Opinie o Alsina Polska Sp. z o.o. w Chełmek

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Alsina Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Alsina Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alsina Polska Sp. z o.o. w Chełmek

Franz

Napiszę krótko. Jestem po rozmowie kwalifikacyjnej i mam wrażenie, że osoby rekrutujące nawet nie pofatygowały się przeczytać moje CV. Nie wspomnę o tym, że prezentując swoje doświadczenie miałem uczucie, że panowie jakby nie rozumieli co do nich mówię. To co opowiadali o swoich klientach nie mieści mi się w głowie. Jestem handlowcem od lat ale nigdy, nigdy nie wyrażałem się o swoich kontrahentach w tak nieładny sposób. Serduch rozbiło mi stwierdzenie obu dżentelmenów, że chyba nie mam doświadczenia w doradztwie (dobór właściwego rozwiązania zgodnie z potrzebami klienta) pomimo spędzeniu kilku dobrych lata jako doradca techniczno-handlowy w firmie produkującej elementy transportu bliskiego (suwnice, żurawie warsztatowe itp.) i to wielokrotnie o mocno zindywidualizowanych rozwiązaniach. Jak dla mnie stracona godzina.

Robert

Jak komuś nie po drodze z dobrą pracą to musi oczerniać firmę żeby poprawić sobie nastrój.

@Robert

Robert? Robert N?

Rafał

ile pracujesz w tej choszczówce że wyrobiłeś sobie taką opinie?ja osobiscie pracuje tam bardzo długo i ludzie którzy mają tam staż dłuższy niż jeden miesiąc mają inne zdanie niż twoje ,ale widocznie jeśli ktoś chce zarabiać tyle co prezes a niewie jak używać młotka i przez 8h spaceruje tylko do łazienki i spowrotem to faktycznie miejsce nie dla takich osób.

Hanna

@byłypracownik na forum nie możesz nikogo obrażać. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin przed pozostawieniem komentarza. Proszę o pozostawianie merytorycznych informacji o pracy w firmie Alsina Polska Sp. z o.o.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Alsina Polska Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Asystent Projektanta.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Hanna

@Kuba, zastanawiasz się nad aplikowaniem?

pinkg

jakuś, z tego co ja wiem to od każdego wymagają dobrej znajomości języka. Trochę tego trochę tamtego raczej rzadko przechodzi

Kuba
@pinkg

witam jakie są zarobki w tej firmie na stanowisku LOGISTYCZNYM? pozdrawiam, jak wygląda tam praca na takim stanowisku?

Jakuś

Zgadza się. Trochę po polsku trochę po angielsku ale generalnie można powiedzieć że się nauczył. Jak rozumiem pracowałeś w tej firmie, mógłbyś napisać coś więcej? Na jakim stanowisku byłeś? Z góry dzięki

Jakuś

Zgadza się. Trochę po polsku, trochę po angielsku, ale generalnie można powiedzieć że się nauczył. Jak rozumiem pracowałeś w tej firmie, na jakim stanowisku? Mógłbyś napisać coś więcej?

Jakuś

Mazowieckie. Jest tutaj ktoś kto pracował na stanowisku doradca tech-handlowy? Jeżeli tak to prośba żeby napisał kilka zdań na temat tej roboty w tej firmie.

@Jakuś

To pewnie Javi cię przesłuchiwał. Po angielsku czy już nauczył się po polsku?

Lupus

Atak z ciekawości. Na jaki region teraz szukają?

Jakuś

Byłem na rozmowie na handlowca. Warunki dali bardzo fajne + te premie od sprzedaży, które dumam że ciężko będzie osiągnąć.

Kalafix

Witam mam pytanie byłem na rozmowie o pracę w poznańskim oddziale. Warunki ok a chciałem się dowiedziec jak atmosfera premie?? Jak to wygląda dajcie info Panie i Panowie czy warto??pozdrawiam

kukuś

Fakt trochę trzeba się narobić ale po kilku latach już się wie jak rozpisywać kartę pracy żeby dobrze wyszło,robota pod chmurką niekiedy na hali,w Chełmku jest zły kierownik placu,Ł.P. za bardzo gania i za mało tłumaczy,chce chyba karierę zrobić hahaha

Aa

No jak porobisz ze trzy soboty to minimalnie ponad 2. Za prace w ciezkich warunkach nie wspomne ze szkodliwych i oczywiscie pod chmurka. Pomocnik na budowie wiecej zarabia niz tu..

Aa

Wiecej siana tak dla barcelony a pracownik w polsce dalej te marne stawki a o podwyzce ani mowy!!!!!

jo

i dlatego szef alsiny w Polsce jest już na filipinach:)

gagatek

@mika2 pojęcia nie masz o czym piszesz. Od 2012 stawki za dzierżawę poleciały drastycznie w dół i praktycznie wszystkie firmy szalunkowe jadą na krawędzi. A Alsina szuka w Azji bo u nas w kraju perspektyw już nie ma... Patrz na taką ULMĘ - gracza nr 2 na rynku. Gdyby nie ich spółka-córka w Kazachstanie to była by katastrofa, a tak są minimalnie pod kreską...

Lepiej nie

Powiem ci tak. Nie chodzi mi o firme a o ludzi ktorzy tam prcuja. I to tak zwane Polsko-hiszpanskie kierownictwo wiec mowie jeszcze raz syf i tyle swiec panie nad dusza ludzi ktorzy tam pracuja i pracawali!

lupus

tomaszkowa ile Alsina tych realizacji inżynieryjnych zrobiła? Raptem dwa malutkie odcinki S8 koło łodzi i parę mostów... Jakieś promile tego co robi Ulma i Peri. Do tego (usunięte przez administratora) na tym S8 był nieziemski...

lepiejnie

pracowalem tam sporo czasu i powiem tylko jedno syf!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Alsina Polska Sp. z o.o. - Chełmek

• Jak się pracuje w Alsina Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alsina Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alsina Polska Sp. z o.o.?

Alsina Polska Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 72 ocen.
  • Plac Kilińskiego 1
    32-660 Chełmek