Opinie o PPHU Gritta w Wieszowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PPHU Gritta. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PPHU Gritta o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPHU Gritta w Wieszowa

mirek

Koledzy - dziadoska firma, byłem w tej firmie z kolegą jeżdziłem 1 dzień i wróciłem do domu woziliśmy pourobek kopalniany pod wiadukty pod autostradę, akord, płacił od przewiezionej tony, ale pierwszy dzień jazda okazała się darmowa - ponoć jeden dzień nauki, a mam kategorię C E, roman mnie przekonywał żebym został ale już pierwszego dnia zostałem oszukany bo robiłem za darmo - olewajcie tą firmę (usunięte przez administratora)

mirek

Koledzy - dziadoska firma, byłem w tej firmie z kolegą , jeżdziłem 1 dzień i wróciłem do domu woziliśmy pourobek kopalniany pod wiadukty pod autostradę, akord, płacił od przewiezionej tony, ale pierwszy dzień jazda okazała się darmowa - ponoć jeden dzień nauki, a mam kategorię C E,(usunięte przez administratora) mnie przekonywał żebym został ale już pierwszego dnia zostałem oszukany bo robiłem za darmo - olewajcie tą firmę (usunięte przez administratora) niech go szlak trafi i jego firmę

hajko

w tej pseudo firmie trzeba harować jak wół żeby zarobić jakieś pieniądze ,, a najlepsze są ogłoszenia pracy dla kierowców 3000zł kto to widział bo jak jaka tam pracowałem to nigdy nie zarobiłem 3tyś ,, no ale wszystko zostaje w rodzinnej firmie za coś trzeba się rozbijać po barach

cybernetycznygritta

ja sobie tak mysle że te wszystkie wypowiedzi/wypociny innych userów są mniej ważne inne bardziej ważne - i tak powiem że robiłem u czegoś takiego jak 'gritta' jak go zwał tak go zwał i (usunięte przez administratora)z tego miałem - firma raczej NIE-firma,,,coś takiego powinno nie istnieć,,,zero poszanowania dla pracownika,,,pracownik nadaje po 12h jak (usunięte przez administratora)z tego ma zarobki po 1500zł brutto...śmiech na sali po ...czegos takiego jak premie nie ma...koleś kosztem pracownika rozpija się po pub'ach barach ect... nie wypłaca na czas,,,o wypłatę trzeba się prosić,,, sekretarki oczywiście w cudzysłowie...nie wiedzą nic...ba śmiem twierdzic że nawet nie wiedzą jak się nazywają...jak już takich rzeczy jak wypłaty, kiedy zostaną wypłacone nie wiedzą to trudne jest... . opinie pochwalne na temat tej firmy nie istnieją jeżeli istnieją to są pisane przez rodzinę firmy bo nie trudno sie podpiąć pod sieć i coś pochwalnego napisać...więc wszystkim tym co by chcieliby rozpocząć wspólpracę z tą PSEUDO-firmą...odradzam szukajcie czegoś lepszego i obyście byli zadowoleni.... pracowałem w tym gównie jakieś 1,5 roku i dziwię się że wytrzymałem... za każde poniżanie za każdy marny grosz...reasumując - STRZEŻCIE się tej :""firmy"" - szkoda czasu i życia dla nich - oby zbankrutowali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
gluto

ta pseudo firma nie liczy się z pracownikami na umowie jest wyraźnie 12% od przerobu a dostajesz 8% chamstwo totalne ,, druga sprawa jak się zwalniasz to zapomnij że dostaniesz wypłatę za przerobiony miesiąc , no ale może się to zmieni jak ktoś im załowy sprawę!!!!!!!!!!!! NIE POLECAM TEJ FiRmY

goliat - 2009-09-29 00:02:15 nie polecam, teoria sobie a praktyka sobie, jedno wielkie mydlenie oczu, jednym słowem farsa wielkie (usunięte przez administratora)oczywiscie szefostfo kierman sie nie liczy

Hołek i Kołek

popieram wypowiedz kolegi , pracowałem w tej firmie pracownik się nie liczy,, liczą się tylko tony i kasa dla szefa ,, a wynagrodzenie dla pracownika żenada

goliat

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU Gritta - Wieszowa

• Jak się pracuje w PPHU Gritta?

Zobacz opinie na temat firmy PPHU Gritta tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPHU Gritta?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PPHU Gritta?

Kandydaci do pracy w PPHU Gritta napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PPHU Gritta