Opinie o Fleksograf Studio Prepress Sp. z o.o. w Mosina

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fleksograf Studio Prepress Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Fleksograf Studio Prepress Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Drukarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fleksograf Studio Prepress Sp. z o.o. w Mosina

Nowy Nowy wpis

Witam .zauważyłem ogłoszenie na produkcję. Czy warto jest pchać się do firmy na produkcję? Jaka atmosfera ?jakie podejście do pracownika ?czytałem wypowiedzi lecz są z przed roku może coś się zmieniło?

Możecie opisać aktualną sytuację Fleksograf Studio Prepress Sp. z o.o.? Przyda się to wielu użytkownikom zainteresowanym pracą tam.

Firma się rozwija. Regularnie dają podwyżki. Warto tu pracować.

@1234

ŻENADA!!!! Nie polecam firmy. To Co obiecują przy rozmowie kwalifikacyjnej ni jak ma się do rzeczywistości. Zresztą widać to już przy pierwszym miesiącu.Na papierze najniższa krajowa. Poza tym atmosfera nie do zniesienia , tzw mobbing psychiczny no chyba że jesteś zdecydowany na kablowanie współpracowników. Nie polecam . P.s. były prawdziwe opinie na tej stronie lecz nie wiadomo czemu administrator je usunął......szkoda

Luigi
@1234

Raczej zabierają premie.....za wszystko !!!!!

Grzegorz
@Luigi

Miałeś sytuację, że pracując w firmie Fleksograf Studio Prepress została zabrania Ci premia? Możesz szczegółowo opisać swoje zdanie na temat tego miejsca pracy? Jeżeli możesz, to przedstaw proszę również warunki zatrudnienia oferowane przez pracodawcę. Będę wdzięczny za szczegółowe informacje.

Yetti
@Grzegorz

Oczywiście że została zabrana i to nie jednokrotnie,np że sąsiad drabiny nie oddał ,albo że się kogoś nie lubi,albo...... dużo by wymieniać. Radzę omijać szerokim łukiem

Kolorado

Bzdura!!!! Obiecują kokosy i super atmosferę,a w rzeczywistości dno.(usunięte przez administratora) Syf,zero szacunku dla pracowników.

Kola

Największemu wrogowi nie polecam,omijać szerokim łukiem,poniżanie pracowników jak mało gdzie

Sara Nowy wpis

Uciekać jak najdalej ....

Obecny pracownik

Minusem jest sposób konstruowania umowy. Na umowie jest najniższa krajowa, reszta dawana pod stołem. U mnie jest to powód do szukania nowej pracy.

Danuta
@Obecny pracownik

Oczywiście, rozumiem, że akurat dla Ciebie taka forma otrzymywania wynagrodzenia może być powodem chęci zmiany pracy. Chciałam dopytać o benefity w Fleksograf. Macie tam w ogóle jakieś?

Kola
@Danuta

Zapomnij!!!!! (usunięte przez administratora) psychiczny i robienie pracowników na szar ,tak zwane obiecanki cacanki, spadać z tamtad

Paulo
@Danuta

Żadnych benefitów tam nie ma i nigdy nie było. Nawet zwykłej kawy i herbaty dla pracowników nie ma, a co dopiero benefity.

Bronisław
@Paulo

A woda xD? Skoro nie ma kawy i herbaty to może chociaż wodę macie :D?

Katarzyna
@Paulo

a ktoś z was w ogóle pytał albo prosił o kawe? bo jak wszyscy milczą to ja się firmie nie dziwie że nie kupuje, po co narażać się na koszty :D

Klient
@Katarzyna

Kawa i herbata to jest standard w innych firmach, aż wstyd, żeby pracownik o to pytał. A co zrobić jak przyjeżdża klient, czym poczęstować ? Ciągle swoją kawa? Niestety firma nie dba o wizerunek swój.

Aleksandra Nowy wpis
@Klient

Twierdzisz, że ta firma nie dba o swój wizerunek tylko przez brak kawy i herbaty?

Sara Nowy wpis
@Aleksandra

Oczywiście, skandal skąpstwo jak zawsze

@Gall, w kolejnej swojej wypowiedzi zarzucasz firmie Fleksograf Studio Prepress stosowanie mobbingu wobec pracowników. Jednak po raz kolejny nie podajesz odpowiedniego uzasadnienia tego terminu w odniesieniu do pracy w tej firmie. Jest to na tyle poważny zarzut wobec pracodawcy, że powinieneś odpowiednio go uzasadnić i uprawdopodobnić. Takie określenia bez konkretnego uzasadnienia i przykładów mogą być bardzo krzywdzące względem firmy Fleksograf Studio Prepress. Proszę Cię o sprecyzowanie tej kwestii, którą poruszyłeś.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Fleksograf Studio Prepress Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

@Gall, nie bardzo rozumiem co masz na myśli? Możesz sprecyzować to co chciałeś przekazać swoim komentarzem? Na chwile obecną nie widzę, aby miał on coś wspólnego z pracą w firmie Fleksograf Studio Prepress.

@Karolina

Powtórzę raz jeszcze - ŻENADA !!!! Sami dodają sobie pozytywne komentarze co można poznać po wyrażaniu się i stylu wypowiedzi i podstępnie dopytują co oznacza mobinng ??? Właśnie to się dzieje w tej firmie. A tak na marginesie.....samo wyrażenie sprecyzować bardzo popularne i nadużywane jest przez p.L więc jak nie trudno sobie wyobrazić kto dodaje pozytywy.

@Gall Co konkretnie okazało się niezgodne z tym, co było ustalone na rozmowie rekrutacyjnej? No i jeśli możesz napisać w jaki sposób oraz na jakiej podstawie została Ci zabrana premia to będę wdzięczna. Ponadto, mogę spytać o to, w jaki sposób uświadczyłeś mobbingu w firmie Fleksograf Studio Prepress? Jest to naprawdę poważny zarzut w stronę pracodawcy, dlatego należałoby tę sytuację opisać. W związku z tym, chciałabym Cię prosić, abyś napisał więcej informacji.

Karol powinieneś wiedzieć chyba że teraz Karoliną jest PanLeszek

Titan

Zdecydowanie warto tu pracować. Pensje adekwatne do wysiłku w pracę i zawsze na początku miesiąca. Zawsze można się dogadać z urlopem. W Mosinie ciężko o lepszego pracodawce, wszędzie śmieciówki. Szkoda tylko, że w tej firmie mało możliwości by popracować w nadgodzinach i w soboty. Ale gdy się takie przytrafią są uczciwie płacone extra. No i niestety trochę kuleje tu organizacja, młodzi kierownicy czasem wyraźnie nie dają sobie rady. Ogólnie firma na solidne 4 z plusem.

Lou
@Titan

Samemu sobie taką opinię wystawiać P.L??????nieładnie

@1234 Dziękuję Ci za tę informację. Chciałabym spytać o warunki zatrudnienia. Na jakie benefity może pracownik liczyć oraz jaka forma zatrudnienia jest mu oferowana przez firmę Fleksograf na początku współpracy? Nie ma póki co takich informacji, więc będzie to bardzo cenna informacja.

@Karolina

ŻENADA!!!! Nie polecam firmy. To Co obiecują przy rozmowie kwalifikacyjnej ni jak ma się do rzeczywistości. Zresztą widać to już przy pierwszym miesiącu.Na papierze najniższa krajowa, A i tak znajdą zawsze coś aby zabrac premię . Poza tym atmosfera nie do zniesienia , tzw mobbing psychiczny no chyba że jesteś zdecydowany na kablowanie współpracowników. Nie polecam . P.s. były prawdziwe opinie na tej stronie lecz nie wiadomo czemu administrator je usunął......szkoda

Śmieciówka

Święta prawda!!!!!! Tylko tyle i może aż tyle.... nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Fleksograf Studio Prepress Sp. z o.o. - Mosina

• Jak się pracuje w Fleksograf Studio Prepress Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fleksograf Studio Prepress Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fleksograf Studio Prepress Sp. z o.o.?

Fleksograf Studio Prepress Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Szpakowa 6
    62-050 Mosina

Fleksograf Studio Prepress Sp. z o.o.