Opinie o Euro Bank S.A. (zamknięta działalność) w Wrocław

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi profilami na portalach społecznościowych: Facebook LinedIn

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Bank S.A. (zamknięta działalność) w Wrocław

kacha

Bylam na rozmowie kwalifikacyjnej we Wroclawiu na stanowisko windykacyjne. Rozmowa odbyla sie z Panem (usunięte przez administratora)który bardzo skutecznie swoim poker face potrafi zniechecic rekrutanta do podjecia pracy. Wiem ze to powazna instytucja ale nie swiadczy to o gburowatym zachowaniu prowadzacego rozmowe. Nie polecam, zarobki(usunięte przez administratora) netto i prowizja ktora zostaje zabrana z byle powodu. Nawet jesli sie odezwa nie podejme sie pracy, w ktorej panuje taka atmosfera.

Ninka

Pracuję tam od 9 lat i zdarza się, że narzekam, ale to praca jak w każdym innym banku. Zarobki nie są tragiczne - nie przesadzajcie, ja mam 3100 brutto, miasto ok 100 tys mieszkańców. W każdym banku praca wygląda tak samo - nikt za darmo Wam nie będzie płacił! W jakim świecie Wy żyjecie??? Jeżeli ktoś jest patentowanym leniem i myśli, że w banku będą płacić za samo przyjście do pracy to lepiej niech nie wiąże kariery z bankowością. Pracuję długo na stanowisku specjalisty i wiele asów się przewinęło. Wiem jakie jest podejście do pracy - przyjdzie młody i myśli, że jak jest po studiach i go przyjęli do banku tzn. że wszystkie rozumy pozjadał, a potem wychodzi wszystko - brak prostych umiejętności i przede wszystkim logicznego myślenia. Tutaj trzeba się ciągle dokształcać żeby być na bieżąco i nie wyjść przed klientem na debila. No ale wiele osób kończy edukację na studiach z byle jakim kierunkiem tylko, żeby coś mieć, a potem trzeba się użerać z tępotą ludzką i przekonaniem o nieomylności, bo zwolnić też wcale nie jest tak łatwo.

Odchodzę z tej patologicznej korporacji, traktują cie jak wyrobnika, szkolenia, testy egzaminy itd. traktują człowieka jak debila. Zarobki jak dla ludzi z podstawowym wykształceniem, rotacja w pracownikach tego niższego i wyższego szczebla jedna z największych w polsce. Brak podwyżek, możliwości awansu, rozwoju osobistego i zawodowego, zazwyczaj awansują swoich znajomych lub jak komuś wpadniesz w oko i jesteś ładna to wiadomo za co (...)żenada. HR to rynsztok, banda nieuków którzy nie wiedzą za bardzo jak poprowadzić rozmowę z przyszłym pracownikiem. To wtórni analfabeci!!! może dlatego że w polsce matura jest na coraz niższym poziomie, a jeszcze do nie dawna nie zdawali matematyki, a to wielki bląd teraz świecą brakiem myślenia analitycznego, przestrzennego i abstrakcyjnego, ale ta chołota z banku jak to przeczyta to i tak nie będzie wiedziała o co chodzi (...?) te gamonie zamiast na studia to powinni zamiatać ulice.

ebix
@Monika

zgadza sie i tylko potrafia byc mocni w genbie i pouczac,a niechby sie usiedli na sali sprzedazowej i przelozyli te teorię na praktykę.Ponadto te żenujące standarty obsługi klienta...masakra,dziadowski bank który chce uchodzic za taki na poziomie...

kandydat

na jaka podstawę może liczyć doradca klienta? praca w oddziale w gdańsku

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
jak tam?

windykatorzy, jaka podstawa?napiszcie coś więcej...

nie polecam
@jak tam?

7.00. do ok. 11.00 - wypełnianie miliona tabelek sprawozdawczych (dosłownie), przygotowanie do odwiedzin (notatki na kartach klientów, na których po wydrukowaniu brakuje wielu info, które trzeba przepisać z innych tabelek),telefony. Od 11.00 do 19 -20.00 (czasem dłużej) praca w terenie. Powrót i ...praca nad kolejnymi raportami, tak, aby zdążyć przed 22.00. I odwiedziny w sądach, i spotkania z przełożonymi, i ciągły op...I oczywiście target niemożliwy do wykonania i "plan naprawczy" - jak nie zrobisz wyniku to cię zwolnimy i znowu dodatkowe raporty szczegółowe(plan naprawczy!), które tak naprawdę uniemożliwiają pracę. Krótko mówiąc piekło za życia...

Witam. Jedno mnie zastanawia. Dlaczego większość osób sugeruje się opiniami o pracy na formu. Przecież normalnym jest, że jeśli jest komuś dobrze (klientowi banku, prawonikowi itd) to nie będzie wchodził na forum, i opisywał jaki to pracodawca/bank nie jest wspaniały. Jeśli zdałeś maturę/studiujesz dziennie/zaocznie, nie masz doświadczenia to nie licz na nie wiadomo jakie kokosy. W którym CC płacą Ci za gadanie z człowiekiem przez telefon na wjazd 2800netto. Obudźcie się. To nie Irlandia. Siedzisz w ciepłym biurze dostajesz kase na czas, nie masz żadnych ciśnień. Pracowałem w wielu CC i uważam, że praca w eurobanku jest jedną z najlepszych. Opieka medyczna, płatne szkolenia, umowa o pracę, multisport i świtna atmosfera. Jeśli się wykazujesz i jesteś odrobinę ambitny, to masz szansę na fajne premie i rekrutacje wewnętrzne. Kto liczy na wielkie świadczenia, własne biuro i kawkę i herbatkę i nie wiadomo co, to nawet niech nie składa CV. Kto chce zacząć pracę w finansach, kto planuje związać się z tym przyszłościowo, rozwijać się zawodowo. Serdecznie zapraszam :) Peace

Nana

Witam, mam pytanie czy ktoś może pracuje, pracował lub wie jak wygląda praca w centrali EuroBanku we Wrocławiu? np przy weryfikacji wniosków

gosc

zarobki Warszawa na start 2300brutto potem 2600brutto, Kluczbork 1700brutto potem 1900brutto, Opole 1900brutto potem 2200brutto, Poznan 2100brutto potem 2400brutto, szkolenia, sa jakies ale nie ma to znaczenia bo i tak nie dostaje sie dokumentow na to ze sie je ma, ogolnie kazdy jest w oddziale sprzedawca razem z menagerem, ktory jest opierniczany przez dyrekcje jeszcze bardziej niz pracownicy przez niego, premie sa ale rozne zalezy od placowki i miesiaca moja najwyzsza to byla 1200netto najnizsza 50 netto. Jak potrzebuja kogos na szybko to zatrudnia Cie w tydzien, a jak sprawdzaja rynek to rekrutacje trwaja miesiacami moze po to zeby nastraszyc pracownikow ze ich zwolnia. Mysle ze temat zostal wyczerpany.

a ja mam wrażenie

zarobki godne najniższa krajowa , he he

Czy oni w ogóle oddzwaniają na wysłane CV? Widzę że od 3 m-cy ciągle wiszą te same ogłoszenia, ogarniają to w ogóle?

euro
@Marek

No właśnie mam takie samo wrażenie, wysłałem cv spełniam wymagania w 100 % zero odzewu a jak byłem kiedyś w eurobanku to poziom obsługi tragiczny.

pracuś

No niestety, prawda. Doradca klienta to w zasadzie sprzedawca, a dla jasności każdy w placówce bankowej jest sprzedawcą. Umowa na czas nieokreślony owszem jest, ale system premiowania jest średni, szkoleń ostatnio (od jakiś 3 lat) brak. Co do ścieżki to sami pracownicy chcieliby ją poznać ;) jak uda ci się na rozmowie kwalifikacyjnej wyciągnąć informację kto i na jakich zasadach awansuję to masz medal! Jeśli lubisz podlizywać się, nie masz rodziny, kochasz nadgodziny i kiwasz głową jak piesek, to będziesz szczęśliwym pracownikiem.

mm

Witajcie, Czy wiecie może ile obecnie podstawy dostaje doradca kklienta detalicznego w eurobanku? Jaką kwotę dostaje się w małym mieście na okresie próbnym, a jaką już w trakcie umowy?

zainteresowany

Kochani, czy może mi ktoś podać informacje kto obecnie zarządza siecią oddziałów Eurobanku na polskę? Imię, nazwisko, maila, tel ? dzięki

Olga

Może ktoś napisać na czym polega różnica pomiędzy Doradca klienta detalicznego a Opiekunem klienta?

eyo
@Olga

panie, "słoiki" to są w Warszawie, a centrala i infolinie eurobanku są we Wroclawiu :P

klient

Witam, jestem klientem tego banku (kredyt hipoteczny);szczerze - nie polecam nikomu brania kredytu w tym banku.Nieważne czy bierzesz tysiąc złotych czy 1 mln zł to i tak "konsultant" ma cie głęboko w d ....a jak zaczynasz o coś pytać,czy broń boże być dociekliwy - to wielki Pan konsultant (czy też mobilny doradca) robi się zły !!! A lepiej go nie złościć bo jeszcze nic nie da ? Do tego notoryczne kłamstwa na każdym kroku byleby tylko opchnąć kredyt. Kłamstwa co do wysokości raty. Kłamstwa co do zasadności wciśnięcia klientowi kolejnych instrumentów (musi jeszcze być lokata,karta kredytowa bo inaczej bank nie da kredytu !) Plus zero kontaktu z twoim tzw. opiekunem. (łaskawie oddzwania od 3-4 dniach). Nie jest to mój pierwszy kredyt hipoteczny więc mam porównanie jak wygląda obsługa i cała procedura gdzie indziej. Jednym słowem chamstwo i rąbanka !!! Może jakiś cymbał z centrali to przeczyta i wyciągnie jakieś wnioski.No ale czy można wymagać tak wiele od słoika ? A może to taka strategia ? Wyrwać ile się ?

kuuh

ja osobiście bardzo polecam pracę w centrali, mija mi już drugi rok, w każdym momencie jest możliwość aplikowania na inne stanowisko - help desk, dział hipoteczny, reklamacje, itd. nikt nikogo nie straszy, atmosfera jest mega przyjacielska! nie wiem dlaczego ludzie piszą takie bzdury. rzeczywiście na początku trzeba się nauczyć praktycznie wszystkich produktów EB, ale tylko po to aby nie gadać głupot klientom! wszystkie szkolenia są płatne, umowa na czas nieokreślony. ale jeżeli ktoś nie nadaje się do pracy to zawsze będzie narzekał.

yhm
@kuuh

jasne

trele morele

jasne

hahaha

w jednej z placówek przy galerii mokotów rekrutację prowadzi typek, który stał na bramce w mono barze :-D nie muszę wspominać, że jest cały w skowronkach podczas swojego wywyższania podczas prowadzenia rozmowy rekrutacyjnej. Gratulacje dla eurobanku, że tak niekompetentne i wręcz niemiłe i wredne osoby zostają kierownikami placówek, trzymajcie tak dalej!

prawda o Eurobanku

Infolinia...po długi procesie rekrutacyjnym dostajesz telefon z rozwiązaną zagadką jaką wypłatę otrzymasz jeśli przetrwasz ten POLIGON- 1700 brutto, ot wysilił się bank nieco wyższa kwota niż najniższa krajowa bowiem wynosi ona 1680 brutto. Szkolenia i testy które zdasz jeśli zapamiętasz każde słowo z wymaganej od ciebie definicji , nie masz szans jeśli nie kujesz po nocach ... A na przywitanie słowa kierownika , nie ma drugiej poprawy bo rozwiązemy umowę, straszenie z mety - widać dla Eurusia to motywacja. Stanowiska pracy - KARYGODNE - boksiki dla wiewórek jeden przy drugim. ŻAL....SZKODA NERWÓW.

cf

proszę o prawdziwe info odnośnie rekrutacji do eurobanku i całej pracy jak to wygląda dostałam zaproszenie i chce wiedzieć czy warto

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Bank S.A. (zamknięta działalność) - Wrocław

• Jak się pracuje w Euro Bank S.A. (zamknięta działalność)?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Bank S.A. (zamknięta działalność) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Bank S.A. (zamknięta działalność)?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro Bank S.A. (zamknięta działalność)?

Kandydaci do pracy w Euro Bank S.A. (zamknięta działalność) napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro Bank S.A. (zamknięta działalność)

Euro Bank S.A. (zamknięta działalność)