Zespół Szkolno-Przedszkolny w Drewnicy

Drewnica

Opinie o Zespół Szkolno-Przedszkolny w Drewnicy

admin 2016-07-23 09:15
Jakie emocje budzi w tobie Zespół Szkolno-Przedszkolny w Drewnicy ? Czy jesteś zadowolony zzatrudnienia w tej firmie? Podziel się z nami swoją opinią na temat tego pracodawcy.
zniesmaczona 2016-12-06 19:05
Bardzo słaba placówka. Przeprowadzają nabór na stanowisko nauczyciela, po czym nie zatrudniają nikogo i cyklicznie wystawiają nową ofertę na te same stanowisko (dzień przed rozmową również widziałam nowe ogłoszenie- żenujące). Rozmowa kwalifikacyjna na bardzo niskim poziomie, brak obycia ( to, że weszła P. Dyrektor wywnioskowałam po reakcji sekretarki, druga osoba będąca podczas rozmowy również się nie przedstawiła) , nieprofesjonalizm. Dyrekcja ma straszne parcie na relacje, integrację z rodzicami. Tylko nie oszukujmy się który rodzic w dzisiejszych czasach rzuci wszystko (weźmie wolne z pracy itp.) żeby przyjść na integrację do szkoły dziecka. Raz w roku okey, ale nie częściej. Pomimo składanego oświadczenia i poświadczenia ( na jednej str. A4- standard na rynku pracy) każdy dokument dodatkowo trzeba osobno poświadczać za zgodność z oryginałem na kopii - komuna i straszne zacofanie. W ogłoszeniu brak inf. , że wakat jest na zastępstwo. Szanujmy swój czas wzajemnie! Pracownicy też zmęczeni sytuacją (wieczne zastępstwa- inf. z pewnego źródła). Osobiście nie polecam, chyba że komuś nie zależy na renomowonach pozycjach w CV .
Zostaw swoją opinię o Zespół Szkolno-Przedszkolny w Drewnicy - Drewnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zespół Szkolno-Przedszkolny w Drewnicy