Opinie o Stako w Słupsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Stako. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stako na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja zbiorników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stako w Słupsk

Czy nowo zatrudnione osoby w Stako otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Pracujący

To zależy. Jeśli posiadasz zawód spawacza lub slusarza to jest szansa zatrudnienia bezpośrednio przez firmę STAKO na umowę o pracę. Jeśli nie posiadasz kwalifikacji zawodowych (kierunkowych dla branży w której się u nas pracuje) możesz zostać zatrudniony przez agencję pracy w oparciu o umowę o pracę.

Mirosław
@Pracujący

A jaka jest różnica pomiędzy tymi zatrudnieniami? Pewnie jak zwykle w kasie? :D Bo przecież i tu i tu jest UoP?

Pracujący
@Mirosław

Różnica w kasie na pewno jest, ale ważniejsza różnica jest taka, że wykwalifikowani w konkretnym zawodzie pracownicy przychodząc do nas nie "ulatniają się" po jednym dniu pracy. Natomiast pracownicy kierowani do nas przez agencję pracy są najczęściej pracownikami pomocniczymi i przychodzą tylko "po nowe buty"- nimi już zaprząta sobie głowa agencja.

@Pracujący

Tylko jak zatrudnić się bezpośrednio pod firmą z pominięciem agencji? Jest taka możliwość i firma sama też rekrutuje pracowników?

Kenzo

Pozdrawiam piękna koleżanke Nowa na malarni pracuje z motylkiem Jak przechodzisz przez hale to ryjki się cieszą Ciekawe gdzie jeszcze te tatuaże masz ????????????????

Dookoła zaznaczacie ze jesteście dorosłymi mężczyznami, mężami, ojcami. A tymi negatywnymi wpisami pokazujecie swoje prawdziwe oblicze małych ludzi z wielkim ego. Żaden pracodawca nie poprawi warunków jezeli nic niewie o problemach, zagwozdkach. Każdy pracodawca jest tylko człowiekiem a ludzie powinni rozmawiać ze sobą. Każdy zakład pracy ma negatywne oblicze. Uważam że Każdy zakład pracy jest jak drugi dom, spędzamy w nim większość dnia. Czy wynosicie kłótnie, domowe problemy, zle dni z żoną,dziewczyna z domu? Nie nie pierzecie brudów poza domem. Wiec pytam dlaczego piszecie negatywne opinie i publicznie obrażacie swojego pracodawcę.

Byly pracownik

Mój przykład jest dla wszystkich każdy może w firmie stako awansować. Byłam szarym pracownikiem jak większość z Was, dostałam awans i zaczęła się moja przygoda. 75% pracowników bardzo uprzykrzało mi życie, zamiast cieszyć się że Super jedna z nas poszła wyżej staroście się mnie upodlic a później przychodziliscie do mnie po pomoc lub z problemami. Tak moje stanowisko wymagało odemnie bardzo dużo empati która posiadam. Piszecie ze jest Wam zle, że zarobki marne, że do solidarności się zapiszecie. Odpowiedzcie mi na pytanie ilu z Was odezwlo się na ogólnych zebraniach, ilu z Was powiedziało głośno co i tym wszystkim myśli. Ja Wam odpowiem NIKT wszyscy potraficie tylko wylewac anonimowo swoje żale i emocje.

W porządku

ANDRZEJ CO TY KUREWKOOO. Przyjdzie czas na Ciebie dupo lizie. A z innej beczki Andrzejku (usunięte przez administratora) jak byłeś mały to kanapki w szkole Ci zabierali :D BRUDASIE

Leszno
Dronem

Hej cygan nie siedz w budzie na kompie w internecie i nie udawaj że oglądasz rysunki na 2 zmianie,ludzie siedzą ze smartfonami w ręku bałagan gdzie jest wydajnośc kontrolowana na każdym stanowisku ? ja sie pytam , historia przeglądania przeglądarki netu prawde powie co i kiedy oglądasz .A ty pracodawco na co czekasz ? Podnoś płace chcesz robić a nie masz kim załoga coraz starsza a mało kto do pracy tu przychodzi na stałe ogarnij sie przetrzyj oczka sypnij groszem bo jak nie ty to kto ?

Iti
@Dronem

No i może ktoś się weźmie za tego co pracownikom grozi ! A potem zdziwienie że nowi odchodza taki człowiek to do izolatki a nie kierować ludzmi brygadzista po ohp

@Iti

Mało kasy nie grozi !!

Byly pracownik

Czesc wszystkim. Jestem byłym pracownikiem powiem więcej kobieta która pracowała na obróbce plastycznej. Nie pracuje w stako już od 10 miesięcy. Czytając Wasze wpisy jest mi wstyd, że takie osoby jak Wy tam pracują. Czytając o "płonących konarach" o " bzykaniu koleżanki na nockach" jestem zażenowana. Czy osoba która to pisała zastanowiła się że takimi bezmyślnymi wpisami może zniszczyć komuś życie.... wątpię.

Polo

zaglądać pisać co jest ?

Włodek
@Polo

No co stać prze nas na wszystko ;)

Tiptop

Na malarnie do ola zapraszam. Wylizesz dobrze jemu to 300 dostaniesz od kierownika

Icha2
@Tiptop

A powiedz mu coś prywatnego to cie sprzeda zanim zdążysz sie odwrócić on by rodzine sprzedał za chwile sęsacji i lansu przed kadrą . nigdy do niego na zmianę

aktor filmów porno
@Tiptop

Do młodych pracowników , co do ola to wyjaśnił go sam na sam na osobności jeden z najstarszych pracowników za to że ten jako już brygadzista darł łacha z niego i obrabiał mu (usunięte przez administratora) za jego plecami że ten taki siaki i owaki

Tipi
@Tiptop

Największy nierób na malarni ania b.to ta bladyna farbowana z pusta głową bez mozgu

Solidarność

Płace słabe , produkcja rekordowa ,nowy trend lepszy świat , BRAWO

staż pracy 22 lata

Pracownik produkcji , zatrudnienie przez agencje , 2200 do 2600 brutto praca na trzy zmiany , zarobki KPINA na dzień dobry ,

Chcesz się załapać na nadgodziny, musisz wylizać albo brygadziście albo kierownikowi (szefowi produkcji). A najlepiej jednemu i drugiemu.

Boomer

Dozowniki do płynu wszystkie zepsute,ale rolki trzeba myć.(usunięte przez administratora)to kogo interesuje jak i czym one są myte.Prędzej pracownikowi premię zabiorą za nieumyte rolki jak kupią nowe dozowniki do płynu(dobrze, że płyn chociaż jest).

Hans
@Boomer

Z domu sobie przynieś jak ci nie pasuje

@Hans

No właśnie. Taka polityka firmy. Tylko czekać,aż ubranie i buty będzie trzeba za swoje kupić.????????

Twarog
@Boomer

Tak, firma pod kreską, możesz pomóc w taki sposób. Trzymajcie sie w tym stako.

@Twarog

Odkąd tu pracuję,to firma zawsze pod kreską.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Stako? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Pomocny

Powody są różne- nigdy nie ma jednego konkretnego. Jedni sami rezygnują, innym nie są przedłużane umowy.

Timur

Najlepsza praca w okolicy 3 zmiany spokojnie żadnej nerwówki żadnego pyskowania zero stresu robisz swoje i tyle wszystko grzecznie i ok. amerykańskie standarty , zarobki na start takie same jak wszedzie zależne od stanowiska i działu z opcją podniesienia przy dalszej współpracy .Minusy to 3 zmiany i kilogramy do dzwigania ale nie zawsze bo jest rotacja pracy by sie nie przepracować , w innych firmach dają jeść , wożą i odwożą za darmo ale jest (usunięte przez administratora) , w tej firmie jest dobra atmosfera

Grarzynka
@Timur

Jak tam Timur. Teraz jak dwie zmiany są , to chyba praca nie w okolicy a w całej Polsce najlepsza ;)

Kane

Robię 7 lat i jakoś nie widzę miodu o awansie i podwyżkach można pomarzyć

Koleszka
@Timur

Coś w tym jest na 3 zmianie można nawet koleżankę z malarni bzyk... Ale szkoda bo juz nie pracuję . Tęsknimy A....

konar mu plonie

Któremu spawaczowi konar płonie do kobiety z pras ?

Koleszka
@konar mu plonie

Chyba najbardziej Rafałowi

Magda

Czy ktoś u was miał problem ze pracował na czarno?

Jak długo trwa proces awansu w Stako?

Oswald

Proces czego?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Stako?

Janusz

Na zepsute.

Patryk

@hahaha co masz na myśli?

hahaha

Jak chcesz awansować wystarczą sznyty na rękach i zawodówka i masz ,kierownik szef produkcji STAKO ))) z takich ludzi robi brygadzistów , przypadek? nie sądze

Zostaw merytoryczną opinię o Stako - Słupsk

• Jak się pracuje w Stako?

Zobacz opinie na temat firmy Stako tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stako?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stako?

Kandydaci do pracy w Stako napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stako
1.6/5 Na podstawie 893 ocen.
  • Poznańska 54
    76-200 Słupsk