Opinie o Miasto Moje Sp. z o.o. w Oborniki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Miasto Moje Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Miasto Moje Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miasto Moje Sp. z o.o. w Oborniki

kania Nowy wpis

ja to chcę wyjaśnić jedną bardzo wazną rzecz - to jest normalna firma czy stworzayszenie? czy oni są w krsie?

klemens Nowy wpis

proszę o kontakt osoby, które są pokrzywdzone przez firmę jak w temacie. Szykujemy dla Pana Prezesa "pismo urzędowe". obecnie pan prezes pracuje sobie i nadal kiwa ludzi na dotacje unijne....

mnico Nowy wpis

a w ogóle to gdzie szukać jakichś informacji o firmie, bo strony www nie znalazłem i skąd wiecie że zatrudniają nowych pracowników? Udało mi się jednak znaleźć KM Group o którym wspomniał wcześniej "Prezes żenada" lecz nie widnieje tam kto jest prezesem, nie wiem już w sumie co i jak...możecie podpowiedzieć ?

Tata Roman Nowy wpis

Zostawcie Krzysia w spokoju! Biedny Krzysiu, nikogo nie oszukał, nikogo nie okradł a tak psy na nim wieszają. Dobrze, że przez cały czas nic go nie interesowało i udawał, że go nie ma, bo teraz przynajmniej pracuje, zgarnia nowe dotacje z UE i wszystkich ma gdzieś. Pewnie, że Krzysiu normalnie prosperuje, a kto mu co zrobi, przecież on jest taki biedny i tak mu ciężko. Pozdrawiamy wszystkich. Tata Roman.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Miasto Moje Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
ele

Na szczęście już nie istnieje. Wypłaty nie wypłacone, klienci oszukani, ludzie zostawieni na lodzie, a wszystko to za sprawą człowieka który ma to wszystko gdzieś. Pan Prezes podobno prowadzi dalej działalność pod nazwą aznet.pl jeśli będzie postępował tak jak w przypadku poprzedniej firmy to nie wróźę mu dobrze

Frend 2

Tatuś [usunięte przez moderatora] też ładnie ludzi oszukuje, aż dziwne że osoba zajmująca publiczne stanowisko ( dyrektor szkoły) ma na to przyzwolenie. Ciekawe kiedy się zajmą rodziną [usunięte przez moderatora]! i zaczną oddawać wyłudzone pieniądze, tylu ludzi oszukać - powinniście sie wstydzić ! Mam nadzieję, że za wasze wyłudzenia i oszustwa zainteresuje się wami prokuratura/ sądy itp. Ile ma jeszcze trwać ta komedia?!

fred

to są [usunięte przez moderatora] i jego tatuś oszuści naciągacze krętacze. powinna się zająć nimi prokuratura zachęcam do oddawania spraw do sądu, a na pewno im nie przejdzie płazem. banda baranów.

Prezes żenada!

Dla zainteresowanych - firma zmieniła nazwę z Miasto Moje na KM Group. Nie wierze, że naprawde PREZES myślał, że to coś da i będzie miał czystą karte! Żałosne.

sowa

a to niespodzianka firma upadła? To bardzo dobrze nie będą już nikogo okradać i oszukiwać !

Klient

Jaki prezes [usunięte przez moderatora] taka firma. Przykład idzie z góry, a że z góry nie miało co iść to firma upadła i pozostawiła długi. Jak ktoś nie potrafi zarządzać to nie powinien bawić się w dorosłe życie, bo zobowiązania zostały, a [usunięte przez moderatora]się ukrywa i udaje, że nie ma z tym nic wspólnego. To się nazywa odpowiedzialność! Panie Prezesie- wzywam do zapłaty należności, ukrywać się możesz, ale długi i tak pozostaną Ci do spłaty.

Ala

ja też chcę coś dołożyć od siebie oczywiście negatywnego bo ta firma to jedno wielkie oszustwo i naciągactwo jestem a raczej byłam klientką tej firmy i jak nie trudno się domyślić zostałam zrobiona na szaro LUDZIE NIE KORZYSTAJCIE Z USŁUG TEJ FIRMY TO KRĘTACZE OSZUŚCI I NACIĄGACZE NA MAXA

Ktoś

Oooo widze [usunięte przez moderatora], że Twoja opinia powoli wycieka. I dobrze.. im więcej ludzi będzie wiedziało jakim jesteś oszustem tym lepiej!

mela

Ma Pan całkowitą rację! Ja tam pracowałam więc wiem dobrze jak oszukują klientów ta firma to żenada

Klient

Największym oszustem jest [usunięte przez moderatora]. Oszukał wielu klientow w tym i mnie ( aleniestety dowiedzialem sie o tym pozniej)! Z tego co sie dowiedzialem oszukal nawet swoich pracownikow, nie wyplacil im kasy za prace! a teraz sie ukrywa, w biurze go nie, telefonu jak zwykle nie odbiera! to jest jakas przeginka. tylko czekac az zalozy kolejna firme i zacznie znowu oszukiwac!

mela

oszuści