Opinie o CWS-boco Polska Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie CWS-boco Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CWS-boco Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CWS-boco Polska Sp. z o.o. w Łódź

jaaaaa

Fabryka Pomysłów-------ŻENADA.Za wszelką cenę trzeba ją utrzymać aby Pani "Guzikowa" miała z tego korzyści ...Pomysły??????tandetne ,na siłę nagradzane .Czy ktoś nie zauważył że wygrywają często pomysły osób zasiadających w komisji ?????Jedna wielka lipa.Swój swojego nagradza .Poroniony pomysł

@jaaaaa

Te wszystkie cudowne pomysły to kopie zwykłych Kaizenów znanych w normalnych firmach. Tylko ktoś zmienia nazwy aby się pokazać. Wiadomo- najciemniej pod latarnią czyt. jabłonką. Tu podretuszujemy, tam przekręcimy i wyjdzie, że coś robimy :-). Trzeba się wykazywać, bo właśnie wypowiedzenie złożył główny szef w Niemczech. Chyba dostrzegł co się dzieje i z kim pracuje.

JA TO JA

BEZNADZIEJAAAAAAAAAAAAAAAA

Kill Bill

A czy Mdz dalej płaci kary za nieudaną ekologię? Który to już rok? Geniusze biznesu!

@Kill Bill

Kill Bill nie doceniasz geniuszy biznesu. Kłamią i oszukują wszędzie. Na szczęście ten ich PR zostanie wkrótce poddany weryfikacji w prasie :-)

@Kill Bill

Firma oszukiwała aż ktoś w wodociągach się zdenerwował i zagrozil zamknięciem biznesu jeśli nie skończą się nocne akcje. Zarządzik milczy bo ktoś nie boi się ujawnienia nazwisk i faktów a zastraszanie nie działa

Baton
@bio

Czy po ostatnich zmianach wiecie czy możemy spodziewać się podwyżek wynagrodzeń. Czy wykupienie odbije nam się czkawką.

@Baton

Beton pomyśl co o tym sądzisz: 1. zwolniono osoby z wyższym wykształceniem a w ich miejsce powierzono obowiązki ludziom po zawodówce 2. Dąbrowa powinna być remontowana po 10 latach a sprzęt wymieniony -jest to proces standardowy w firmach o stabilnej sytuacji materialnej i myśleniem do przodu 3. W Niemczech odeszło wiele osób nazywając firmę Titanic Odpowiedz sobie sam na temat przyszłości. Zobaczymy co na to Zarząd. Zapewne można by przedstawić kilka faktów liczbowych tylko jak to zrobić gdy wynik tak słaby?

Kill Bill

I co tam w folwarku? Świnie nakarmione? Krowy wydojone? Plony schowane przed wszędobylskimi i ciekawskimi kurczakami? A co będzie jak przyjdzie wichura i zerwie dach razem z najwyższym piętrem? Także jabłonie, nawet te osmołowane, mogą takich mrozów nie wytrzymać...

Prawda
@Kill Bill

He he powiem więcej. Zarząd przywitał wiosnę w ubraniach roboczych. Chyba szykują się do więziennych uniformów. Najbardziej twarzowe te zielone :-).

@Prawda

Jak to w życiu.. ktoś poprosił, żeby pokazali, że nic nie ukradli... i się na tym zdjęciu cieszą, że zrozumieli polecenie.. i pewnie liczą na cukierki ;)

@Prawda

To jest fajna firma a ludzie tu normalnie pracują.

bio

Jasne......zarząd się wypowiedział. Firma ma już kartę stałego klienta w zakresie kar z inspekcji pracy. A podobno szczycą się koalicją i działaniem na rzecz BHP. Śmiechu warte. To za co te kolejne kary przyszły? Czyżby znów niewiedza januszka, smolkoszka i zębuszki?

Wesoły Inspektor Pracy:-)
@bio

Helo bio, nie pisz o sprawach , o których nie masz pojęcia. Firma jest wzorowa pod każdym względem. żadnych kar nie było od czasu , kiedy zarząd pożegnał się ze swędzioszkiem. Ten to dopiero wywijał rzeczy z ludźmi. Na szczęście inspekcja już podąża jego tropem.......

@Wesoły Inspektor Pracy:-)

Ooo zarządzikowi puszczają nerwy bo ani wyników ani BHP? Zaczynamy szukać nazwisk i haków. Super wchodzę w to :-)

spocona pacha jabłonki
@bio

Bio powiem Ci lepszy numer. W ramach oszczędności i ze względu na obawy o wyższe predyspozycje zawodowe, zarząd wyciął ludzi z wieloletnim doświadczeniem a w ich miejsce wstawia słupy po zawodówce lub bez wykształcenia. Proste, ciemna masa karierowiczów wszystko kupi, będzie gnębić ludzi i nie trzeba się ich obawiać... Pytanie tylko dlaczego konkurencja notuje rekordy sprzedaży a boco bierze kredyty na bony świąteczne :-)

Opiekun Klienta

Bardzo niski, nieprofesjonalny i bardzo żenujący poziom przeprowadzenia rekrutacji. Powtarzanie w kółko tego samego na jakie stanowisko się aplikuje, oraz od początku rozmowy budownie nieprzyjaznej atmosfery. Pani z HR z którą miałem okazję rozmawiać przez telefon nie potrafiła mi odpowiedzieć na zadawane przeze mnie pytania oraz kluczowe sprawy o które pytałem twierdząc że na drugiej rozmowie dowiem się wszystkiego ponieważ ona nie wie. Druga rozmowa miała przebiegać online, Pani która ją przeprowadzała nie włączyła kamerki (pokazując swój szacunek) i tutaj również nie dowiedziałem się nic co chciałbym się dowiedzieć, w kółko powtarzanie jak mantra tego samego o stanowisku i ciężkiej pracy (również po 12h co odbiega od oferty w ogłoszeniu), zapytania o warunki finansowe nie do końca jasne, Pani również nie potrafiła udzielić konkretnej informacji, jedyne co ogólne ustalenia gdzie trzeba, co trzeba itd. Można wywnioskować z tego że firma szuka młodych ludzi bez doświadczenia aby narzucić swoje "warunki". Sam podziękowałem za spotkanie.

Szczegółowo wszystko od A do Z z CV. Dużo pytań dlaczego zmieniam pracę, dlaczego akurat ta firma itd.

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
były

Pytanie mam czy w cws-boco zmienił się może dyrektor produkcji?Od 2017 jest ktoś nowy? Kto teraz jest na stanowisku? Ktoś nowy czy wybrany z CWS?

gosc

umowilem się na roznowe rekrutacyjna na habdlowca, czy pracuje się u was dobrze, jakie sa plany?

Napar

Ciekaw jakie przekręty idą pod stołem

Klientt
@Napar

Maty bardzo słabej jakości , obsluga przez PH praktycznie zerowa. Nie polecam

@Napar

Jak to jest i jakie trzeba mieć kompetencje? Pralnią rządzi kadrowa, w handlowym sprzedawca ropy a asystentką prezesa jest osoba bez wyuczonego zawodu. O co tu chodzi?

i nareszcie są ludzie którzy szanują ludzi i normalnie pracują.

He he ależ obrona się podniosła :-). Od razu widać kto odpisuje. Stresik nerwom szkodzi a i raty kredytu niesprzyjające :-) A wyniki marniutkie ..............i kredyty trzeba spłacać...... ;-)

Klientmi

Dział handlowy na mazowieckie jest bardzo słaby i nie ma praktycznej wiedzy. Prosząc o ofertę do mojego lokalu dają tylko cenę za którą nic więcej nie idzie, zero doradztwa. Nie polecam .

Prawda
@Klientmi

Zgadzam się w 100%. Prezes i świta w obawie o własne 4 litery zdecydowali się na usunięcie kilku naprawdę znających się na robocie osób z kilkunastoletnim doświadczeniem aby zasymulować brak własnej winy. Efekt jest taki, że teraz ci pracownicy napędzają działania konkurencji która zyskami bije boco na głowę, a zarząd żyje dalej w swoim świecie intryg i oczerniania. Ktoś tu kiedyś mówił o oczernianiu innych. Tymczasem...Anakonda, Numizmatyk, Parada, Belmondo, Kudracz czy ISO-wskie arbuzy, to tylko kilka przykładów jak się władza w postaci Jabłonki, Dziadka Mroza, Selera czy Smółkosza i Selera, naśmiewa z pracowników. Brawo- to jest poziom zarządu ale najlepiej zarzucać coś innym i ratować tyłki tuningując CV-ki.

Sarm

Seluś, coś ty taki nerwowy? Raz Wit, raz Mars? Ty przyszykuj odpowiedzi gdy Cię mężuś kierowniczki odwiedzi. Wyjdą na jaw i przekręty boś Ty wcale nie jest święty :-)

Tiw

Wit, nie kieruj forum na boczny tor. Wiadomo komu zależy aby dalsze fakty i przekręty nie wyszły na jaw. Ale w swoim czasie wszystko zostanie opublikowane :-)

były

ta firma to kibel jakich mało.Mówię o produkcji. Szkoda czasu tam pracować.

Sopelek
@były

Popieram. Hucznie rozdano podwyżki tylko ktoś zapomniał dodać że to wymóg prawny i wzrost pensji minimalnej w kraju. Dlaczego traktuje się ludzi jak idiotów?

PH

Byłem na rozmowie na przedstawiciela ale się nie odezwali bo chyba za dużo zaśpiewałem wynagrodzenia. Ogłoszenie cały czas wystawiane, może chodzi im o to żeby mieć z kandydata 10 darmowych wyjść w teren. 50 kandydatów po 10 wyjść w teren (darmowych w ramach rekrutacji) to zyć nie umierać . W sumie dobry patent na darmowego robotnika :D

złotko

Czy wie ktoś kiedy w końcu będzie premia?

BrudnyChary
@złotko

Ou to ile już tej premii nie było? Ciekawe jak tam się pracuje teraz w boco? Chodzi mi o produkcję :) pozdrawiam starą ekipę z elektronowej (strona brudna)! :)

Czysty Chary
@BrudnyChary

W boco jest fantastycznie.....p...... A wiadomo już coś o szykowanych zmianach?

Zima
@BrudnyChary

Jak jest w boco? Większość pracowników szuka pracy bo układy zawładnęły już wszystkimi działami. Góra z górą się nie zejdzie....a człowiek z człowiekiem zawsze. Ciekawe jakie będą miny :-)

BrudnyChary
@Zima

Powodzenia:) uciekajcie z tego zakładu są jeszcze w tym kraju miejsca gdzie da się normalnie pracować za normalne Pieniążki :)

zima
@BrudnyChary

I JAK NASTROJE PO OGŁOSZONYCH ZMIANACH ;-) CHYBA MUSI BYĆ CIENKO SKORO TAKA REWOLUCJA I TRZEBA WIERNYCH GIERMKÓW NA OFIARĘ SZYKOWAĆ

Robin chooj
@zima

Cóż to za zmiany ? :)

słońce
@Robin chooj

Dobreeeeee zmiany :-). Łodzią będzie rządzić kadrowa, na zachodzie leser tzn. seler. Idąc tym tropem maty będzie sprzedawać IT. Niektórzy się napalili a nie widzą, że zanim to wszystko pęknie, władza zdecydowała aby sobie poprawić CV-ki. Ot taki powiew zmian :-)

alleluja
@słońce

Słoneczko nasze rozchmurz pyska, bo nie do twarzy Ci w tych chmurzyskach.

Słonko
@alleluja

Seluś a cóż to za teksty i rymy rodem z PRL-u chyba :-) Pomyśl lepiej o przemowie ....gdy się mężuś kierowniczki dowie...:-)

szczęście
@słońce

Może nie będzie tak źle. Wszak kadrowa na praniu zęby zjadła :-)

wyrocznia
@szczęście

Ha ha do wiosny niedaleko bo wtedy kolejne zmiany! ! !

Seler

Atmosfera się zagęszcza, super :-) A tak dla rozluźnienia. Mo JA suczka się rozchorowała. Podejrzewam, że to przez krzywe zęby, nie może gryźć normalnie....pomoże ktoś? Zna ktoś jakiegoś dobrego weterynarza? Inaczej chyba nic się nie da zrobić :-(

Tym
@Seler

handlowiec zależy do którego zespołu

Listy do M
@Seler

Mariusz, teraz to się naprawdę popisałeś! Cały ty :-). Dowcipnie, inteligentnie i anonimowo.... . Pośmiejmy się jeszcze z nazwisk , z grubych , chudych, rudych, łysych, z teściowych , z twojej starej i tak dalej. Zawsze byłeś w tym dobry . Czy nowi koledzy i koleżanki już cię poznali z tej strony? Zaproś ich na forum.

@Listy do M

O ho ho zaczyna się badanie forum kto to pisze. Zgaduj zgadula :-) Nerwy puszczają :-)

serek
@bolo

Leśne dziadki się denerwują bo znajomości już nie wystarczają. A i lewe mieszkania już nie w cenie

Listy do dziadka Mroza
@Listy do M

Co to za cisza Listy...? A może są w końcu ważniejsze tematy jak np. sytuacja firmy? Ciekawe czy w tym roku znów będą paczki z niemieckimi słodyczami.......czyżby nie stać już nas było na polskie produkty i potrzebne są zapomogi? No dalej, ruszamy z konkretami, chyba, że ktoś się boi....bo kolejka spraw duża :-)

Nie jem mięsa
@Listy do M

Uuuuu znów Dziadek Mróz zaniemówił gdy przyszło do faktów. No czekamy na konkrety. Konkurencja juz ręce zaciera bo szczurek malutki ma zysk niżej zera :-(

Handlowiec

Czy ktoś był handlowcem w kujawsko pomorskim szukają teraz i niewiele o nich wiem można zarobić uczciwie pracując? Jak z atmosferą i samym tygodniem pracy?

Umcykgzymsik

ŻENADA LUDZIE, NAPISANE U WUJKA GUGLA OPINIE O BOCO, WCHODZĘ BO MNIE TO INTERESUJE A TU PIERDZENIE JAK NA RYNKU JAKIMŚ, PRZEPYCHANKI JAKIEŚ, FU*K GIMBAZA CZY CO??PRAWIE ZERO KONKRETÓW A JAK KTOŚ NAPISZE COŚ WARTOŚCIOWEGO TO ZERO PRZEDŁUŻENIA TEMATU, LUDZIE PUKNIJCIE SIĘ W TE DURNE ŁBY!!!TAKIE SHITY TO SE PISZCIE NA TYCH POPAPRANYCH PUDELKACH ALBO INNYCH PARANOJKACH (usunięte przez administratora) TO SĄ OPINIE A NIE TAKIE BZDETY!!!

@Umcykgzymsik

Gzymsik porównujesz forum do pudelka? Zmień klimat bo to nie ten poziom chyba. Piszesz że nie znalazłeś konkretów a nie piszesz co chcesz wiedzieć. Coś mi tu śmierdzi.....zaraz zaraz.....czuję....władzę....

Zygmunt
@bolo

@bolo,@seler i takie inne robisz z tego forum pole do wylewania swojej żółci. Wywalili cie z roboty , bo się nie nadawałeś i tylko z tego powodu. Nadawałeś się do operacji , jak wół do karety.

@Zygmunt

Zygmunt, stresik chyba cię dopadł do końca bo błądzisz we mgle. Cóż, inteligencja nigdy nie była twoją mocną stroną. Ciągle piszesz o jakichś historiach a może warto zapytać co jest teraz? Sznur pustych auto pod firmą bo nikt nie chce pracować, katastrofalne wyniki na produkcji....Taaaaa.....pakuj manatki, podgól wąsa, wpłać Euro i marsz do rzetelnej roboty :-)

Zygmunt

Seler wywalili cię z roboty to nie pisz bzdur wyssanych z brudnego palucha , kiedyś zabraknie ci jadu.

seler
@Zygmunt

Zygmunt nie denerwuj się bo ci żyłka skoczy i albo euro wzrośnie albo ty już nie urośniesz :-) A kredyty spłacać trzeba :-)

Kill Bill

Na wysokim poziomie w tej firmie to są tylko samochody zarządu i rotacja pracowników.

janek
@Kill Bill

Kill Bill zgadzam się z Tobą w 100%. A tak z innej beczki czy ktoś zwrócił uwagę, że wszystkie pochlebne opinie o firmie i rzekome pozytywne opinie pisane są w jednym stylu, zawsze z literówkami i bez polskich znaków? Ciekawe gdzie firma wynajęła moderację :-0. Obstawiam indie lub ruminię

selerek

#Janek czy jak tam masz na imię robisz z siebie imbe...cyla kimkolwiek jesteś. Nawet pisząc za kasę albo będąc wysokim rangą pracownikiem. Sytuacja w firmie jest taka, że nie było tak źle nigdy....słoma w butach już się pali....

seler

He he nie no skonam chyba. Kto na produkcji widział premię ostatnio? Kilku klientów odeszło bo nie mogli już tolerować tego bałaganu a kadra bawi się w najlepsze. Perspektywy szczerze mówiąc raczej mizerne. Konkurencja bije boco na głowę. Dla najwyższych najważniejszy tylko kurs Euro bo albo spłacają chatę albo zarabiają na wynajmie

He he co ty z choinki spadłeś/aś? Firma taka cudowna a nie informuje co masz pisać i płaci za niewiedzę? Cały obraz rzeczywistości. Oj się wiele wyjaśni, oj wyjaśni :-)

Zostaw merytoryczną opinię o CWS-boco Polska Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w CWS-boco Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CWS-boco Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CWS-boco Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 3 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CWS-boco Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CWS-boco Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CWS-boco Polska Sp. z o.o.