AGIS NIERUCHOMOŚCI

Opinie o AGIS NIERUCHOMOŚCI

peter 2014-05-15 00:18:48
Dla mnie bardzo dobry
Kama 2015-02-07 00:13:35
Firma z dobrym pozytywnym klimatem! Klient jest najważniejszy ale pracownik też, jest bardzo ok.
oddział Warszawa AGIS 2016-01-29 15:19:12
Praca na budynkach komercyjnych super, mamy zgraną załogę i spoko warunki JEST OK nie można się nudzić!
Kamilos 2016-03-16 15:17:02
Były dwie rekrutacje na pracuj.pl i mój kumpel poszedł na technika w gdańsku budynek usługowy, warunki bardzo dobre.
fokot 2016-04-23 14:02:01
Kamilos, teraz mają rekrutację, stanowisko to Property Manager - Zarządca Nieruchomości, poszukują do Gdańska i na podlaskie. Oczekuja tu państwowej licencji Zarządcy Nieruchomości (mile widziane), czy min. dwuletniego doświadczenia w zakresie zarządzania / administrowania ,znajomość zakresu pracy property managera.
Ksiegowa 2016-10-28 16:09:50
Czy ktoś może coś powiedzieć na temat pracy w księgowości bo właśnie pojawiła się oferta i zastanawiam się czy wysyłać cv.
Katarzyna Reda 2017-01-02 18:57:31
Jestem klientką tej firmy jako mieszkanka wspólnoty mieszkaniowej. Panie księgowe są zawsze uśmiechnięte i panuje tam bardzo przyjazna atmosfera więc chyba o czymś to świadczy ale są to tak otwarte babeczki że pewnie szczerze odpowiedzą na każde pytanie.
Zostaw swoją opinię o AGIS NIERUCHOMOŚCI - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AGIS NIERUCHOMOŚCI