Opinie o EKO Holding S. A. w Legnica

Paulina

@Ja możesz napisać trochę jaśniej co masz na myśli? Czy w firmie funkcjonują premie? Na forum jest wiele głosów przeczących - jak jest w twoim przypadku?

JA

z eko pracownicy uciekają a to dlatego ze nie ma premi i zarobki niskie gdzie idzie kasa

Sywiii

w Żaganiu na moczyniu

Ela

W Żaganiu, w którym dokładnie Eko ( są cztery takie sklepy na terenie Żagania)

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Paulina

@Ja mógłbyś opisać na jakiej zasadzie przyznawane są premie w EKO Holding? Jest teraz wiele aktualnych ofert pracy właśnie na stanowiska kierowników sklepów, więc dobrze byłoby przed tym wiedzieć, co trzeba zrobić, żeby takie pieniądze otrzymać.

@Paulina

A p. Paulina to co regionalna że tak broni kogoś kogo pytanie brzmi kto daje premie dla kierownictwa i na jakiej podstawie proste pytanie

JA

TO CO SIĘ DZIEJE W EKO SZOK PREMI BRAK REGIONALNI MAJOM NA PRACOWNIKA WYWALONE TYLKO LICZBY I PREMIA DLA NICH .A KIEROWNICTWO DZIELI PREMIE DLA SWOICH A KTO DAJE PREMIE DLA KIEROWNIKA I ZASTĘPCY

Klient

#Sywiii Fakt... ogólnie sklep u nas na moczyniu przyjazny, miła obsługa ale w kolejce trzeba czekać aż pani w czerwonych włosach przestanie grać czy pisać sms'y.. żenada!

malami

zamykają kolejne eko tym razem wolsztyn kusociński ile jeszcze zamkną sklepów? ile ludzi straci prace?

Sywiii

jestem klientką sklepu w Żaganiu, obsługa w sklepie fantastyczna, kierowniczka bardzo miła, gdyby tylko pani w czerwonych włosach bardziej sie przykładała do pracy, niż siedziała na telefonie dałabym 6+ pozdrawiam...

Paulina

@babyborn czy pracodawca reguluje w jakiś sposób z pracownikami kwestię czyszczenia pracowniczych ubrań? Czasami zapewniane są bony na pralnie, czasami wypłacany jest drobny ekwiwalent za pranie w domu. Jak to wygląda w EKO Holding S. A.?

Fiołek

Na pewno 3zl miesięcznie za obuwie. Odzież póki co oddajemy do pralni

@Paulina

Hej Paulina u nas raz w tygodniu przyjeżdża facet i zabiera brudne a czyste przywozi ale co z tego 4 zabiera 2 przywozi a na ladzie niestety po jednym dniu wyglądasz jak wyglądasz, a na dodatek te furażerki po dniówce wyglądasz jak jakiś wymoczek niestety włosy nadają się naprawdę do ponownego formowania.

babyborn

Może jakaś mobilizacja - premia a nie sponsorowanie nowych beznadziejnych szatek jakby te fartuszki obecne były złe. Te na ladach to czysty bezsens i wiecznie będą poplamione tylko pytanie czy na każdy dzień będzie na zmianę bo dotychczas 2 lub 3 fartuchy na tydzień .... gdybym nie prała sobie w domu to jak fleja bym wyglądała.

Lila 234

A jak Wam się podobają nowe stroje ?

@Lila 234

tragedia z tymi strojami na mięsnym wyglądają jak by przed chwilą świniaka zażynały a pracownicy sklepów do rozkładania towarów spodnie w kant masakra u nas nikt tego nie nosi nosimy tylko koszulę nawed kierwnik reginalny powiedział że nie ma problemu żebyśmy tylko koszulę nosili a u was jak jest ???

@pracownik

U nas obowiązkowo cały zestaw. Ponoć przed pierwszy miesiąc będą jeździli i sprawdzali czy nosimy te śmieszne rzeczy .

babyborn

Hej inwentury inwentury lady ??? Jak mają wyjść pozytywnie jak mięso gorszej jakości dużo wody i osocza nawet i wędliny szybko się psują i z czego ma się nadrobić straty??? Delikatesy ciężki orzech będzię gorzej niż żle takie wymagania mają jakby byli peerelowskim PEWEXEM.

Wiadomo już jak będą wyglądać zarobki w Delikatesach... Zostawać czy spier...?

babyborn

Oj oj super :) tylko fakt same minusy w eko 1. aktywna i co z tego starasz się a zero premii nieważne czy sprzedaż multum czy poniżej żadnej motywacji 2. kolonie dla dzieci pracowników - po informacji do 2 dni brak miejsc czyli czyje dzieci jadą??? 3. kierownicy ok praca nie całe 8 h w biurze więcej konwersacji przez telefon z kolezankami 4. nic nie jest pewne na dziś w eko 5. najniższa krajowa.... i o czym mówić kierownik rozdziela premie po 30-50 zł według swojego uznania o ile dowie się więcej sensacji , lizusostwo itd to od tego jałmużna wpadnie

Zniesmaczona
@babyborn

no dokładnie, cała prawda... premie niby od 3 miesiąca zatrudnienia u nas kierowniczka sobie wymyśliła zasadę. Szkoda, że żadnego regulaminu nigdy nie widziałam... może wy macie ?

klient

obsługa ogólnie miła kierownik bardzo miły ale pani zastępca w czerwonych włosach oskarżyła mnie nie słusznie żę chcem porzełożyć drorzsze jajka do tańszego opakowania i oszukać ich sklep więc nie pozdrawiam tej pani a ogólnie to bardzo miła obsługa

@klient

A w jakim sklepie to było?

klient
@Lila 234

w legnicy na kilińskiego

sara

hej,był ktos na festynie rodzinnym?jak bylo?

kasia
@sara

Było super jak będzie za rok to też się wybieram :)

Majka
@kasia

A ten festyn byl platny i ile trwal?

kasia
@Majka

Festyn był darmowy trwał od 12 do 18 . Dużo jedzenia, picia i atrakcji dla dzieci :)

SABRINKA

EKO MAŁOMICE CZY NADAL PRAKTYKUJE SIĘ W WAS SPRZEDAŻ ARTY. PO TERMINIE ?, NADAL KIEROWNIK Z TYM NIC NIE ROBI BRAWO !

ppp
@SABRINKA

dalej, a co jakiś problem masz ?

Kasia 321

A czy u was na sklepach szef kazał robić inwentury lady i warzywniaka co tydzień?

Szakalaka
@Kasia 321

Jeśli na danym sklepie wyszła inwentura źle cotygodniowe inwentaryzacje są zarządzane przez regionalnych

@Kasia 321

u nas też inwentura co tydzień lady i warzywniaka

cappy
@Kasia 321

oj tak inwentaryzacje lady mięsnej są co tydzień i nawet ostatnio są cząstkowe codziennie bo wychodzi im wędlina czy mięso tylko nie wiem jakim cudem bo mamy kasę fiskalną na ladzie.

@cappy

a zapasy towaru gdzie macie?jakas chlodnia na zapleczu moze?

smutny bezrobotny człowiek

Eko Holding [*] RIP

Zostaw merytoryczną opinię o EKO Holding S. A. - Legnica

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EKO Holding S. A.?

EKO Holding S. A.