Opinie o Bumar w Koszalin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Bumar. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Bumar na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bumar w Koszalin

Partacz

Zweryfikuj umiejętności pisowni wissowski grafomanie. twój sposób układania zdań jak i sposób myślenia odbiera ci jakiekolwiek prawo do wypowiadania się publicznie w jakiejkolwiek kwestii na internetowych forach. a zasobów ludzkich szukaj w domku , we własnym , niesamowicie rozwiniętym intelektualnie środkowisku. I nie wspominaj o pradziwej pracy. Podejrzewam, że w twoim mniemaniu uczciwą pracą jest siedzenie na (usunięte przez administratora) na rodzicielskim garnuszku do 30 roku życia, dopóki tatuś lub jakiś jego wyżej ułożony znajomy nie załatwi ci posady takiej jak ta. Niedorzeczną rzeczną jest opluwanie podwykonawców, podczas gdy za planowanie i organizację pracy i materiałów odpowiedzialni są ludzie zza biurka, którzy popełniają masę błędów, a jednak nikt nie robi im z tego powodu większych wyrzutów. I Jeśli zwracasz się do szerszej grupy ludzi, nazwyasz ich zasobami, bumelantami i obibokami, to podpisz się z łaski swojej własnym nazwiskiem, przy okazji zostaw adres i numer telefonu. Wesołych Świąt.

wiss
@Partacz

Proponuje zweryfikować własne umiejętności wyrażania się,doboru słownictwa oraz umiejętności wyrażania własnych myśli.Wystarczy na chwile wejść na halę aby przekonać się jak to jesteście poprawnie gramatyczni.Natomiast co do zasobów słownictwa również nie można zbyt wiele dobrego powiedzieć.Najczęściej używanymi słowami,i chyba jedynym wam znanymi s (usunięte przez administratora) bądź ty (usunięte przez administratora) Do tego dodać można jeszcze: Spierdalaj (usunięte przez administratora) mać,ja [usunięte przez admina słowo niecenzuralne (usunięte przez administratora) zamknij ryja,wal się.Wiec nie piszecie mi tu jeden z drugim,inteligenci szpagatowi o poprawnej pisowni czy ortografii.Wasze rozmowy między sobą są równie żałosne, jak nie którzy z was.Wystarczy się przysłuchać o czym mówicie by wiedzieć jak inteligentni jesteście i oczytani.Pojecia nie macie o czym mówicie,jakie bzdury wygadujecie jeden do drugiego.Żałosne i przykre.Pozdrawiam panów fachowców specjalistów ds.Ortografii i języka polskiego.Szkoda ze tak płynnie jak pisownia,nie "idzie" wam praca.

Wiss

Czy dostajecie 20 czy 40zł za godzine i tak nie ma wynikow waszej pracy. Marudzić to umiecie naj lepiej paprochy. Pojedziecie do siedziby firmy, tam gdzie kooperuje właściciel firmy (marki wiss) to nauczycie się prawdziwej pracy. Nie dlugo juz i tu bedzie drugi oddział firmy, na razie nabierzecie barw. A po woli wpoimy wam nasza filozofie. I wyjscie macie jedno jak beda, w waszych szeregach nie refolmowalne jednostki. Wtedy wymienimy zasoby ludzkie, dokona sie reformy pogladow i zweryfikuje sie poszczegulne jednostki i ich checi, oraz zaangażowanie i praktyczne umiejętności. Jesli ktoś ma watpliwosci to nikt nie trzyma nikogo w firmie na siłę. Z czasem odsieje sie ziarno od plew i rozwiaze zostana problemy z bumelantami, podrzegaczami i obibokami. Pozdrawiam.

wujek dobra rada
@Wiss

A cóż to za filozofię chcecie nam wpoić? Podwozia ustawiać "na linijkę"? Padnięte muchy i kurz z parapetów wycierać? "Dokona się reformy poglądów" - rozbawiłeś mnie tym stwierdzeniem, kolego 'WISS'... Najpierw dokonaj reformy swojej pisowni a następnie uchyl rąbka tajemnicy waszej filozofii. Pozdrawiam.

po bretońsku

Firma posiada dwa atuty którymi może się pochwalić: pierwszy to umiejętność wypuszczania z zakładu doświadczonych pracowników zarówno hal jak i biur, a drugi to ochocze przyklepywanie stanowiska "nie wiem nie znam sie niech zrobi to ktos za mnie" co niektórych mistrzów i kierowników.

jw

"Firma dysponuje dwoma atutami, którymi może się pochwalić. Z jednej strony to potencjał ludzki, zarówno doświadczeni pracownicy produkcyjni potrafiący poradzić sobie z trudnymi zadaniami wykonawczymi, jak i kadra inżynierów z dużą wiedzą projektową." "Poszukujemy pracowników gotowych budować przyszłość wspólnie z naszymi najlepszymi specjalistami. Jako pracodawca oferujemy pełną wyzwań pracę w ciekawej branży."

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Bumar spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Opiekunka osoby starszej w Niemczech
Koszalin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Wykładanie towaru market Koszalin książeczka san.
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Specjalista ds. Kadr i Płac
Koszalin
GEA Tuchenhagen Polska Sp. z o.o.
ambroży kleks

Jakie piękne ogłoszenie ukazuje się po wpisaniu hasła 'targi pracy bumar koszalin'

bolo

"weźmie się wpisze na listę. Jak go zainteresuje to przyjdzie na rozmowę"

ppp

GK24 - na zdjęciu z targów pracy, w tle widzimy naszą Panią kadrową z asystą...

TargiPracy_GK24

"O etat można postarać się w koszalińskiej Fabryce Maszyn "Bumar". Kospel szuka m.in. pracowników do działu eksportu - tu jednym z warunków jest biegła znajomość języka rosyjskiego i niemieckiego - oraz pracowników do działu serwisu."

dzisiejszy

niby piatek 13 ale w sumie dzien radosny rezygnacja przez nasza gore z 2 zmian daje nam 2 oddech , wkoncu pomysleli ze to byl zly pomysl , to wracamy do gry ( dziecko z zona mi sie ucieszyli jak im oznajmilem ta wiadomosc ) lajba wyplywa do gory LEPIEJ POZNO NIZ WCALE ! miejmy nadzieje ze juz zadnych chorych pomyslow nie bedzie bo i po co ludzi denerwowac przez to tyko odeszli dobrzy pracownicy ojjj

Montarzysta_Gitarzysta

Kolego z "jedynki"J."(usunięte przez administratora)"(twoje słowa) (usunięte przez administratora)jest z Bielsko-Białej, a nie z Białegostoku... P.S. Gratuluje podwyżek dla waszej ekipy, teraz w nagrode dostaniecie pomoc prosto z Ukrainy. Pzdr dla 2 i remontowanej 6 =]

były

coś forum ucichło już wszyscy się pozwalniali

dzisiejszy

2 marca Witaj 2 zmiano !!!!! najbardziej pioroniony pomysl w tej firmie !!!!!!

były1

Też odszedłem i nie żałuje

byly

ku zaskoczeniu wiekszosci ... Dziekuje Dziekuje Firmie Bumar zaskoczeni ?? czytajcie dalej dzieki wam i temu co sie dzieje brak nadgodzin brak socjalu na swieta bozo narodzeniowe wprowadzenie 2 zmian odszedlem i to byla najlepsza decyzja w moim zyciu dzis mam super prace i warunki dziekuje jeszcze raz !! pozdrawiam dawnych kolegow trzymajcie sie !!

ja odszedłem ledwo jak usłyszałem o 2 zmianie na minimalną i teraz nie żałuje jest o niebo lepiej jeśli chodzi o płace i nastawienie przełożonych... jak macie możliwość to RUN... RUN...

byly sherif

No i stalo sie .... Od 2 marca 2zmiany na montazu ...poczatek balaganu gratuluje .!!! Posypia sie zwolnienia z pracy ... Ja nie bede wynajmowac hotelu by pracowac na 2,zmianie skoro nie mam dojazdu powrotu do domu papa bumar papa bumarek

liquidator

Zawsze znajdzie się jakiś wybitny fachowiec, który będzie tyrał za tą stawkę

Zostaw merytoryczną opinię o Bumar - Koszalin

• Jak się pracuje w Bumar?

Zobacz opinie na temat firmy Bumar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bumar?

Bumar