Whirlpool Company Polska

Opinie o Whirlpool Company Polska

przykre

Czemu amerykanie nie wyrzucą z zakładu makaroniarzy?To jest tragedia

kate

atmosfera fajna ja pracuje na stanowisku target cost engineer zarobki na poziomie 4k na reke wiec polecam

Lidia

Widziałam ofertę pracy dla specjalisty ds. personalnych i mam pytanie. Jaka jest atmosfera w firmie ?

Marcin 1,2

pracownik produkcji 15,12 jesteś obrażany poganiany po pracy może wykręcać koszulkę z potu z agencji dostaniesz dwie na dwa dni bo po dwóch odechce ci się tam pracować za grosze w porównaniu do pracy jaka wykonujesz płaca powinna wynosić 20 zł minimum może wtedy by ktoś sezon do września wytrzymał bo jak co roku we wrześniu cię zwolnią jak każdego bo po sezonie .

Monter

spotkanie było bardziej informacyjne, niz rekrutacyjne. Na spotkaniu bylo kilku kandydatów, ale kazdy z nich potem pracowal. Ja pracowalam przez Adecco.

Na spotkaniu padały pytania o wcześniejsze doswiadczenia, czy pracowalam na produkcji, czy zdaje sobei sprawe jak to jest pracowac w nocy. byly pytania o adojazd, i tez przedstawione dokladnie warunki zatrudnienia. No i czy ta parac mi odpowiada.

Piotr1000000000

Operator wózka widłowego to najgorsza praca w tej firmie gorszy zasuw niż na produkcji dziennie przerzucasz tony i do tego wszystko na biegu bo linia stania. umowy co tydzień lub dwa k każdy piątek może podejść do ciebie lider i powiedzieć ci mam przykrą informacje już tu nie pracujesz. Nikomu nie polecam pracy w tej firmie.

Jestem kadrową i widziałam ofertę pracy dla specjalisty ds. personalnych, czy to jest jeszcze aktualne, może ktoś wie? Słyszałam wiele dobrego o firmie i chętnie zmienię pracę. Jak się w firmie pracuje? Czy firma dba o pracowników? Dobrze wiedzieć kilka spraw

Anta

Czy ktoś posiada jakieś doświadczenia jako stażysta w dziale logistyki ? Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna, jaka jest stawka dla studentów? Szukam właśnie praktyk, więc proszę o pomoc :)

m

ktoś może wie jake stawki daje polar operarormo wózków widłowych przyjętych przez agencję ?

n
@m

17.33 brutto, ale operatorem wózka widłowego nie jesteś. Stanowisko nazywa się operator wózka widłowego, ale w rzeczywistości trzeba podnosić cały dzień kilogramy a w każdy piątek okazuje się czy pracujesz dalej

m
@n

jeśli tak, to straszna bieda jak na Polar

Wrocławiani pisze o chłodnictwie na piekarnikach wygląda to trochę inaczej mniej zwolnień i brak stanowiska mleczarz praca nie jest tez stała bo przez pośrednika niestety w naszym kraju pozwala się traktować ludzi w taki sposób za ochłap bo musisz coś do garnka włożyć dziecku też ciężko powiedzieć że nie masz po mimo że pracujesz

Wrocławianin

Na wózkach dajar to czasem się nie pracuje po mimo że masz napisane na umowie operator wózka to możesz ręcznie ciągać wózki przez osiem godzin nogi raczej z czasem siadają do tego do tego dołożą ci jeszcze obowiązków na to stanowisko mówią mleczarz, możesz też trafić na stanowisko TIGER będziesz wtedy woził części wózkiem ciągnikowym na montaż lub spienianie niezły zasuw sporo osób się nie wyrabia a nowych zazwyczaj dają do najgorszych prac. Na wózek widłowy możesz pomarzyć że ktoś cię wpuści to stanowisko dla tych co pracują tam kilka lat a zazwyczaj ludzi zatrudniają na sezon który kończy się z końcem września lub października wtedy zaczynają się zwolnienia leci z 500 osób z produkcji I około 50 z magazynu. Jeśli się tam zatrudnisz to licz się z tym że praca jest na 6 miesięcy albo mniej jeśli sam tam wytrzymasz spora rotacja co prawda da się zarobić jeśli robisz po godzinach bez nadgodzin nie warto tam zaczynać pracy bo zarobisz ochłap jak w większości firm . Zatrudnienie oczywiście przez Adecco lub Ramstad

dajar

A jak na wózkach widłowych się pracuje,myslę o produkcji?

Klaudia

Mysle, że przesadzacie z tymi wpisami o Whirlpool. Normalna firma a jesli nawet ktoś miał problemy to jest tylko życie.

Mark

Najgorsza marka sprzetu agd z jaka mialem do czynienia. Nie polecam.

Karol

Powiedzcie mi trochę więcej w temacie pracy dla specjalisty ds. obsługi klienta węgierskiego. Jakie warunki muszę spełniać?

whirlpooltandtea

moje doświadczenie z whirlpoolem jest bardzo złe, 4-01-2017 kupiłem 3 sprzęty: lodówka, płyta gazowa i piekarnik. Lodówka nie działała od początku a płyta gazowa (iskrownik) zepsuła się 8-02-2017. Z lodówką miałem najwięcej przebojów, serwis zakwalifikował wymianę sprzętu i czekałem na nową do 20-03-2017 - w tym czasie wiele nic nie wnoszących rozmów z infolinią gdzie mało rozgarnięte dziewczynki potrafią jedynie ciśnienie podnieść, skarga do firmy i sklepu gdzie ten badziew kupiłem. Przed dwoma tygodniami o pomoc poprosiłem RPK i może tylko ten fakt zadziałał na gwaranta. Ja z wirlpool nie chcę już mieć nic wspólnego, żadna promocja mnie nie skusi.

Gregor

Podpowieci mi coś na temat najnowszej oferty pracy dla Quality Program Engineer we Wrocławiu? Bardzo chcę tu pracować

amaro

Whirlpol nadal zwalnia tak jak ostatnio wywalili prawie 300 osób mimo, że związkowcy zapewniali że nie będzie żadnych zwolnień ?

Natalia

Mam pytanie czy oferta pracy dla specjalisty ds. Logistyki w Łodzi jest aktualna? Coś więcej na ten temat dowiem sie? Może jeszcze jaka jest atmosfera w firmie ? Jak jest prowadzona rekrutacja, czy trudno jest podczas rozmowy? Chciałabym tu pracować i tak dopytuję

ktoś tajny

R.K z jedyneczki to poprostu masakra ten gość zamiast wziąść się do roboty to tylko łazi jak łajza i wszystkimi rządzi a sam na wszystkim się nie zna taka prawda z kogoś potrafi zrobić jedno wielkie zero a sam wszystkiego nie potrafi no ale najważniejsze jest to ze jest mocny w gębie i nikt mu nie podskoczy a i ma zółta koszulke wiec to już jest coś tylko szkoda ze się zachowuje jak by to był jego zakład i wszystkimi rządzi i pomiata .

vici
@ktoś tajny

Jak się znasz lepiej sam zostań liderem.

zielony
@vici

moge zostac liderem. tylko ups nie jestem KAPUSIEM

nick

witam wirpool przenosi zaklad z francji do lodzi...ile sie tam zarabialo a ile tu to samo sie zarabia u was ?

Zostaw merytoryczną opinię o Whirlpool Company Polska - Łódź

• Jak się pracuje w Whirlpool Company Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Whirlpool Company Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Whirlpool Company Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Whirlpool Company Polska?

Kandydaci do pracy w Whirlpool Company Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Whirlpool Company Polska