Bar gastronomiczny "Szlachecki" Krystyna Szlachta

Borzęta

Opinie o Bar gastronomiczny "Szlachecki" Krystyna Szlachta

smakosz 2014-07-31 13:01:16
Kategorycznie odradzam pracę w tejże firmie. Właściciel nie ma żadnego szacunku dla pracownika, atmosfera w pracy fatalna, pracodawca wiecznie niezadowolony i obrażony. Problemy z wynagrodzeniem, marne grosze, zawsze płacone z opóźnieniem. Pracownik nie ma żadnych praw a same obowiązki. Pracodawca nieuczciwy i bez sumienia. Odradzam każdemu prace w tej firmie, podpisanie z nimi umowy to jak podpisanie wyroku na siebie. Już nie wspomnę o jedzenie jakie i w jaki sposób zostaje przygotowywane.
klient 2014-08-02 11:52:48
zgadzam się ze smakoszem, lepiej nie wchodzić miedzy tych ludzi
klient 1 2014-09-08 16:13:25
w całej rozciągłości zgadzam się z przedmówcami, odradzam każdemu stołowanie się w tymże miejscu
klient 2 2015-03-10 16:21:15
smakosz proszę o kontakt(usunięte przez administratora)
Natalka 2016-07-17 17:33:09
Nie polecam ! Jedzenie zostalo podane zimne! Gdy zwrociłam uwage i odniosłam , obsługa ze zdziwieniem odpowiedziała "zimne" .... przynosząc "niby podgrzane " jedzenie zostało ono rzucone na stól przy ktorym siedziałam , bez żadnego słowa. kultura osoby obsługującej jest okropna.Jedzenie oceniam na 1/10 a obsługa 0/10 . Nie zdziwie sie jak sie rozchoruje .
Zostaw swoją opinię o Bar gastronomiczny "Szlachecki" Krystyna Szlachta - Borzęta
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bar gastronomiczny "Szlachecki" Krystyna Szlachta