4Life Direct

Opinie o 4Life Direct

xoxo

nie mam co prawda prawa zaprzeczac temu co piszecie bo nie znam sytuacji każdego z osobna, jednak nigdy też nie jest tak że jakies problemy z firmą mają wszyscy - tak jak mówiłem, te osoby które ja znam są zadowolone. inna sprawa że jak już ktoś wchodzi napisać komentarz to zwykle negatywny, więc też nie do końca obiektywnie jest kierować się wpisami kilku osob bo może duzo wiecej jest zadowolonych ;) ale to każdej firmy dotyczy także luz.

misiak

od poczatku pracowalam/em w tej tzw. firmie i nie polecam (usunięte przez administratora) zla organizacja, zla atmosfera, zle dowodzenie

ene
@misiak

zamiast sprzedawać polisy staruszkom lepiej sprawdź gdzie na rynku jest prawdziwy potencjał :)

Szukam pracy w sprzedaży. Zanim zaaplikuję, chciałabym się czegoś dowiedzieć o tej firmie ale nie bzdur w rodzaju: dobrze sprzedajesz-zarabiasz, super atmosfera, otwarta droga kariery itp. banialuki. Trochę w takim temacie pracowałam i proszę napiszcie od siebie: czy to jest praca na stałe czy na chwilę(jak długą),czy duża rotacja, czy plan wyrabia się w 8 godzin, czy pracuje się w soboty, ile zarabia średniak a nie top pracownik, czy jak nie wyrabia się planu to zwalniają. Proszę napiszcie coś od siebie, jak jest naprawdę, a nie okrągłe zdania.

gg

(usunięte przez administratora) Gdyby zostały nikt przy zdrowych zmysłach nie zostałby przacownikiem tej firemki.

akwiytor

Robota spoko. Można zarobić. Jeżeli jesteś dobry - ponadprzeciętne wynagrodzenie. Jeżeli jesteś cipeczką - to piszesz komentarze jak wyżej. Polecam zdeterminowanym sprzedawcom.

rrrmmm

(usunięte przez administratora)nie polecam !!!

Praca

Witam prosze powiedzcie czy praca jest na jedną czy dwie zmiany? ile trwają szkolenia?

ziuta

Ostatnio widziałam na kilku portalach ich ogłoszenie, zastanawiam się czy wysyłac cv, po Waszych komentarzach nie wiem czy warto. Rozumiem, że to konsultant dzwoni do klienta i wciska mu ubezpieczenie ? Czy klient sam dzwoni jak jest zainteresowany? Pytam bo w ogłoszeniu nie ma żadnej konkretnej informacji

...

Jeśli zależy Ci na podjęciu dobrej ,porządnej pracy-to ZAPOMNIJ o 4LIFE!!!!!

Call-Time 5h

Ja raz miałem call time 5h :) a i tak kazali mi przyjść w każdą sobote!

rrrrrrrrrrrrrr
@Call-Time 5h

to nie tu:)

Praca

w jakich godzinach sie pracuje? Szkolenia są płatne czy bezpłatne? Żależy mi na podjęciu porządnej pracy.

ketrin

(usunięte przez administratora) trochę kultury i taktu, to nie portal do tego typu wypowiedzi i personalnych zagrywek

doZainteresowanej89

Moja najniższa wypłata to było 1450 zł, a najwyższa 3400 zł netto. Średnio pewnie około 2500 zł netto wychodziło. To było przy lepszych warunkach zatrudnienia, niż obecnie. Pracowałem tam 7 miesięcy, robiłem targety. Pracuje się w teorii zmianowo po 8,5h dziennie (w tym 50 minut przerwy). Zmiana jest ranna i popołudniowa. Tyle teorii jeżeli chodzi o godziny pracy. W praktyce pracujesz 10-11 godzin dziennie w tygodniu + przychodzisz w soboty, bo ciągle gonisz plan. Jeżeli zależy Ci na $$ i możesz zacisnąć zęby na kilka miesięcy, to aplikuj. Afrykańczycy szukają takich, jak Ty :)

zainteresowana89

Każdy pisze "jest żle" i już a gdzie konkrety... ile można zarobić? pierwsze 3 miesiące? jaka jest podstawa? zakładając że wszystkie minusy jakoś przecierpię... zależy mi na pracy i chce wysłać cv póki szukają ludzi... czy ktoś poda jakieś konkrety? ile się pracuje? w jakich godzinach? jaka podstawa? ile trwa szkolenie? Wasze kłótnie tutaj nie dają obrazu pracodawcy :/ albo czy dział HR może coś opisać?

R. :)

No mnie też zwolnili chociaż wcale nie musiało tak być :) szkoda mi tylko ekipy trochę bo na słuchawkach pracują tam bardzo fajni ludzie...teraz mam inną pracę i nie ma tu takiego ciśnienia na call time i parametry jak w 4 life, mimo wszystko cieszę się, że otarłem się o tą firme, bo sporo mnie to nauczyło za co dziękuję team leaderom i zespołowi :)

Lidka

Jest szansa, żeby dostała się tam osoba po 30, po kilku letniej przymusowej przerwie w pracy? Mam duże doświadczenie zawodowe, ale w sprzedaży nie pracowałam. Na rynku pracy lipa, więc szukam intensywnie.

była
@Lidka

tak , przyjmuja wszystkich , jesli nie dajesz rady to miesiac dwa Cie trzymaja potem zwalniją, ale dają szanse abyś sie poprawiał.Polecam Iwone i Darka jako Team lederów

krisu
@była

ja myslę ze nie każdy przede wszystkim się do tej pracy nadaje, jednak jakieś umiejętności sprzedażowe itd wbrew pozorom nie są prostą sprawą. natomiast jeśli już jesteś zdolny to widzę wśród znajomych że są szanse zarabiać nieźle. jak to wszędzie jednemu będzie się podobać innemu nie, ja w każdym razie słyszałem raczej w pozytywnym kontekście o pracy tam

elfik

Jak masz gadane i dobrze ci pójdzie na starcie to masz szanse na i mega dobrą kasę. Nie będzie łatwo jak nie sprzedawałeś, próbuj co ci szkodzi.

potrzebna opinia

na stronach z ogłoszeniami o pracę jest ze 4 ogłoszenia obecnie o prace w 4life direct na stanowisko specjalista ds.sprzedaży ubezpieczeń pracuje ktoś obecnie i może napisać czy warto składać cv jaka tam pensja bo to najważniejsze dla bezrobotnego?proszę o opinię

dzidka

Dzis bylam u nich na rozmowie. Miła HR-ka przepytała mnie jak uczniaka w klasie.Wygląda całkiem, całkiem.Tylko to biuro tak daleko na Ursynowie, z Tarchomina dla mnie to koszmar.

Agentka

Ja pracuje już ponad rok i jestem zadowolona. Wcześniej pracowałam w dużym międzynarodowym korpo i 4Life Direct w porównaniu do tamtej firmy to niebo a ziemia. Nie ma żadnych chorych układów i układzików. Praca w sprzedaży nigdzie nie jest łatwa i to po prostu trzeba lubić. Jeśli chodzi o zmiany w naliczaniu premii - to pokażcie mi firmę w której nic się nie zmienia? wiadomo że i agentom biznes sie musi oplacać i firmie. według mnie jeśli ktoś idzie na chorobowe tylko dlatego, że zmienili wymagania to jak dla mnie jest po prostu głupi. w kazdej firmie raz na jakis czas zmieniaja sposob naliczania premii dla sprzedazy, chociażby po to zeby ukrucić leserstwo. ale prawda jest taka ze i tak sie wychodzi na swoje. poza tym ludzie w firmie sa spoko, szczegolnie w sprzedazy jest mloda ekipa.

Zostaw merytoryczną opinię o 4Life Direct - Warszawa

• Jak się pracuje w 4Life Direct?

Zobacz opinie na temat firmy 4Life Direct tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 4Life Direct?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 11 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 4Life Direct?

Kandydaci do pracy w 4Life Direct napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

4Life Direct