Opinie o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. w Mława

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dong Yang Electronics Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dong Yang Electronics Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. w Mława

była pracownica

chcesz palić kiedy chcesz? idż do kontroli tam chodza i robia co chca i kiedy chca i jeszcze im placa za to ale ostrzgam lalunie cie zjedza żywcem kazdy nowy to zagrozenie bo pracuje

i zjadają
@była pracownica

To prawda. Jak nie ma nowego pracownika to dostają premię za dodatkowe obowiązki. Jak się pojawisz, to są na tyle bezkarne, że stosują mobbing, żeby się kogoś pozbyć, jesteś szykanowany i oczerniany na każdym kroku, utrudnia Ci się pracę, nie ma jak tego udowodnić, a kierowniczka ich broni, zamiast uspokoić. Koszmar jak dla mnie. Nigdy więcej tam nie wrócę. Mówię o pracy w biurze.

Kora
@i zjadają

No ja tam jeszcze premii za dodatkowe obowiązki się nie doczekałam....skąd takie wiadomości?

Lakierowana

Pracownicy z Ukrainy chyba już w każdym zakładzie mają większe prawa. My e własnym kraju musimy się dostosowywać . Dlaczego bo sami dla siebie jesteśmy wilkiem. Zamiast się zjednoczyć dzielimy się ... przykre lecz prawdziwe każde miejsce magazyn lakiernia wtryski jedną wielką nienawiść i szykanowanie między rodakami. Jeśli się już trafi ktoś fajny to zaraz go wygryzą. A tak na marginesie wie ktoś gdzie podziała się taka dziewczynka w chustce?

@Lakierowana

Owszem, kwestia relacji i atmosfery między pracownikami jest bardzo ważna. Ale Ty skupiłaś się tylko na tym aspekcie - w ogóle nie wspomniałaś nic na temat ogólnych warunków pracy w Dong Yang Electronics. Mnie ciekawi to, czy nowy pracownik może liczyć na jakieś wsparcie w postaci na przykład szkoleń wdrażających. Jak to wygląda?

Lakierowana
@Weronika

Szkolenia wdrażające. Na początku jeśli jesteś przyjmowana przez exi work przesympatyczna Pani Iwonka oczywiście cieplutko pozdrawiam przedstawia ogólne warunki zatrudnienia. Szkolenie jak u mnie wyglądało raczej tak że stanęłam na stanowisku pracy ,tępo pracy obłędne jak na swiezaka . Po jakichś dwóch godzinach ogarnelam temat . Lecz strach drugiego dnia był ogromny . Praktycznie każdy uczy się tam sam . Z jednej strony nie jest to zle. Bo wtedy dasz sobie radę wszędzie A,,wyjadaczki,,nie mają pretekstu do przyrabania się...

Kamil
@Lakierowana

Dzięki, że o tym napisałaś, bo takie informacje na pewno pomogą nowym pracownikom. Interesuje mnie także wysokość wynagrodzenia. Możesz podać orientacyjne widełki?

pac

Uśmiałam sie firmie zalezy na pracownikach nie wierzysz w to co mówisz To co sie dzieje wewnatrz zakladu stosowany mobing to juz droga sadowa lamanie praw pracownika lamanie kodeksu pracy przepisow bhp

Racja
@pac

Cały czas tak jest... dzięki za odwagę pisania o tym...

beats

monitorowanie stanowiska pracy jej jakosci monitorowanie pracownikow jest niedopusczalne tak mowi kodeks pracy a na wtryskach jest naruszany najbardziej. dyrektor i jego przelozeni co robia i nikt z tym nie zrobil czas zrobic wreszcie porzadek

Heh
@beats

Dziewczyny z biura jak im się nudzi podglądają pracowników na kamerach i nikt z tym nic nie robi. Maja za silne plecy, że czują się tak bezkarne, czy jak? Może mają za mało pracy, skoro mają czas na takie zabawy...

Monter

szybki

kama

Chyba ktos zadajac takie pytania nigdy nie pracowal. W tej firmie jest wyzysk a myslicie dlaczego nie znalezli na te stanowisko a kto po studiach bedzie chcial pracowac za najnizsza to juz lepiej pracowac na produkcji bez odpowiedzialnosci. Kto tam pracowal i jak jest raczej noe wroci bo wie jak stosowany jest mobing, przelozeni nie maja w ogole szacunku i kultury. Tam to raczej powinna sie zajac inspekcja i rozne instytucje aby jak nqkszybciej ta firme zamknąć

Dokładnie
@kama

Nie tylko przełożeni, współpracownicy są często względem siebie jeszcze gorsi. To nie miejsce dla uczciwych i kulturalnych ludzi.

Weronika

Kilkoro z Was napisało, że pracownicy zwalniają się z działu kontroli jakości. Czy możecie konkretnie powiedzieć, jaka sytuacja jest w tym dziale? Co bezpośrednio wpływa, w Waszej opinii, wpływa, na te zwolnienia? Czy pracownicy mają nadmiar obowiązków tak jak napisał @TakMiMow?

Chore miejsce
@Weronika

Mobbing współpracowników i ogólnie podłe traktowanie. Niedotrzymane obietnice i obgadywanie na każdym kroku. Jak się nie podlizujesz, to Cię wykluczają. Płatne nadgodziny tylko dla Ukraińców. Ukraina na linii zarabia więcej od Mistrzów... Płotkom jest nakazywane podpisywanie się za szefostwo (fałszowanie podpisów), dla wielu to nie problem. Jak się nie zgadzasz na łamanie prawa, masz przechlapane, szybko to odczujesz, wykluczenie z grupy. Wszyscy się na siebie drą, nie potrafią normalnie ze sobą rozmawiać.

Powiedzcie co się dzieje teraz w Dong Yang Electronics Sp. z o.o.? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam starać się o pracę?

Lipa

Ukraińcy na liniach zarabiają 3 razy więcej niż Polacy (5000 zł na rękę, to absurd), w biurze mobbing i najniższa krajowa po skończonych studiach. Nigdy więcej. To bardzo upokarzające. Gdyby chociaż ludzie byli wobec siebie mili, ale na to nie licz. Szefowie koreańscy są w porządku, za to Polacy są dla siebie zwyczajnie podli. Odechciewa się pracować i wstawać rano do pracy, idziesz tam z lękiem.

Bus

O ktorych godzinach jest bus i z jakich miejsc odjezdza ? I ile kosztuje ? Kazali przyjsc w poniedzialek ale nawet nie powiedzieli czym przyjechac. A slyszalem ze jest bus.

f
@Bus

bus jest darmowy. odjeżdza z przystanku naprzeciwko sportowego( przy kościele w rynku) około 5:15 ,13:15 i 22:15 z warszawskiej powinien odjechać o tych samych godzinach. Trasa : Rynek(lub warszawska ) -biedronka na grzebskiego-kopiec-tabak-kopernika początek-kopernika przy basenie-szpital-kaufland-wólka i meta ;P

york
@f

a z dzialdowa ilowa jezdza autobusy czy ludzi woza na zmiany dzieki za odpisanie pozdrawiam

pablo

To jest firma bez rozwoju osobowego. Praca dla malo ambitnych. Dlugi staż pracy w tej firme to brak ambicji. Brak rozwoju. Pracowałem tam i moi znajomi. Uciekliśmy stamtąd . Firmy koreańskie wypalily się juz.

Roberto

proponują premie za załatwienie pracownika bradzo motywujace,namówić kogoś żeby przyszedł robić za najniższą krajową.Dobre!Chyba że do kontroli tam sie nie narobią a i zalicza conieco.

he
@Roberto

skoro kontrola jakosci jest taka wspaniala to czemu ludzie stamtad uciekaja? zastanow sie :/

TakMiMow
@Roberto

Robercik a to byś się zdziwił czy na kontroli się człowiek nie narobi.. tam jest taki zapierdziel że głowa mała ;/ Ty pewnie (usunięte przez administratora) robisz a wiesz wszystko co gdzie i jak się dzieje .. jakbyś poszedł pracować na kontrolę to byś się zdziwił jaka tam jest ciężka i odpowiedzialna praca.. i się dziwić że ludzie się zwalniają jak już rady nie dają :/

Ciekawe dlaczego ludzie odchodzą z kontroli jakości

Zocha

Za wczasy beda dawac w tym roku

Belzebub

Gotówki nadal nie widać na kontach

Weronika

Firma poszukuje osób na stanowisko: Kontroler Jakości. Kto zainteresowany oferta?

an

Jak nie. W koncu poszukuja do kontroli jest nawet ogloszenie w pup

7y6t54rew

@weronka nie wydaje mi się żeby na chwilę obecną w firmie była prowadzona jakaś rekrutacja niestety ..

kuba

Każdy na nią poleci jak się chodzi z dupa na wieszku miss leginsów ale pustaki tak mają widocznie

blik

Jak zobaczylam ze dong yang nawet zaczelo proponowac premie ze jak znajomy przyprowadzi znajomego do pracyt o chyba brakuje ludzi do pracy lub w tej firmie nikt nie chce pracowac. Jak sie nie szanowalo pracownika to teraz sie ma. Braygadzisci i kierownicy stosowali krzyki to kto tu bedzie chcial pracowac

bąbelek

ponoc lysi z gr C sie zwalniaja, prawda to?

haha

tak ;) we Wrocławiu (bodajże w Kobierzycach ) i w Mławie jeśli chodzi o Polskę ;)

hahaha

napisz na forum Wrocławia bo piszesz na forum Mławy :D pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. - Mława

• Jak się pracuje w Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dong Yang Electronics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dong Yang Electronics Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dong Yang Electronics Sp. z o.o.