Opinie o Euro Bank S.A. (zamknięta działalność) w Wrocław

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi profilami na portalach społecznościowych: Facebook LinedIn

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Bank S.A. (zamknięta działalność) w Wrocław

Zuzanna

Na jakie formy zatrudnienia mogą liczyć Państwa pracownicy? Na jakie formy zatrudnienia mogą liczyć Państwa pracownicy? Na te i więcej pytań odpowiada w wywiadzie specjalnie dla naszego portalu przedstawicielka Euro Banku. http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,3580,wywiad-aleksandra-kowal Co Was najbardziej zaskoczyło?

Budek

Jak dobra firma to nie ma ofert pracy, te lokalizacje są za daleko.

Przybyła

Fajnie, że są nowe oferty pracy dla doradcy klienta. Jakie wymagania stawiane są na rozmowie? Ile można dostać na starcie?

Bombelek

Mam pełną satysfakcję jak czytam takie nieudolne wpisy. One tylko utwierdzają mnie, że pracuję w fajnej firmie. Narzekanie na pracę to stały element takich portali.

kaz
@Bombelek

Ile Ci bombelku zapłacili za ten wpis?

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Bubelek

Ludzie często tak mają, jak komuś do kopia to się lepiej czują. Ja tu pracuję i jest mi dobrze pod każdym względem. Ten rodzaj pracy nie jest łatwy i nie dla każdego

Angela
@Bubelek

Ja bylamna dwóch eozmowach przeszły ogólnie dobrze, rozmówki sprzedażowe standard. Pewnie mnie zatrudnia bo jestem z kilkuletnim doswiadczeniem, mam jechać też na tydzień do Wrocławia na szkolenie. Czy ktos był na takim szkolenieu? Jak wyglada,ile godzin, jak z czasem wolnym gdzie sie nocuje? Prosze pisac

Angela
@Bubelek

Edyta
@Angela

Koleżanka nocowała w Hostelu , nie dość że musiała wydać swoje własne pieniądze, to jeszcze okradła ją murzynka która nocowała w 10 osobowym pokoju . Pamiętam jak narzekała na całą rekrutacje w Eurobanku , okazało się że będzie miała 2500 brutto !!! zrezygnowała i w Zgierzu znalazła pracę w Lildu za 3000 brutto . Można ? można !

xyz
@Edyta

Z tego co wiem to eurobank zapewnia noclegi we Wrocławiu wszystkim pracownikom, którzy przyjeżdżają na szkolenie.

jer

Witam Pracowałem w EB pięć lat i mam w odróżnieniu od większości negatywnych opinii, swoją jak najbardziej pozytywną. Odszedłem z powodu likwidacji stanowiska pracy. Korporacja jak każda inna, stawia określone wymagania i jeżeli się w nich nie profilujesz, to jest to twoja wina a nie pracodawcy. Jeżeli tobie to nie odpowiada, to masz wolną wolę i zmień pracę !

zdecydowanie nie

Odradzam podejmowania zatrudnienia w eurosyfie. jeden wielki syf.

Srik

Uwaga, przestrzegam wszystkich przed podejmowaniem pracy w COK (call center). Siedzisz jak młot przy telefonie i dzwonisz i dzwonisz i dzwonisz. Obiecują złote góry, awanse, przejście do innych działów, ostatecznie lepsze fuchy są zarezerwowane dla znajomych, rodzin i kochanków. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM, SZKODA CZASU!

Srik

Widz

Niczego się nie nauczysz! Będziesz białym murzynem do najgorszej roboty.

NIE POLECAM

Eurosyf to najlepsze określenie dla pracy w centrali COK. Kierownicy, Liderzy tragiczni , patrza tylko jak swoja rodzinę i młodszych przydupasów na górę pchnąć. Zero orientacji na pracownika przez co jest ciągła rotacja. Ogłoszenie już dają na OLX. Syf, kiła i mogiła. Traktują ludzi jak śmiecie, płacą gorzej niż w Biedronce, a wymagania mają . Nie polecam pracy na COK ani w Eurosyfie. Jedyny plus to żałośnie niska pensja wypłacana na czas i umowa o pracę.

astarh

Czesc, jak wyglada atmosfera oraz praca na dziale " Doradca ds. Wierzytelności", pracuje od roku w windykacji ubezpieczen, i chcialbym zalapac sie na cos innego.

astarh

Kamil

Euro to totalna patologia w każdym obszarze, ale jak ktoś długo szuka pracy i nie ma innej alternatywy to niech tam idzie i pracuje. Trzeba byc odpornym psychicznie ale i tak Cię złamią po jakimś czasie, że sam zrezygnujesz. Bo normalny człowiek nie wytrzyma tego gnojenia przez zwierzchników całymi dniami. Zamiast zająć się pracą to odpisujesz na e maile dlaczego nic dzisiaj nie sprzedałeś itd. Wyzwiska na porządku dziennym

alicja

ja od poniedziałku idę do eurobanku na doradcę klienta i jestem bez doświadczenia w dodatku po studiach pedagogicznych. pracę w przedszkolu zamieniam na eurobank. zarobki oferują na pewno lepsze niż w przedszkolu a jak będzie naprawdę to nie wiem.... a co do szkoleń to za tydzień jadę na tygodniowe szkolenie do Wrocławia a wcześniej mam jeszcze jednodniowe także we Wrocławiu.

E
@alicja

i jak Alicja pracujesz w Eurobanku ? jak Ci się podoba ?

Wiolka

Chyba musiałaś pracować w Gliwicachi juz wiem w jakim i z kim w oddziale współczuję faktycznie

Max

A jak w eurobanku żyje się programistom? Widzę, że jest oferta na stanowisko Projektant Programista Java i zastanawiam się czy nie aplikować. Ile zarabiają programiści w eurobanku? Jak z jakością kodu, terminami, ilością pracy, atmosferą itd.? Polecacie czy lepiej szukać czegoś innego?

Don
@Max

Słabawo. Trzeba MOCNO negocjować kasę na wejściu i nie schodzić z wysokich widełek, bo kwota, którą dostaniesz na wstępie będzie na stale - nie ma podwyżek w ogole (!) przez kilka lat. Nowi maja wiecej niz starzy z doswiadczeniem, wiec sa kwasy. Szkolenia - niestety tylko jak Cie wysle kierownik, czyli zalezy z kim masz układy.

Kate

Czy wiecie jakie są zarobki w mniejszych miejscowościach? Oraz jak to wygląda jeżeli nie wyrobimy planu sprzedażowego?

aaaaaaa

Nie czytasz tołku co napisali wcześniej. Chcesz takiego zaperdzielu źe nie wiesz jak się nazywasz? Źycia nie szkoda

newton

widze że nie tylko u mnie taka masakra :) taki bank jak każdy inny i będzie coraz gorzej niestety ale trzeba chyba zaczać szukac posady gdzieś na fabryce :D

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Bank S.A. (zamknięta działalność) - Wrocław

• Jak się pracuje w Euro Bank S.A. (zamknięta działalność)?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Bank S.A. (zamknięta działalność) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Bank S.A. (zamknięta działalność)?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro Bank S.A. (zamknięta działalność)?

Kandydaci do pracy w Euro Bank S.A. (zamknięta działalność) napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro Bank S.A. (zamknięta działalność)

Euro Bank S.A. (zamknięta działalność)