Opinie o Katowickie PRT Sp. Z.o.o w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Katowickie PRT Sp. Z.o.o. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Katowickie PRT Sp. Z.o.o o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Katowickie PRT Sp. Z.o.o w Katowice

cyfra

sorki nie przedstawiłem się Paweł z Chrzanowa

cyfra

pracowałem 10 lat za 1700 zł w niedziele i święta, mając po 220 godzin miesięcznie ale się wypaliłem,straciłem zdrowie a pracodawca w zamian dał mi kopa. Nie polecam nikomu tej firmy, chyba że się jest kapusiem jak Krzysiek.

zszokowany

czytam i oczom nie wierze jak tu sobie piszą ludziska. czy maja racje w pewnych kwestiach napewno tak.

Krzysztof FTTH

Panowie. prawda jest taka że pracuję w tej firmie ok 10 lat i tak jak każdy na początek nie dostanie się kokosów(tak jest wszędzie).obecnie jestem zadowolony z wypłaty. jeśli się starasz i szef to widzi na pewno szybko cię awansuję i lepiej zarobisz zależy to tylko od ciebie. są tacy co do których wiele trzeba cierpliwości. ponieważ firma za błędy pracowników płaci kary więc skutkuje to również na nasze dochody.(obecnie ten szef na którego tak źle piszecie nikogo nie ukarał mimo tego że może). nie mogę tylko znaleźć tej ukrytej ubikacji o której tak bardzo marzycie.co do żony kierownika to normalnie wyglądająca fajna babka i nie dostrzegłem aby czymkolwiek zarządzała.to że żąda rzeczy o których monterzy powinni pamiętać i trzeba za nimi latać niektórzy uważają że za dużo wymaga. szkoda tylko że tak łatwo kogoś obrażać i wciągać w temat osoby które nie mają w tym temacie nic wspólnego.(dlaczego nie podają swoich prawdziwych imion.jak mają problem to niech porozmawiają z osobą w cztery oczy oczywiście jak mają Ja..) obecnie potrzeba pracowników do FTTH. przyjdź i spróbuj, dostaniesz odpowiednie przeszkolenie i możliwość sprawdzenia jak jest naprawdę.

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Nie pisać głupot

Panowie nie wypisujcie głupot na temat firmy i pracowników bo potem ci niewinni są ścigani. Jak macie jakieś żale do ludzi to powiedzcie im to osobiście a nie kryjąc się w internecie.

Mariusz

Znam tego montera osobiści to blumcool, nasi z Sosnowca jeżdżą do Katowic na światełko to w mówią że ten napis widnieje na drzwiach a ta połowica kierownika to mało powiedziane że pulchniutka to potwór w wyglądzie i zachowaniu czasem rządzi nawet nie to że monterami ale i kierownikiem.

Wystraszony nie chcę do Sosnowca

Baza w Katowicach robi się na prywatny folwark kierownika i pulchnej połowicy - świadczy o tym napis na drzwiach toalety "TOALETA TYLKO DLA PRACOWNIKÓW BIUROWYCH ZAKAZ KORZYSTANIA Z TOALETY PRTZEZ SERWISANTÓW!!!!!!!!!" - jeden nie posłuchał i pracuje na bazie w Sosnowcu.

Endriu

Co TY Morant bredzisz,firma idzie na dno brak zlecen to juz koncowka Kprt. Wiem co mowie jeszcze tam robie i jestem przerazony ze firma z 65 tradycja tak skonczy.

karolina

chyba nie ma tej rekrutacji w końcu @olek z teg co widze.. ale poszukać zawsze prayc u nich mozna, może maja jakieś wewnętrzne rekrutacje teraz? wiesz moze coś o tym czy nie za bardzo? Czekam na wasze dalsze komentarze jeśli chodzi o zatrudnienie u nich w firmie, bo sam jestem zainteresowany tym jak u ncih wygląda rekrutacja.

ttt
@karolina

nie da się tego czytać co piszecie nie macie pojęcia o niczym

olek

no ja nic o nowej rekrutacji nie wiem w sumie i nie mam pojęcia na czym konkretnie może stanąć, bo jednak to inaczej zawsze jest, wszystko od firmy zależy tak naprawdę.. mam nadzieje, że jeszcze cały temat się rozwinie jeszcze, ale ja nie widze nowych ogłoszń to i pewnie nowej rekrutacji jeszcze nie ma.

maniek

jaki chaos, o co w ogóle chodzi, bo nie wiem? czytałem opinie o nich, ale jakiś czas temu, widzę, ze teraz sporo zaczęło się dziać, ja osobiście słyszałem coś o jakiś nowych zmianach od stycznia, od nowego roku własnie i nie wiem tylko jak to miałoby wyglądać wszystko, mam na myśli te zmiany, nowa rekrutacja może?

Omlecik

Ja się z tym zgodzę, ale przy okazji można zapewnić spokój pracownikom. Chyba, że jest tak jak piszesz, że jedyne co tam można zastać to chaos to wtedy nic nie pomoże.

:-(

Jestem pracownikiem tak zwanym umysłowym, ale się zgadzam, co ta nasza firma robi? dąży do samo zagłady a traktowanie ludzi brak słów. Koleżanki i koledzy wiecie bardzo dużo, nie bójmy się mówić o niesprawiedliwościach, nierównym traktowaniu.

Fizyczny

Czy dyrektorzy i kierownicy nie widzą, co się dzieje????? Zwalniają się naprawdę fachowcy a kierownictwo naszej firmy nic nie robi!!!!!! Obucie się!!!! Jak tak będą postępować to za niedługo będą zmuszeni sami zakasać rękawy do fizycznej pracy? Taka złota myśl albo jest to komuś na rękę? Powiem więcej jest mi po prostu wstyd za naszych Przełożonych za postępowaniem z pracownikami niektórzy zapomnieli jak byli tez fizycznymi. Fizyczny to tez człowiek. Panie Dyrektorze Panie Kierowniku

Nict

Kodeks Pracy Art. 18.3c. § 1. Pracownicy mają prawo do jednakowego wynagrodzenia za jednakową pracę lub za pracę o jednakowej wartości. § 2. Wynagrodzenie, o którym mowa w § 1, obejmuje wszystkie składniki wynagrodzenia, bez względu na ich nazwę i charakter, a także inne świadczenia związane z pracą, przyznawane pracownikom w formie pieniężnej lub w innej formie niż pieniężna. § 3. Pracami o jednakowej wartości są prace, których wykonywanie wymaga od pracowników porównywalnych kwalifikacji zawodowych, potwierdzonych dokumentami przewidzianymi w odrębnych przepisach lub praktyką i doświadczeniem zawodowym, a także porównywalnej odpowiedzialności i wysiłku. Porozmawiaj ze swoim przełożonym Przed taką rozmową przygotuj się merytorycznie. Wyjaśnij dlaczego czujesz się dyskryminowany/-a pod względem płacowym. Przedstaw swoje racje. Twoja rozmowa z przełożonym nie zakończy się dla Ciebie pomyślnie Co wówczas? Jeżeli nie chcesz skierować sprawy do sądu, to możesz zgłosić skargę do Państwowej Inspekcji Pracy. Następnie inspektor pracy dokonując czynności kontrolnych może zweryfikować, czy dochodzi do dyskryminacji płacowej w Twoim przypadku. Co jeżeli ją stwierdzi? Może wówczas wystąpić do pracodawcy o zaniechanie takich praktyk. Okręgowe Inspektoraty Pracy mają siedziby w każdym mieście wojewódzkim. Dyskryminowany pracownik nie powinien się obawiać – złożenie skargi niczym mu nie grozi. A na inspektorze pracy spoczywa obowiązek zachowania w tajemnicy danych skarżącego się na dyskryminację. Płace w firmie: Jeden pracownik zarabia 1800 po 20 latach pracy a inny 2800 mając mniejszy staż na tym samym stanowisku. Na emeryturze różnica będzie jeszcze większa. MYŚL CZŁOWIEKU Cyfrowcy, Monterzy, Kablarze, Instalatorzy otwórzcie w końcu OCZY nie bójmy się mówić o niesprawiedliwościach, nierównym traktowaniu, wykorzystaniu, zjednoczmy się bo inaczej będzie jeszcze gorzej.

były

Witam Panowie, podobno premia 10%, to w marcu będzie pewnie 0%. Kiedy sezon ptasiej grypy pracowniczej?

Andrzej S...

zgadzam sie z toba , nie ma tam zgrania i nie było jak chciałem z kolega zorganizowac strajk , to nie było chetnych .A my juz byliśmy nawet a siedzibie solidarnosci w tej sprawie w Katowicach ..On juz nie pracuje i ja tez , ale ja tego nie żałuje wcale . W końcu jestem spokojny i nie mam nerwicy .. (usunięte przez administratora)

Pracownik :-(

Wpisujcie swoje opinie o tej firmie, co mamy do stracenia te 1800zł za 12 godzin pracy niewolniczej Pamiętajcie w grupie siła razem możemy coś zrobić. Jak zabraknie pracowników to, kto będzie na nich pracował oni mają więcej do stracenia ciepłe posadki my sobie damy radę gorzej z nimi .

były
@Pracownik :-(

Pieprzenie w bambus, nie potraficie się zgrać, tylko gadać; zawsze tak było.

Debil

Nie jestem zbyt inteligentny i nie chce mi się pracować, a do tego mam dość duże potrzeby finansowe. Postanowiłem, więc zatrudnić się w tym przedsiębiorstwie na stanowisku kierowniczym, praca bardzo mi odpowiadała, bo nie wymagała żadnej wiedzy ani zaangażowania, lecz niestety chyba nie należę do rodziny. Pomyślałem może zaopatrzenie lub magazyn, lecz tam też tłumy. Pozostał warsztat może tam znajdzie się jakiś kont by przyciąć komara, lecz niestety tam też wszystko zajęte. Pozostały etaty robotnicze, a tu wymagana duża wiedza, praca ponad siły po 12 godzin a do tego marna płaca( kto musi to utrzymać). Więc chyba nic z tego.

Debil 2
@Debil

Trafiłeś w dziesiątką z tym tekstem. Pracownik K.P.R.T .potwierdza tak jest naprawdę uwieście

Pracujący jeszcze !!

Witam serdecznie odradzam wszystkim pracy w K.P.R.T. (usunięte przez administratora) a nie zakład pracy potrzebują ludzi, co nie myślą tylko wykonują rozkazy bez gadania. I nie pytaj się o pieniądze pracujesz po 12 godzin w upale czy mrozie nikogo nie interesuje czy jest minus 15 czy plus 35 robota ma być zrobiona a nasze kierownictwo sobie siedzi w biurze klimatyzowanym i ogrzewanym im jest dobrze a nie potrafią załatwić prostych spraw a nie daj ze muszą wyjechać z biura wielki problem. Czy nasi dyrektorzy nie widzą, co się dziej w firmie zwalniają się naprawdę dobrzy pracownicy a oni nic nie robią żeby ich zatrzymać czy oni sobie nie zdają sprawy ze jak zabraknie tych pracowników to, kto będzie na nich pracował będą mieli tylko jedno wyjście stworzyć kolumnę z kierowników, bo ich tle jest dam przykład 27 pracowników na 9 kierowników, którą firmę na to stać??? Dyrektorze kierowniku my tez jesteśmy ludźmi!!!!!!!!!!!!!!! :-(

Zostaw merytoryczną opinię o Katowickie PRT Sp. Z.o.o - Katowice

• Jak się pracuje w Katowickie PRT Sp. Z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Katowickie PRT Sp. Z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Katowickie PRT Sp. Z.o.o?

Kandydaci do pracy w Katowickie PRT Sp. Z.o.o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Katowickie PRT Sp. Z.o.o
1.8/5 Na podstawie 111 ocen.
  • Zamułkowa 8
    40-857 Katowice