logo Nomi S.A

Nomi S.A

Siemianowice Śląskie

Opinie o Nomi S.A

Vedam 2010-12-26 10:44:54
Dobra praca dla osób które zaczynają swoje doświadczenie zawodowe. Pozwala rozwinąć się i sprawdzić czy jest nam dane pracować w handlu. Moja pierwsza praca którą sobie bardzo chwaliłem. Zarobki niskie.
no name 1920 2012-04-20 13:41:53
W nomi jest lipa po calosci. Zarobki na umowie 1500 a potem dziwnie na koncie sie dostaje po 900 albo 700zl Juz nie mowiac o tym ze jak zachorujesz i pojdziesz na l4 na 2 dni [usunięte przez moderatora] Na sniadanie kaze chodzic z kartka " sprzedawca jest na przerwie " jak w przedszkolu. Za tak marne grosze ludzie tam pracuja po 5 lat i nie dostaja zadnego awansu. Podziwiam ich za upor ale neguje za brak ambicji. W castoramie czy innych markietach budowlanych ma sie 1800zl na poczatek a w Nomi starszy sprzedawca dostaje 1400zl. Praca dobra a poczatek ale maks na kilka miesiecy.
ktoś 2012-09-25 17:39:26
Popieram całkowicie, co do tych zarobków po 900 czy 700 to sie nie zgodze ale co do kierowniczki (mowa o siemianowicach) to poprostu MASAKRA!!!! Ludzie nie dajcie sie wrobić w prace w NOMI w Siemianowicach!!!!!!!!!!!!
marek 2015-10-13 14:34:06
witam! ta firma to nic innego jak tylko skład materiałów budowlanych i to materiałów niezłej jakości jednak, bo inwestorzy i prtenrzy zawsze do nch wracaja ze względu na tą jakość usług i wydaj mi się, ze całkiem dobrze im to wychodzi jednak. Czekam jeszcze na informacje od Wa sjeśli pojawia sie do nich nowe oferty.
Zostaw swoją opinię o Nomi S.A - Siemianowice Śląskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nomi S.A