Opinie o Smurfit Kappa w Pruszków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Smurfit Kappa. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Smurfit Kappa o rekrutacji.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Smurfit Kappa w Pruszków

Zbyszko Nowy wpis

Szukają pracowników produkcji na trzy zmiany. Po okresie próbnym napisali że jest premia. Każdy dostaje do wypłaty co miesiąc czy trzeba mieć wyniki żeby się załapać na dodatkowe pieniądze, co?

Czy pracownicy w Smurfit Kappa dogadują się między sobą?

Xxx Nowy wpis

Witam, jest ogłoszenie o pracę,Jakie są stawki za nocki niech ktoś na pisze,,dzięki, pozdrawiam

Bogusia Nowy wpis

W sieci widnieje oferta pracy na stanowisko operatora maszyn. Czytam, że firma wymaga od pracownika gotowości do pracy zmianowej od poniedziałku do piątku. Dajcie znać, w jakich godzinach one są? Standardowo 6-14, 14-22 i 22-6, czy jakoś inaczej? Co do możliwych nadgodzin - są one lepiej wypłacane? Można liczyć na jakąś ekstra stawkę? Dopytuję się, bo mój mąż chce się tu zatrudnić i on zawsze szuka pracy, w której można jeszcze coś dorobić...

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Smurfit Kappa? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Zagłębie Sosnowiec ortodox

Nie miałem nawet jednego dnia nieobecności, pracowałem po 12 godzin większość czasu. Potrzebowali pozbyć się kogoś bo wrócili pracownicy starzy z L4 i urlopów wakacyjnych. Grozili mi dyscyplinarnym zwolnieniem bo nie chciałem się zgodzić na rozwiązanie umowy za porozumieniem stron. W końcu chcieli mnie (usunięte przez administratora) z urlopu, podpisałem im go i w ten sam dzień do lekarza się udałem po zwolnienie lekarskie żeby anulować urlopu. Wykonałem w ten sam dzień kilka telefonów do firm , dziś zarabiam 40 zł netto za godzinę, na ładowarkach teleskopowych.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Smurfit Kappa?

AsteriXX

nie polecam pracy w tej firmy, jak się zachoruje to wyrzuty są i na koniec brak przedłużenia umowy - choroba to COVID

Wiesio
@AsteriXX

A to ma jakieś znaczenie jaka to choroba? Tu w ogóle L4 nie jest dobrze widziane? Tobie z tego powodu nie przedłużyli umowy i powiedzieli ci to wprost? A ile czasu byłeś na zwolnieniu?

bvły pracownik

nie masz racji kolego , jak kto chce pracować to do niego nikt się nie czepia , za leserkę nikt ci nie będzie płacił

Olga

Z tego co widzę na stronie firmy to można aplikować na stanowisko Business Development Coordinator. Pytanie tylko takie - na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku? powie ktoś mniej więcej jak to wygląda? No i jeszcze ciekawe jaka jest atmosfera w dziale sprzedaży? Wolę podpytać przed aplikowaniem, bo to dla mnie wazne.

Taku

Stare baby bez szacunku dla innych

Billy

Witam Za niedługo zostanie otwarta zakład w Strzelcach opolskich w woj Opolskim . Jakie są stawki dla operatora maszyn produkcyjnych ( składarki , płaskie , emba, dro itp ) ?? Czy jest jakiś system premiowy ? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Lidia
@Billy

A masz jakieś doświadczenie jako operator maszyn?

Billy
@Lidia

Mam 5 letnie doswiadczenie jako operator prowadzacy na płaskich ( masterline , expertline ) Pozdrawiam

Iza
@Billy

Cześć, minęło parę miesięcy i zastanawiam się czy aplikowałeś? Masz akurat 5 lat doświadczenia i ciekawa jestem jaką stawkę zawołali, napiszesz? Pytam, bo potrzebuję się dowiedzieć ile za 3 lata by płacili, ktoś wie?

Łukasz

Na stronie firmy brak zakładki z ofertami pracy, orientuje się ktoś czy są jakieś wolne stanowiska? Jeśli tak, to jakie dokładnie? Byłoby super gdyby ktoś je wymienił i dał znać czy warto aplikować :)

Operator
@Łukasz

https://www.smurfitkappa.com/pl/people/careers Może późno, ale tu masz oferty pracy. Najlepiej wysłać CV z informacją który oddział cie interesuje

@Operator

A jakie są działy? Kontrola jakości?

Czy pracodawca Smurfit Kappa motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Łukasz

Zależy co rozumiesz przez słowo motywuje. Jeżeli pracownik się stara i chce pracować to firma mu to wynagradza. A jak pracownik nic nie daje od siebie tylko oczekuje to wybacz żaden system motywacyjny nie sprosta takim wymaganiom.

Kazimierz
@Łukasz

A w jaki sposób mu to wynagradza? Jakimiś premiami czy może awansem?

Rozczarowana

Pracowałam tam kiedyś przez chwile w dziale administracji. Warunki pracy takie sobie -dużo oczekują a w zamian dają raczej niewiele. Współpracownicy mili i pomocni ale osoby na wyższych szczeblach strasznie zadzierają nosa, zwłaszcza asystentka zarządu (usunięte przez administratora), pewnie zatrudnili ją tylko dlatego ze lubi pomiatać innymi i uważa się za lepszą. Źle jej z oczu patrzy już na wstępie. Osobiście odradzam prace w tej firmie, chyba ze na stanowisku kierowniczym ze zdolnościami wywyższania się nad innymi.

Rozczarowana

Mam na myśli oddział smurfit w Pruszczu Gdańskim

Jerzy
@Rozczarowana

Na przyszłość pamiętaj, aby dodawać wpis we właściwym temacie, ponieważ ten dotyczy firmy Smurfit Kappa mieszczącej się w miejscowości Pruszków. Wszedłem do tego wątku, ponieważ obecnie pracodawca poszukuje pracownika na stanowisku operatora maszyn. Ktoś z Was wie jakie warunki wynagrodzenia oferuje pracodawca na tym właśnie stanowisku? Mam nadzieję, że czegoś tu się dowiem.

normalny
@Rozczarowana

W każdym klocku jest tak samo, ale fakt, w Pruszczu Gdańskim najgorzej, sylwestrzak rządzi

Nie wiem
@Rozczarowana

Pracowałam i potwierdzam bardzo dużo obowiązków w porównaniu do czasu pracy. Na nadgodziny niechętnie patrzą ale żeby pracować za darmo to już by chcieli.

Lidia
@Nie wiem

A możesz podać przykłady takich obowiązków? Za co byłaś odpowiedzialna w ciągu dnia i jak często zdarzały się sytuacje, że no w ciągu osiem godzin nie wyrabiałaś? Codziennie?

Dorota
@Nie wiem

to po ile godzin pracujecie??

LOLO

TA FIRMA TO DRAMAT SZKODA PISANIA PRACUJA TAM HAMSCY PRZYJEZDNI LUDZIE I ROSYJSKO JEZYCZNI OGOLNIE BAGNO POZDRAWIAM.

Iza
@LOLO

A co według Ciebie jeszcze jest dramatem oprócz tego małego narodowego mankamentu, o którym wspominasz?

stacho

(usunięte przez administratora) z tym wyzyskiem ten dyrektorek w okularach to tuman kto mu dał to stanowisko , a ten admirał w niebieskim fartuchu robjacy wrazenie fachowca a tak na prawde nie potrafi obsluzyc prostej suwmiarki....caly ten (usunięte przez administratora) to kpina fajni ludzie robia za grosze ktorzy przepracowali lata

@stacho

Chyba pan pomylił firmy bo nic się nie zgadza (dyrektor nie ma okularów i jest bardzo sympatyczny człowiek) firma nastawiona pozytywnie na pracownika

Gość44

Jakie są benefity w smurfit kappa? Czy jest Multisport?

Pruszków tonie

Na niektóre osoby jest wywierana tzw. presja (to takie inne słowo na (usunięte przez administratora) i nie można nic z tym zrobić, bo kolegów i koleżanek to nie dotyczy, nie ma się do kogo odwołać (bo i do kogo skoro to góra ustala zasady: kto jest swój a kto obcy) a skoro zgodziłeś się na takie warunki pracy i sposób traktowania, to musisz się bezwzględnie podporządkować.

Pracuje juz w smurfit kappa pare lat jest coraz gorzej sporo ludzi się zwalnia. Ciągle sa ogłoszenie o przyjęciach. W lato temperatura dochodzi do 41 stopni na hali. Sam szukam juz tez nowej pracy nie polecam.

Michalina

@justa tylko na cały? A staże?

Czy jest możliwość w Smurfit Kappa pracy na część etatu?

Justa

Niestety nie

Zostaw merytoryczną opinię o Smurfit Kappa - Pruszków

• Jak się pracuje w Smurfit Kappa?

Zobacz opinie na temat firmy Smurfit Kappa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Smurfit Kappa?

Smurfit Kappa