Opinie o EKO Holding S. A. w Legnica

adna

Sobie romansują kierowniczki z przedstawicielami zamiast pracować a mężowie nyśląm że jest OK.

@adna

nie wszystkie ale to prawda

Misia
@adna

Po co piszesz takie głupoty to,że kierowniczka pogada chwilę z przedstawicielem to mąż ma skoczyć z mostu z rozpaczy. Wszyscy .którzy piszą bzdury o kierownikach robią to z zazdrości.Taki naród!!!!!

?
@Misia

pewnie troche zazdrosc przemawia to ze sie rozmawia i zartuje to przeciez nic zlego ale znam taka jedna kierowniczke ktora umawiala sie z kazdym przystojnym przedstawicielem i byla mezatka byla i juz nie jest zmienia facetow(utrzymankow)jak rekawiczki.

Agulka

Pani kerownik jest nie miła w Eko Świebodzinie

klient
@Agulka

kobieto nic w zyciu nie ma za darmo!!!a dlaczego sklep ma miec straty bo tobie sie nie chce mielic miesa w domu jak sie nie podoba zmiel sobie w domu zaoszczedzisz na pradzie na wodzie,swoj czas no i 40gr haha

Agulka

Jestem codziennie sklepie Eko w Świebodzinie dziś poszłam na zakupy i kupiłam mięso poprosiłam panią żeby mi ja zmieliła a ona te mięso najpierw zważyła i ważyło 64deko po zmieleniu ważyło 58 deko i musiałam zapłacic za 64deko poprosiłam Panią kierownik a ona mi powiedziała że na życzenie klienta miela i prąd sie używa...dostałam mniej miesa a zapłaciłam za 64deko bo pani kierownik powiedziała ze prad używaja to jej powiedziałam żeby jeszcze ser ważyli przed cięciem na plajstry jak mieso śmierdzące sprzedaja to jeszcze na mieleniu mięsa oszukują masakra......

@Agulka

o nie agulka to nie wymysl kierownika sklepu ze mieso sie wazy przed zmieleniem to odgorny przepis wiec pretensje prosimy skladac do zarzadu:):):)6dkg roznicy nie przesadzaj 40gr pytam czy chcialoby ci sie mmyc maszynke w domu gdybys wiedziala ze zaoszczedzisz 40gr?

pracownica niezalezna

To może Aga nam wytłumaczyć? Kierownik i tak ma lepiej nikt mi tego nie powie.Ale nie wszyscy mogą nimi być. Myślę że zależy to od człowieka a nie pozycji.

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
klient

To prawda eko w Bytomiu Odrzanskim spada ma psy wymieniaja pracownikow jak zarowki w lampie a te co powinny byc usuniete bo sie nie nadaja to dalej pracuja.Chyba ktos zostal po znajomosci przyjety i jeat chroniony .

agisz

Problemem jest brak szacunku dla pracownikow zwalnia sie ludzi a zatrudnia sie po trzy kierowniczki ktore nic nie robia teraz jest taka moda tylko regionalna niech przyjzy sie pracy jak pracuja i co robia na sklepie bo pracuja tylko wtedy kiedy ona jest to praca pali sie im w rekach a tak to ploty i kawka.Taka jest smutna prawda przebiera sie tylko w pracownikach a ryba psuje sie od glowy.Regionalna powinna sie w koncuo za nie wziasc w innych sklepach kierownik w sobote zasuwa na masarni wszedzie a tu postawia panie ktore ruszaja sie jak muchy w smole nic sie nie dowiesz co w promocji a juz kiedy towar bedzie ruszaja sie jak w starym kinie.Coraz to gorzej spada na psy eko w Bytomiu Odrzanskim.

Aga
@agisz

Te brednie są już nudne .Co Ty wiesz o pracy kierownika?

w.......a
@agisz

agisz uwierz nie wszyscy kierownicy pracuja w soboty bo ubzduraly sobie ze zawsze musza byc rano od pon. do piatku i wszyskie weekeny maja wolne,nasz racje kierownictwo ma w d....e prace na sklepie pokazowki tylko robia jak kontrol jest.u nas kierownik nie potrafi nawet planogramu wydrukowac..

O tym z DOR-em

nowa

A co koleżanki kierowniczki powiedzą na temat ostatniego zebrania .

maja
@nowa

A o jakim zebraniu mówisz ?

mig

u nas wody po prostu nie dostajemy, klimatyzacji tez nie mamy a że jest to blaszak to można sobie wyobrazić co się dzieje własnie podczas takiej pogody :/ dziękuję za informacje postaram się porozmawiać z kierownictwem i zobaczymy :) Pozdrawiam

mig

Możecie mi powiedzieć jak wygląda u Was sytuacja z woda do picia na te upalne dni? Firma coś daje czy podobnie jak u mnie każdy sam o to musi zadbać?

@mig

woda nalezy sie kazdemu pracownikowi jesli temperatura(na sklepie)jest 28 stopni,jesli macie klime nie ma szans a jesli nie firma na 100% daje wiem i nigdy nie bylo z tym problemu:)

@mig

porozmawiajcie z regionalnym ! u mnie zadzialalo powiedzialam mu ze jesli sie to nie zmieni prosze o przeniesienie na sklep teraz z kierownikiem nie ma problemu chodzi tydzien rano tydzien po poludniu:)

dziewczyny pomyliłyście strony--ta nie służy wylewaniu swoich żali i obrażaniu drugich osóbopamiętajcie się bo aż wstyd(((((

@Marta

dokładnie! każda firma ma swoje wewnętrzne zasady i zalenie się oraz oczernianie nie ma sensu

Moni

Chyba Wam upał zaszkodził idźcie do wody się ochłodzić!!!

JA

SZCZERA MA RACJE JAK SIE PRZYJMOWALAM NIKT MI PODWYZKI NIE OBIECYWAL PREMI ZE BEDZIE CO MIESIAC TEZ NIE:(

pracownica niezalezna

Słuchaj ty "szczera" dla mnie bezczelna pisać to ty możesz sobie na FC co chcesz tak szczerze zobaczymy ile dostaniesz komentarzy.Jeżeli takie mamy panie w Eko ledi to nie zdziwiona jestem że mają nas za głupców. Opinię o innych jeszcze nieznanych tobie zachowaj dla koleżanek z pracy.Im powiedz to co tu napisałas.Odpisz wtedy szczerze co one na to.Chyba że nikt poważnie cię nie traktuje bo wiedzą że masz cis z głową

@pracownica niezalezna

z glowa to chyba ty masz!!!co nie wiedzialas za ile bedziesz pracowac?glupa nie rznij!to ze premia ci sie nalezy to tylko ty tak twierdzisz cele nie zrobione premi nie ma.....kolezanki w mojej pracy wiedza za ile pracuja i ze premia jest za cele no chyba cie kierownik o tym poinformowal?

@pracownica niezalezna

komentarze?

szczera

kurna no narzekacie na zarobki przeciez kazda z was wiedziala przy zatrudnieniu ile bedzie zarabiac!!!!!a premi nie ma bo chyba na nia niezasluzylyscie:):):)proste.

@szczera

A ty zasłużyłaś ,

@nowa

wedlug mnie tak zasluzylam ale wedlug firmy nie bo cele nie zrobione.

iza

Praca w Eko to żenada zatrudniają tylko z rodziny po 3 kierowniczki które nic nie robią.Ludzi to tam się nie szanuje

xsr
@iza

jak czytam słowo żenada to wiem co myśleć o inteligencji osoby i dalej te same bzdury,że zatrudnia się rodziny .Największy problem to mało etatów i niska pensja

mała mi
@iza

to chyba u Cb tak jest że zatrudniają tylko rodzine

No dokładnie zbyt mała liczba ludzi do pracownia na dany sklep jest w większości powodem do nieporozumień między pracownikami i niezadowoleniem klientów. Niestety tak jest że prócz obsługi klienta masz milion zadań innych do zrobienia...towar sam się nie zrobi a rąk do pracy zwyczajnie za mało....i jak się tu nie denerwować

ja również pracuję w tej sieci i powiem Wam że lekko nie jest ale jeśli ktoś chce pracować nadal to chyba trzeba się po prostu przyzwyczaić. Jak dla mnie to najbardziej uciążliwa jest zbyt mała ilość pracowników na dany sklep. Myślę, że właśnie przez to jest większość problemów i konfliktów bo wszyscy ciężko pracują i na nic nie wystarcza czasu. Zresztą wiele czynników wpływa na sytuacje jaką na sklepach mamy (od problemów kadrowych po finanse, zbyt małe magazyny, wrzutki, co rusz to nowe wymysły "góry" i wiele wiele innych)

pracownica niezalezna

może i gderaja może i narzekają tego nikt nie chce słuchać ale i trochę racji też mają.Jak można pracować normalnie jak obiecujące premię nie dali obiecujące różne fajne rzeczy nie ma przychodzą wymyślają głupoty do roboty a za ile ???? tyle samo????? Stres ciągły stres.Ją akurat pracy się nie boje pracuje i nie narzekam ale czasami krew zalewa jak przyjdzie jedna czy druga pani dyrektor i wymyśla tylko że po prostu nie do zrealizowania.Obsługuje na kasie wykładam towar sprawdzam warzywniak czasami wykładam jestem na wędlinach trzeba podnosić podziwiać podkładać międzyczasie wymyślają różne dziwne historie trzeba być tu i tam jeszcze znosić klientów kto to wytrzyma.Także niech ktoś mi pisze żebyśmy przestały narzekać bo w tym cała prawda po prostu jest nam ciężko.

zwykła pracowniczka

skoro wam wszystkim tak źle to czemu nie poszukacie idealnej pracy o której ciągle tak piszecie. czasami lepiej popaść w nepotyzm niż, zatrudniać ludzi którzy zamiast pracować narzekają i biadolą, jak to im źle i jacy oni biedni.

adam
@zwykła pracowniczka

wchodząc tutaj,chyba widziałas że jest to forum opinie o eko holding,a nie co "mam zrobic-porady zwykłej pracownicy"

Aga
@adam

to co pisze zwykła pracownica jest normalne i prawdziwe a takie gderające smutki niech zapomną o goworku i gderają gdzie indziej...

Zostaw merytoryczną opinię o EKO Holding S. A. - Legnica

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EKO Holding S. A.?

EKO Holding S. A.