TFK Złomrex-pracownik ochrony

Gorzów Wielkopolski

Opinie o TFK Złomrex-pracownik ochrony

eugeniusz0909 2011-01-03 18:37:20
Witam czy wszyscy pracownicy TFK którzy pracują na terenie Złomrexu maja 5,50 na godzine.Na początu pracy było super bo miąłem 7 to była największa stawka w moim regionie a teraz to (usunięte przez moderatora).Jak pytamy się o podwyżki to stara śpiewka.trwają rozmowy z prezesem Złomrexu-tylko którym ,bo jest ich tam kilku,i tak już 2 lata.Widze że na innych obiektach w tej firmie też jest kicha,potem ten nieszczęsny kryzys,w TFK to teraz chyba będzie wymówka na kolejne kilka lat.Chociaż żeby umowy były jak się należy ale gdzie tam,mi już miejsca brakuje na ta makulature a przez 3 lata nazbierało się troche,Pozdrawiam.
felix 2013-04-07 10:39:11
za darmo
felix 2013-04-07 10:43:45
niech lepiej pilnują bo wywiozą cały złomrex
man 2016-04-24 20:11:44
firma ciągle poszukuje nowych pracowników ochrony. Po przejściu całego cyklu rekrutacyjnego TFK zapewnia stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia, możliwość rozwoju i kariery i godziwe warunki pracy.
Zostaw swoją opinię o TFK Złomrex-pracownik ochrony - Gorzów Wielkopolski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TFK Złomrex-pracownik ochrony