logo Whirlpool

Whirlpool

Wrocław

Opinie o Whirlpool

Gregor 2017-03-21 18:41
Podpowieci mi coś na temat najnowszej oferty pracy dla Quality Program Engineer we Wrocławiu? Bardzo chcę tu pracować
whirlpooltandtea 2017-03-23 11:56
moje doświadczenie z whirlpoolem jest bardzo złe, 4-01-2017 kupiłem 3 sprzęty: lodówka, płyta gazowa i piekarnik. Lodówka nie działała od początku a płyta gazowa (iskrownik) zepsuła się 8-02-2017. Z lodówką miałem najwięcej przebojów, serwis zakwalifikował wymianę sprzętu i czekałem na nową do 20-03-2017 - w tym czasie wiele nic nie wnoszących rozmów z infolinią gdzie mało rozgarnięte dziewczynki potrafią jedynie ciśnienie podnieść, skarga do firmy i sklepu gdzie ten badziew kupiłem. Przed dwoma tygodniami o pomoc poprosiłem RPK i może tylko ten fakt zadziałał na gwaranta. Ja z wirlpool nie chcę już mieć nic wspólnego, żadna promocja mnie nie skusi.
Karol 2017-03-31 09:48
Powiedzcie mi trochę więcej w temacie pracy dla specjalisty ds. obsługi klienta węgierskiego. Jakie warunki muszę spełniać?
Mark 2017-04-05 20:06
Najgorsza marka sprzetu agd z jaka mialem do czynienia. Nie polecam.
Klaudia 2017-04-05 23:09
Mysle, że przesadzacie z tymi wpisami o Whirlpool. Normalna firma a jesli nawet ktoś miał problemy to jest tylko życie.
dajar 2017-04-06 16:36
A jak na wózkach widłowych się pracuje,myslę o produkcji?
Wrocławianin 2017-04-09 19:10
Na wózkach dajar to czasem się nie pracuje po mimo że masz napisane na umowie operator wózka to możesz ręcznie ciągać wózki przez osiem godzin nogi raczej z czasem siadają do tego do tego dołożą ci jeszcze obowiązków na to stanowisko mówią mleczarz, możesz też trafić na stanowisko TIGER będziesz wtedy woził części wózkiem ciągnikowym na montaż lub spienianie niezły zasuw sporo osób się nie wyrabia a nowych zazwyczaj dają do najgorszych prac. Na wózek widłowy możesz pomarzyć że ktoś cię wpuści to stanowisko dla tych co pracują tam kilka lat a zazwyczaj ludzi zatrudniają na sezon który kończy się z końcem września lub października wtedy zaczynają się zwolnienia leci z 500 osób z produkcji I około 50 z magazynu. Jeśli się tam zatrudnisz to licz się z tym że praca jest na 6 miesięcy albo mniej jeśli sam tam wytrzymasz spora rotacja co prawda da się zarobić jeśli robisz po godzinach bez nadgodzin nie warto tam zaczynać pracy bo zarobisz ochłap jak w większości firm . Zatrudnienie oczywiście przez Adecco lub Ramstad
Marcin 2017-04-09 19:16
Wrocławiani pisze o chłodnictwie na piekarnikach wygląda to trochę inaczej mniej zwolnień i brak stanowiska mleczarz praca nie jest tez stała bo przez pośrednika niestety w naszym kraju pozwala się traktować ludzi w taki sposób za ochłap bo musisz coś do garnka włożyć dziecku też ciężko powiedzieć że nie masz po mimo że pracujesz
m 2017-04-11 16:51
ktoś może wie jake stawki daje polar operarormo wózków widłowych przyjętych przez agencję ?
n 2017-04-12 19:59
17.33 brutto, ale operatorem wózka widłowego nie jesteś. Stanowisko nazywa się operator wózka widłowego, ale w rzeczywistości trzeba podnosić cały dzień kilogramy a w każdy piątek okazuje się czy pracujesz dalej
Anta 2017-04-13 14:30
Czy ktoś posiada jakieś doświadczenia jako stażysta w dziale logistyki ? Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna, jaka jest stawka dla studentów? Szukam właśnie praktyk, więc proszę o pomoc :)
m 2017-04-13 20:43
jeśli tak, to straszna bieda jak na Polar
Monika 2017-04-13 22:14
Jestem kadrową i widziałam ofertę pracy dla specjalisty ds. personalnych, czy to jest jeszcze aktualne, może ktoś wie? Słyszałam wiele dobrego o firmie i chętnie zmienię pracę. Jak się w firmie pracuje? Czy firma dba o pracowników? Dobrze wiedzieć kilka spraw
Piotr1000000000 2017-04-14 12:14
Operator wózka widłowego to najgorsza praca w tej firmie gorszy zasuw niż na produkcji dziennie przerzucasz tony i do tego wszystko na biegu bo linia stania. umowy co tydzień lub dwa k każdy piątek może podejść do ciebie lider i powiedzieć ci mam przykrą informacje już tu nie pracujesz. Nikomu nie polecam pracy w tej firmie.
Marcin 1,2 2017-04-14 12:27
pracownik produkcji 15,12 jesteś obrażany poganiany po pracy może wykręcać koszulkę z potu z agencji dostaniesz dwie na dwa dni bo po dwóch odechce ci się tam pracować za grosze w porównaniu do pracy jaka wykonujesz płaca powinna wynosić 20 zł minimum może wtedy by ktoś sezon do września wytrzymał bo jak co roku we wrześniu cię zwolnią jak każdego bo po sezonie .
wrocławianin 2017-04-17 19:52
problemy wynikają z podniesionej normy i ciągłej rotacji pracowników oraz złej kontroli jakości to główny problem ludzie pracując na tygodniowych lub dwu tygodniowych umowach mają firmę wiadomo gdzie
Lidia 2017-04-25 16:41
Widziałam ofertę pracy dla specjalisty ds. personalnych i mam pytanie. Jaka jest atmosfera w firmie ?
kate 2017-05-11 22:46
atmosfera fajna ja pracuje na stanowisku target cost engineer zarobki na poziomie 4k na reke wiec polecam
przykre 2017-05-13 13:33
Czemu amerykanie nie wyrzucą z zakładu makaroniarzy?To jest tragedia
Lola 2017-05-18 12:05
@przykre O co chodzi z tymi amerykanami? Możesz coś więcej dodać w tym temacie? Mam składać cv i tak dopytuję.
mały 2017-05-18 20:42
Gdzie ten upragniony sezon?
przykre 2017-05-19 09:39
Amerykańska firma,a rządzą włosi i mało płacą wykorzystując ludzi do granic wytrzymałości
piter 2017-05-21 16:53
Sezon jest ukraina rządzi
MM 2017-05-22 20:42
Hej.
Ile zarabia u Was lider ?
Jak duże są zespoły?
Jak wygląda "drabinka"? operator, lider, mistrz, kierownik, czy są jeszcze jakieś osoby pomiędzy?
Pozdrawiam
Jerzyk 2017-05-23 13:50
Witam, mam pytanie i liczę że ktoś mi podpowie. Jakie wymagania może postawić firma kandydatowi na stanowisko lidera zespołu? Jaka jest atmosfera w firmie? Może jeszcze coś powinienem wiedzieć przed rozmową?
Kinia 2017-05-30 20:32
Sezon w pełni czy nie ma komu pracować?
zainteresowana 2017-05-30 20:55
Ponoć BHP-owca szukają , poprzedni się zwolnił/a czy dział rozszerzają ?
Julek 2017-06-05 09:10
Co słychać ciekawego w firmie? Piszecie tylko o jakichś głupotkach!. Pracowałem w firmie i było mi bardzo dobrze dlatego tak czasami wchodzę na forum.
Zainteresowany 2017-06-05 14:58
A jak wygląda atmosfera na magazynie? Chciałbym się zatrudnić jako operator wózka widłowego . Jakie są zarobki ? Dzięki Pozdrawiam.
BMala 2017-06-09 14:08
Ludzie jak się tak czyta te wasze niektóre 'płytkie komentarze', to az sie nie dobrze robi..

A te mlode 'szmacichy' które to czytają, niech nie rozbijają związków, a w szczególności małżeństw.. kleją się do liderów i młodych tymczasowych pracowników, a mają w domu 'chłopaka, narzeczonego a nawet męża' i dzieci.

Nie zdziwię sie, jak co niektóre dostaną po ryju jak wyjda z pracy. Należy się niektórym. ????
marley 2017-06-09 22:41
tak tak w szczegolności jednej lasce
... 2017-06-11 11:31
nie polecam pracy w Whirlpool, zero szacunku w stosunku do pracownika i brak kultury jeśli chodzi o przełożonych
Lola 2017-06-11 14:01
Whirlpool to jest znana firma i musi trzymać wysokie standardy żeby utrzymywać się na rynku. Może to budzi złość wśród pracowników ale takie wymogi stawia rynek.
kandydatka na bhp 2017-06-12 20:22
Ponoć BHP-owca szukają , poprzedni się zwolnił/a czy dział rozszerzają ?
Marta 2017-06-16 20:14
Własnie lider R.K z tej sławnej jedyneczki troche szacunku do ludzi by się przydało
Maxx 2017-06-17 15:21
KOLA to powinnien się zastanowić co wyprawia bo dla ludzi to totalne dno i zero pojecia o szacunku do ludzi moze tak był wychowywany ze wszystkimi pomiata
ZZ 2017-06-18 12:31
Witam. Czy mozecie napisac pare slow jak wyglada praca kobiet ? Czy jest ciezko, czy trzeba dzwigac ? Dzieki.
sarsa 2017-06-18 16:16
Witam jesli chodzi odnośnie pracy kobiet to trzeba posiadać zdolności manualne kobieta musi szybko przebierać rączkami i nie ma czasu na podrapanie sie czy rozmowa przez telefon ale jeśli chodzi o ciężary to nic ciężkiego nie dzwigają tym zajmuja się mężczyżni no chyba że jest kobieta liderka to nieraz coś cięzkigo podniesc musi.
ZZ 2017-06-18 17:21
Dzieki Sarsa za odpowiedz. Napisz prosze jeszcze czy trzeba tez pakowac, czy jest to montaz.
... 2017-06-18 17:51
nie zgodze się z tym ze kobiety nie dźwigają, chyba jedynie na wyposażeniu na taśmie, zależy gdzie się trafi
majkie 2017-06-18 18:13
Pakowanie jest tez ale raczej montaz na pakowaniu to malo kto tam trafia wszyscy ida n montaz
ZZ 2017-06-18 18:20
Dziekuje Wam za odpowiedzi
Jolka 2017-06-19 09:15
Czy mógłby ktoś napisać kilka zdań o firmie? Aplikuje na stanowisko asystentki w dziale zamówień i proszę i info.
mały 2017-06-21 20:17
to jest gość taki fałszywy kola idz do budy nikt Cię nie chce na 1
Lola 2017-06-22 11:45
Widziałem ostatnio ofertę pracy dla specjalisty do obsługi na rynek czeski lub węgierski. Czy mógłby ktoś podsunąć kilka informacji o firmie i samej robocie? Jaka jest atmosfera w firmie? Na jakim poziomie trzeba znać język i czy podpisują umowę zlecenie?
Malinka 2017-06-22 15:20
praca jak praca !!!
Malinka 2017-06-22 15:23
A jeżeli chodzi o tego fałszywego gościa to jego nie tylko na 1 nie chca ALE NIGDZIE !!! NAWET CHYBA W DOMU !!! :))
Małgorzata P. 2017-06-22 18:19
Ech ludzie, ludzie. Cudze widzicie pod lasem za to swego pod nosem nie. Jest takie powiedzenie - Każdy sądzi wegług siebie. Malinka i Mały - zastanówcie się najpierw co sobą reprezentujecie a potem oczerniajcie innych. Malinka - domu nie ruszaj bo to nie Twoja sprawa a co do tego gdzie kogo chcą a gdzie nie - nie wypowiadaj się za wszystkich. Poza tym - forum to jest dla osób, którym zależy na opinii o zakładzie , nie o tym kto jaki jest. Macie żal do ludzi , nie macie odwagi nawet porządnie się podpisać. Kryjecie się pod Nickiem. Brak odwagi to siedźcie może cicho a głupie teksty zostawcie dla siebie.
prawda i tylko prawda 2017-06-22 20:51
Droga Małgorzato ale mały malinka i cala reszta o nim komentarzy ludzie maja racje kryja sie mają racje ten człowiek jak by się dowiedzial kto to pisze to by te osoby zniszczył on nie ma za grosz szacunku do drugiej osoby lubi się mścić co nikomu nie zycze bo juz mialam -em z nim doczynienia a pewno to są te osoby ktorym tak dokucza.
Anna 2017-06-22 20:59
Malgorzato P napisałaś - forum to jest dla osob ktorym zalezy na opiniiach o zakladzie - no wiec pisza dobrze ludzie o pracy i o ludziach jaka tam utrzymuja atmosfere to tez jest wazne bo dlaczego ktos ma tam takze sie meczyc psychicznie z takim czlowiekem lepiej wiedziec od razu z kim sie ma do czynienia.
Zostaw swoją opinię o Whirlpool - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Whirlpool