Whirlpool Company Polska

Opinie o Whirlpool Company Polska

Lola

Zaczynamy poznawać jak pracowali ludzie na zachodzie od dawna. Tam sie tak pracuje i nikt nie narzeka dlatego mają dobre zarobki. Whirlpool wymaga ale jak piszecie całkiem nieźle płaci. Decyzja należy do każdego.

......
@Lola

Ewidentnie widać że nigdy nie byłaś i nie pracowałaś na "zachodzie" wiec się nie wypowiadaj bo BREDZISZ !!!

Lola

Jeśli ktoś nie wyrabia nałożonych norm zawsze może to zgłosić do kierownictwa i udowodnić , że tak jest.

klawo
@Lola

Tylko kierownictwo po Polsku nie umie tylko po Włosku,a szkoda że nie po Amerykańsku.Niech kierownictwo pokaże jak się wyrabia normy według ich standardów.

Renata
@Lola

Zgłosić kierownictwu? Udowodnić cokolwiek? Żartujesz? Nie tutaj. Tu żaden pracownik nie ma racji. Racja leży po stronie ...kierownictwa. Niestety. Tu trzeba być, pracować i zobaczyć na własne oczy co się dzieje. Żaden wpis nie odda tego. Dlaczego zatem tu jesteśmy? My stali pracownicy, co nas tu trzyna? A no widzisz, mamy umowę na czas nieokreślony, płaca też nie jest najgorsza no ico ważne niektórzy z nas mają po prostu blisko. Z pobliskich wiosek , ups, miejscowości jeżdżą po kilka osób autkami i są szybciej w domu niżby mieli przejechać miasto. Nie jest nam jednak lekko. Ale przykro mi, kierownictwo ma swoje racje i nic tego nie zmieni. Klawo ma racje, dominuje tu język włoski.

aha

Tylko jakoś ludzi brakuje i że pracujemy za 2.3każdy o tym wie gdyby nie uchodźcy ludzie by wyjechali.Niech prezes pokaże jak się pracuje.

Misiek

Czy rzeczywiście normy macie ustawione na tak wysokim poziomie, że są nie do wykonania? Czy w innych krajach mają niższe, jesteście tego pewni? Gdyby tak było jak piszą niektórzy to nie mieliby chętnych do pracy.

Renata
@Misiek

Tak,normy sąrzeczywiścietak wyżyłowane,że ludzie nie mają nawet czasu w czasie pracy napić się wody. Nie jest ważne, czy robi się naprawdę ciężkie czy łatwe wyroby. Na linii gdzie jest norma mniejsza faktycznie połączono stanowiska. Ludziom ręce wysiadają. Wiem co piszę.

Monter

spotkanie było bardziej informacyjne, niz rekrutacyjne. Na spotkaniu bylo kilku kandydatów, ale kazdy z nich potem pracowal. Ja pracowalam przez Adecco.

Na spotkaniu padały pytania o wcześniejsze doswiadczenia, czy pracowalam na produkcji, czy zdaje sobei sprawe jak to jest pracowac w nocy. byly pytania o adojazd, i tez przedstawione dokladnie warunki zatrudnienia. No i czy ta parac mi odpowiada.

Lola

Zasada jest prosta, w pracy fizycznej trzeba pracować a praca w biurze rządzi się innymi prawidłami. Narzekać zawsze można ale to nic nie daje, może firma podniesie wynagrodzenie żeby pozyskać pracowników.

@Lola

PRZEDE WSZYSTKIM niech obniży normy z kosmosu zapychanie magazynów jest bez sensowne powinno się produkować pod zamówienia jak kiedyś a teraz chodzi o to żeby naprodukować w parę mieś a potem 40% załogi na bruk i nie ma nic wspólnego czy to praca biurowa czy produkcja to się nazywa szacunek i inteligencja której brak w naszym kraju napychamy portfele innym narodom robiąc z Polaków niewolników

przykre
@Lola

Pani Lolu nie samą pracą żyje człowiek jest też dom i rodzina muszą to zrozumieć.Zdrowia łatwo stracić,a kto ci je potem zwróci.Czasem podstawowych środków czystości brakuje,a kamery są zakładane czy to zachęci ludzi by się tutaj przyjmować za nic w świecie.A te normy niech dadzą tam w Whirpoolu we Francji to by już dawno był proces.

szok

Luxmed przy bora posiada sprzęt przedpotopowy i aż strach robić tam badania okresowe.

Jasiek

Jesteście przekonani, że nie można napisać coś pozytywnego o firmie? Miałem zamiar aplikować ale trochę mnie zmartwiły te wpisy. Wprawdzie Whirlpool nie ma specjalnie dużych potrzeb kadrowych więc wydawało się, że jest spoko. Czy widzicie jakieś rozwiązanie?

@Jasiek

spoko chyba dla biurowych bo na produkcji zasuwasz jak mrówka czasami nawet za 2 dobre na chwile

Waldi

Wszystkie związki zawodowe są dobre do czasu wybrania , później bywa różnie chociaż są niektórzy bardzo sumienni ale niestety nie wszyscy. Może mi ktoś napisać kilka informacji o pracy w firmie , Jaka umowa wchodzi w grę na początku pracy? Podpowiedzcie?

tyle w temacie

Whirpool to jedna wielka żenada a zwiazki zawodowe bronią nas tak jak by byli sprzedani.

Koleś

Niektórzy to nie potrafią inaczej pisać tylko muszą obrażać innych? Firma jest spoko ale jak komuś nie pasuje to ....

Luiza

Słyszałem, że Whirlpool to dobry pracodawca a co wy na to?

Oooo
@Luiza

Ktoś wyżej napisał ze to współczesny kolonializm murzyńska robota za murzyńskie pieniądze jak ci pasi to OK bardzo dobry pracodawca !!! ale wiec że w AMERYKAŃSKIEJ firmie żądzą włoskie brudasy !!!!

Kilof

Marudzicie ludzie. Dla mnie to fajna firma z dobrą pensją.

Karol

Nie wiem co myśleć o firmie. Słyszałem wcześniej sporo dobrego i dlatego wszedłem na to forum. Tu piszecie niezbyt przychylne opinie. A jak jest naprawdę?, może ktoś napisze coś o pracy w dziale zamówień?

miki
@Karol

Praca w dziale zamówień nie polecam krzyczą tam wszyscy i trzeba się bardzo stresować

NK

Dostalismy opieke medyczna medicover jak sie z niej korzysta i czy mimo tego cos sie placi

@NK

medicover nic z tego nie masz tylko internistę i poradę lekarza w razie choroby złamania ,czy operacji nie licz na nich z tym pakietem wszystko płatne dentysta też żadne taniej prawie to samo co prywatnie a wiadomo że prywatnie lepiej i szybciej wyciąganie od naiwnych kasy bo i tak z tego nie korzysta większość

WRO100

Stanowczo odradzam pracy w tej firmie na liniach obecnie pracuje więcej ludzi z Ukrainy niż Polski po za tym przyjmują na sezon a potem zwalniają na magazynie też bałagan i ostry zapiernicz. Za te STAWKI LUDZIE MOŻNA TRAFIĆ DUŻO LEPSZĄ PRACE A NAWET LEPIEJ PŁATNA SZKODA MARNOWAĆ CZASU DLA TEJ FIRMY PO ZA TYM UMOWĘ DOSTAJESZ CO DWA TYGODNIE JA JAKIŚ WYRZUTEK

Karolcia

Chciałabym złożyć swoje cv na stanowisko w dziale zamówień. Czy mógłby ktoś podpowiedzieć coś o pracy, firmie? Jakie wymagania może mieć firma na początek?

hhhh

x

Podczas urlopu ci co ida do pracy na ktora mamy ? 6? 14?

skullhead

Zna ktoś Tomasza B z whirlpoola? ...

Lewy

Czy ciezka jest praca jako wozkowy ? Jakies normy itp ?

Zostaw merytoryczną opinię o Whirlpool Company Polska - Łódź

• Jak się pracuje w Whirlpool Company Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Whirlpool Company Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Whirlpool Company Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Whirlpool Company Polska?

Kandydaci do pracy w Whirlpool Company Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Whirlpool Company Polska