Opinie o NCF S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie NCF S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w NCF S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NCF S.A. w Warszawa

minimka

ja byłam tylko na szkoleniu 2 tygodnie temu. żadna z nich nie jest kompetentna. Szkolenie trwało 3 godziny, 2 gadaly glupoty jedna siedziała ciągle w telefonie. Zmarnowałam 3 godziny i pieniądze na dojazd. Tragedia ta firma.

martyna

ja miesiąc temu zakończyłam prace w ncf. Stałam na loreal. Od samego początku sama pani Boratyńska wzięła mnie pod swoje skrzydła i dzieki temu mialam duzo zlecen, owszem wymagajaca i nie ma z nią dyskusji. A potem trafiłam do mega durnej [usunięte przez administratora]. kasa byla ok i na czas. jak macie okazje to od razu idzcie na sama gore, bo durne osoby tam pracuja. milo wspominam wspomniania wcześniej nine. a[usunięte przez administratora] nie polecam.

Mon

Jeśli mowa o pracy jako konsultantka do loreal maybelline w np.. Superpharm to nie polecam, zmieniono nam umowę po krótkim okresie pracy, czyli premię otrzymuje się dopiero po wyrobieniu 90 % targetu, a nie 80% jak mówiono na rozmowie kwalifikacyjnej, jest to traktowanie ludzi jak idiotów. Dziewczyny w douglasach otrzymują wyższą podstawę, więc są lepsi i gorsi. :( Z pewnością nie jest to praca na długo. Szkoda, bo wydawało się, że reprezentując markę taką jak loreal, będzie się traktowanym z szacunkiem. Jeśli któraś z Was chciałaby być konsultantką bądź dermo to radzę zastanowić się nad inną marką .

aaa

cały etat- dla marek masowych 1600- SP, ROSSMANN 1800 Douglas marki selektywne 2000 premie dla marek masowych 80% planu 400 100% 600 120%800 Priorytet 200 zł

ZYCZLIWY
@aaa

NAJLEPIEJ ZERO ZLOTYCH..

Firma NCF S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Dermokonsultant / Dermokonsultantka. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Pani M.

Witam, zostalam zaproszona na rozmowe kwalifikacyjna jako wizazystka/sprzedawca na umowe zlecnie na pol etatu, jaki przedzial finansowy moge okreslic tak aby firma sie nie zrazila? Jakie jest przecietne wynagrodzenie wyplacane przez ta firme? Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz.

Nie wiem, jak pracowali ludzie, ktorzy piszą negatywne opinie. Ja oceniam firmę bardzo dobrze! Koordynatorzy zawsze stają za nami, pieniądze są w terminie, współpraca mailowa, wszystkie informacje na bieżąco! Piszecie że panuje bałagan. Pamiętajcie że oni też mają nad sobą klientów, którzy nie zawsze wszystko przekazują. Firma godna polecenia!!

W tej firmie pracują sami [usunięte przez administratora]i którzy [usunięte przez administratora] i nie wypłacają pieniędzy na czas. Ogólnie nie polecam tej firmy nikomu wszyscy tylko dla siebie a w szczególności szefostwo.

zgadzam sie ja jestem jedna z tych osob która sie \"nabrała\' na złote góry itp.powiem krotko firma jest mi winna 980 zl i codziennie slysze inne wymowki...obawiam sie ze sprawa skonczy sie w sadzie... tak wiec uwazajcie!!!

Pracuję dla firmy NCF GROUP od mniej więcej 2009 roku. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Zawsze pieniążki wysyłają na czas, nigdy mnie nie oszukali, starannie zorganizowane przez kompetentne osoby szkolenia firmy L\\\'OREAL. Na szkoleniach zawsze dostaję się jakiś upominek. Jedyny minus jaki dla mnie istnieje to to, iż będąc od końca 2009 roku konsultantką Maybellnie NY, firma nie zorganizowała szkolenia z kolorówki. Konkurencja nie śpi... makra COTY, np. miała szkolenie wczoraj i dziś, tj. 24 i 25.10.2011r. Dzięki czemu konsultantki COTY mogą mieć nad nami - konsultantkami MNY przewagę, mimo tego, iż staram się z całych sił.

mon86

ja pracuję dla tej grupy od niespełna roku, nigdy nie miałam okazji do narzekań, co miesiąć w terminie wypłata jest na koncie co do złotówki, w razie problemow zawsze mozna zadzwonic i zawsze otrzymuję odpowiedz na nurtujące mnie pytania. Idą ludziom na rękę, gdy potrzebowałam przejsc na 1/2 etatu nie bylo problemu

Anazja

WITAM ! PROSZĘ MI POWIEDZIEĆ JAK DOKŁADNIE WYGLADA CHARAKTER PRACY W TEJ AGENCJI "NCF Group " [usunięte przez administratora]

Pracuję w NCF a raczej dla NCF od 2 lat i nie mam z tą Firmą żadnego problemu,nie wiem dlaczego są takie opinie,aż mnie zdziwiło powiem szczerze czytając że komuś nie zostały wypłacone pieniądze ponieważ ja mam zawsze na czas a często nawet przed czasem wypłacane.Polecam tę Firmę jak najbardziej.

Mmm

pracowalam z ta agencja dosc dlugo. na poczatku bylo ok. wyplacali kase i ogolnie bylo dobrze. lipiec okazal sie koszmrany. oszukuja na kase. maja inne wersje wydarzen. wyplacili mi mniej kasy nie polecam!

fasola

jestem bardzo zadowolona z pracy z ta agencja i uwazam,ze wszystko jest ok i pieniadze tez zawsze! dostaje w terminie i jeszcze nie slyszalam zeby ktokolwiek byl niezadowolony ze wspolpracy z ta agencja a opinie podane powyzej sa poprostu wyssane z placa!!

P

[usunięte przez administratora]głupoty jak sie nie wywjązujecie ze swojej pracy i obowiązków to nic dziwnego że nie dostajecie pełnej kasy. Najlepiej to byście chcieli za darmo wszystko. Pracuje dla nich od paru lat i nigdy nawet 1zl nie miałem mniej. Ale trzeba dać coś od siebie. Kasa zawsze w terminie i zawsze wypłacana rzetelnym pracownikom.

kajka

dolaczam sie oszukuja na kase niby co innego w umowie a co innego pozniej na koncie

zawiedziona

Szkoda że wcześniej nie poczytałam tych opinii, bo nie zawracałabym sobie głowy ..

aaaaa

uważam agencja jak każda inna ja powiedziałabym ze pracuja tam dziewczyny ktore dzieki tej agencji sie wybiły nie wspomne już o tej wrednej pożal sie boże z grójca

uważam że pracują w niej nie kompenentni ludzie. w firmie panuje bałagan, nie szanują ludzi. [usunięte przez admina] to stare zazdrosne dewotki. nie pracujcie dla nich.[usunięte przez administratora] na kase. nie szanują ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o NCF S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w NCF S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy NCF S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

NCF S.A.
2.6/5 Na podstawie 56 ocen.
  • Bekasów 74
    02-803 Warszawa