relacjach, atmosferze, dbałości i warunkach rzekomo w niej panujących, że chyba musisz tam pracować od wielu lat i z pewnością odpowiesz mi najlepiej na pytania: 1. Jaki procent nowych pracowników przechodzi okres próbny?:) I jeszcze dwie sprawy: Ale jeśli FELDER tak czynnie bierze udział w tym forum na temat pracy u siebie i wyraża swoje opinie na temat swoich pracowników, byłych pracowników, innych firm, konkurencji, zarobków w waszej firmie, u konkurencji i t.d. to chyba nie jest tajemnicą: 2. "Każdy pracownik i współpracownik Felder w dniu rozpoczęcia pracy ma podpisaną umowę", JAKA TO UMOWA, O PRACĘ, ZLECENIE, O DZIEŁO, WŁASNA DZIAŁALNOŚĆ, INNA (JAKA INNA)?3. JEŚLI TO DZIAŁALNOŚĆ A Z TEGO CO WIEM TAK, TO JAK BRZMI ZAPIS W UMOWIE I JAKA TO UMOWA GWARANTUJĄCA 3000 zł NETTO (NA RĘKĘ) za 160h MIESIĘCZNIE? No chyba, że chcecie ukryć informacje na podstawie jakiej umowy zatrudniacie i na jakiej podstawie pracownik ma zagwarantowane 3000zł netto za 160h miesięcznie z jakichś powodów? Może deklaracje nie do końca pokrywają się z rzeczywistością?

znowu kłamiesz więc demaskujemy

Nie ma umowy o pracę a okres próbny można powiedzieć, że trwa cały czas bo na własnej działalności nie ma okresu wypowiedzenia, umowy na czas nieokreślony i td.

znowu kłamiesz więc demaskujemy

No nie do końca bo kilka kwestii pozostaje bez odpowiedzi, mianowicie: 1. "Każdy pracownik i współpracownik Felder w dniu rozpoczęcia pracy ma podpisaną umowę", JAKA TO UMOWA, O PRACĘ, ZLECENIE, O DZIEŁO, WŁASNA DZIAŁALNOŚĆ, INNA (JAKA INNA)? 2. JEŚLI TO DZIAŁALNOŚĆ A Z TEGO CO WIEM TAK, TO JAK BRZMI ZAPIS W UMOWIE I JAKA TA UMOWA GWARANTUJĄCA 3000 zł NETTO (NA RĘKĘ) za 160h MIESIĘCZNIE? 3. Jaki procent nowych pracowników przechodzi okres próbny a raczej ilu nie przechodzi?:)

rzarzad??

RZARZAD GŁUPCZE???

pytanie do "rzarzada" Jaki procent nowych pracowników przechodzi okres próbny?:) I jeszcze dwie sprawy: Ale jeśli FELDER tak czynnie bierze udział w tym forum na temat pracy u siebie i wyraża swoje opinie na temat swoich pracowników, byłych pracowników, innych firm, konkurencji, zarobków w waszej firmie, u konkurencji i t.d. to chyba nie jest tajemnicą: 1. "Każdy pracownik i współpracownik Felder w dniu rozpoczęcia pracy ma podpisaną umowę", JAKA TO UMOWA, O PRACĘ, ZLECENIE, O DZIEŁO, WŁASNA DZIAŁALNOŚĆ, INNA (JAKA INNA)? 2. JEŚLI TO DZIAŁALNOŚĆ A Z TEGO CO WIEM TAK, TO JAK BRZMI ZAPIS W UMOWIE I JAKA TA UMOWA GWARANTUJĄCA 3000 zł NETTO (NA RĘKĘ) za 160h MIESIĘCZNIE? No chyba, że chcecie ukryć informacje na podstawie jakiej umowy zatrudniacie i na jakiej podstawie pracownik ma zagwarantowane 3000zł netto za 160h miesięcznie z jakichś powodów? Może deklaracje nie do końca pokrywają się z rzeczywistością?

Zostaw merytoryczną opinię o Felder Group Polska Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Felder Group Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Felder Group Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Felder Group Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Felder Group Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Felder Group Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Felder Group Polska Sp. z o.o.