Whirlpool Company Polska

Opinie o Whirlpool Company Polska

Martyna

Redman i Mikołajczak oni się nie nadają do pracy

Whirlpool ma fajne oferty pracy, ale może ktoś mógłby dodać kilka szczegółów o pracy dla MES Inżyniera.

niestety
@Karolina

Co ma whirpool,ach chciałaś powiedzieć stare maszyny rozsypujące się i jakość detali tragiczna.

rolf

ktos kasuje wpisy. pozdrowienia dla administratora lub rosyjskich hakerow z whirlpoola ;)

Margolkaa

Hmm aż strach Was czytać. Co musi wami kierować ze tak negatywne opinie wyrażacie... rozczarowanie... to że was nie chwalą że was zwolnili.... nie wy jedyni nie wy ostatni. Czepianie się liderów zwłaszcza tych którzy naprawdę znaja się na tym co robią np Ryszard z 1 dla mnie to walka z wiatrakami bo zawsze znajdzie się ktoś życzliwy kto obrobi Ci doope.... fakt Rys krzyczy nie przebiera w słowach jest prostolinijny ale z niektórymi osobnikami nie da się inaczej... zwłaszcza z paniami z innych hal które od zawsze uważały się za lepszy gatunek... dla mnie to zawsze był człowiek w porządku co myślał to powiedział a teksty ze ma kochanek multum co z. . To pewnie piszą te panie których wdzięki Ryszard odrzucił coz nic gorszego jak urażona duma kobiety... Pozdrowki dla ekipy z 1 ktora jeszcze się tam uchowała ...

Monter

spotkanie było bardziej informacyjne, niz rekrutacyjne. Na spotkaniu bylo kilku kandydatów, ale kazdy z nich potem pracowal. Ja pracowalam przez Adecco.

Na spotkaniu padały pytania o wcześniejsze doswiadczenia, czy pracowalam na produkcji, czy zdaje sobei sprawe jak to jest pracowac w nocy. byly pytania o adojazd, i tez przedstawione dokladnie warunki zatrudnienia. No i czy ta parac mi odpowiada.

blondynka

Boże co za bzdury tu piszecie.Pracowałam z Kolą długo i nic takiego nie zauważyłam.Czasami powrzeszczy i przeklnie , ale z niektórymi osobami inaczej się nie da.Na robocie się zna a że mówi prawdę prosto w oczy to można mu zapisać na plus.Lepiej tak niż obgadywanie po kątach jak to robią niektóre liderki.Zaznaczam,że jestem blondynką i nigdy nie byłam niczyją kochanką.

Goja
@blondynka

Masz rację. I ja pracowałam z Kolą. Też nic nie zauważyłam podobnego o czym piszą. Słowo ma wielką moc i może sromotnie zaszkodzić. Nikt nie nie oklepywał. Nawet bym sobie na to nie pozwoliła. Żal mają ci, którzy zazdroszczą mu fachowości bo tego nie można mu zaprzeczyć. Krzykacz i owszem ale ostatnio bardzo się wyciszył. Wolę lidera krzykacza, który wykrzyczy choćby prawdę ale za chwilę jest ok niż cichego filozofa, w którym ani fachowości ani szczerości tylko obłuda i gadanie poza plecami. Czepiają się jedynki ale na niektórych liniach wywalane sztuki przez pracowników sam majster wrzucał jako dobre. Tu przynajmniej się je poprawia. A o jakość powinni zatroszczyć się wszyscy ba naprawdę buble wychodzą na każdej linii. Najlepiej byłoby, żeby każdy zajął się swoją pracą i sobą. Wtedy i zadania by schodziły i bubli by nie było. Każdy tak pracownicy jak i liderzy i majstrowie. Przestańcie w końcu żyć życiem innych a zajmijcie się własnymi problemami. Blondynko - i ja jestem blondynką i w zupełności Cię popieram. Pozdrawiam.

Leon

Dostałem się do pracy i teraz jestem zadowolony, że pracuję w takiej super firmie. Zarobki też mam całkiem dobre.

ciekawy

Czy ktoś słyszał o jakiś przestojach w marcu na kuchenkach i chłodnictwie?

Antek

Ha ha pamiętam jak Rysiek kiedyś nawet nie potrafił włączyć maszyny i się pracownika pytał on udaje takiego ważniaka a tak naprawde jest kretynem bez wielkiego zaangażowania on poprostu wie w ktorym momencie zabłysnąc tak zeby byl zauwazony jako dobry lider a tak naprawde to totalne dno ktore garnie tylko pod siebie jeśli myśli ze jest fajny to się grubo myli ludzie cały czas na niego narzekaja.

ryszard

on na linii się nie nadaje bo by nie wyrabiał a tak jak jest liderem to moze się poopiepszać przez takie osoby ten zakład właśnie upada i upadnie jeśli kierownictwo nie zrobi z tym porzadku moim zdaniem powinny na linii byc kamery zeby wiedzieli komu ukrucić pensje.

mały

to jest gość taki fałszywy kola idz do budy nikt Cię nie chce na 1

Masza

Rysiek już nie wyrabia z tymi laskami wiec zaczyna się robić siwy i po co mu to było

Smiech na sali
@Masza

ha ha dobre to prawda jest szacun kto to napisał pompa jest na cały zakład.

Majster
@Smiech na sali

Rysiek myśli ze jest fajny super i cool a tak naprawde ludzie na niego cały czas narzekaja bo krzyczy i z kazdego potrafi zrobic jedno wielkie zero on nigdy już nie zmieni swegozachowania to poprostu kwestia wychowania masakra ten gość.

Lila

Znana marka wymaga od pracowników pełnego zaangażowania. Wspólnymi siłami można stwarzać super miejsce do pracy. Narzekających zawsze będzie dużo , trudno

taka prawda
@Lila

Znana marka dobrze płaci,a nie rzuca ochłapy

gościnnie

do tej pory czytałam wasze opinie i nie wypowiadałam się bo nie widziałam w tym sensu, nie od dziś uważam że to forum to zbiór ludzi którym nikt i nigdy nie dogodzi znam wielu pracowników stałych i wielu sezonowych poznałam i znam podejście jednych i drugich w wśród każdych znajdą się tacy co to wiecznie będą narzekać i tacy co pracują i nie narzekają na wszystko i wszystkich idąc do pracy robię swoje a nie oglądam i słucham kto z kim i gdzie . Zakład ma wiele historii gorszych i lepszych ale to miejsce pracy nikt tam nie zatrudnia się żeby odpocząć no ludzie litości. Kiedyś jak firma nas zatrudniała dawno to nie było zarabiało się zaledwie ok 800 zł a stanowisk przez 8 godzin można było zaliczyć wiele i nikt nie narzekał. A firma zgadzam się iż władza powinna się porządnie wziąć za to co się dzieje z jakością ale ludzie pracujący na produkcji też często mają w nosie co idzie przez ich ręce na magazyn. Wiele razy się spotkałam z brakiem szacunku do stałych i starszych pracowników z wieloletnim stażem a wy tylko narzekacie jak to źle się traktuje sezonowych ale nikt nie powie ze wielu sezonowych ma wyrąbane na jakość bo itak długo nie popracuje to co się będę starał TO PO CO PRZYCHODZI DO ZAKŁADU podpisując umowę się godzi na takie warunki. Jestem pracownikiem stałym i znam ludzi za którymi naprawdę mi żal że ich zwolnili a znam takich co sama bym ich wykopała z zakazem przyjmowania gdziekolwiek. Mam nadzieje że zakład wyjdzie na prostą docenią dobrych pracowników i będą bardziej przesiewać tych co do pracy się nie nadają.

szok
@gościnnie

Takich bzdur już dawno nie czytałem znając sytuacje jesteś na stanowisku,ale tu nie tylko piszą sezonowi.Patrz na normy bieganie na stanowiskach czy tak kiedyś było!!!

@gościnnie

Tyle mówisz o jakości, że to zależy od pracowników na produkcji i w magazynie, a nie od jakości komponentów, półfabrykatów oraz ogromnych ilości produktów, które sami narzucacie! Czego się nie robi by dostać premie. Co za hipokryzja. Prawda jest taka, że świeżo wyprodukowane urządzenia nadają się od razu na złom, bo na przykład konstrukcja jest powyginana.

pavo
@Marcin

Święta prawda Marcin,panelu mocniej nie przycisniesz bo zaraz jest wgniot. Jak z czegoś takiego można zrobić dobry wyrób. Z byle czego cacka nie zrobisz.

M

Firma boryka się z potężnymi problemami i nie jest w stanie ich rozwiązać. Głównym problemem jest jakość, a raczej jej brak. Dawno minęły czasy kiedy Whirlpool uważany był za lidera wśród sprzętów AGD. Dziś mamy kilkutysięczne zwroty. Skąd te problemy? No cóż, takich problemów nie spotyka się w innych zakładach produkcyjnych. Coś takiego widzę pierwszy raz. Jest to brak jakiejkolwiek komunikacji między działami. Na czym to polega? Firma chcąc kontrolować jakość zatrudnia pracowników do działu jakości, oni wykonują swoje zadanie: sprawdzają, prowadzą statystyki, rozpisują, liczą i wychodzą im problemy, z tym idą wyżej oraz na dół, na produkcję. Pracownicy dostają instrukcje jak dokładniej sprawdzać wyroby, na co zwracać uwagę, co odrzucać. Wszyscy pilnują swoich zadań i odrzucają to co niewłaściwie i nagle... przychodzi lider/mistrz/ktoś z góry i każe puszczać te buble... Dlaczego? Bo produkcja nie osiągnęła normy ilościowej. Mamy tu swoisty konflikt interesów. Jak skupić się na jakości skoro trzeba osiągać normy ilościowe? Dodam, że normy te są konsekwentnie podnoszone do góry. Zamiast zostać na danym poziomie dłużej i postarać się pogodzić go z jakością to robi się więcej i więcej. Czyli w dziale jakości mamy ciśnienie na jakość, ale nie ma możliwości osiągnięcia tych założeń, praca tego działu jest utrudniona i nie bierze się ich opinii pod uwagę. Nikt tu też nie rozumie, że najważniejszym ogniwem są pracownicy samej produkcji, a tych traktuje się w tej firmie jak psy.. Zatrudniani są na umowy tymczasowe i straszy się ich zwolnieniami przynajmniej 4 razy w miesiącu. Podjudza się jedną zmianę przeciwko drugiej mówiąc, że wyrzuci się tą, która osiągnie mniejszą ilość produkcji. I tak walka między tymi pracownikami trwa o przetrwanie i znowu cierpi na tym jakość. Mam wrażenie, że firmą zarządzają dzieci niemające pojęcia co robią. Jeden wielki młyn. Nie polecam.

szok
@M

Czyli ma się rozumieć że piekarnik,bądź lodówka traktowane są jak kartka papieru tylko nasze to trochę pogięte.Tylko w tym różnica że to trzeba włączyć do prądu by działało parę dobrych lat.Normy chcą podnosić,a przyjdą upały i ludzie będą uciekać.

tymczasowy
@szok

Prawie wszyscy tymczasowi przechodzą do Boscha. Tam przyjmą nas od ręki, dają wyższą stawkę i konkretną umowę.

wrocławianin
@M

problemy wynikają z podniesionej normy i ciągłej rotacji pracowników oraz złej kontroli jakości to główny problem ludzie pracując na tygodniowych lub dwu tygodniowych umowach mają firmę wiadomo gdzie

Roman

Zastanawia mnie fenomen Whirpoola. Wszędzie w koło firmy rekrutują bezpośrednio pod siebie i za lepsze stawki i to mają problemy ze znalezieniem pracownika natomiast whirpool zatrudnia tylko przez agencje na umowach 2tygodniowych i wyrzuca ludzi kiedy mu się zechce. Czy ktoś mi może sensownie wytłumaczyć ten fenomen? Reszta fabryk na lepszych warunkach ma problemy kadrowe a Whirpool zawsze znajdzie ludzi do pracy na niepewnych warunkach i niskich stawkach.

oli
@Roman

whirlpol szuka pracowników za pośrednictwem olx dlatego mają chętnych

Czarna
@oli

Oczywiscie nie napisza do jakiej firmy szukaja pracownikow bo nikt by nie odpowiedzial na ich ogloszenie gdyby sie dowiedzieli ze to Whirlpool. ; D

była
@Czarna

Szczególnie, że przyjmują ze stawką 5,12 I trzeba przepracować rok aby dostać więcej.

oli
@była

tu raczej chodzi o rodzaj umów a nie o wynagrodzenie. Zadna poważna firma nie daje umowy na dwa tygodnie lub 4 tygodnie.

Normalny Lider

Hej. Szukają Mistrza Zmiany. Wiecie na jaką linię? Jak duży zespół? No i co zrobiliście z poprzednim mistrzem? ;) Jak tam wyglądają rozmowy kwalifikacyjne? Czego się spodziewać? Jak mają się wymagania z ogłoszenia do realiów? No i czemu nie awansują kogoś od siebie ?

Soni

Slyszalem ze donald trump prezydent usa szykuje nacjonalizację firm te ktore sa po za usa, na jego liscie jest miedzy innymi WHIRLPOOL plan do końca 2018 roku ma wrócić whirlpool do macierzystego kraju bedzie robota tylko dla "legalnych " Amerykanów w USA! bingo !!!

kiki

cześć, mam pytanie odnośnie płatnego stażu dla studentów. w ogłoszeniu napisano o dyspozycyjności min 4 dni. Jak to wygląda w rzeczywistości? Ile godzin tygodniowo trzeba wyrobić i w jakich godzinach, tzn, 8-16 czy ktoś zostaje dłużej? będe wdzieczna za info.

Ciekawy

Witam, jakie macie zdanie na temat K. Janiuka

armymen

Chciałem przejść obojętnie obok tej firmy, ale nie da się. W kółko słyszy sięz że agencje pracy oszukują z wypłatami oraz cały czas te agnecje wyrzucają pracowników. Prawda jest taka, że liderzy decydują o tym kogo wywalić i to oni robią, a wywalają zawsze, bez względu na to jak się pracuje, potem tylko koordynator wykonuje telefon do agencji po świeże mięso. Czemu to robią? Chodzi o premie kwartalne. Jak tymczasowy nie przepracuje całego kwartału to liderzyki mają hajs dla siebie. 6 stów od głowy więc mają o co walczyć hehe. Za 6 stów sprzedają się żółte chłopczyki. Jak ktoś koniecznie chce tam pracować to niech uważa na tych, którzy najdłużej tam pracują, bo im większy staż tym większy dupowłaz i kapuś. Pozdro dla kapusiów którzy tutaj sprawdzają przecieki hehehe

Lider
@armymen

Szkoda, że tak się martwisz, pewnie zapomniałeś dodać dlaczego liderzy nie doceniają ludzi za "ogromny wysiłek jaki włożony w pracę"

armymen
@Lider

Gdybyś tak uważał oznaczałoby, że liderzy nie zwalniają osób ciężko pracujących tylko po to by mieć pare złotych więcej w kieszeni i to by nie znaczyło że uważasz się za kogoś mądrzejszego, lepszego ze względu na znajomości w firmie.

Goja
@armymen

Niestety rację masz tylko połowiczną. W dużej mierze to lider decyduje o tym kogo wyrzucić a kogo nie. Co do premii nie prawdą jest, że liderzy mają 600 zł dodatkowej premii ale faktem jest to, że zwolnieni pracownicy dostają niższe oceny bez względu na to jakimi pracownikami byli. Prawdą jest też, że większość liderów to jak napisałeś to (usunięte przez administratora) i kapusie. Nieliczni, naprawdę nieliczni są tylko w porządku. Są też pracownicy, którzy sprzedaliby siebie i pół rodziny za to, żeby być liderem. Znam conajmniej cztery takie przypadki. I to nie tylko stali ale i sezonowi. Nie wiem jakim trzeba być człowiekiem, zeby za stanowisko zeszmacić się do tego stopnia. Przepraszam, za mocne słowo ale jak się patrzy na to, co się dzieje robi się żal. Bardzo przykre ale prawdziwe. Niestety.

Zostaw merytoryczną opinię o Whirlpool Company Polska - Łódź

• Jak się pracuje w Whirlpool Company Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Whirlpool Company Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Whirlpool Company Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Whirlpool Company Polska?

Kandydaci do pracy w Whirlpool Company Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Whirlpool Company Polska