Felder Group Polska Sp. z o.o.

Opinie o Felder Group Polska Sp. z o.o.

FRELDER

uwaga na oszustów

zapytaj feldera

serwis

Ja tu widzę, że ludzie piszą prawdę a wy kłamiecie! Nie przedstawiacie prawdziwych warunków na rozmowie albo na tym forum a ludzie szukający pracy wiadomo, że jej potrzebując nie zastanowią się należycie i później przekonują się o tym boleśnie. Jak już założysz działalność i poniesiesz koszty to ciężko się wycofać bez dużych strat. Szkoda czasu na zabawy w pracę na 2 miesiące. A jak płacicie w czasie tych dwóch miesięcy szkolenia? Opowiedz jak wygląda szkolenie.

prawda

staż jedynie ale płatny przez ciebie, znaczy ty nam kase dajesz a my a (usunięte przez administratora) znaczy dajemy prace. Doświadczenie to nie problem, musisz być większym durniem od kurdupli i już kariera stoi otworem!!

Felder_Zory

Szukamy współpracowników: mobilny serwisanta CNC na teren Krakow, Zory pracownik obsługi serwisu do siedziby Zory e-mail: cv@felder.pl

bobzun

Michał przecież wiesz jak kurdupel pomiata ludźmi na czele z tobą. Tobie pada deszcz gdy plują ci w twarz ale nie każdy cierpi na brak jaj podobny do twojego braku. Macie konusy tyle za uszami, że aż śmkech mnie ogarnia jak czytam wasze oszustwa i grę pozorów. Mnie zawsze bolało, że sadzi się i pomiata mną kmiot, którego mógłbym zdeptać jak robak i nasikać na pozostałe po tym ścierwo. Nie powinno się pracować dla kogoś kto powinien mi szorować kibel i po awansie na ciecia kosić trawę w ogrodzie.

FRELDER

serwis

Takie farmazony to każdy może tu sobie napisać a jak jest prawda to tylko pracownicy ci powiedzą. Tak się składa, że byłem na rozmowie i pogadałem z chłopakami, nie byłem zadowolony z tego co usłyszałem. A te dwa miesiące szkolenia to ile są płatne ile czasu się dziennie spędza szkoląc?

szukam pracy

Z tego co tu piszą to serwisant ma jeździć i dzwonić po stolarzach pytając czy któremuś się maszyna nie zepsuła i czasem nie potrzebuje serwisu? To chyba najdurniejszy pomysł jaki widziałem. Może niech wozi też ze sobą kluch francuz i pakuły na wypadek jakby komuś z kranu kapało. Kto to wymyślił? Kretyn jakiś?

Mlody_ser.
@szukam pracy

Dziennie otrzymujesz zlecenie na uruchomienie, naprawe gwarancyjna lub pogwarancyjna. Otrzymujesz samochod i narzedzia, za kilometry prywatne płacisz 41 gr/km. Na poczatku 2 miesiace szkolenia, pozniej samodzielna praca zazwyczaj do 200 km od miejsca zamieszkania. Rozliczenie godzinowe wedlug wskazan GPS, na poczatku 3400 netto, razem ze stazem i umiejetnosciami zarobki powoli rosna. Samozatrudnienie, prowadzisz dzialalnosc 1 osobowa. Praca godna polecenia.

andrzej
@Mlody_ser.

alek

coś z tą firmą musi być nie tak, podejrzana jakaś... tyle złych opinii? za żadne pieniądze bym tam nie poszedł. Pracowałem kiedyś w czymś podobnym i oszukali mnie, nie zapłacili i nie byłem jedyny. Unikam teraz takich podejrzanych pracodawców.

były

oczernić feldera, czy można zgwałcić prostytutkę???:) Jedna osoba, która by cały czas pisała na forum o felderze musiałaby być pewnie oszukana przez ta firmę albo felder zalazłby takiej osobie bardzo mocna za skórę. Ciekawe czym ta firma sobie tym zasłużyła? Pewnie rachunek sumienia zająłby zbyt wiele czasu? Tylu wrogów sobie wyhodowaliście dzięki swojemu nikczemnemu postępowaniu, że trudno ich zliczyć. Wystarczy poczytać te wpisy niby zainteresowanych pracą ludzi, które w rzeczywistości pisze jeden pracownik feldera michał. Nasz michał ma tak długą listę potencjalnych wrogów, że kolejno, na ślepo zaczyna walczyć ze wszystkimi.

prawda

na pewno nie chodzi o prostytucje? Jakbym słyszał trotla "jeździsz gadasz, najlepsza robota na świecie" Znowy te same ściemy a później następny i następny naiwny... Ja bym uważał na takie oferty w takich firmach...

FELDER

Staż czy wolontariat? Wolontariuszy chętnie bierzemy, pod warunkiem, że jeszcze nam dopłacą!!!

FELDER

Tylko niektóre minusy własnej działalności: brak świadczeń znanych z pracy na etacie, brak płatnego urlopu, brak urlopu, brak urlopu okolicznościowego, brak chorobowego jak na etacie czyli płaci ZUS a płaci on od stawki ubezpieczenia czyli od minimum podobnie jak składki emerytalne odprowadzanie są od 800 zł ( pierwsze emerytury na działalność już ruszyły, sprawdźcie), brak płatnych nadgodzin, brak odprawy, brak macierzyńskiego, tacierzyńskiegi, brak zasiłku, brak ochrony rzecznika praw pracowniczych, brak możliwości skierowana sprawy do sądu pracy ( przydatne w felderze), brak funduszy socjalnych, brak jakichkolwiek świadczeń i przywilejów znanych z pracy na etacie, dodatkowe koszty księgowośći, po zakończeniu działalność musisz rozliczyć się ze swoich kosztów i odpisów (policz dobrze) brak jakichkolwiek praw pracowniczych wobec pracowników, współpraca na zasadzie firma - firmie np dowolnie mogę was obciążyć karami, kosztami i robić z wami co chcą bo mają was w garść (i robią to chętnie) a co do 160 godzin pracy to nikt nie wyegzekwuje czasu pracy bo jesteście firmą i to wasz problem ile pracujecie... Jest milion zagrożeń związanych ze współpracą na własnej i jest milion korzystaći wobec umowy o pracę... Pierwsze emerytury z działalności już są, poczytajcie ile wynoszą, 600 zł, a nie odłożysz z tych zarobków tego co tracisz comiesięcznie... Zaraz Michał napisze jak jest super być na działalnośći i mieć 0 świadczeń i emeryturę 600 zł oraz być trzymanym za gardło przez pracodawcę zatruniającego na działalność... Korzystają na tym wyłącznie pracodawcy. Powodzenia!

serwis

jeśli szukasz doświadczenia jako prostytutka...:)

były

To lepiej uwierz. Dbają o tych co dziobią i donoszą. Starzy zdesperowani sami się trzymają bo nie mają alternatywy jeszcze albo już:) Oczywiście, że przyjmują nowych tylko oni szybko odchodzą z feldera do konkurencji albo do jakiejś lepszej pracy (o co nie trudno akurat)

były

Większość pracuje tam bo nie ma wyboru (innej możliwości) ale jak tylko trafia im się okazja to natychmiast uciekają np do konkurencji. Zostają tam starzy zdesperowani bez perspektyw na normalna pracę.

serwis

Są też minusy: brak świadczeń znanych z pracy na etacie, brak płatnego urlopu, brak urlopu, brak urlopu okolicznościowego, brak chorobowego jak na etacie czyli płaci ZUS a płaci on od stawki ubezpieczenia czyli od minimum podobnie jak składki emerytalne odprowadzanie są od 800 zł ( pierwsze emerytury na działalność już ruszyły, sprawdźcie), brak płatnych nadgodzin, brak odprawy, brak macierzyńskiego, tacierzyńskiegi, brak zasiłku, brak ochrony rzecznika praw pracowniczych, brak możliwości skierowana sprawy do sądu pracy ( przydatne w felderze), brak funduszy socjalnych, brak jakichkolwiek świadczeń i przywilejów znanych z pracy na etacie, dodatkowe koszty księgowośći, po zakończeniu działalność musisz rozliczyć się ze swoich kosztów i odpisów (policz dobrze) brak jakichkolwiek praw pracowniczych wobec pracowników, współpraca na zasadzie firma - firmie np dowolnie mogę was obciążyć karami, kosztami i robić z wami co chcą bo mają was w garść (i robią to chętnie) a co do 160 godzin pracy to nikt nie wyegzekwuje czasu pracy bo jesteście firmą i to wasz problem ile pracujecie... Jest milion zagrożeń związanych ze współpracą na własnej i jest milion korzystaći wobec umowy o pracę... Pierwsze emerytury z działalności już są, poczytajcie ile wynoszą, 600 zł, a nie odłożysz z tych zarobków tego co tracisz comiesięcznie... Zaraz Michał napisze jak jest super być na działalnośći i mieć 0 świadczeń i emeryturę 600 zł oraz być trzymanym za gardło przez pracodawcę zatruniającego na działalność... Korzystają na tym wyłącznie pracodawcy. Powodzenia!

uwaga na oszustów

Pytanie czemu oni ciągle, nieprzerwanie i co tydzień szukają od paru lat pracowników na wszystkie stanowiska i regiony? Zaraz napiszą o rozwoju firmy... Od tylu lat, cały czas? To chyba są największą firmą swiata albo coś z nimi nie tak...

Zostaw merytoryczną opinię o Felder Group Polska Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Felder Group Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Felder Group Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Felder Group Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Felder Group Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Felder Group Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Felder Group Polska Sp. z o.o.