Opinie o EADS ”PZL Warszawa-Okęcie” S.A w Mielec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie EADS ”PZL Warszawa-Okęcie” S.A. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie EADS ”PZL Warszawa-Okęcie” S.A na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EADS ”PZL Warszawa-Okęcie” S.A w Mielec

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Czy w EADS ”PZL Warszawa-Okęcie” S.A jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Gun

A ten profil to dotyczy tylko Mielca? Nie ma tu nikogo z Warszawy?

calcium

Dotyczyć dotyczy Mielca

calcium
@Gun

Ale niewykluczone, że pracownicy z warszawskiego oddziału też tu zaglądają.

calcium Nowy wpis
@Gun

Także jak masz jakieś pytanie, to myślę, że śmiało, najwyżej spotkasz się z brakiem odzewu.

Tulum Nowy wpis
@calcium

Ja pracuje na Warszawie także jak widać owszem zaglądam

Tulum Nowy wpis
@Gun

Jakie jest pytanie? to postaram się pomóc

seba

jaka atmosfera w ekipie, idzie się dogadać?

Wit
@seba

nie pracuje tutaj az tak dużo osób jak np w Warszawie więc jest bardziej kameralnie dzieki czemu nietrudno utrzymać dobra atmosfere

Frank
@seba

Nie powiem, że każdego z osobna lubię i mogę nazwać kumplem, ale jest ok.

seba
@Frank

chodziło mi tylko o ogólny rozrachunek dla mnie to logiczne że nie da się każdego lubić

@seba

a jak średnia wiekowa? równoważy się to w miarę, czy raczej jedna główna kategoria wiekowa, z ewentualnymi wyjątkami?

Legim
@ess

no kandydat to może raczej tego nie wiedzieć wiec w złą strone kierujesz swoje pytanie

Legim
@ess

ale z tego co widzę i wiem raczej równo się to rozkłada nie ma żadnej przewagi że jest bardzo dużo młodych albo bardzo dużo starych

Sławek

Wie ktoś ile osób musi się zebrać na szkolenie, żeby ruszyło? Czy nie to to znaczenia i nawet dla jednej osoby poprowadzą?

Mat
@Sławek

O jakim szkoleniu tutaj mówisz? mało konkretnie trochę jak na chęć uzyskania wyczerpującej odpowiedzi??

Trop
@Mat

no zapewne chodzi o szkolenia pilotów bo takie się tutaj odbywają ;)

Mat
@Trop

A to przepraszam, wcześniej nie miałem okazji słyszeć o takim szkoleniu tutaj. Dacie więcej informacji?

Fikol
@Mat

Nie wydaje mi się żeby było jakieś minimum. raczej to indywidualna kwestia do dogadania ale może sie myle

@Mat

mamy ci przekopiowac ze strony, czy jak?

@Mat

bo jakby tam jest na tyle informacji, ze kompletnie nie ma sensu ich powielać. zwłaszcza, że nie wiadomo, o który zakres uprawnień ci chodzi, a tego jest sporo.

@Sławek

weź zadzwoń najlepiej, albo zadaj pytanie w formularzu, jak nie chcesz dzwonić

Czy po rozmowie w EADS ”PZL Warszawa-Okęcie” S.A rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Mielec
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Mielec
Jurek

był ktoś w ostatnim czasie na rozmowie? przydałoby się kilka wskazówek

@Jurek

Tak, określ co chciałbyś mniej więcej wiedzieć, to coś postaram się przywołać i opowiedzieć

@green

interesują mnie raczej standardowe informacje jak to o rozmowę kwalifikacyjną

@green

w jakiej atmosferze się odbyła, kto prowadzi, czy były jakieś trudne pytania albo zadania do wykonania

@Jurek

Atmosfera całkiem miła muszę przyznać, trochę na oficjalu, jak to rozmowa ale szło się uśmiechnąć, coś tam pogadać, anegdotką zarzucić. Dla mnie nie była jakaś specjalnie trudna, ale byłem przygotowany, więc nie ma gwarancji, że u ciebie będzie tak samo.

@green

a kto był obecny podczas rozmowy?

@Jurek

Bezpośredni przełożony. Sorry za zwłokę, nie wchodzę to za często.

@green

w porządku to na razie i tak takie wstępne badanie terenu jeszcze się nie zatrudniam

Bozon

Jak wygląda rekrutacja? Ile etapów, z kim rozmowy?

@Bozon

rekrutacje są różne w zależności od stanowiska/działu. o co konkretnie pytasz?

Bozon

Administracja.

@Bozon

no to chyba 2 etapy. dwa spotkania - jedno z Hr drugie z przełozonym

@Lobo

A na stanowiska produkcyjne? Jeden etap, nie?

@Solovey

tak na stanowiska produkcyjne jest jeden etap tylko spotkanie

@Solovey

odpowiedź zwykle była w ciągu tygodnia także to się raczej nie zmieniło tak mi się wydaje

Super. Thx

Są jakeś wakaty na Mielec? Nie mogę znaleźć ofert pracy

Popper
@Michau

Jak nie ma ofert to zapewne nie ma i pracy na ten moment, trzeba pewnie na bieżąco sprawdzać, może coś sie pojawi

@Michau

Nie możesz znaleźć, bo ich nie ma.

@Michau

W każdym razie na stronie jest formularz aplikacyjny, może można go wypełnić tak czy siak i aplikacja dotrze. Może się odezwą, jeśli kandydatura się spodoba.

@green

A znasz kogoś kto w taki sposób się dostał do pracy?

@green

Bo nie wiem na ile takie działanie ma sens...i czy faktycznie ma prawo przynieść jakiś efekt.

@Michau

A ja nie wiem, może znam tylko o tym nie wiem. Raczej nie miałem w zwyczaju pytać ludzi jak się dostali do pracy

@Michau

Na pewno przyniesie lepszy efekt niż siedzenie z założonymi rękami i czekanie na cud, ale zrobisz jak uważasz

Neo

Macie polskojęzyczną wersję strony? znalazłem tylko po ang

@Neo

Tak, pzlwarszawa . com

@Solovey

W sumie różni są ludzie.. ale czasem trzeba pomagać

@soup

Dla mnie to nie problem podać stronę internetową firmy bo napisałem ją z głowy, sam jeszcze niedawno szukałem więcej informacji na ten temat

Grujcok

Czy patalachy jeszcze robione czy skrzydla pasują ile osób zwalniacie jest lista czy nadal jest tak że z agencji kolo ma więcej niż stary pracownik czy to możliwe że policja wchodzi na zaklad czy obiecane terminy soą dotrzymane czy żółci są do zwolnienia a jak wasza solidarnośc nadal was (usunięte przez administratora) czyli (usunięte przez administratora) dnem pogania

greekzorba

Czym się właściwie różni oddział w Mielcu od tego w Wwa? O ile są jakiekolwiek różnice, poza tymi oczywistymi wynikającymi z lokalizacji

forbs
@greekzorba

W Mielcu nie ma działu produkcji. są tylko usługi

@forbs

Gdzie można poczytać o oferowanych usługach? Jakiego typu one są?

@forbs

Już nieważne, znalazłem zakładkę o wydziale usług lotniczych, więc już wszystko wiem.

@Solovey

No widzisz, czyli to nie było aż takie trudne ;) da się dużo znaleźć samemu

@Solovey

Oczywiście nie chodzi tutaj o złośliwości ale o taką delikatną aluzje dla innych że informacje czasem są tylko nie chce się nam ich szukać

Pytanie bardziej do Warszawy, jest sektor kosmiczny w Polsce, działa i faktycznie można się wykazać czy produkcja podzespołów czy w ogóle nie dot. ?

Zote
@Adam

Działa. Skupia się na produkcji, testowaniu przewodów i sprzętu. Zależy jak chcesz się wykazywać. Jeśli liczysz, że dzięki pracy tam polecisz w kosmos, to się rozczarujesz. Jeśli chodzi o wykazanie się jako dobry pracownik ogarniające swoje poletko w tym sektorze - na to przestrzeń jest.

Danio
@Zote

o to mnie teraz zaskoczyliście. nie miałem pojęcia o sektorze kosmicznym w Warszawie. Ale fajnie nawet z perspektywy produkcji mieć z tym jakąś stycznosć jak ktoś się tym jara

@Danio

Na stronie wszystko jest, to może warto poczytać.

Nowicjusz

Jakie trzeba spełniać wymagania żeby zapisać się na szkolenie?

@Nowicjusz

Masz tutaj na myśli szkolenia pilotów?

@Nowicjusz

Czy chodzi o jeszcze jakieś inne??

Nowicjusz
@Tobik

Właśnie to. Jesteś mi w stanie pomóc?

@Nowicjusz

Z tego co wiem wymagania to przede wszystkim ukończone 18 lat, można być nawet jeszcze w trakcie szkoły średniej. Tacy kandydaci musza przejść testy kwalifikacyjne internetowe oraz miejscowe

@Nowicjusz

Także nie ma tego za dużo, a jak się to już przejdzie to można od razu przystąpić do szkolenia

Są na forum jacyś aktualni pracownicy EADS ”PZL Warszawa-Okęcie” S.A, którzy mogliby odpowiedzieć na pytania innych użytkowników na forum?

Raff

żeby odpowiedzieć najpierw muszą pojawić się te pyania...

@Raff

pytania* sorry literówka

Hugo

Co się stało z tamtym drugim profilem ? Mam pare pytań ale o W-we

@Hugo

dawaj, jak tamten pomieliło to może i osoby z wawy przeniosły się tutaj

Dagmara

A w jaki sposób firma zapewnia rozwój?

admin

Czy pracując w firmie EADS ”PZL Warszawa-Okęcie” S.A otrzymałeś szanse rozwoju? Wypowiedz się na naszym forum.

Justina001
@admin

Szanse rozwoju maja lizusy a nie Ci co pracują za najniższe wynagrodzenie

Mic

Jak tam w EADS ”PZL Warszawa-Okęcie” S.A? Słyszałem, że idą podwyżki, i że żyje sie na lepszej stopie niż było to jeszcze przynahmniej rok temu, fajnie

Justina001
@Mic

Może zarobki lepsze, lecz ludzie coraz gorsi. Zagryzą zniszczą jak aligator

Zostaw merytoryczną opinię o EADS ”PZL Warszawa-Okęcie” S.A - Mielec

• Jak się pracuje w EADS ”PZL Warszawa-Okęcie” S.A?

Zobacz opinie na temat firmy EADS ”PZL Warszawa-Okęcie” S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EADS ”PZL Warszawa-Okęcie” S.A?

EADS ”PZL Warszawa-Okęcie” S.A