Whirlpool Company Polska

Opinie o Whirlpool Company Polska

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

a co ty łosiu myślisz że podjedziesz i już ma cię ktoś załadować czekaj a nie porąbało się w głowie

...................

do kiedy teraz sezon znowu do listopada i nara bo w ogłoszeniu ściema że praca stabilna a nigdy taka nie była chyba że bezpośrednio

@...................

Bo zawsze znajdzie się tłum idiotów którzy będą pracować za najmniej jak się legalnie da przy uciążliwych warunkach, dużym ryzyku utraty zdrowia, nocnych zmianach i zerowych szansach rozwoju. I jeszcze będą głosować na system który tylko bogaci się na tych kołchozach. Jak jeden się zużyje po 3 miesiącach to zawsze znajdzie się co najmniej 10 nowych, silnych, młodych, energicznych. Polski naród.

Kamil

Jaką stawkę proponują na stażu w dziale produkcji/logistyki?

@Kamil

Logistyka to porażka!! Po 10 godzin się czeka na załadunek.

@Kokosanka @luz bluz @Andrij we wpisach na forum, nie wolno podawać imion ani innych informacji wskazujących na konkretnego pracownika. Komentarze, które zawierają takie dane, łamią regulamin i administrator ma prawo je skasować. Zachęcam do zapoznania się z zasadami: https://www.gowork.pl/regulamin

@Karolina

zależy gdzie trafisz ale zapieprz jest a nowi robią na naj cieższych stanowiskach starzy się obijają na pewno brak szacunku,organizacji

Monter

spotkanie było bardziej informacyjne, niz rekrutacyjne. Na spotkaniu bylo kilku kandydatów, ale kazdy z nich potem pracowal. Ja pracowalam przez Adecco.

Na spotkaniu padały pytania o wcześniejsze doswiadczenia, czy pracowalam na produkcji, czy zdaje sobei sprawe jak to jest pracowac w nocy. byly pytania o adojazd, i tez przedstawione dokladnie warunki zatrudnienia. No i czy ta parac mi odpowiada.

Dariana

Czy ktoś zna lidera z linii 5 bądź 6 ?

Johnny Knoxville

równie dobrze można wyszukać w google: "papierosy są zdrowe"

Zifija

Dopiero zaczynam tam prace. Czy jest tak do bani jak piszecie???

@Zifija

Za niedługo się przekonasz.

Emhyr

Opinia dotyczy zakładu w Radomsku. Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w wielu firmach ale z całą pewnością whirpool jest firmą niepoważną. Dostałem telefon z zaproszeniem na rozmowę. Po dotarciu o umówionej godzinie okazało się, że na tą samą godzinę został zaproszony również inny kandydat. Żeby było śmieszniej osobą z którą miałem mieć rozmowę zapomniała o tym, a nie było jej w pracy i nikomu nie przekazała. Panie z HR zrobiły mi ogromną łaskę, że ze mną w ogóle porozmawiają. Po serii idiotycznych pytań niezwiązanych ze stanowiskiem na które aplikowałem, zorientowały się, że nie aplikowałem do tego działu. Odpowiedź miała przyjść niezależnie od wyniku rekrutacji w przeciągu dwóch tygodni, co oczywiście nie nastąpiło. Reasumując, niepoważna, niesłowna firma.

zibi132

Witam posiadam lodówkę z whirpool WBE3415ST od 2014 r. z wydłużoną GWARANCJĄ do 5-iu lat i po 4-ech latach pękła mi uszczelka miedzy lodówka a magnesem {na drzwiach chłodziarki} . Dzwoniąc do serwisu WHIRPOOL dowiedziałem sie że uszczelka nie podlega gwarancji niby błachostka ale koszt uszczelki to ok 200 pln + przesyłka + ewentualna robocizna . CIEKAWI MIE NA CHOLERE ONI DAJĄ TE GWARANCJE , osobiście lodówka OK ale stracili klijęta u mnie . Ogólnie odradzam . Pozdrawiam .

Na jednym z dużych portali z ogłoszeniami o pracę znalazłam informację, że Whirlpool aktualnie rekrutuje we Wrocławiu. Poszukiwana jest osoba do pracy na stanowisku Kontroler Jakości. Między innymi, należy posiadać minimum średnie wykształcenie, umiejętność czytania rysunku technicznego i obsługi narzędzi pomiarowych. Firma oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Macie zamiar wziąć udział w rekrutacji? Jeśli zostaniecie zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną, podzielcie się z nami na forum swoimi wrażeniami.

WERTER
@Karolina

NIE, OPINIA TEJ FIRMY JEST JUŻ NA FORUM TAK POJECHANA, ZE NIE!

@MAGAZYNIER a jak oceniasz warunki zatrudnienia w Whirlpool? Czy w magazynie pracuje się w oparciu o umowę o pracę? Firma oferuje stałą pracę? Czy próbowałeś mimo sytuacji, jaką opisujesz, zmienić swoje stanowisko?

magazynier
@Karolina

Warunki zatrudnienia ni są tak złe jak warunki pracy, fakt umowy na czas określony są śmiesznym wyjściem dla pracownika który i tak prawdopodobnie przepracował kilka lat przez ATP, ale za to pieniądze się zawsze zgadzają , talony można robić. Jeżeli bardzo chcesz i potrzebujesz - to zarobisz . Druga strona medalu jest taka że aby zarobić musisz pracować tam gdzie przełożony każe i nie ma zmiłuj się! Chciałbyś robić poważne rzeczy ale nie, bo musisz przerzucać poważne kilogramy. Ważne sprawy z którymi nie każdy pracownik sobie poradzi? zostawia się na później, wymówka jest jedna i ta sama " Rób to bo nie ma ludzi". Tak właśnie na rodzi się śmietnisko z którego potem ciężko się wygrzebać i w którym ledwo da się pracować. (podkreśla że to jest jedynie moja opinia) pozdrawiam

@game over napisz proszę więcej o warunkach pracy. Co rozumiesz przez określenie, że są przedpotopowe i co Cię skłania do takiej opinii? Co zmieniłbyś w Whirlpool, aby stał się pracodawcą, który oferuje satysfakcjonujące Cię zatrudnienie? @zara również Ciebie proszę o napisanie szerszej opinii na temat tego jak wygląda praca dla Whirlpool. Czy oprócz płacy zasadniczej firma oferuje jakieś premie? Wasze opinie z pierwszej ręki będą wartościowe dla osób, które chciałyby zatrudnić się w tym przedsiębiorstwie.

spoko
@Karolina

Szybkie tempo,dzwiganie ciężarów,na niektórych stanowiskach upał,pyły,więcej ludzi chodzących,a nie pracujących,oceny pracownicze w stosunku do zarobków zachodnich odbiegające od normy.Oceny nie są adekwatne do zbyt wysokich norm.Uczieczka ludzi z powodu zbyt wysokich norm za mało ludzi wykonuje czynności nie trzeb daleko patrzeć przykład Poprad Whilrpoola o połowe wyższe zarobki i więcej ludzi pracuje na maszynach.Jak u nas dwie to tam 4 tak samo na taśmach zdecydowanie więcej.Jeśli chodzi o maszyny proszę wejść w You tube produkcja samochodów Bmw,Audi,Volskwagen i jaka tam jest jakość.

niedebil
@spoko

Nie porównuj lodówki z bmw AGD jest niszczone od pierwszych posiłków kiedy lecą w gnioty na drzwiach, agresywny klient, jego prawo. BMW dresy pucują

spoko koks
@niedebil

A whillrpool to nie amerykański Ford???Popatrz normy na zachodzie a potem się odzywaj o klimatyzacji w zakładach nie wspominając.

MAGAZYNIER

Praca w mgazynach tej firmy to porażka, mając uprawnienie i stanowisko na wózek widłowy musisz ciagać ładować i przerzucaj często nawet kilka ton, a ludzie na liniach śmieją się że nie dajesz rady. Jeżeli kogoś znasz z wyższej strefy ludzi zadufanych tj. Lider bądź Mistrz wtedy może będziesz miał normalne stanowisko. Magazyn = Komitywa. Pozdrawiam

Derek

Za każdy razem jak przyjadę na załadunek to albo brakuje 15 godz aby zaladowali, albo trzeba czekać po 2 , 3 lub i więcej dni. Nie znoszę tego miejsca.

@Derek

TO ZMIEŃ PRACE magazynier nie jest twoim pracownikiem i nie musi się śpieszyć pracuje 8 h a to ze ty chcesz jak najszybciej wjechać czy wyjechać nikogo nie obchodzi nie przyjmuj tego zlecenia ale prawda jest tak że dla twojego szefa to dobre pieniądze i pewne co mieś

Janusz

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać. Może trzeba rozmawiać z szefostwem?

ktoś
@Janusz

nic to raczej nie da szefostwo ma ludzi tam gdzie słońce nie dociera martwią się tylko w sezonie że ludzi brakuje i produkcja nie idzie na pełnych obrotach

Tak sobie
@Janusz

Gadu Gadu. Jak ktoś chce pracować to to przychodzi robi swoje 8 godzin i do domu. Bez dyskusji

game over
@Tak sobie

Niewolników z ludzi robią i zabierają dni urlopowe jak żywnie im się podoba wstyd.Warunki pracy przedpotopowe

Gregor

Skoro my nie chcemy pracować to firmy są zmuszone zatrudniać obcokrajowców!!

zara
@Gregor

Jakby szanowali pracowników i dobrze płacili wszyscy by zostali. Lepsze warunki pracy.

@Gregor

MĄDRY INACZEJ MY NIE CHCEmy pracować w takich warunkach i w takiej formie człowiek nie jest robotem żeby zasuwać 2 sek 2 sek jedziesz i jeszcze umowa co tydz a jak nie potrzebny to śmietnik prawda jest taka że z tym pośrednikiem wychodzi drożej popracuj po sezonie potem produkuje się połowe mniej bez sensu zamiast cały rok tyle samo jak inne firmy elekrolux ,bosch ,siemens,fagor były,hyjer

mimonek

Ta firma jest skazana na pracowników z Ukrainy, którzy z czasem też pewnie nie będą chcieli pracować w tej firmie oczywiście większość pracowników po sezonie np we Wrześniu się pozwalnia zawsze była taka polityka tej firmy a za rok znów ludzi ze wschodu obsadzą sobie na liniach produkcyjnych ja nie polecam nikomu tej firmy pracowałem w niej kilka razy kiedyś były dużo wyższe zarobki w porównaniu do innych firm produkcyjnych a teraz dużo firm zapewnia lepsze warunki za równo płacowe jak i socjalne no i oczywiście możliwość stałego zatrudnienia a Whirlpool przyjmuje jak zwykle na sezon ostrzegam ludzi by nie zaglądali do tej firmy i poszukali godniejszego pracodawcy.

Zuza

Podpowiedzcie czy firma prowadzi może rekrutacyjne? Na jakie stanowiska?

Ona
@Zuza

Są przyjęcia na mistrzów i liderów

Pracownik ATP

A co powiecie na temat pracy w magazynach chłodnictwa? Jak wygląda dowożenie części na produkcję? Fajna praca? Nie długo będę tam pracował. Licze na wasze opinie ????

aaa

Ta firma to (usunięte przez administratora) na kuchenkach nowe linie materia a ręcznie trzeba obracać kuchenki jak jest jakaś awaria to lider dorzuca sztuki

taki jeden
@aaa

Dokładnie procesy wstępne przewieszanie technologia przedpotopowa czy to jest Whirpool zaczynam wątpić

@aaa

To prawda. A stanowiska na materii są dostosowane idealnie do ludzi najlepiej o wzroście 160 cm. Nie ma kanałów a podesty są zamontowane do posadzki i nie można ich przesunąć. ŻENADA!!!

Lok
@22222

Zgadzam się. Powinno być tak jak na vulcano. Ten dział funkcjonuje już kilkanaście lat i stanowiska są odpowiednio dopasowane do każdego wzrostu. Technologia idzie do przodu a materia cofa się w czasie. Jeszcze to obracanie piekarników ręcznie... Jeden wielki (usunięte przez administratora)

@Lok

idioto technologia idzie do przodu chyba do tyłu wszędzie linie automatyczne i wyliczona operacja co do 1 sek nawet nie ma się kiedy wysra a automatyczna linia w cale nie jest szybsza niż manualna i częściej się psuje tu chodzi o wprowadzenie rygoru i dyscypliny tak jak konie w zaprzęgu

Zostaw merytoryczną opinię o Whirlpool Company Polska - Łódź

• Jak się pracuje w Whirlpool Company Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Whirlpool Company Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Whirlpool Company Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Whirlpool Company Polska?

Kandydaci do pracy w Whirlpool Company Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Whirlpool Company Polska