Opinie o Ogólnopolski Serwis Internetowy Go3.pl w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Ogólnopolski Serwis Internetowy Go3.pl. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ogólnopolski Serwis Internetowy Go3.pl na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ogólnopolski Serwis Internetowy Go3.pl w Łódź

klient

ja też się przyłączam do negatwynych opiniach o tej firmie, kupiłem ich kosmetyki, i włosy mi zaczęły wypadać! PARANOJA!

Szef wszystkich szefów

A ja daję więcej - 600 zł + 4 dni urlopu za najlepszy pozytywny komentarz. Proszę się podpisywać imieniem i nazwiskiem, stanowiskiem i napisać który oddział.

prawdziwy szef

500 PLN za najlepsze odparcie negatywnych komentarzy + 3 dni urlopu płatnego!! Do roboty:)!

misia pysia

anonim - 2010-04-23 13:32:34 szefowie - 2010-04-23 13:07:30 pozdarwiamy też (usunięte przez moderatora)Jego opinie też nam dały dużo do myślenia, wyciągamy wnioski i lecimy do przodu ... (usunięte przez moderatora) to prawdziwy gość. Niewielu takich poznałem jak on. Jego kariera zaczęła się u nas kiedy po szkoleniu wszyscy pojechali na paintballa a (usunięte przez moderatora) nie pojechał :(... bo nie wiedział z kim ma jechać a nie zapytał bidulek. Potem (usunięte przez moderatora)nie przysyłał raportów. Dlaczego nie przesyłał, może zgubił laptopa? Nie! nie wysyłał bo nie wiedział na jakiego maila ma wysyłać... bidulek. Osoba która sprawdzała raporty siedziała przy biurku obok, ale (usunięte przez moderatora) nie zapytał. A teraz pisze po forach bo myśli, że jest anonimowy. Pozdrowienia dla (usunięte przez moderatora)! A ja pamiętam jak (usunięte przez moderatora)przyszedł do pracy i siedział bo zapomniał pinu do telefonu. Zamiast zapytać o puk siedział i nawet nie próbował udawać, że pracuje ;) potem bardzo zdziwiony, że po tygodniu wyleciał i na forach się wypłakuje rok po zwolnienu

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Ogólnopolski Serwis Internetowy Go3.pl? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Inżynier Wsparcia Uslug IT/ IT Service Desk Specialis
Zielona Góra
LUG Light Factory Sp. z o. o.
(2087 opinii)
polonista

chyba frustracje

Baca

(usunięte przez moderatora)takich głupot jak na tym forum to jeszcze nie czytałem banda baranów wyładowuje swoje dziecięce flustracje.

PJ

a wiecie, że w piotrkowie to Bida aż piszczy?

Prawdziwy Szef

szef - 2010-04-23 13:36:10 ogłaszam konkurs - kto napisze tak żeby drugiemu w pięty poszło i uznam, że to najlepszy wpis - dostanie 5000 PLN, Jaki kurna konkurs - do roboty nieroby a nie fora czytać. Kto napisał najlepszą dobrą opinie dostanie 500 zł nagrody. Kto napisał najlepszą negatywną opinie dostanie sprawę w sądzie. Szkoda czasu na głupoty.

szef 8

podbijam stawkę, jeśli pójdzie mocno w nogi to płacę 7 tys. za super wpis.

szef

Szef

Dobra - starczy pisania głupot - wracamy do roboty, samo się nie zrobi.

odpowiedz dla swojaka

jesteś gorszy ode mnie i mniej zarabiasz (usunięte przez moderatora)

swojak

heheheheheeh pewnie nigdzie nie pracujesz..., bo nie nadajesz się do niczego. ot co. (usunięte przez moderatora)e... nie wiem jak masz na imię ale dla mnie jesteś zero. Pewnie mi zaraz odpiszesz że jestem gorszy od Ciebie .. wiesz co ... dla Ciebie mogę być gorszy bo cieńszych od siebie to nigdzie nie znajdziesz (usunięte przez moderatora) Spadaj.....

krytyk

Dobrze, chcecie konstruktywną ktyrykę, macie: 1) produkt jest za trudny w sprzedaży - zmieńcie sobie na prostszy 2) zarobki poniżej 4 tys mnie nie interesują więc wymślcie system który da możliwość nam zarabiać więcej 3) dostaliśmy do sprzedazy tylko jeden produkt a my chcemy więcej 4) za dużo dostaliśmy szkoleń, 5) nie chcemy ludzi z doświadczeniem, żeby nas prowadzili tylko kierowników z wykształceniem 7) proszę wynająć najlepsze biura, żeby nam się najlepiej pracowało 8) powinny być od razu umowy o pracę, żebyśmy mieli lepszą motywację 9) jak to nam dacie to zobaczymy czy bęzdiemy lepiej pracować

pracownicy

Alo Anonim, a kto powiedział, że my wpracy jesteśmy. W przeciwieństwie do Ciebie my mamy co robić a Ty siedzisz na kuroniówce :) wstydź się. Nasza praca to hobby!

blondynka

Hej Anonim, stuknij się w czoło. Co Ci to da, że sobie napisałeś, że więcej zarabiasz ode mnie? Albo mniej. Wolny żart :) jesteś niezrównowarzony emocjonalnie i musisz się wypłakać na forum?

to co napisałem wyżej to nie prawda, głupi jestem, przepraszam wszystkich

Proszę Państwa - wczoraj wypisywałem negatywne opinie o firmie, dzisiaj zmieniam zdanie. Co prawda pod przymusem ale muszę zmienić. To co wczoraj wypisałem, że firma jest do bani i że jechałem na szefów i kierowników - dzisiaj przepraszam .Tak, przepraszam że się uniosłem, nie powinienem. Firma jest wporzo!

Przedstawiciel firmy

to prawda, produkt jest ciężki w sprzedaży, sprzedaje się tak ciężko jak ubezipeczenia, więcej jak 4 produkty w miesiącu ciężko sprzedać, cóż z tego że dużo płacą jak zarobić powyżej 5 tys to masakra u nich a ile trzeba się napracować

cwel

chcesz mieć dobrą i rzetelną opinię ? to idź sam i sprawdź! porozmawiaj z pracownikami którzy tam pracują

Zostaw merytoryczną opinię o Ogólnopolski Serwis Internetowy Go3.pl - Łódź

Ogólnopolski Serwis Internetowy Go3.pl
2.7/5 Na podstawie 62 ocen.
  • Piotrkowska 270
    90-361 Łódź