Opinie o Tradiro w Vlaardingen

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Tradiro. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Tradiro na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tradiro w Vlaardingen

Drok 2019

Lepiej uważajcie na tą Agencje . Byłem w tamtym roku na likwidacji szklarni . Pani Karolina obiecała złote góry i miło być tak pięknie .I więc mieszkanie miało być bezpłatne 350euro i warunki mieszkaniowe tez dają dużo do życzenia .Nie było tyle godzin więc tylko 250 euro w tym 20 euro za klucz nic o tym nie powiedzieli .Mieszkanie to kompletna rudera bez wi -fi .Toaleta tez wiele do życzenia pozostawia nie można zamknąć , pokój przecieka nie polecam .zwłaszcza na 4 tygodnie na likwidacje

Pracownik likwidacji
@Drok 2019

A ja tez pracowalem na likidacjach i mialem tygodniowki po 340 euro netto i mieszkanie bylo za darmo. Bylem razem z wujkiem mieszkanie bylo 4 osobowe. Warunki byly normalne. Ja polecam likwidacje. W tym roku tez bede jechal. Praca dosc ciezka fakt ale za klucz sciagneli ale oddali po zakonczeniu pracy.

markus
@Pracownik likwidacji

ja tez byłem na likwidacjach. bardzo zadowolony bylem, praca na krotki okres mieszkanie za darmo dojazd do pracy tez za darmo. w tym roku przed swietami tez bede jechal. mi tygodniowki 350 wystarczyly. a jak przyjechakly slabe osoby co baly sie pracy fizycznej i wolne braly bo ciezko to sie nie dziwic ze male wyplaty pozniej. mieszkanie bylo normalne. na szczesnie zadne bungale tylko zwykle mieszkania .

...
@Pracownik likwidacji

340 euro netto z darmowym mieszkaniem. To chyba po 38-39 godzin na tydzień było tylko jak tak mało..To powinno być w okolicach 400 euro jak mieszkanie gratis było.

Kasik prominent

Pracujemy na pakowni. Jestesmy bardzo zadowoleni. Super koordynatorzy. Sporo godzin. Fakne wyplaty tygodniowe. Pomimo niskiej stawki startowej wyplata ze wszystkimi dodatkami dobra. Ale ostrzegam, ze jezeli ktos jedzie imprezowac i cpac to lepiej w tradiro nie pracowac. Takich tam nie chca.

@Kasik prominent

Z tego co doświadczyłam przez kilka miesięcy to właśnie takich bardzo chcą ;)

Xxx
@Olka

Haha dokladnie.

Daria

Dla jasności, Tradiro jest naprawdę w porządku firma. Nie ma problemu z wypłatami, pieniadze sa zawsze na czas. Mieszkania firmowe też sa ok, zalezy na jaką lokacje trafisz, jezeli cos nie odpowiada mozna mieszkanie zmienic. Mieszkam z dziewczynami co pracują na szklarni godzin maja duzo, wyplaty fajne. Na pakowni w tym roku slaby sezon, ale nie najgorszy. Mnie sie tam dobrze pracuje. Nie rozumiem czemu ludzie tyle jadu wylewaja, wystarczy zyc i prowadzić sie odpowiednio, a nie pic i cpac w kazdy wolny dzień to pieniądze będą. A złe opinie piszą ludzie, którym sie tutaj nie powiodlo. Pozdrawiam tych co chcą pracować :)

Joanna
@Daria

@Daria Cieszy mnie Twoje zadowolenie z pracy w Tradiro. A, czy pracownicy tam dogadują się między sobą?

@Daria

Czy dla ciebie kazdy jest patusem ktory ma jakis problem? Jestesmy normalna para ktora pracowala jakis czas w tradiro i do dzis nie zobaczylismy pieniedzy ktore powinnismy dostac .. to ze tobie jakims cudem udalo sie trafic dobrze nie znaczy ze kazdego tak traktuja. Nasza kolezanka takze tam byla i tez ja oszukali ...po drugie skoro az tyle jest komentarzy na temat „kradziezy” z ich strony to pomysl ze cos jest nie tak a nie odrazu wrzucac wszystkich do jednego worka...

Kazimierz
@Daria

To jest TWOJA opinia ;) ja mam inne doświadczenie a ani nie piłem ani nie ćpałem jak to właśnie opisałaś ;) za to urlopowych i wakacyjnych nie dostałem do tej pory :) w kilku wypłatach tez mi się nie zgadzało :) Moja dziewczyna pracowała tam ponad rok i mniej więcej po kilku miesiącach zaczęli robić WAŁY tak wiec pozdrawiam :]

@Kazimierz

Widzę ze bardzo się troszczysz o odpowiednie prowadzenie :) i raczej nie ma to nic wspólnego to z kochanym tradiro.Sprowadzają ludzi na likwidacje z Polski po czym Rodacy siedzą na domkach bo nie ma pracy???????????????? zero profesjonalizmu w biurze.Jest dużo lepszych agencji i mam nadzieje ze ostatni raz trafiliśmy na taki wał :)

@Joanna

Tak dogaduja sie. Wiadomo ze w czasie gdy jest goracy sezon pracuje duzo ludzi na jednej zmianie, rozni ludzie pracują. Skoro pracują tu ludzie po 12 lat to naprawdę jest dobrze ;) pozdrawiam

Daria

Ale jakich pieniedzy nie otrzymaliscie? Wakacyjne sa wyplacane w kazdym salarisie, wystarczy doczytać. Zmieniły sie zasady i nie ma juz wyplacania pieniedzy po kilku tygodniach. Godziny nadliczbowe oczywiście zapewne wam wypłaca jezeli takie były. Zawsze mozna dzwonić do ksiegowosci i sie dopytac. Nie kazdy jest patusem, ale wiekszosc ludzi którzy ublizaja i wylewaja swoje żale to tacy sa, normalni dorosli ludzie dzwonia do firmy i staraja sie wyjasnic sytuacje. Pracowalam w tradiro 3 lata temu przez sezon, pozniej wszystko wypłacili tak jak trzeba. Teraz tez pracuje drugi rok i jest ok. Moze jeszcze warto zadzwonić i dopytac jezeli cos nie zostalo uregulowane. Pozdrawiam

Bartek78
@Kazimierz

Widocznie skoro tak bardzo wylewacie zal w komentarzach, zamiast wyjasnic sytuacje, to musi cos byc z wami na rzeczy. Mieszkalem na mieszkaniu sluzbowym z bardzo wielo roznymi ludzmi. I moj wniosek jest taki, ze przewaznie w takich sytuacjach, gdy biuro rzekomo zle kogos potraktowalo, winni byli sami ludzie. (usunięte przez administratora) A pozniej maja waty, ze ktos ich zle potraktowal :)

ktoś
@Daria

Doliczają wakacyjne żeby wypłata wyglądała na wyższą. I tyczy się to teraz wielu biur. Po zabraniu ulgi podatkowej wypłata za same godziny była by niższa niż kilka lat temu....

Gregson
@ktoś

Ogólnie się mniej zarabia niż kiedyś w takich pracach, 10 lat temu miałem 340 tygodniowo na bukietach a teraz rzadko kto tyle wyciąga, a dolicz jeszcze inflację, a było to w eurojob.

Edek

Ta firma to jedna wielka pomyłka i tyle mam do powiedzenia na ten temat...

Kris
@Edek

Tyle masz do powiedzenia bo pewnie jesteś ćpunem i pijakiem i do tego nierówne a takich nam tu nie trzeba więc dowidzenia

@Kris

Mam na imię Marta lat 49 szukam uczciwej pracy nie boje się ciężkiej pracy

Tamara
@Kris

Smieszne ze jesli kogos oszukaja to odrazu musisz byc cpunem...a nie brakuje takich owszem bo sama sie na nich napotkalam .to biuro uwielbia takie osoby trzymac i olewa zgloszenia od normalnych ludzi zeby ze jest z kims problem

Kaja

Witam bylam z chlopakiem w tradiro okolo miesiaca, zjechalismy z powodu nie wyplacanych wszystkich pieniedzy i ucinania godzin na solarisach...mieszkalismy z patologia z ktora biuro nic nie zrobilo mimo wielokrotnych zgloszen...na sam koniec nie wyplacili nam calego urlopowego z powodu szkod ktore byly wyrzadzone przez druga pare ktora z nami mieszkala lecz niestety jak to powiedzieli nie interesuje ich kto to zrobil pieniadze zostaly pobrane od kazdego ...dodatkowo przy kazdej probie wyjasnienia sytuacji zbywaja jednym slowem „mhm” ..jak najbardziej nie polecamy!

tomek

firma jedna z lepszych w jakich pracowalem, nie płacisz za dojazdy do pracy. w innych firmach niestety nadal zabieraja. bardzo polcam.

pablo

praca spoko, robie tu jusz kilka miesiecy, mieszkanie dobre mam, jedna z lepszych firm w holandi

@pablo

„ jusz” i wszystko jasne :):)

Jestes patolusem to cie trzymaja a normalnych ludzi wyrzucaja bez powodu. Jesli masz jakikolwiek problem nie probuj kontaktowac sie z kordynatorem bo i tak nie odbierze ani nie odpisze na wiadomosci. Na jakakolwiek pomoc od biura nie ma co liczyc a dodatkowo “kradna” pieniadze po czym chca zrobic z ciebie idiote ze zle sprawdza sie solaris xd mieszkanie dramat . Nie polecam nikomu!! Z DALA OD TRADIRO!!!!!!!!!!!!!!!

Potwierdzam

Monia

Ja również nie dostalam pieniędzy za przepracowany cały jeden dzień ,chociaż wielokrotnie zglaszalam to do biura nie dostalam swoich ciężko zarobionych pieniędzy!!!

Naran

My takze na pieniadze czekamy od sierpnia i brak odpowiedzi z ich strony...

Nie polecam! Kazdy ciezko pracuje po czym nie dostaje pieniedzy ! To biuro to dno!

myszka

masz racje ja na swoje pieniądze czekam 1miesiac już i nie widze ich rozmawiałam z nimi przez tel to kobieta mowila mi ze jak faktycznie tak jest zrobi natychmiast wyprostowanie i wysle mi sms dziś postanowiłam wejść na konto holenderskie bo myslalam ze ja cos w banku polskim zle zrobiłam i zalamalam się ze mi zjadło 400zl otoz nie okazało się ze wgl pieniędzy mi nie wyslali tragedia ludzka !

kasia

a ja jestem zadowolona z wypłat 300 e po opłatach za mieszkanie i ubezpieczenie. po 1 można mieszkać sobie na swoich tańszych mieszkaniach, nikt nie zmusza do pracy w tej firmie. ja uważam że jest to jedna z lepszych firm w ktorej pracowałam. i na pomidorach robię i dobrze mi tam. i bardzo sie ciesz że mam samochod firmowy u jestem niezależna. super, że tankuj i każdy jueżdzi za darmo ale jak widać dla jednego to są plusy a dla innego minusy. każda firma jest inna niejednokrotnie otrzymywałam wypłate 370 e więc może jest to uzależnione od stawek podatkowych?

Paauliniaa

Witam w jakiej wcześniejszej firmie pan miał taką stawkę?

Sandra

Bardzo dziwne, bo mi tam na WIEKÓWCE (18 lat) wychodziło po odraceniu mieszkania ok. 250€ tygodniowo (5dni roboczych bez soboty i niedzieli) Warunki mieszkaniowe też były spoko. I tak dla jasności, pieniążki po zakończeniu umowy dostaje się po 6 tygodniach od zakończenia współpracy, nie po miesiącu.

Mosia

Gdzie można zarobić 450€??

Julita

Proszę Cię, byś nie używał we wpisach na forum wulgaryzmów oraz innych słów, uznawanych za niekulturalne. Język polski jest na tyle bogaty, że każdą opinię można sformułować w sposób kulturalny. Rozumiem, że temat doświadczeń w pracy budzi w Tobie dużo emocji, ale nie usprawiedliwia to łamania obowiązujących nas wszystkich zasad, dotyczących wzajemnej komunikacji.

diana
@kasia

Proszę o więcej informacji na temat tej agencji i pracy

Mari
@Mosia

Prominent,nocne zmiany

zebra2386@gmail.com
@kasia

przy jakiej ilosci przepracowanych godzin pani Kasiu miala pani 370€ ? Jaka stawke pani posiada na godzine i jakim stanowisku pani pracuje?

Anastazja
@kasia

300e ale pezy ilu godzinach ?

Maras
@Mosia

U mnie

@myszka

Swieta racja kradna pieniadze jak tylko moga

Czy w Tradiro panuje luźna atmosfera?

najgorsze biuro

Ta agencja to jedno wielkie dno. Potwierdzam ze kradna ciezko zarobione pieniadze a pozniej nie odpowiadaja

Zostalismy (usunięte przez administratora) i okradzeni przez to biuto! Tragedia jednym slowem!

Julia

@anonim, możesz dokładniej opisać sytuację? Z Twojej wypowiedzi niewiele wynika, a każda opinia jest cenna dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem współpracy z firmą. Daj znać koniecznie co się zadziało.

nicola

hej wszystkim ktorzy planuja prace w tradiro w najblizszym czasie. Uwazam ze jest to jedno z lepszych biur z jakimi mialam stycznosc. Transport do pracy za darmo nawet z prywatnych mieszkan, mieszkania nwet ok. widomo niektore lepsze niektore gorsze ale nie maja bungali jak inne firmy. z koordynatorami rowniez nigdy nie mialam problemu. jak sie jedzie aby pracowac to zdecydowanie polecam, w razie jak sie spozni do pracy rowniez pomagaja w dostaniu sie. rzadko ktora firma pomaga. osobiscie polecam. minus za brak internetu na mieszkaniach a tak to same pozytywy.

Tradiro porazka

Najgorsze biuroo!!!!

Misiek
@Tradiro porazka

Bo czemu?? Wyrzucili was za chlanie do rana i nieprzychodzenie ... Najgorszy to ty jestes

Tradiro porazka
@Misiek

Nie niestety wrecz przeciwnie poniewaz akurat alkoholu nie pijemy:) mieszkalismy z najgorsza patologia jaka moze byc a proszac grzecznie zeby gdzies przenies ich, wyrzucali normalne osoby po czym na koncu okradlo nas wymyslajac uszkodzenia ktore zrobila patologia!!!i sami opuscilismy ten (usunięte przez administratora)

Julia
@Tradiro porazka

@Tradiro porażka Dużo opinii jest na temat pośrednictwa pracy poprzez Tradiro. Ja jednak chciałabym się dowiedzieć czegoś na temat warunków jakie ta firma oferuje swoim pracownikom. Jest tu na forum ktoś, kto może wypowiedzieć się na ten temat?

Produkcja

Dobre biuro, polecam z czystym sumieniem. Darmowy transport, wypłaty na czas.

Czesław
@Produkcja

W sieci jest bardzo mało informacji na temat tej firmy. Mógłbym Cię poprosić o krótkie przedstawienie pracy w Tradiro z perspektywy Twojego stanowiska?

Produkcja

(usunięte przez administratora) Ja mam dobre wrażenia z tego biura.

Bylypracownik

Nie polecam agencji TRADIRO! (usunięte przez administratora) Nie wypłacają tygodniówek! Jak można tak postąpić z RODAKAMI? Nie dość, że mieszkania bez internetu i tv, to jeszcze bez zapowiedzi wprowadzają nowe, obce osoby do mieszkań, gdzie pokoje nie są zamykane na klucz, bo jak twierdzą koordynatorzy: "klucze sa rzecza zbedna". NIE POLECAM! Wkrotce zajmie sie Wasza agencja Panstwowa Inspekcja Pracy!!!

Firma jak najbardziej godna polecenia. Robie juz tu 2 lata.

Zostaw merytoryczną opinię o Tradiro - Vlaardingen

• Jak się pracuje w Tradiro?

Zobacz opinie na temat firmy Tradiro tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tradiro?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 9 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tradiro?

Kandydaci do pracy w Tradiro napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tradiro