Opinie o EKO Holding S. A. w Legnica

maja

Nieudzielenie zaległego urlopu wypoczynkowego pracownikowi, w terminie do 30 września następnego roku kalendarzowego stanowi wykroczenie przeciwko prawom pracowniczym. Zgodnie z przepisami kodeksu pracy (art. 282 § 1 pkt 2) wykroczenie to jest zagrożone karą grzywny w wysokości od 1 000 do 30 000 zł. Warto jednak pamiętać, że kara ta grozi pracodawcy wyłącznie w sytuacji, gdy zaniechanie to powstało wyłącznie z jego winy. Jeżeli niewykorzystanie zaległego urlopu wypoczynkowego nastąpiło z powodu leżącego po stronie pracownika np. długotrwała choroba – kara taka nie grozi

urlopy za 2014 rok u nas ma każdy z pracownikow i to sporo,

....skąd ja to znam

chcesz wiedziec ze szczegółami?

Funia

jakie urlopy za 2014r.to musi byc wydane do 30wrzesnia jesli nie kierownikowi grozi mandat i to nie maly,

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
MAJA

DZIEWCZYNY A JAK U WAS Z URLOPAMI ZA 2014ROK,WYDANE?

Moni

tak dotyczy bo jestem POS i razem z moja kierowniczką przebieram zgnite pomidory i pakujemy ziemniaki itd......

r2

tak Moni sorry zjadlam a,uslyszalas prawde i sie czepasz pewnie ciebie tez to dotyczy.

daria

madzia sporo Was,u nas 11 osob i jeszcze chca zwolnić:( A rąk do pracy brakuję,urlop niemożliwy ze względu na brak pracowników

Nika

Jakie wrażenia po imprezie

Moni

Jeżeli już to jedzie kontrola!!!

mnie też czasem to przytłacza tu sklep tu biuro dzwoni księgowa kadrowa i ich też nie obchodzi jak wygląda sklep tylko co w dokumentach nie gra ale da się to pogodzić sa luźniejsze dni w tygodniu jeśli chodzi o pracę w biurze i da się naprawdę popracować na sklepie ale wszystko ma dwie strony. Jeśli chodzi o regionalną jest naprawdę ok wymaga ale od niej też ktoś wymaga my mamy 1 sklep do dopilnowania ona 12.

chyba wysle tego linka swojemu regionalnemu a co tam, niech przejrzy na oczy a duzo ciekawych rzeczy tu sie mozna dowiedziec.

....skąd ja to znam

skąd ja to znam,jakbym swoją kierowniczke widziała

r2

no to naprawde super kr,u nas nikt nie ma prawa powiedziec cos na kierownika!a kierownik nie wie jak sklep wyglada jak wie(a przewaznie wie ze jedzie kontrol)wtedy wychodzi i udaje ze pracuje az smiesznie wyglada.

czytam te wasze opinie o kierownikach sklepów że nic nie robią i czegoś nie rozumiem gdzie są wasi regionalni ja tez jestem kierowniczką i moja regionalna Pani O.M zawsze powtarza że najpierw sklep : świeże ow lada nabiał a potem praca w biurze bo to nie ucieknie a klient tak i uwierzcie że dobrze mi się z Nią współpracuje Nie bójcie się regionalnych to normalni ludzie porozmawiajcie jeśli uważacie że wasi kierownicy nadużywają "władzy" nie pracują na sklepie itd. Przykład idzie z góry...!!!

Drodzy kierownicy mam do was prośbe jesli chcecie zabic czas w pracy rozmawiajac z innymi kierownikami przez tel to moze znajdzie sobie inny temat niz obrabianie tyłkow swoim zastepcom (bo za chwile znow bedziecie szukac nowych)wszyscy dobrze wiemy ze wasze bledy sa przypisywane wlasnie im,wiedzcie jedno my tez rozmawiamy z pracownikami z innych sklepow np.przy podawaniu dystrybucji i przypadkiem dowiadujemy sie co mowicie.

iłowa

2 w biurze 3 na masarni 5 na sklepie a do czego wam to potrzebne??

magda

3 w biurze 1 magazynier 6 kasjerek 4 na masarni-łącznie 14 osób

daria

a ile wszystkich jest pracowników u Was? łącznie z biurem,mięsnym i magazynierem?

daria

oj święta racja Koleżanko,zwalnianie a potem problem z odebraniem nadgodzin,z urlopami,dokładnie ze wszystkim.Wieczne pretensje,ale jedna osoba nie jest w stanie zrobić całej roboty.Na kasie,warzywniak,chłodnia,towar rozłożyc,fejsować,sprzątać.I tak pretensje,że coś źle zrobione.

Zostaw merytoryczną opinię o EKO Holding S. A. - Legnica

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EKO Holding S. A.?

EKO Holding S. A.