Opinie o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. w Mława

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dong Yang Electronics Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dong Yang Electronics Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. w Mława

kos

na panią to trzeba mieć wygląd i pieniądze

op

A wieszak to kto? Firma dobra ale ludzie okropni dlatego taki gnój tam jest. Pozwoliło kierownictwo jeźeli tak te towarzystwo można nazwać. Martwią się tylko o siebie. Pracownik i nadzór to dla nich rzecz którą można wymienić. Masakra.

Djdks

Od Marleny zwolnili tylko jedną osobę bo ludzie u niej zajmują się pracą a nie obgadywaniem każdemu d. Tak jak te baby które wyleciały! Jeszcze niech wieszaka zwolnią to moze spokoj będzie. Ludzie zajmą sie pracą a nie obgadywaniem i wymyslaniem głupot!

ciuteka to na prawdę szkoda ha ha ha chyba żarty sobie stroisz. Kobiety które po kilka lat pracowały z to ich najbardziej szkoda a nie tego lenia przychodził kiedy chciał do pracy bo umowe z dony yangu dostał. Za siostrę mistrzyni mam nadzieje że wkońcu sie wezmą bo już chyba nikt nie może na to patrzeć jak nic nie robi. Od podpierdalaczki marleny to tylko jedną osobę zwolinili dlaczego??

Monter

szybki

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
ja19

Mareczek ten to się kurka spracuje. Aż współczuję mu jaki ma zapierdziel

kssal

No mASZ Racje rodzina nie poleci nigdy... ale kiedys trafja na kogos po za praca ... wtedy moze nie byc ''przyjemnie''.... a jesli chodzi o dyrektora wtrysku to jak ludzie daja sie tak traktowac to tak jest..... żółty morde drze itp a kier. Lakiernii " dyrektor dyrektor przepraszam .. niech sie dyrektor nie denerwuje .... mało po nogach go nie liże .....

weźcie sie za robote w końcu.nie można tu poczytać jakie są warunki pracy tylko ploty ploty ploty..widzę że co niektórzy za dużo mają w pracy pozwolone,ale to zajęcie dla przełożonych.druga sprawa że niestety niektóre ploty są prawdziwe ale to znowu kwestia uczciwości wobec drugiego człowieka.Pracowałem też w FA było to samo gadanie i gadanie.gadając o innych pamiętajcie że na was też ktoś z boku patrzy.

cd
@pracownik

dla ciebie mendo Pani Wrotna

kos

Wiadomo ze siostry nigdy nie zwolnia najpierw by musieli zwolnic ta z biura ale jeszcze taki dyrektor sie nie trafil Poruszylabym tez znajomych wrotnej przyklad rodzina co wyprawia taki mareczek co wyprawia wpracy przed monitorem nie nazwal bym praca i nigdy sie nie napracowal czlowiek bez kultury albo dyrektor wtrysku jak sie obchodzi z pracownikami to juz lamanie prawa ale tak jak jest zostanie lizusy i rodzina nigdy nie poleci

on

to prawda zwolnili ludzi którzy dobrze pracowali. Ciutek-gdzie by chłopak nie stanął to zawsze dobrze wykonywał swoją pracę. Dupy nie lizał i dlatego go wywaliliście ?

whdj

ludzi zwalniaja co po kilka lat pracuja , ale siostry mistrzyni ktora chorobowe i aby siedzi na magazynku i pije kawke nie zwolnia.... do czasu az sie nie pokaza nigdzie .......

Madzia

to nawet nie romanse tylko dawanie dupy nie jednemu.chyba wiem o kogo chodzi ale nie chce pochopnie wymieniać nazwiska

aida

A co Cie interesuja kogos romanse ?? Takie jest zycie . A tobie nic do tego . Jak masz meza zoneb to lepiej pilnuj go jej bo moze i on ona ma romans a ty nic nie wiesz

ozi

Uwaga uwaga wyjdzie kto zapewne do firmy Rutkowski przyjedzie albo juz jest

Panie perfekcyjne

Tak kolezanki sa och i ach najpiekniejsze na zakladzie nie ma lepszych od nich ... pod zadnym wzgledem ..czas najwyzszy sie ogarnac... kompleksy ? Kazdy jakies ma .. to czemu Ty jak piszesx to sie nie podpiszesz ?? Znajac cie to sama osobie piszesz te posty ze jestes the best hehe lubisz sie przeciez bardzo udzielac na forum a z twoja bujna wyobraznia to bardzo proste ... hehe porazka

koleżanka z XRF
@Panie perfekcyjne

Musiałabym być Tobą dowartościowując się sama ! żal Ci (usunięte przez administratora) ciska że ktoś obstaje za mną i moimi koleżankami ???? To dla Twojej wiadomości robią to zapewne Ci z którymi romansuje ! Gdyby głupota emitowała światło to przy Tobie słońce miało by kompleksy ! Odbij ode mnie i moich koleżanek bo przyjdzie dzień że dostaniesz po ryju za to !

słońce
@koleżanka z XRF

Ty byś juz dawno dostała w ten ryj paszczurze ale wiem gdzie się znajdziesz :))) ściska mi ale rozum jak patrze na was he he

ciekawy

zostawcie koleżanke z xrf i jej bande w spokoju dobra dziewucha a kto? prawda wyjdzie na jaw.a zainteresowani wiedzą że to o nich

po prostu ja

a ja po prostu mysle żebyście zajeli się pracą jaka jest to jest ale jest...romanse ..wiem że są i to nigdy bym nie pomyslał kto ale to nie moja sprawa.żony mężów męzowie żony,ludzie poprostu pilnujcie swoich partnerów.

Obojętny

ludziom się w głowach (usunięte przez administratora) od braku zajęcia. zazdrość wam z zera mózgi. czarnulka i jej koleżanki są jedynymi na które można oko zawiesić. dziewczyny nie przejmujcie się i dalej bądźcie sobą. jesteście the best. a wy jak macie odwagę oczerniac to miejcie odwagę tez się przedstawić. znając ludzi stad to napewno pisze to ktoś kto ma kompleksy

koleżanka z XRF

Moje plecy to nie poczta głosowa! Jeśli masz mi coś do powiedzenia to powiedz mi to prosto w twarz !

chory

Jakie madre wywody .... pisac zaklamana mozesz w zyciu nie praktykujesz ... heh

kolezanka z XRF

Plotki są tworzone przez chorych z zawiści! Rozprzestrzeniane przez głupców i przyjmowane za fakt przez idiotów ! Miłego dnia !

Zostaw merytoryczną opinię o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. - Mława

• Jak się pracuje w Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dong Yang Electronics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dong Yang Electronics Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dong Yang Electronics Sp. z o.o.