Opinie o EKO Holding S. A. w Legnica

pracownik eko-ledi

No wlasnie !!!!! Zwalniaja ludzi i zatrudniaja rodzine !!!!! W wiekszosci sklepow tak jest !!!! Brak poszanowania dla ludzi ktorzy przepracowali wiele lat w tej firmie. Kto decyduje o zatrudnieniu ???? - regionalna to jedno wielkie nieporozumienie !!!!! Naprawdę nie ma kobieta wiedzy tylko udaje ze cos wie!!! Dobrze ktos napisal, kaze w bytomiu sprzedawac smierdzace mieso- niech sobie sama takie smrody kupuje i czestuje nimi rodzine !!!!! Ona i kierownicy to jedna spolka- przekrety, przekrety i jeszcze raz przekrety !!!!!

nowa
@pracownik eko-ledi

W Bytomiu Odrza. tak jest tylko zatrudnia się rodzinę z zewnątrz ciężko chyba że się uda .Regionalna jest chyba ślepa i pozwala zatrudniać rodzinę w żadnej porządnej firmie nie zatrudnia się rodziny

Aga
@nowa

Dlaczego tak się nie potrzebnie nakręcacie? Tak jest u nas źle pracujemy za grosze ,poniżają i gnębią(wasze słowa) i zwalniają bo zatrudniają rodzinę .Co za bzdury!!!Jak od czasu do czasu ktoś napisze coś z sensem to później jest cisza przez dwa dni aż następny się nakręci itd.....

byla

za moich czasów niedopuszczalne było to ze rodzine się przyjmuje i to było odgórne zarzadzenie!!!!!!!!!!tak być nie może!

aga

W. Bytomiu Odrz. tak jest regionalna zwozi smrody z Glogowa i każe sprzedawać sam niech sprzedaje niech się jej koleżanki w Głogowie martwią jak się tego pozbyc

nowa z eko

Czytam i czytam to tu wiele jest nieporozumień. Przykro że ludzie nie umieją porozumiewac się że sobą. Dużo zawiści złości. To chyba nie praca tylko ludzie. Przerw nie ma i każdy mówi o tym jak by tak miało być i jak ha bym coś dziwnego mówiła. Wręcz patrzą na mnie jak na UFO. Ale to są normalne sprawy. Ktoś tu piszerodzinnie pracuje w tym samym sklepie. Miom skromnym zdaniem jest to po prostu złe z różnych powodów. Nie chce wymieniać jakich bo nie mi to oceniać. Ale będąc szefem nie zatrudniła bym rodzinnie na sam fakt krycia i kombinowania .

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
odp do tej zwyklej....

Ludzie tutaj wypowiadaja się na temat pracy i rzadow w tej firmie. Prawda jest taka ze wiele opisanych sytuacji ma naprawdę miejsce i nie ma co tego ukrywac !!!! Kazda osoba powinna byc traktowana z godnoscia i szacunkiem!!!! Kierownicy często o tym zapominaja i wysluguja się ludzmi. Niech ktos wytlumaczy-w tej firmie pracuja cale rodziny !!!!! - mozna tak???? Moze powinnismy się wkoncu zebrac i zrobic cos z tym!!!! Byla afera w biedronce i jak szybko wszystko się zmienilo. Czas na eko!!!!

zwykła pracowniczka

Nie jestem lizusem. wiele zmian które ostatnio weszły w życie nie przypadło mi do gustu, ale trochę pokory nie zaszkodzi nikomu. wymaga się od nas, bo za pracę się nam płaci. teraz pracuję w sklepie w którym mogę liczyć na pomoc koleżanek, staram się pomagać również, nikt nikogo nie wyzywa. liczy się atmosfera w pracy. nie jesteśmy sobie wrogami tylko kolezankami które sobie pomagają, tak się pracuje efektywniej niż gdy się narzeka ciągle na innych. wierzę, że są kierownicy którzy nie są fair wobec pracowników. ale o zespół trzeba dbać i każdy pracownik powinien o to dbać. nie jestem lizusem, tylko potrafię przyznać się do błędu jeśli go popełnię, nie narzekać.

Papi

nareszcie jakaś mądra wypowiedź (nowa pracowniczka)chciałabym mieć w pracy tylko takie koleżanki nie ma nic gorszego jak ciągłe poprawianie po kimś bo koleżanka jest zmęczona,boli ją kręgosłup,ma miesiączkę lub jest nieszczęśliwa!!! tylko narzekacie .każdy ma swoją godność ja już w życiu byłam głodna nie miałam nawet na bułkę i dlatego patrzę trochę z dystansem.

zwykła pracowniczka

Witam. Pracuję w Eko już kilka lat i obserwuję jak zmienia się nasza firma. Zmiany nigdy nie przychodzą łatwo, ale są potrzebne. I tych zmian obserwuję dużo, sama miałam problem z ich akceptacją, bo nie zawsze to co nowe wydaje się nam dobre. Raz jest lepiej, raz gorzej. Raz łatwiej, raz trudniej. Premia raz jest raz jej nie ma. Czytam te opinie i czasami zastanawiam się czy pracownicy którzy to piszą faktycznie mają tak źle, czy po prostu psioczą bo nagle zaczęto od nich wymagać tego, co tak naprawdę leży w ich obowiązkach. polecanie towaru przy kasie nie jest niczym nowym. jeśli kasjer nie poleca takiego towaru, a żąda premii to na nią nie zasługuje. premia to nagroda a nie obowiązek. czytam więc te opinie i trochę nie wierzę, bo miałam koleżanki którym narzekanie przychodziło o wiele łatwiej niż praca. czasem warto zastanowić się szczerze, czy naprawdę jest tak źle? czy regionalni naprawdę są tacy okropni, czy kierowniczka faktycznie nic nie robi? czy ja faktycznie jestem fair, skoro tak narzekam? w końcu niech rzuci kamieniem ten, kto bez winy...

@zwykła pracowniczka

wiadomo,że lizusy zawsze będa bronic swego szefa.Ja po 9 latach pracy w tej firmie moge na prawdę duużo powiedzieć i nikt mi oczu nie zamydli,że tam jest tak super

Madzia

Widzisz nie wszędzie tak jest

nowa

Czy sklep w Opatówku był nie rntowny ze go zamkneli

ruda
@nowa

co za bzdury

Madzia

Widac masz fajną załogę "nowa z eko"

co za ludzie
@Madzia

nowa eko,dobrze mowisz pracuje bardzo dlugo w eko i nikt nigdy takich problemów nir eobil przerwa należy się każdemu czy kogos lubisz czy nie!

nowa z eko

Co ty piszesz dlaczego nie może być inaczej? Przecież każdemu należy się przerwa śniadaniowa czy wyjść do toalety ja po prostu tego nie rozumiem jak można tak traktować pracowników jest to dla mnie niezrozumiałe.Kto dał komuś takie prawo by zniszczyć przerwy śniadaniowe czy wyjście do toalety to jest po prostu hamskie.Czy ktoś ma ochotę czy jej nie ma przerwy muszę być tak jest wszędzie i nikt nie może zakazać wyjść na śniadanie ktoś musi po prostu zmienić drugą osobę a nie ma kto Topracownicy robią sobie sami problemy ciekawe.Pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją żeby pracownik pracownika miał za wroga czyli sam decydował o jego jedzeniu jego wyjście do toalety przecież to jest okropne czasami my siedzimy głodne bo nie ma możliwości wyjść czy kogoś to interesuje

R1

Uwierz kochana-nie daj się zrobić za parę groszy więcej niż kasjerka będziesz kierownikiem-zastępcą-magazynierem-kasjerką-sprzątaczką a jak zajdzie potrzeba to na masarnie pójdziesz bo nie odmówisz więc zastanów się czy warto---kierowniczka tylko czeka kiedy się podszkolisz i nagle jej się nadgodziny znajdą to zaległe wolne i będziesz ""Dybać"" za 10.Pozdrawiam i miłej pracy na stanowisku życzę bo chyba już się zdecydowałaś @@@

xs

Zgodzę się z opinią co do obowiązków zastępcy ,za parę groszy więcej od kasjerki nie warto zawracać sobie głowy,chyba ,że jesteś bardo odporna na stres,praca na 2 stanowiskach jednocześnie mult,najtaniej,haccap,zamówienia,poczta,sprawy kadrowe itd...czyli jak pisały poprzedniczki wszystko co robi kier.plus codzienna obsługa klienta,no i oczywiście pełna dyspozycyjność bo nigdy nie wiadomo kiedy kier.nie będzie .

nowa w eko

Pracuję od dwóch miesięcy wladeczek12 a rzeczy kto ma nas zmieniać na kasie na śniadanie czy do toalety gdy poproszę jakąś pracownica która jest blisko mnie bym mnie zmieniła uśmiecha się głupio mi mówi że my nie jemy ale dla mnie to jest nienormalne jak nie chodzimy też.A z daleka widzę że ciągle jedzą stoją gadaja.To są chorzy ludzie a nie praca

@nowa w eko

Witaj w klubie kochana----jak chcesz zjeśc to jedz pod kasą po kryjomu ---bo rzadko kto cie zmieni----chyba.że masz fajną koleżankę z którą jesteś na zmianie .w przeciwnym razie życze powodzenia

nowiutka

nie rozumiem to co kierownik robi skoro piszecie że trzeba robić za kierownika.Żartujecie sobie ze mnie czy tak naprawdę jestkażdy ma swoje obowiązki moim zdaniem

R1

A może i więcej niż kierownik bo potem jak sie wycwani to bedziesz zaiwaniac jaaak głupi osioł !!!!!!!!!!!!!

nowiutka

Mam pytanko.Co należy do obowiązków zast kier .Mam objąć takie stanowisko. Czy ktoś mógłby mi to w normalny sposób wyjaśnić. Będę wdzięczna

maja
@nowiutka

Kochana musisz wiedziec i umieć to wszystko co kierownik

R1

Wali nie wali ale ryja drze...Dlaczego w innych sklepach może być pachnące---temu bo Ledi chce się nachapać---towaru full żeby przypadkiem nie brakło-bo jak o 18 już ćwiarki zostanie 5 kg to tragedia będzie---weżcie pomyślcie kierownicy czy lepiej świeże czy więcej więcej i smród!!!!!Masarniczy jest na każdym rogu i ceny są często lepsze niż u nas....Porażka

towar ktory dowiezie z innych sklepow wali mnie!!!!!!!jak sie nie sprzeda w beke!!i zaznaczsz to przy inwenturze!i tak macie lepiej my iwenture co tydzien!towar w promocji tez mozna przecenic!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o EKO Holding S. A. - Legnica

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EKO Holding S. A.?

EKO Holding S. A.