TURBRUK NADARZYŃSKI ARTUR

Opinie o TURBRUK NADARZYŃSKI ARTUR

anonim 2010-12-28 14:23:56
dno niechlujstwo itd
sławek 2011-10-02 13:02:35
jest ok,szef ok,tylko wymagający duzo pracy
Ewelina Kania-Nadarzyńska 2016-04-21 06:40:16
,,Ja, Ewelina Kania-Nadarzyńska w wykonaniu wyroku Sądu Rejonowego w Żorach z 7 kwietnia 2016 roku, sygn. akt II K 58/15 przepraszam Artura Nadarzyńskiego, właściciela firmy Turbruk, za dokonane 14 listopada 2014 r. na stronie internetowej GOWORK bezpodstawne naruszenie chronionych prawem dóbr prawnych firmy Turbruk Artur Nadarzyński i pomówienie o takie postępowanie i właściwości, które są krzywdzące i poniżające oraz mogły narazić firmę na utratę zaufania potrzebnego dla prowadzenia przedsiębiorstwa budowlanego poprzez przedstawienie niezgodnych z prawdą sugestii i bezpodstawnych oskarżeń, iż firma Turbruk to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za bezpodstawne obrażanie oraz sugerowanie, że firma ta posiadała w przeszłości złe opinie na temat szefostwa i pracy w tej firmie";
SZEF 2016-07-26 19:57:48
SZEFIE WODY DAJ P[RACOWNIKOM!!!!!! UPAŁY!!!!!!!!!!!!!
turbruk 2016-10-11 22:27:56
Jakieś jeszcze życzenia,bo wody akurat nie brakuje anonimowy pracowniku.Zawsze możesz się podpisać jeżeli masz rację.
mikolaus 2016-10-11 22:32:58
Dlaczego anonimowo??? Ja tam pracuje już parę lat i nie wyobrażam sobie że mógłbym być gdzieś indziej doceniony lepiej niż w tej firmie
Zostaw swoją opinię o TURBRUK NADARZYŃSKI ARTUR - Żory
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TURBRUK NADARZYŃSKI ARTUR