Opinie o Stako w Słupsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Stako. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stako na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja zbiorników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stako w Słupsk

hazardzista

Obecnie mieszkam we Włynkówku , nie pracuje już w tej firmie ale sledze co sie dzieje gdyż byli koledzy z pracy są mi winni pieniadze

brandon

i dobrze wam takie kokosy mialy byc tak zachwalaliscie jest kawa itp dobrze zarabiamy w stako jest super a teraz macie ci madrzejsi juz dawno zawineli z tego syfu tam syf byl jest i bedzie bogacze ze stako hehehe

koles z kanapy

Nie ma ludzi niezastapionych... Juz byli rozni tacy... i sie ich zastapilo... albo ktos pelnil ich obowiazki...

Naczelny gej

JURAND Zielony - 2013-02-25 13:58:11 Ale nie musza zamykac... Wystarczy przeniesc produkcje do innego kraju... wszystko spakowac i wyslac...Chyba że do Chin bo gdzie indziej takich murzynów znajdą jak u nas ;))))))

W porządku

ANDRZEJ CO TY KUREWKOOO. Przyjdzie czas na Ciebie dupo lizie. A z innej beczki Andrzejku (usunięte przez administratora) jak byłeś mały to kanapki w szkole Ci zabierali :D BRUDASIE

JURAND Zielony

JUDE R/////////AUS

uhiuhuih - 2013-02-25 10:12:02 Siema chłopaki słyszałem plotki że stako zamykają(sprzedają). Czy to prawda dużo ludzi mi o tym mówiło Obyś miał racaję . Tylko coś mi się wydaje że głupio by było sprzedać kurę znoszącą złote jaja ?????

uhiuhuih

nick nolte

Właśnie się wziąłem i idzie mi bosko nie muszę użerać się z wami;) w holandii to jest zycie nie co to zwariowane stako;))

Borsuk

JURAND Zielony - 2013-02-21 22:25:21 Nie masz swojego zycia?? Nie masz swoich problemow?? Jak masz za duzo czasu na plotki i pomowienia to sie robota zajmij... Co cie to obchodzi... Zazdrosc, bo ktos ma lepiej?? Wez sie za robote, moze ci sie tez polepszy... Najlepiej usiasc i plakac...Dokładnie człowieku daj na luz, a co ty "ciepły" jakis jestes obserwujac jak facet jest ubrany. [usunięte przez moderatora] inni tez ci zagladaja do portfela i wyliczaja ile na co wydales kasy ? Zostaw p. [usunięte przez moderatora] w spokoju no chyba ze masz na niego chrapke, dlatego poczyniasz takie obserwacje.

JURAND Zielony

nick nolte

fajny jest kierownik plastycznej,wciąż gra w gry z mamą a te jego kreacje mody...wow chłop nie ma kobiety bo jedyną jego miłoscią sa gry na ps3 stary a głupi być kierownikiem takiej firmy i pozwalać mamie kupwac ubranka dla synka? gra na ps3 kosztuje 200zł jego cala kreacja to jakies 60zł u chinczyka człowieku weż się za siebie a nie mamie kasiore oddajesz!!!

Agent.T

Uop - 2013-02-10 21:07:40 cba - 2013-02-10 11:02:08 Zagadka ;)))) Jaką stratę firma odnotuje w lutym ???Stwierdzam ze najprawdopodobniej spora gdyz firma wykosztowala sie na paczki w tlusty czwartek. Jeszcze te paczki odbija sie Nam na zebraniu z p.Dominikiem.Oj się odbiją ;)))))

Uop

cba

Zagadka ;)))) Jaką stratę firma odnotuje w lutym ???

Haus

gość - 2013-01-24 21:00:17 Green - 2013-01-24 20:47:15 Bzdury piszecie. Zero zwolnień i zero tolerancji dla bubli. Od lutego setki nadgodzin i tysiące dodatkowych złotych do zarobienia dla każdego. Rusza plan podboju drugiego kontynentu, zatrudnienie ma się zwiększyć o 40%. Każdy dział ma być wzmacniany nową, dodatkową obsadą. Od siebie powiem tylko że trudno będzie mi się zmieścić w tej sytuacji w dotychczasowym progu podatkowym w roku 2013. I to jest moje zmartwienie na dzisiaj.Nie wiem kim jestes za kogo się podajesz ale jedno jest pewne zacznij sie leczyć zanim komuś zrobisz krzywde Coś widzę że zwieracze ci nie trzymają . Na świecie jest 6 miliardów ludzi którzy o STAKO nie słyszeli i żyją ;))))) Ty też dasz radę ( albo i nie ) ;(((

gość

Green

Nietykalny

Prawdziwy rogacz - 2013-01-22 16:24:59 gość - 2013-01-22 14:57:32 W marcu bedzie fala uwolnień to znaczy że uwolnią od pracy pare osób Ta wszystko dla dobra tych co zostaną , żeby mogli [usunięte przez moderatora] szybciej i wyrabiać więcej normy . Może na następne święta jak po stówie rzuci dyrekcja to nie będzie musiała brać kredytu i strat nie będzie . ALLELUJA ;))))Szkoda że mnie znowu nie obejmie .Niech mi odprawę i za wypowiedzenie zapłacą to sam się zwolnię z tego PGR-u

Prawdziwy rogacz

gość

W marcu bedzie fala uwolnień to znaczy że uwolnią od pracy pare osób

Zostaw merytoryczną opinię o Stako - Słupsk

• Jak się pracuje w Stako?

Zobacz opinie na temat firmy Stako tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stako?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stako?

Kandydaci do pracy w Stako napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stako
1.6/5 Na podstawie 894 ocen.
  • Poznańska 54
    76-200 Słupsk