Smurfit Kappa

Pruszków

Opinie o Smurfit Kappa

Marian Paździoch 2010-12-16 21:31:40
[usunięte przez admina] bonów na święta nie dali a mają się za firmę wiodącą na rynku.
aqua nostra 2012-01-17 11:48:44
premii za 2011 rok tez nie dali!!!
Franz Mauer 2012-01-28 20:05:44
Bo to źli ludzie są.
Produkcja 2013-01-07 07:20:31
Praca nie najcięższa, ale lekko nie jest.
Większość pracowników zatrudnionych przez agencję pracy tymczasowej. Operatorzy niekiedy lekko szurnięci na punkcie wydajności.
Zarobki - kiepskie - na starcie w ok. 7,50/h, do tego umowy podpisywane tylko na tydzień.
bombol 2013-07-15 07:30:41
kasa ta sama ,umowe o pracę hmm obiecają ,nawiną makaron na uszy,wyzyskają w nadgodzinach i po roku minimum dostaniesz upragnioną umowę więc "szansesą" :P
aaaaaaaaaaaaaaa 2013-08-05 19:04:54
Zarobki kiepskie jakieś 1250 zł netto przez agencję pracy tylko zatrudniają . Co po za tym wyzysk jak nie zostaniesz po godzinach to krzywo się na ciebie patrzą oczywiście koledzy z pracy . Jedna rada tam nie ma się kolegów w tej pracy. Firma po za tym jest ok ale niektóre osoby tam nie pasują no i jeszcze jedno obiecują złote góry tak jak donek zieloną wyspę obiecywał.
iter 2015-03-31 05:12:40
Nie mam zielonego pojęcia co może mnie spotkać na rozmowie rekrutacyjnej. Jakby ktoś byłby w stanie mi podpowiedzieć to by mi wiele ułatwiło i wiedziałbym jak się do czegoś takiego zabrać tym bardziej że Pruszków to miejscowści zarzz 2m skąd jest kilkanascie kilometórw. Rozumiem, że i tak się skontaktujecie z wypożycanną
777 2015-04-30 12:27:57
Niskie zarobki jako operator wózka ,umowa zlecenie przez agencję pracy.Łamanie zasad bhp narzucone przez kierownictwo ,wyzysk ,stres.Ogólnie lepiej szukać pracy gdzie indziej.
Kierownik zamieszania 2016-02-23 22:46:33
Firma dziwna bo przez agencję zarobisz więcej niż przez Smurfit ,nadgodziny to norma a zdarza się że pracuje się 7 dni w tygodniu na 3 zmiany. Postrzegana i nazywana na rynku jako kołchoz. Brak rozwoju,presja przełożonych i to tyle . Na plus można zaliczyć stałą pensję , płatne nadgodziny i ugruntowaną pozycję na rynku . Czyli jak chcesz pracować zrobisz,ale bez nadgodzin Nie ma szans aby przeżyć z tej pensji
Pruszków 2016-02-24 08:35:32
Powiem Wam tak pracuje w Smurfit Kappa już bardzo długo!!! tu się dobrze tylko traktuje ludzi co strzelają z ucha do Dyrekcji!!! Ale jest dobra strona Medalu :) Powstały w naszych fabrykach Związki Zawodowe :):):):) i walczą żebyśmy byli godnie traktowani :)Jeszcze jedno najlepiej zarabiają operatorzy wiodący maszyn. Reszta pracowników jest traktowana inaczej czyli za małe pieniądze i pracują jako tania siła robocza.
as 2016-03-03 18:46:33
Polecam,pracje,zarobki oki i atmoswera oki :) 5zł za obiady
gość 2016-05-04 15:09:12
Donosicielstwo na porządku dziennym mógłbym wymienić z imienia i nazwiska ale wtedy będą wiedzieć kim jestem pozdrawiam anonimowo
GOść 2016-06-02 15:43:22
słuchajcie, planuje dostać się do tej firmy na płatny staż do działu finansowego bądź pokrewnego. Jak się za to zabrać? Ktoś próbował? jeżeli tak to proszę o przybliżenie tego tematu, co? jak? ile tak naprawdę płacą ?
Z góry dzięki.
Dejw 2016-06-18 09:23:41
Na ich stronie masz staż Smurfit Kappa Graduate programme. Spróbuj może się uda
piuk 2016-09-19 13:32:22
Pracowałam tam na zastępstwo, praca znalazła się z dnia na dzień. Pomimo mojego ogromnego stresu poradziłam sobie świetnie dzięki wsparciu i pomocy reszty pracowników. Wszyscy byli bardzo wyrozumiali i służyli dobrą radą. Żałowałam, że to były tylko dwa tygodnie. Wszystkim bardzo polecam tam pracę, ponieważ panuje rodzinna atmosfera :)
dimio 2016-09-19 13:52:40
Dobrze, że atmosfera u nich opiera się na przyjacielskich relacjach @majka, bo doskonale wiedzą, że w ten sposób jest szansa żeby się utrzymać zwłaszcza jako student. Wieci ejednak czy wypłata jest u nich terminowa? Chętnie bym się załapał, bo dbają o stabilne warunki.
Zostaw swoją opinię o Smurfit Kappa - Pruszków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Smurfit Kappa