Opinie o EKO Holding S. A. w Legnica

mikser

Grafik powinnaś dostać na miesiąc z góry w przepisach jest że nawet ostatniego dnia poprzedzającego miesiąc kolejny.Zgłoś regionalnemu taką sytuację albo zbierzcie się ekipą i zareagujcie wspólnie to wtedy nie będzie to tylko twoje rządanie...a tak w ogóle to jest łamanie przepisów i za to grożą kary zgłoś anonimowo do PIP i po kłopocie.

ja....

dlaczego u nas tak jest że kierowniczka robi grafik tylko na 2-3 dni do przodu?Mam tego dość nic nie można sobie zaplanować,idąc z rannej zmiany nie wiemy jak na drugi dzien mamy do pracy,trzeba dzwonić i sie wieczorem dowiadywać,a ona jeszcze drze sie jak zapytasz wcześniej,porażka po prostu.....czy u was też tak jest?co z tym zrobić .tylko tak anonimowo,żeby nie wiedziała,że to ja?

noo
@ja....

drze sie bo sie denerwuje!nie jest łatwo zrobic taki grafik ,obstawic wszystkie stanowiska wydac wolne, urlopy powiem szczerze ze nie chcialabym tego robic!ale kierownik powinien to miec w jednym palcu i nie powinien to byc problem!no chyba ze nie ma czasu na grafik bo od rana wisi na tel pieprzy z innym kieronikiem i narzekaja na swoich zastepcow!dziewczyny u nas jest to samo!tylko dlaczego regionalni tego nie kontroluja!

Ela

Najgorzej jak kierowniczka i zastępca to psiapsiółki .Jedna i druga podsłuchują obgadują pracowników i ośmieszają się same a myślą że są niby takie inteligentne i fajne i niby miłe na pokaz.Za takie kierownictwo powinno się ktoś w końcu zabrac bo przez takie osoby normalni ludzie zwalniają się bo po prostu trzeba siebie szanowac i na EKO świat się nie kończy .

HMM
@Ela

O PRZYTOCZNEJ MOWA :):):)

Ela
@HMM

Przytoczna i inne sklepy ;Na koleżeństwie żle się wychodzi a zresztą w pracy nie ma koleżanek .Pozdrawiam;

kejsi

Ja uważam ,że na odpowiednich stanowiskach powinni być odpowiedni ludzie przeszkoleni wykształceni obeznani w danym temacie pomocni kompetentni traktujący swoich pracowników z szacunkiem a nie jak się często słyszy "chcesz to się zwolnij"..itp itd...z takim podejściem to żaden sklep nie będzie funkcjonował prawidłowo. Dużo dziewczyn ucieka z Eko niestety właśnie dlatego że są nieszanowane-przykre ale prawdziwe..pracy w sklepach jest dużo na Eko świat się nie kończy. Co myślicie? Jakie sa wasze spostrzeżenia.?

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
gwizdek

...Nie :) ale pozdrawiam R1 :)

:):):)Pozdrawiam.

gwizdek

Dziękuję za ciekawy komentarz ale gwizdek to nie ten regionalny o którym piszesz, nie ważne czy to on czy ona. Ważne że jeśli Pan P. według was nie spełniał swoich obowiazkow i waszych oczekiwan (aby pisac o tym na forum)to może dobrze aby go nie było! - a na tym rzecz polega, aby szanować swoich ludzi, robic wszystko aby pomóc w ich pomyslach a nie wydawac tylko polecenia! Byc za ludzmi i robic wszystko aby "zespół" był razem i miał świadomość że jest to coś innego niz tylko 8 godzin pracy. Jestem KR ale nie Panem P. "Ja jestem dla moich sklepów a nie ONI dla mnie!", to Wy wiecie co jest najlepsze w Sprzedaży, a ja jestem po to aby "sprzedaż" zwiększyć z Wasza pomocą! Życzę wam abyście mieli Kr w przyszłości "przyjaciela" a nie ..... mlotka!

JA
@gwizdek

i takich gwizdkow zycze kazdemu z reginow!wydaje mi sie ze gwizdek to moj KR z R1:):):)

Alicja

Witam, napiszcie mi ile zarabia zastepca kierownika w waszych sklepach, bo nie wiem czy opłaca mi się zrezygnować pracy na rzecz Eko

takatampani
@Alicja

2500 brutto chyba, że wynegocjujesz sobie wyższą stawkę, ale musisz to zrobić od razu przy podpisywaniu umowy o pracę. Pamiętaj jednak, aby nie dać się zwieźć, że teraz zarabiać będziesz 2500, a podwyżkę dostaniesz po okresie próbnym, bo nie dostaniesz nic ponad standard płacowy. I będą cię tak zwodzić i zwodzić,że a to planu nie zrobiłaś, że pracujesz na sklepie niskoobrotowym, że następują zmiany w firmie i nikt nie podejmuje decyzji i inne takie tam wymyślanki, a ty będziesz zasuwać za fantastyczną pensję 2500 brutto, czyli 1750 zł na rękę.

takatampani
@takatampani

Oczywiście to stawka kierownika. Zastępca pracuje za 2200 brutto, czyli 1600 zł.

HM
@takatampani

A PRACUJE JAKO ZASTĘPCA ZA 2000 BRUTTO.

zca
@takatampani

Ja też pracuję za 2000 brutto, czyli ok 1470 na rękę a jak zapłacisz sobie ubezpieczenie grupowe, to na rączkę weźmiesz ok 1420. Na taką wypłatę to walizki zabraknie, szok!!!

gwizdek

Wolę nie usłyszeć! Ale wiem ze czesto ci co ciebie najbardziej chwalą, pierwsi mówią o tobie źle. Szanujcie swoich szefów i nie czekajcie ze pójdą pod młotek w pierwszej kolejności-oby nowy nie byl gorszy i nie zwolnił was w pierwszej kolejności!

gwizdek

Tumani??? Nie wszyscy to chodzaca inteligencja ale jak masz problem z jednym z nich to nie wrzucaj wszystkich do jednego worka! Chyba na swoje stanowisko ciezko zapracowali a i jakąś wiedzę i inteligencję też trzeba mieć aby byc KR lub DOR-em.

kierowniczka
@gwizdek

O kurczę młotek gwizdek się pojawił, czyli Piotrek i jeszce broni swojego Dyrektora, któremu włazi do du.. bez mydła.

@kierowniczka

gwizdek pisze madrze...

xx
@gwizdek

jak kierownik sobie nie radzi to zwala na KR lub DORA i tak jest w kazdym regionie tylko nie wszyscy tu o tym pisza...gdybyś posluchał rozmow tel KS jakie prowadza miedzy soba to bys zdebial!

aga

Jak możesz pisac o kimś z imienia i nazwiska i jeszcze go obrażać-pomysl o swoim poziomie! Może masz do bani kierownika ale ja za to mam w R2 fajną Kierowniczke, świetną Regionalna i bardzo dobrze mi sie pracuje a jak one beda zwolnione to sie sama zwolnie!

kierowniczka

Cieszę się, że jeden taki tuman poleci Piotr Łukaszewski z R4, matołek nie z tej ziemi.

ggg

Pracę stracą napewno na 100% i przede wszystkim kierownicy regionalni i dyrektorzy regionówi też cieszę się z tego powodu, chyba że Eurocasch weźmie takich tumanów(w co wątpię). Faktycznie część sklepów zostanie zamknięta(Eurocasch nie będzie narażał się na straty) i tutaj też polecą pracownicy szeregowi.

no
@ggg

jesli sklepy zostana zamkniete za straty to podziekujcie kierownikom sklepu!!za ich zalosne zamowienia ktore do tego doprowadzily.

magda
@no

Zgadzam się z powyższym postem Łukaszweski nie nadaje się nawet do miotły czyim jest pociotkiem że został kierownikiem!

aga
@ggg

Prace powinna stracić Młynarczykowa ona wylecieć powinna pierwsza ,to babsko się na niczym nie zna ma pojęcie jak krzywdzić ludzi .

Ona_kiera

zamkną _ napewno_ na 100%_ i cieszę się z tego powodu!

@Ona_kiera

ś....a jestes , pomyślałas ilu ludzi bedzie bez pracy?

Moni

Wszyscy mamy nadzieje,że będzie lepiej musimy czekać

hmm
@Moni

no tak teraz czekamy zamkna sklepy czy tez nie...

Misia

Ta cisza mnie przeraża.Jeszcze nasza firma istnieje a tutaj już żałoba.

asd

Ja uważam że wiele się nie zmieni , eurocash zainwestuje w swoją nową markę ,pewnie faktycznie znikną jakieś sklepy ,ale będą musieli otwierać nowe żeby rozruszać inwestycje ,może ruszą w polskę? Eurocash ma już dwa magazyny w okolicy ,jeden obok eko i drugi kawałek dalej wiec tutaj po prostu będzie ich centrum logistyczne. Cytat z portalu http://www.portalspozywczy.pl/ na temat wykupu akcji : " Eurocash jest spółką dominującą w grupie kapitałowej Eurocash, która koncentruje swoją działalność na hurtowej sprzedaży artykułów konsumpcyjnych codziennego użytku za pośrednictwem sieci hurtowni niewyspecjalizowanych oraz hurtowni specjalizujących się w dystrybucji napojów alkoholowych, wyrobów tytoniowych i produktów impulsowych oraz innych produktów żywnościowych i nieżywnościowych. EKO Holding oraz spółki zależne EKO Holding koncentrują swoją działalność na detalicznej sprzedaży artykułów codziennego użytku za pośrednictwem sieci niewyspecjalizowanych sklepów własnych. " Teraz już rozumiecie jaki jest plan? :)

Przychylny

Eurocash to zarówno hurtownie jak i sieci. Należą do nich albo mają udziały w takich sieciach jak Groszek, Lewiatan, Delikatesy Centrum, Pss Kielce, Euro Sklep.

Ancia

Czy ktoś ma konkretną wiedzę co dalej ze sklepami pracowniczymi?

Kierownik i wcale sie tego nie wstydzi

Jezeli ktos jest choc troche elastyczny to w tej firmie mozna naprawde pracowac w super warunkach z regionalnym jest ok bo traktujemy sie jak ludzie nie jak roboty to samo z pracownikami traktuje ich jak cos bez czego sklep nie funkcjonuje - bo taka jest prawda bez kierownika nie ma regionalnego bez pracownika nie ma kierownika :)

Pracownik i wcale sie tego nie wstydz
@Kierownik i wcale sie tego nie wstydzi

To żart na prima aprilis, tak?

Zostaw merytoryczną opinię o EKO Holding S. A. - Legnica

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EKO Holding S. A.?

EKO Holding S. A.