Opinie o Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW w Jarosław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW w Jarosław

adam

Umowa jest ale co z tego jak czasami siedzi się w domu po kilka miesięcy bo nie ma roboty a do Włoch za cholerę nie radze jechać bo więcej nerwów później trzeba na doproszenie się swoich pieniędzy i jeżdżenie niż to wartuje. Ma się niby swoją stawkę godzinową ale jak przychodzi co do czego to nigdy mi się nie zgadzało z przepracowanymi godzinami, a i nie róbcie nigdy ponad normę bo ściga termin, bo za te przemęczone nadgodziny nikt wam nie zapłaci. Ma kilka swoich pracowników którzy robią tam od lat, zanim ta firma tak zdziadziała , zwalniali sie po czym wracali na lepszych warunkach, no i tylko oni mają swoje przywileje tz. normalne wypłaty i brak kolejek boi przecież jakby jeszcze oni zrezygnowali to sami kierownicy musieliby tam robić. Jeśli masz silne nerwy i brak doświadczenia, jesteś gotowy na to, że prócz elektromontera-elektryka robisz za murarza, tynkarza i malarza i sprzątaczkę to możesz spróbować. Osobom z doświadczeniem i fachem w ręku stanowczo nie polecam.

adaś
@adam

Lepiej mają tylko ci co mieszkają bliżej bo mogą sobie podjechać a nie czekać na przelew. Ci co pracują w zrywie najdłużej mają najwięcej na "lokacie" u Świądra.

karol12

nie dajcie się wrobić. Swiadek prowadzi złodziejską działalnośc, nie wypłaca pieniedz. we Włoszech może za 12 tys., odradzam. Umowy o pracę to ściema i kpina - tylko papier i co dalej?

hick

Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych "Zryw" Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych "Zryw" z siedzibą w Jarosławiu jest jedną z wiodących firm na Podkarpaciu w zakresie kompleksowego wykonywania instalacji elektroenergetycznych w obiektach handlowych i przemysłowych. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko: Pomocnik Elektryka kraj: Italia Region: Włochy Wymagania: Biegła znajomość języka włoskiego w mowie; Mile widziane doświadczenie na stanowisku elektryka; dyspozycyjność i gotowość do pracy poza miejscem zamieszkania. Oferujemy: Atrakcyjne stabilne, warunki zatrudnienia i wynagrodzenia; Niezbędne narzędzia pracy; Zatrudnienie w firmie o solidnej pozycji na rynku; Bezpłatne zakwaterowanie; Bezpłatny dojazd na budowę i powrót.

nick

piekarze, kelnerzy ,pseudo księgowi DO ZRYWU . DO ROBOTY . ZA ELEKTRYKOW ROBIĆ a stawka to 6 ojro< jesli dożyjesz do wypłaty >.

elektromonter

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
łysa pała

Witam wszystkich ex-zrywowców i przyszłych niedoszłych ;-). Też kiedyś otrzymałem telefon z zapytaniem czy chcę jechać do pracy do Włoch z wynagrodzeniem 6,75netto. Niby nie za dużo jak na wyjazd za granice ale jak na warunki krajowe całkiem nie źle. Zaryzykowałem. Wrogowi - polecam, znajomemu lub nawet obcemu-nie polecam. Od momentu podjęcia pracy w "zryw" do czasu wyrwania ostatnich pieniędzy minął spory okres czasu. Kwotę wyrwaną dzieląc przez ten czas wyszło 1400zł na miesiąc-czy warto? Ja i tak byłem w grupie szczęśliwców którzy umówioną kwotę otrzymali a ilu nie otrzymało? A ilu dochodzi swego wynagrodzenia drogą sądową? Teraz obserwuję wzmożoną rekrutację w Zrywie. I to mnie nie dziwi bo ja i większość znajomych z tej firmy (byłych pracowników) na pewno ze zrywem nie chce mieć nic wspólnego. Masz dużo czasu do stracenia - jedź. Chcesz zarobić - szukaj jakiejś normalnej firmy. Pozdrawiam

P.Pan Zniszcze Świądra Zbycha
@łysa pała

Oddawaj PIENIĄDZE Złodzieju!!!!! Jak Cię dorwe to Ci utne Łeb! Nie bedziesz żerował na ludzkiej krzywdzie!Nie dorobisz sie chuju nigdy!Zrobie Ci ktoregoś dnia niespodzianke i Wyjebie Ci Chate razem z tym ubogim biurem w powietrze. Nie Żartuje!!!.

buraburabarabara

O wszelkie wypłaty musisz się prosić i dostajesz ochłapy jakby z łaski. Po zjeździe (koniec czerwca), po kilku telefonach, dostałem- najpierw kilkaset zł, później 2 tys.z groszami, później jeszcze coś. W sumie ok. 40% mojego zarobku. Teraz nie wiem, czy szlajać się po sądach, czy jeszcze trochę poczekać. Kto wierzy w swoja szczęśliwą gwiazdę, niech sobie jedzie. Kto ma jakieś pilne wydatki i liczy, że tą drogą się trochę podbuduje - nie radzę.

Przemek

Dzieki, za opinie. Aktualnie poszukuje pracy, znalazlem oferte firmy ZRYW. I cale szczescie, ze cos mnie olsnilo zeby sprawdzic co to za firma. Jakby gosciu zrobil tak ze mna to musialbym sie zabawic w gajowego. Jeszcze raz dzieki.

allien

Miałem okazje pracować w tej firmie jako elektromonter. Pomimo negatywnych opinii postanowiłem sam sprawdzić ile jest w tym prawdy. Ogólnie praca w miłej atmosferze (bynajmniej mi udało się do takiej ekipy dołączyć). Praca po 10 a niekiedy nawet 12 i 14h dziennie. Narzędzia do pracy są tylko podstawowe wiertarka, wkrętarka i brozdownica. O resztę trzeba zadbać samemu. Na wypłatę w terminie nie ma co liczyć, na dodatek są wypłacane w ratach... i za każdym razem musisz się po nie wystać w kolejce po dobrych kilka godzin. Oczywiście jest możliwość wpłaty na konto ale na to trzeba wyczekać się jeszcze dłużej. Jeśli ktoś wiąże jakąś przyszłość z tą firmą to zapewne zadowolony nie będzie.

N3T

Oczekujcie listonoszów z wezwaniem do sądu :) Kolega założył sprawę i 24 lipca odbędzie się rozprawa.

zryw

nie podejmujcie pracy w tej firmie. szkoda Waszego ryzyka, chyba że za zupe ??????

jan

Unikajcie firmy zryw ja zaryzykowałem i brak wypłaty tylko zaliczka na życie.

zryw

Firma to swiader. Wystawia nawet sp by nie zaplacic zus. Przestoje to urlopy bezplatne i obecnosci nieuprawiedliwione. Czas by za firme wzela sie pip, zus i skarbowka. Nie podejmujcie pracy w tej firmie !!!

zryw

Polska rzeczywistosc i grunt na takie bezrobocie. Kraj bezrobociem i nierzadem stoi . ..

grzesiek

uwaga !!! Tego jeszcze nie było- za zupę

ADAM

FIRMA MA PROBLEMY NA WYPŁATĘ JEST ZALICZKA RESZTĘ NIE WIADOMO CZY DOSTANIESZ UNIKAJCIE WYJAZDU DO WŁOCH W POLSCE TYLE MOŻNA ZAROBIĆ!!!

Grzegorz

na pewno nie z tą firmą, ściema do maksa i tylko same problemy. Na kasę oczywiście nie licz. Firma "Elektryk" o też firma Zbigniew Ś...der. Na prawdę nie polecam.

klamca

"niezbędne narzędzia pracy" Tutaj chociaż mógłby nie kłamać i napisać ze narzędzia trzeba brać własne. Potem we Włoszech problemy bo nie ma czym robić.

nick

Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych "Zryw" Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych "Zryw" z siedzibą w Jarosławiu jest jedną z wiodących firm na Podkarpaciu w zakresie kompleksowego wykonywania instalacji elektroenergetycznych w obiektach handlowych i przemysłowych. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko: Elektryk kraj: Italia Region: Włochy Wymagania: wykształcenie elektryczne, elektroniczne bądź pokrewne, mile widziane doświadczenie na stanowisku elektryka dyspozycyjność i gotowość do pracy poza miejscem zamieszkania. Oferujemy: atrakcyjne stabilne, warunki zatrudnienia i wynagrodzenia niezbędne narzędzia pracy zatrudnienie w firmie o solidnej pozycji na rynku zakwaterowanie dojazd na budowę i powrót. CV prosimy przesyłać za pomocą formularza dostępnego pod przyciskiem APLIKUJ poniżej. lub kontakt pod nr Tel: 507 174 375 Więcej o nas na http://www.zryw.com.pl/ Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

"czekający w kolejce"

Prezes nie wypłaca w terminie pieniedzy. Spóźnia się z wpłatami na składki ubezpieczające.W firmie funkcjonuje rotacja pracowników - nie ma prawa do strajku (np. za niewypłacone pensje), po każdym przeciwstawieniu się prezesowi pracownik żegna się z pracą, na jego miejsce przyjmowani są nowi, nieuprzedzani o możliwości spóźnień z wypłatą.. pracownik niewypłacony zwalnia się i tu koło się zatacza. Kolejna sprawa to urlopy pracownicze w tej firmie coś takiego nie istnieje, nie ma mowy o płatnych urlopie na podratowanie zdrowia, zwolnienie lekarskie etc. zjazdy do domu to świeta -wielkanoc, Boze narodzenie. okolicznosciowe jak zjazdy na pogrzeb, slub, komunie sa nie milo widziane - przeciez to kolejne koszty... chyba ze pracownik sam sobie zafunduje przejazd. Funkcjonują zjazdy co dwa tygodnie z Polski na weekend, a na tydzień jeśli pracujesz we Włoszech i tak po 3,4 miesiącach wracasz na tydzień do kraju i jedziesz z powrotem ciułać jak wół na uśmiech prezesa. Od jego dobrego nastroju, bądź nie zależy czy się w ogóle dodzwonisz po CZĘŚĆ wypłaty, zazwyczaj ok. 1000 zł i tak ratami rozkładamy sobie życie, opłaty, rodziny, choroby bo przecież prezes nie jest w nastroju odebrać a Ty nie masz co jeść. Tłumacz dziecku dlaczego nie pojedzie na wycieczkę, dlaczego nie dostanie tego co inne, a jeszcze jest półsierotą, bo ojca nie ma ciagle w domu!! Pieniędzy nie wypłaca nawet do 6 miesięcy, nie ma znaczenia czy pracujesz, pracowałeś, czy masz za co żyć czy nie... Firma przeciez jest zabezpieczona - lewymi pieniedzmi jak oglosi upadlosc ofiarami bedziemy tylko my nieoplaceni pracownicy... pozew zbiorowy hmm moze to cos da, ale odzykamy tylko pieniadze z umowy, zeby zgadzalo sie dla skarbowki, zusu i z prawem, pieniadze zarobione faktycznie zostaną we władaniu zbycha. Aha o poszanowaniu czlowieka, pracownika czy jego zony nie ma mowy - chociaz ostatnnio mniej sie slyszy o przeklinaniu kazdego kto przyszedl po swoje (nie wazne czy Ty sam, czy Twoja zona) - kilka spraw o zniewage przycielo jezyczek zbycha. Sam nie dawno opuscilem czcigodne formy zatrudnienia w ZRYWIE i znalazlem dobra prace za granica rowniez za posrednictwem polaka - ale pieniadze kazdego 10 sa na KONCIE, a nie do RĘKI pod koniec miesiaca, wyblagane i to byle ...co... NIE POLECAM PANOWIE, STRZEZCIE SIE ZRYWU!!

janek

Nie znam drugiej takiej firmy w polsce. Jak idzie sie do pana (to moze nazbyt przesadne) zbycha to trzeba zdjac buty. Moze sa inne firmy ze jak idzie sie do biura to trzeba zdjac butu ale ja nie znam takiej. Na wynagrodzenie nie mozna liczyc. Jak potrafisz zebrac to przy duzym szczesciu dostaniesz pare groszy. Prezes nie odbiera telefonow od tych ktorym jest winien wynagrodzenie za kilka miesiecy. Ta firma to wielkie dziadostwo. Jezeli zostawisz samochod na placu to badz pewny ze osraja go kury zbycha.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW - Jarosław

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW
1.8/5 Na podstawie 199 ocen.
  • Kruhel Pawłosiowski 14
    37-500 Jarosław