Opinie o LAMAR sp. z o.o. w Oleśnica

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie LAMAR sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w LAMAR sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja nadwozi i przyczep

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LAMAR sp. z o.o. w Oleśnica

Klara

Czy macie jakiś powód, że przestaliście pisać na tym forum?

@Klara

tak bo lepiej to jest tylko w niebie nie widzisz ,że tak lukruja ,że aż niemożliwe!!!

Weronika

@dafi, z Twojego komentarza wynika, iż jesteś obecnie pracownikiem firmy LAMAR, napisz, na jakim stanowisku pracujesz oraz jak oceniasz aktualną atmosferę w tej firmie? Chętnie poznamy Twoją ocenę warunków pracy u tego pracodawcy, kwestie benefitów, na jakie mogą liczyć pracownicy firmy LAMAR również będą bardzo istotne w tym wątku. Zapraszam Cię do kolejnego wpisu w tym temacie, namawiam także inne osoby związane z tym pracodawcą do nowych komentarzy!

dafi

odkad odszedl Przemek kierownictwo naduzywa swojej wladzy, poza tym szefowa, jest bardzo konkretna kobieta, z ktora mozna dogadac sie w kazdej sprawie, warunki znacznie sie poprawily odnosnie socjalu ,wyplaty sa placone na czs, szefostwo dba o pracownikow, mozna o ,kazdej krzywdzacej sprawie smialo podjac z nimi dialog sa otwarci na problemy

Pozdro,

Ja również pozdrawiam Dyrektora i..... POWODZENIA

Pracownik Biurowy

Na rozmowie były dwie osoby, w tym dyrektor sprzedaży. Atmosfera całkiem przyjazna.

Znajomość procedur, poprzednia praca, język angielski.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Leszno
Weronika

Dołączam się do pytania @Robert, czy można aplikować na stanowisko pracy w LAMAR? Prowadzą proces rekrutacyjny? Z tego co widzę na stronie internetowej firmy w zakładce kariera : https://lamar.com.pl/kariera/, to otwartych jest kilka stanowisk w dwóch miastach. Warto aplikować?

Robert

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutację?

Krzys.

Praca w Lamarze sama w sobie nie jest ciężka, ale przy -18 na dworze i gdy na hali w Miliczu bylo tylko 5 stopni to jakies zarty..... w łazience zimno na stołówce zimno ...oni sa nie poważni a co roku jest to samo. ..latem mozna tam pracowac ale zima chyba tylko po to by zaraz na chorobowe isc. Wedlug mnie podwyzki powinni dostac wszyscy jednakowo a Kobiety robia po12 zl/h faceci maja 13. Gdzie tu sprawiedliwosc ?

Aqqq

Jeszcze dodam, że mamy jeden czajnik na wodę przy tak dużej ilości pracowników. Także czasami jest tak że herbatę uda się zrobić pod koniec przerwy. ;) Na każdym kroku oszczędzają a wymagania coraz większe mają. ;)

Igor

LAMAR to dobry pracodawca, można być spokojnym o przyszłość.

Daro M.

Kilka miesięcy temu zacząłem pracę na zabudowach twardych w firmie Lamar. Na początku trochę się obawiałem o stabilność oraz wypłacalność pensji ze względu na opinie jakie się tutaj pojawiły, jednak na ten moment wszystko jest ok. Kierownictwo wymagające ale też da sie z nimi dogadać. Wydaje się, że idzie to w dobrą stronę :)

Kazin

Jestem wieloletnim pracownikiem w firmie Lamar Smardzów i pomimo wspomnianych zawirowań w kadrze pozostałem nim do dziś. To co mnie trzyma w tej firmie to na pewno dobre warunki pracy i zarobki, które w naszych uwarunkowaniach lokalizacyjnych ciężko uzyskać. Jeżeli tez potrzebowałem dnia wolnego od pracy, czy wyjść trochę wcześniej to kierownictwo jak najbardziej jest w tym względzie wyrozumiałe.

Lana

Jak najbardziej możesz kwalifikować :) Warunki w Smardzowie są naprawdę dobre i po okresie próbnym mi niecały rok temu od razu udało się uzyskać umowę o pracę. Ekipa pracowników u nas jest zgrana, także pewnie łatwo i szybko się u nas odnajdziesz :)

Kalin

Jestem pracownikiem w Lamar praktycznie już od 3 lat. Po okresie próbnym od razu otrzymałem umowę o pracę i rzeczywiście są czasami zadania bardziej wymagające, jednak też za to zawsze odpowiednio nagradzają premią. Atmosfera według mnie jest ok, szczególnie na imprezach firmowych :)

Pozd

Mądry człowiek przez wiele lat bardzo dobrze kierował firmą i pracownikami.

Asia

Może ktoś cos powiedzieć o pracy biurowej? Jak atmosfera w pracy i zarobki? Zastanawiam sie czy aplikować na ogłoszenie specjalisty ds. Kadr i płac...

Zenek

Po tym co sie nasluchalem o Lamarze to zgroza chcialem tam isc z kolega do pracy ale rezygnujemy bo to nie ma sensu szkoda zachodu i naszego czasu

Weronika

Proponuje jednak zachować spokój i nie obrażać siebie nawzajem @Nika bo to do niczego nie prowadzi. @Dakmin na jakim stanowisku pracujesz w LAMAR? To bardzo pozytywna wiadomość, a czy w ciągu Twojego zatrudnienia warunki zatrudnienia uległy zmianie?

Dakmin

Pracuję w Lamar od dłuższego czasu i szczerze jestem zadowolony z zajmowanego stanowiska. Atmosfera w firmie jest miła i wszyscy pracownicy wzajemnie się szanuje. Każdy tutaj odpowiada za swoją pracę, także jeżeli przykłada się do swoich obowiązków wszystko jest ok. Co do płacy jak na naszse uwarunkowania lokalne to jest naprawdę spoko. Mam nadzieję, że tak zostanie :)

Kik
@Dakmin

Co to znaczy w twoim mniemaniu od dłuższego czasu?od miesiąca? To jeszcze mało widziałeś. Za chwilę napiszesz co innego, gwarantuje ci to.

Kilargo
@Dakmin

Pięknie napisane.. chyba tylko półgłówek by się nie zorientował :D:D

D.k

Tak narzekacie na tom firmę ale wszyscy jesteście nie lepsi firma jest spoko tylko czeba umieć rozmawiać z ludźmi a nie szeptać sobie pod nosem robiłam tam 2 lata ale musiałem opuścić firmę,ale znowu się przyjąłem i jest ok aby tak dalej ????????????

Weronika

@vero ale PIP przecież przeprowadza kontrole, które mają za zadanie stwierdzić, czy dane uchybienie zostało naprawione. Jeśli nie - firmie grożą duże kary finansowe. @rak według czyjej opinii firma LAMAR jwat najgorsza w powiecie? To powszechna opinia, czy Twoja osobista?

Zostaw merytoryczną opinię o LAMAR sp. z o.o. - Oleśnica

• Jak się pracuje w LAMAR sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LAMAR sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LAMAR sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 3 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LAMAR sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w LAMAR sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LAMAR sp. z o.o.