Opinie o EKO Holding S. A. w Legnica

sabina

NIE POLECAM PRACY W LEDI,BAŁAGAN,ŚCIEMNIANIE,TUSZOWANIE WIELU SPRAW ,NORMALNY CZŁOWIEK MUSI MIEĆ STALOWE NERWY,CHYBA,ŻE TRAFI NA SUPER KIEROWNIKA I FAJNEGO REGIONALNEGO---MI SIĘ NIE UDAŁO.....5 LAT I DOŚĆ

eska

Polska sieć sklepów spożywczych Eko Holding S.A poszukuje do swoich sklepów w Żaganiu i Żarach pracowników obsługi sklepu, oferujemy pracę pełną wyzwań i możliwości rozwoju, szeroki zakres szkoleń, pakiety medyczne oraz umowę o pracę. Kandydat musi posiadać aktualną książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych POWINNI JESZCZE DODAĆ,ŻEBY KANDYDAT MIAŁ STALOWE NERWY,BYŁ BARDZO UODPORNIONY NA STRES I NIE OCZEKIWAŁ ZA DUŻEGO WYNAGRODZENIA,A PAKIET MEDYCZNY TO JEDNA WIELKA SCIEMA!!!!!!!!!

S.R.

Właściwie to prawie każdy ma tu jakaś swoja rację,pracując w EkoLedi przez 10 lat trochę sie nauczyłam,swoje przeszłam,byłam zastępcą-lecz wykonywałam tam pracę magazyniera-kierownika -sprzataczki-no tyle zawodów a pensja jedna=często bez premi=zresztą nawet jak była to malutka ,często zostawałam po godzinach bo przecież niby nie ma ludzi niezastąpionuch ale to dopiero dowiedziałam sie od mojej regionalnej jak złożyłam wypowiedzenie-więc pytam jeśli takich ludzi nie ma to dlaczego właśnie ja musiałam użerać się ze wszystkim i teraz właśnie otrzymałam za to podziękowanie,psychicznie uwolniłam sie od tego bałaganu-wstaje nie myśle że muszę iść do Ledi...Dziękuję Pani Moniko,że pozwoliła mi Pani w końcu podjąć taka decyzję...Taką ważna decyzję.....pracujcie sobie i dręczcie się nawzajem ale już beze mnie ,i nauczcie kierownika wielu rzeczy bo pracuje tam @ 100 ##lat a miota się jak mała niezdara Dziękuje raz jeszcze .w końcu dojrzałam do tak poważnej decyzji jak odejście z tego bagna.

IZA

SAMA PRACUJE W EKO I NIE ROZUMIEM JAK MOZNA TAK TRAKTOWAC LUDZ .STALE PRACOWNICE CO KUPE LAT TAM PRACOWALY POODCHODZIŁY SAME .NAJLEPSZE LUDZIE Z TAMTAD UCIEKAJA . CO DO OBOWISZKOW TO SIE ZGADZAM ZASTEPCA TEZ POWINIEN PRACOWAC NA ZMIANE WSYSTEMIE DWUZMIANOWYM. CIEKAWA JESTEM CZY PAN DLUGOSZ WIE JAK ZASTEPCY KIEROWNIKOW PRACUJĄ,.MOZE CZAS NAJWYZSZY MU TO POWIEDZIEC .NIE MOWIE TU O WSZYSTKICH ZASTEPCOW KIEROWNIKOW.POZDRAWIAM

X
@IZA

TEJ FIRMIE NIE ZALEZY JUZ NA PRACOWNIKACH Z WYSOKIM STAZEM TWIERDZA ZE NIE MA LUDZI NIEZASTAPIONYCH NO I NIE MA ALE NIE JEDEN NOWY KIEROWNIK NIEMA TAKIEJ WIEDZY WLASNIE JAK TEN "STARY "PRACOWNIK I TO WLASNIE CI PRACOWNICY CIAGNA TEN CALY (usunięte przez administratora)

KESZA
@X

Właśie nie dajmy się wyzyskiwać,trzeba w końcu zrobić z tym porządek.Zastępca to też człowiek który też chce mieć życie prywatne !!!

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
też tam pracuję,,,

Tak jest wszędzie.o pracownika nie dbaja,u nas w Iłowej też początkiem roku odeszło sporo fajnych osób,o taka załoge bardzo ciężko teraz,a dziewczyny pracowały niektóre p 8 lat...

ekowiec

U nas początkiem roku odeszły super dziewczyny.Nikt nie zapytał dlaczego ? Regionalna wypieła się na całego.kierownik też za dużo nie dyskutowal,rzucił wypowiedzenia do szuflady i na tym temat się urwał.Nikt nie próbował wyjasniać dlaczego-jaki był powód,teraz zostało kilka starych a z reszta to pracować się nie da.Leniwe,obgadują każdego,stwarzają pozory jak to one są zapracowane,ekipa która razem sie trzymała przez 11 lat zniknęła a młode nowe nie nadaja sie do niczego,

Marysia

W tej firmie wszystko działa odwrotnie Najlepszych ludzi zwalniają.Najlepszą regionalną p.Ikonę po prostu to jest porażka

optymistka

CIEKAWE CZY PAN DYREKTOR JEST DUMNY ZE SWOJEGO WYBORU? MOŻE ODPOWIE NA PYTANIE....MOŻE....(BO DOR NIE MUSI BO JEST DOREM) ZWOLNIŁ PRACOWNICĘ Z 15 LETNIM STAŻEM. MUSIAŁ? CZY CHCIAŁ?ODPOWIEDŹ MUSIAŁ ODPADA. ODPOWIEDZ CHCIAŁ BO JEST WYŻEJ I POKAZAŁ NA CO GO STAĆ. GŁOWA DO GÓRY PANI ILONO ŚWIAT NA EKO SIĘ NIE KOŃCZY. Z PANI WIEDZĄ WYMIATA PANI WSZYSTKIE REGIONALNE JAKIE MIAŁAM. ŻYCZĘ POWODZENIA

!!!!!
@optymistka

Nawiązując do tematu. Pracowałem dla tej firmy dobre parę lat i wiem co w trawie piszczy. Regionalni i dyrektorzy z odzysku kilku spadochroniarzy to standard w LEDI, pisze LEDI bo gdy ja zaczynałem było coś co dumnie mogłem powiedzieć "EKO". Dzisiaj to tylko znajomości i układy. NIESTETY TO JEST PRAWDA. Niedługo po raz kolejny prawdopodobnie jesienią, dowiemy się że kolejny raz firma zostaje sprzedana przez nieudolność dowodzących. Znam tą Panią i jest jedną z lepszych którą znam. POWODZENIA!!!!!!!!

luzik
@optymistka

Dyrektorem się bywa a człowiekiem jest się całe życie.

KESZA
@luzik

Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź.Teraz już wiem że po prostu nasza kierowniczka kłamie nas w żywe oczy mówiąc że ona nie może pracować na popołudniową zmianę.Czyli jednym słowem trzeba teraz wziąść sprawy w swoje ręce i porozmawiać z KR.Dodałaś mi odwagi.DZiękuję

ekowiec

Za takie same pieniądze!!! A podwyżki zero. Najniższa średnia i czasami premią 50 zł. A robię wszystko a nawet więcej niż powinna.Inni czytają udają że robią i maja tyle samo.Nie wspomne że szlak mnie trafia jak przyjdzie nowy nic nie umie uczy się że pół roku i też ma tyle co my z paroletnim stażem. Sprawiedliwość

Nika

Gdzie ja pracuję muszę rozwalać kilka palet na zmianie,myć sklep i fejsować wieczorem sklep za taka sama kasę co panie w innych sklepach czytają gazety,plotują i mają wy.....a niby jedna firma

takinumer

Marne nie marne ale ciekawych rzeczy można sie dowiedzieć o kierowniczce,która nie potrafi wydrukowac planogramu,o leniuchach .przekupkach,o czytaniu gazet w pracy,o tym jak jest wesoło na sklepie,zamiast pracować bąki zbijają....Fajnie fajnie komiks mozna napisać.A przecież to forum miało pomagać ludziom znalezć pracę>>>

Pylka

Potwierdzam ze marne te forum..rzygac się chce a fujjjj blllleeee....

Amanda

Nie wiem do czego miało służyć to forum????Jedni drugim tyłek obmawiaja...Ale widocznie tak być musi żeby się coś zmieniło.....na lepsze,wiec moje drogie Panie niech wam da to coś do myślenia....

Kacha

Ja też popieram te wszystkie opinie-rzadko tam teraz zaglądam jedyne co to lotka puszczam,ponieważ na masarni to bałagan niesamowity,mieso stare,woła o pomste a popołudniami juz tam lepiej nie zaglądać bo w ladzie bałagan straszliwy-mieso często widziałam płukane pod zlewem.Ble aż się jeść odechciewa,a te wędliny...Oblepione jakimś nalotem a często aż sie klei a o ćwiartkach leżących w ladzie to już nie wspomnę,ale po co o to dbać lepiej urządzać sobie pogaduchy i już panie POGODNY niech pan takich bzdur nie wypisuje bo po to sie przychodzi do pracy żeby pracować a nie bąki zbijać,wszędzie jest ciężko nigdzie cię nie posadzą,może któraś z pań chciała by się zamienić na automat w hucie co?

Ada

Tak zgadzam się z tymi opiniami do pracy idzie się pracować a nie obgadywać i śmiać się bez powodu. Jestem klientką iłowej co tam się porobiło szkoda mówić

klient

No ja już dawno przestałam robić tam zakupy, i w ogóle dobrze że mają tam totka to chociaż jeszcze trochę klientów przychodzi bo dawno by ich zamkneli

Pogodny

Jestem ciekawy, czy Ci którzy piszą tutaj te opinie, byliby w stanie powiedzieć je prosto w oczy tym dziewczynom? szczerze nie sądzę.. A obgadywanie po imieniu? ludzie szanujmy się..Poza tym nie oczekujmy od tych pań, niewiadomo czego, oni nie zarabiają w eko jakiś kokosów, a mają prawo być zmęczone po całym dniu pracy, zwłaszcza po wykładaniu towaru z magazynu, typu piwo czy napoje, bo to do lekkiej pracy nie należy, a to, że czasem zamienią ze sobą kilka słów, to nie jest żadna zbrodnia, one tam naprawdę nie podpierają śian, a że ktoś robi zakupy w czasie, w którym akurat któraś z pań przystanie na odpoczynek? w końcu nie jesteśmy maszynami.. a to, że się zaśmieją? nie róbmy z tego wielkiego halo.. A jeśli komuś coś się nie podoba, to niech zrezygnuję z zakupów w tej sieci sklepów i problem z głowy.. Osobiście jestem zadowolony z zakupów i z miłej obsługi w sklepie..

brrrrr

Masakra Jakie z dziewczyny jesteście obrzydliwePo imieniu obgadywać na forum Koleżanki z pracy lub byłej pracy To jest okropneCzy wy wszystkie jesteście takie w porządku Chyba nie Skoro Obgadujecie Na forum i to bezczelnieJak to w pracy Raz lepiej raz gorzej jedna bardziej obrotna druga mniej Jedna pomaga Przy tej pracy druga pomaga przy tam tej pracyAle pewne Grono osób tego nie rozumie że w pracy To powinno Się Pomagać jedna drugiej a nie po kątach obgadywać a co gorsza na forum Na takim internetowym forum

@brrrrr

Pewnie najlepiej za kogos zapierniczać.a wypłata taka sama---co ty piszesz....Tak jedna ogarnia cały sklep dzień w dzień a druga stoi na kasie i gazetę czyta pod lada

Nika
@...

to co u Was nie ma kierownika bo u nas jak przychodzi zmiana do pracy to kierownik rozdziela pracę i kilka razy kontroluje jak idzie praca a jeżeli wychodzi do domu to też wydaje polecenia a na drugi dzień rozlicza z pracy jakie czytanie gazet, często nie ma kiedy zjeść zapraszamy do nas nauczymy pracy

@Nika

wiesz Nika-ten Pan Pogodny to chyba Pan Andrzejek,który tak zaciekle broni czegoś o czym nie ma pojęcia.Praca owszem cięzka ale bez obrazy za darmo nie ma nic-tak te biedne dziewczyny w iłowej=jakoś ja pracuję robię i nie narzekam a i ściany nie podpieram bo za coś mi płacą.Co niektóre możecie wziąć do siebie to się pracy nauczą.Fajnie,że wasz kierownik rozdziela wszystkim pracę i potem ją sprawdza,przynajmniej każdy wie co robić i nikt na nikogo krzywo nie patrzy,

@Nika

no to gratulacje masz kierownika z prawdziwego zdarzenia :)u as kierownik nie rozdziela pracy bo nie ma pojecia co jest do zrobienia po prostu robcie i tyle nigdy nie sprawdza bo niby co moge przysiądz na to co pisze,planogramy odmeldowane ze zrobione ale...niby jak to mozliwe jak kierownik nie potrafi planogramu wydrukowac!

msw

Boguśka pracować pracuje ale robi dużo rzeczy chaotycznie....Fakt jest szybka ale ile rzeczy ląduje na magazynie to już swoją drogą.Zreszta większość by było szybciej pakuje z palety na magazyn a półki puste,...bo im sie po prostu nie chce.a Narcyza???Ona dopiero daje do myślenia.Pozjadała wszystkie rozumy.

eko

Nie wiesz co piszesz ona zapiernicza za wszystkich a wiem bo z nią pracowałam co ty w ogóle opwiadasz

Nick:*
@eko

Agniecha chodż do pracy ,tyraj i czasami stań na masarni żeby odpocząć.odpoczynek jest taki że nie musisz palet przenosić cały dzień.Masz chwilę żeby odsapnąć,bo człowiek nie koń żeby osiem godzin w biegu tyrać.Żal mi Ciebie i wszystkich co wypisują takie idiotyzmy.Ale pośmiac się można.pozdrawiam wszystkich pracowitych;)

@Nick:*

Ktoś sie honorem uniósł ...

Zostaw merytoryczną opinię o EKO Holding S. A. - Legnica

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EKO Holding S. A.?

EKO Holding S. A.