Opinie o Flexvision Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Flexvision Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Flexvision Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flexvision Sp. z o.o. w Wrocław

Marta Nowy wpis

Pracowałam dość długo ( 5 lat). Bardzo dobra atmosfera, dobry kontakt zarówno z ekipą techniczną i biurową. Przełamałam się z j.angielskim ( miałam kontakt z dostawcami), żałuję tylko, że nie wyjeżdżałam zagranicę, tak jak dużo chłopaków ( w obecnych czasach to rozumiem, gdy tak wszystko pozamykali). Ogólnie - fajne wspomnienia, dobre doświadczenie.

Techniczny Nowy wpis

Współpracuję z Flexami regularnie. Pieniądze na czas Stawki od czerwca wyższe. Słyszałem, że kiedyś jakiś pracownik smarował złe opinie, bo podczas koronawirusa nie było dla niego pracy.

zainteresowany Nowy wpis
@Techniczny

A jakie stawki oferują, jak można zapytać?

Adam Nowy wpis

Z mojego punktu widzenia wszystko Ok. Owszem, przy większej ilości projektów zdarza się mess, ale atmosfera fajna, fajne produkty i nie narzekasz na nudę

Zewer

Nie pracowałem długo, ale postanowiłem się wypowiedzieć, bardzo zła lokalizacja, ciężki dojazd, korki, brak dobrej komunikacji miejskiej(nie ma tramwajów, tylko autobusy), dojazd z centrum potrafił zabrać nawet 1,5 godziny w jedną stronę. System organizacji w firmie też mi nie odpowiadał, firma nie potrafi docenić dobrego fachowca, a w obecnych czasach dobry technik jest na wagę złota.

Mirosław
@Zewer

Co znaczy że nie potrafią docenić? Słabo płacą? I skąd ty dojeżdżałeś że aż 1.5h Ci to zajmowało? ;o

Picky
@Mirosław

Duże miasto to to jest możliwe

Panna
@Mirosław

Wiesz, siedziba firmy jest w jednym z najbardziej zakorkowanych miejsc że Wrocławiu. Bliskość lotniska, centrów handlowych i brak tramwajów nie pomaga. No ale szklane drzwi i ochrona zadają szyku :D

Serwisant

Dużo propozycji zarobku

Nie o pracy serwisanta / luźna gadka

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Ko

Słaba płaca

ok
@Ko

tak to prawda - mają najnizsze stawki z firm ewentowych na dolnym śląsku, inne firmy daja teraz 400-500 zl za dzien pracy

Mirosław
@ok

Skoro inne dają 400-500, to ile dają tutaj? Podasz kwoty? :)

Picky
@Mirosław

Też chętnie dowiem się ile

Oczko

Pracowałam w biurze tej firmy wiele lat temu. Zadaniem było pozyskiwanie nowych klientów, dbanie o starych, ogólne prace biurowe itd. Jak zaczynałam prace, firma nie była długo na rynku, maksimum 2 lata. Zespół liczył kilka osób, paru techników jeżdżących na montaże, ot taka mała firemka, z dużymi aspiracjami. Szefem i właścicielem był wtedy Konrad, chciał firmę rozwijać, zatrudniać więcej osób, zdobyć znacząca pozycje na rynku, nowych klientów póki rynek Jeszce miał zapotrzebowanie na oferowany asortyment. Problemem dla mnie była 1 osoba, bardzo egocentryczny, nerwowy, wiecznie spięty i sfrustrowany T. Przyczynił się do mojego odejścia z pracy, o taaaaak, byłam wtedy młoda i nie wiedziałam co to (usunięte przez administratora) Dziś inaczej rozwiązałabym ten problem :) Z perspektywy lat uważam że praca w firmie wiele mnie nauczyła - odwagi w kontaktach z klientami, podejmowania ryzyka oraz samodzielnych decyzji. Ta 1 osoba tak naprawdę psuła atmosferę w całej firmie, ot taki chłopek roztropek, któremu się wydawało ze jest jaśnie Panem.

@qwerty napiszesz dlaczego nie polecasz ?

Santi

kiedys powazna firma na rynku lecz obecnie zero sprzedawcow, zero technikow, brak wykalifikowanych pracownikow w firmie

qwerty

Zdecydowanie NIE polecam pracy w tej firmie

bambo
@qwerty

możesz napisac coc wiecej jak wyglada praca w tej firmie?

Przystojny

Śmiem wnioskować po datach dodania negatywnych opinii,że zostały dodane przez frajerów, który zostali zwolnieni z firmy za nie przychodzenie do pracy. Dziwne,że pozostała reszta z nas, pracuje tutaj od 3-10 lat i wszyscy bardzo dobrze czujemy się w naszej firmie.

Paulina
@Przystojny

Jak widać trochę już czasu spędziłeś w firmie Flexvision. Czy w firmie na przestrzeni lat zachodziły jakieś istotne zmiany, o których warto by wspomnieć tutaj na forum? A może mógłbyś napisać, jak postrzegasz tego pracodawcę w porównaniu z innymi podobnymi firmami z branży.

Przystojny
@Paulina

Ja w tej firmie już dawno nie pracuję i nie chcę mieć z nią nic wspólnego, bardzo proszę o skasowanie mojego poprzedniego posta :D

Johny

Jeśli chcesz trafić do firmy, w której (usunięte przez administratora) i krzyczenie na pracowników Ci odpowiada - Flexvision jest miejscem pracy dla Ciebie. Jeśli chcesz trafić do firmy, która bierze 324 tysiące dotacji na pracowników(można sprawdzić na stronie sudop gov), aby utrzymać etaty, a w zamian za to robi spotkanie w biurze, gdzie kłamie w oczy, że nie dostała żadnej dotacji i obcina wypłaty do minimalnej krajowej, każąc pracownikom podpisać umowę, że wykładają towar w Auchan - Flexvision jest miejscem dla Ciebie. Krzyki, czepianie się o rzeczy, których nie było, wymyślanie kradzieży sprzętu z magazynu. wygrażanie się pracownikom, agresja. Może firma ma ochotę być zgłoszona do Państwowej Inspekcji Pracy? Na pewno zainteresują się umowami, które dała do podpisania Pani Dyrektor, bo nigdy nikt z pracowników Flexvision nie pracował wykładając towar w Auchan.

Tobiasz

Dobra firma , fajna atmosfera wystarczy, że staramy sie dobrze robić to co do nas należy, polecam pracę w firmie.

John

Bez perspektyw dla pracownika, ciężki dojazd autobusem, dwie umowy o pracę, praca po 24h, z kadrami ciężki kontakt. Te dobre opinie chyba podstawieni userzy piszą albo ci w biurze co wymagają aby pracować po 24h. Zdecydowanie poszukam stabilnego pracodawcy który zapewnia przedewszystkim bezpieczne i przemyślane stanowisko pracy - na miarę 21wieku. W kwestii technologi i innowacji to porównując ze stronami internetowymi innych firm nie posiadają tu nic nadzwyczajnego co by mogło wprawiać w podziw.

Trade

Firma nastawiona na pracownika. Zero stresu, koleżeńska atmosfera. Zarobki rynkowe, ani mało ani dużo.

Max

@Zasmucony czyli szans na rozwój tu chyba nie ma?

Rozbawiony
@Max

W mojej ocenie jest szansa rozwoju dla tych co chcą się rozwijać. Praca z najnowszymi technologiami z fajnymi ludźmi w elastycznych godzinach.

Zasmucony

Firma bez perspektywdlapracownika. Zero socjalu, Pani z biura pozjadała wszystkie rozumny, psychologia stosowana uprawiana w każdym temacie, zimny magazyn, nagi anie czasu pracy oraz brak czytelne go grafiku według którego można planować życie. Nikt o zdrowym umyśle nie zostanie na dłużej. W dodatku uprawiana propaganda "dla firmy, to twój rozwój" a kieszeń pracownika pusta. A starzy pracownicy słuchając takiej propagandy zaczynają wierzyć, że nigdzie nie dostaną lepszych warunków. W końcu w największe kłamstwo powtarzane codziennie ludzie zaczynają wierzyć. Natomiast dodam jeszcze, że pracownicy wykonują pracę bez szkoleń stanowiskowych, brak sprecyzowania stanowiska pracy, i kazali mi pracować na urządzeniu podłączonym do energii elektrycznej gdy nie posiadałem stosownych uprawnień. Wszyscy do wszystkiego, brak podstaw BHP.

Wyhujany

Totalna deozorganizacja,(usunięte przez administratora) z pieniędzmi i wykorzystują ludzi.

Paulina
@Wyhujany

Napisałeś, że firma wykorzystuje ludzi. Szkoda, że nie wyjaśniasz, czemu tak sądzisz. Czy Flexvision płaci na czas? Jaką umowę oferują?

Przecież to są żarty . Firma eventowa , która nie płaci pracownika , zawsze jest jakieś opóźnienie , a Pani pracująca tam , to tępy tłumna

L

(usunięte przez administratora) nie wypłacają pensji

Anonimek

Nie polecam pracy w tej firmie , wyzysk , brak umowy , zarobki 2 tyś

Zostaw merytoryczną opinię o Flexvision Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Flexvision Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexvision Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexvision Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexvision Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Flexvision Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Flexvision Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 14 ocen.

Flexvision Sp. z o.o.